Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 / N / S / F Diversion


Atron

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav vsem skupaj :) ... mene pa zanima če mogoče kdo prodaja ali ve za kako yamaho xj 6 lahko z oklepi ali brez... hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni eno vprasanje xy6 letnik 2010 prevozenih 28000km motor pri 4000 obratih malo pocuka sumim da bi bile svecke za zamenjat.. Mogoce ima se kdo kako mnenje hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni eno vprasanje xy6 letnik 2010 prevozenih 28000km motor pri 4000 obratih malo pocuka sumim da bi bile svecke za zamenjat.. Mogoce ima se kdo kako mnenje hvala lp

Svečke verjetno,sploh če še niso bile menjane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa glede menjave sveck pri xy6 a pridem z vrha dol do njih al je potrebno hladilnik malo naprej porint kot sm to moral nardit pri fz1..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava svečk je pa kr jeba. Sem gledu ko mi jih je mehanik menjal na moji bivši XJ6. vse je moral dol vzet.Kestl, hladilnik,vse tist za zrak pod kestlom. In še za 1 svečko posebn ključ z par pregibi da zravn pridš.Je kr mal klel zravn ko je šraufu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moja frendica se je zapičla v XJ6, naked. Pa bi to rada mela. Pika. Če je tko, je pač tko. Ni druge.

Zanima me, če je kdo od starih lastnikov prpravljen napisat par točk na katere je dobr bit pozoren pri nakupu tega modela.

Mam pač dve možnosti, da ji pomagam ali pa da ji ne. V obeh primerih bom pa kriv, pa bi se zato še raje malo "oborožil" z izkušnjami drugih, ker bom pol mogoče malo manj kriv.... (da vsaj ne bo batin).

Hvala.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gaso65 pravi:

Moja frendica se je zapičla v XJ6, naked. Pa bi to rada mela. Pika. Če je tko, je pač tko. Ni druge.

Zanima me, če je kdo od starih lastnikov prpravljen napisat par točk na katere je dobr bit pozoren pri nakupu tega modela.

Mam pač dve možnosti, da ji pomagam ali pa da ji ne. V obeh primerih bom pa kriv, pa bi se zato še raje malo "oborožil" z izkušnjami drugih, ker bom pol mogoče malo manj kriv.... (da vsaj ne bo batin).

Hvala.

 

sem star lastnik 2010 sem si jo lastil do nekih 40kkm, pa v bistvu nimaš na kaj posebej bit pozoren, ker je zelo dober moped. No pozoren moraš biti na vse, na kar si pozoren pri nakupu rabljenega motorja.

Iztrošenost diskov, zavor, verige, kako deluje vzmetenje, servisiranje, lufti itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni, pred 3 meseci sem kupil yamaho xj 6n (2010 letnik) in 22.000 prevozenih kilometrov. Pred dobrim mesecem se mi je prvic pojavila tezava, pri prestavljanju iz prve prestave v drugo , vcasih tudi iz 2 v 3...se mi motor ugasne. Pritisnem sklopko, prestavim v visjo, zacnem dodajati "gas"...se motor ugasne. Pri zagonu oz ponovnem prizigu nima tezav (zamenjal akumulator). Se mi zdi ko se motor ogreje in prestavljanje pri visjih hitrosti se to ne dogaja. Za vsak nasvet bi bil hvalezen. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, spartanbp pravi:

To je kolegu delalo probleme na Suzukiju, mislim da mu je šel senzor loput na el. vbrizgu.

Je za pogledat. Hvala za Info. lp

 

Pozdravljeni, pred 3 meseci sem kupil yamaho xj 6n (2010 letnik) in 22.000 prevozenih kilometrov. Pred dobrim mesecem se mi je prvic pojavila tezava, pri prestavljanju iz prve prestave v drugo , vcasih tudi iz 2 v 3...se mi motor ugasne. Pritisnem sklopko, prestavim v visjo, zacnem dodajati "gas"...se motor ugasne. Pri zagonu oz ponovnem prizigu nima tezav (zamenjal akumulator). Se mi zdi ko se motor ogreje in prestavljanje pri visjih hitrosti se to ne dogaja. Za vsak nasvet bi bil hvalezen. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servis pa na tester priklopit, ne bo druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dali na uradnem servisu Suzo od frenda na tester, pa ni ničesar pokazalo. Tako, da so pomembne izkušnje...tu je serviser (mehanik) potem našel vzrok in sledila je menjava. Motor pa je bil še v garanciji (prodajna garancija, ki jo da moto-hiša).

Senzor je drugače prišel par 100 € v maloprodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padec obratov med prestavljanjem. Mogoče..

 

Kako je pa minimum, oz prosti tek?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

padec obratov med prestavljanjem. Mogoče..

 

Kako je pa minimum, oz prosti tek?

 

Ma sem glih to mislila reči, ker se je meni enako dogajalo. 

Minimum se mi je razštelal. 

Ampak meni je ugasnil, ko sem spustila gas, preden sem menjala brzino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!