Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 / N / S / F Diversion


Atron

Priporočene objave

Lepo so "navili" cene za letos: (očitno novi davek ni kar tako - pa verjetno še uvoznik malo pristavi, pa je tu: cca 10% povečanje :eek: )

Cene (Delta team):

XJ6 '09: 5,950 EUR

XJ6 '10: 6,550 EUR

XJ6 ABS '10: 7,150 EUR

Ni tolk navito - z sezonskim popustom je bila Diversionka lani 5.750,00 € (t.j. 10% popust), brez tega popusta pa je bila, če se ne motim 6.300 €. Skratka podražitev je 4%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej: lansko leto, ko je prišla k hiši je prišla (polna cena v mesecu maju 2009) točno 5950,00 €; in letos je njena cena 6550,00 € - mislim, da je to pravo razmerje. Potem ob koncu sezone se je pač prodajala s popustom in verjetno se bo letos jeseni prav tako. Ampak če primerjam redne cene je to to: cca 10%.

In ko si že ravno omenjal model Diversion:

Cene:

XJ6 Diversion '09 6,350 EUR

XJ6 Diversion ABS '09 6,895 EUR

XJ6 Diversion '10 7,000 EUR

XJ6 Diversion ABS '10 7,600 EUR

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in da cenik popoln še cene za Diversion F:

XJ6 Diversion F '10: 7,250 EUR

XJ6 Diversion F ABS: '10 7,650 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, očitno sem te narobe razumel, ti si dajal cene za nageca. Sem šel pogledat, maš prav, očitno so se odločili hudičevo (preveč) zasolit cene ... Nč hudega, jih bodo pa manj prodali (jaz pa lažje :whistle:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, cene so sedaj nekje konkurenčne cbf, pa er6, kar je pravi rang. Sicer pa jih po nekaterih testih prekaša (da ne bom navijal samo za mojega, vsak ima nekaj prednosti in slabosti) in nimam nič proti če gredo cene gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če bo še nekaj časa slabo oz hladno vreme, bom zapravu vse prihranke za olepšavo mašine. Da se pohvalim, nabavu sem prevleko za sedež z logotipom xj6 in srebrnimi šivi, pa bele žmigavce, belo zadnjo led luč, pa .....no še en kup neumnosti, ker sam srfam in nakupujem. Upam, da bo kmalu kaj boljše vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če bo še nekaj časa slabo oz hladno vreme, bom zapravu vse prihranke za olepšavo mašine. Da se pohvalim, nabavu sem prevleko za sedež z logotipom xj6 in srebrnimi šivi, pa bele žmigavce, belo zadnjo led luč, pa .....no še en kup neumnosti, ker sam srfam in nakupujem. Upam, da bo kmalu kaj boljše vreme.

ne se bat, bo veliko rezervnih delov na zalogi :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če bo še nekaj časa slabo oz hladno vreme, bom zapravu vse prihranke za olepšavo mašine. Da se pohvalim, nabavu sem prevleko za sedež z logotipom xj6 in srebrnimi šivi, pa bele žmigavce, belo zadnjo led luč, pa .....no še en kup neumnosti, ker sam srfam in nakupujem. Upam, da bo kmalu kaj boljše vreme.

Opala! No, sam da ti je ni odpihnilo ob taki burji :). A boš to lepotico potem tud kaj pripeljal pokazat? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. Takoj ko bo zrihtana jo bom mal poslikal, pa da vidmo. Zgolj za ilustracijo naj vam povem, da je bilo včeraj res grozno. Tja do 150km burje še prenesemo, ma kar je pa čez je pa vseeno preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. Takoj ko bo zrihtana jo bom mal poslikal, pa da vidmo. Zgolj za ilustracijo naj vam povem, da je bilo včeraj res grozno. Tja do 150km burje še prenesemo, ma kar je pa čez je pa vseeno preveč.

Kaj, so že gor pritikline, al se samo furaš po tem sončku? Me prav firbec matra, kako bo izpadlo vse skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam še prevleko za sedež. Crash padi od Puiga, pa beli smerniki že namontirani. Prav tako je namontiran nosilec za gsm, in 12 v vtičnica na krmilu. Kufr, nosilci za stranske torbe in tank torba, vse je že pronto. Manjka samo še preko 20C, pa bomo šli malo dalje. Zaenkrat pa jo furam samo po primorski, ker zaradi peska in suhe soli na cesti ni primeren niti kras, čeprav sem tam danes bil, pa mi je kar žal, saj smo jaz in tistih 100 ostali motoristov vozili kot po jajcih. Moramo počakati prvi dež, da vse skupaj malo spere. Sem pa včeraj končno doživel krstno vožnjo z mojo drago (cca 60km). Odzivi so bili pozitivni, oziroma se ni pritoževela, prav nasprotno, zadevo je pohvalila. (da ima dovolj prostora, da je ne bolijo noge, da jo pospeški ne motijo..) Saj veš kako je, ko greš z maksiskuterja na motor. Pri vas pa verjetno še ni možnosti za kakšen izlet(sneg, pesek, sol)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem pozabil na zadnji blatnik od Ermaxa, ki sem ga naročil pri TC, že pred enim mesecem in ga čakam, pa čakam.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem pozabil na zadnji blatnik od Ermaxa, ki sem ga naročil pri TC, že pred enim mesecem in ga čakam, pa čakam.......

Hehe, ti si se pa resno lotil tega. Kolk te bo pa vse skup stalo, če ni skrivnost?

Pri nas ni snega, je pa sol in pesek, tako da se kar strinjam s tem, da je treba vozit kot po jajcih. Ampak za dušo je treba tud to :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni skrivnost, nekje med 50 in 200 evri je vsaka stvar posebej. Problem nastane šele ko sešteješ. Kufr rabljen(kot nov) 90, nosilec in plošča okrog 50, tank torba 50, stranski nosilci in torbe givi t449-120+20 poštnina, vtičnica 15, nosilec za telefon 20, crashpadi s poštnino 102, žmigavci s poštnino 50, blatnik ermax 208, sedež prevleka iz Francije s poštnino 70 in če se bom odločil za zadnjo belo led luč še 50. In to je to, kot pravi nekdo prej, rezervnih delov ne bo zmanjkalo.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče že zračunal, koliko boljši motor bi lahko kupil, če ne bi toliko zmetal za vso to (ne)potrebno kramo. :whistle:

Sto ljudi, sto čudi.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče že zračunal, koliko boljši motor bi lahko kupil, če ne bi toliko zmetal za vso to (ne)potrebno kramo. :whistle:

Sto ljudi, sto čudi.

Meni se pa ne zdi to tako čudno. Motor je pač tudi stvar čustev in veselja - zakaj pa nebi imel takega, kot ga hoče?

PS

Jaz samo nimam jajc, da se bi tega lotil, hehe. Pa šravfam bolj slabo :). Go Dami!

Popravljeno . Popravil m147
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče že zračunal, koliko boljši motor bi lahko kupil, če ne bi toliko zmetal za vso to (ne)potrebno kramo. whistle.gif

Sto ljudi, sto čudi.

Torej, s tvojega stališča imaš povsem prav.

Z mojega pa povsem narobe. Tudi če bi vzel drugačen(dražji) motor, sem imel namen ga opremiti po svoje.

1. mašino sem kupil po svoji želji in po vnaprejšnjem premisleku, ter mi povsem odgovarja.

2. nekatera oprema je nujna, če želiš malo več potovati

3. motor je luksuz in ne prinaša denarja, ampak ga odnaša, prinaša pa nekaj v dušo

4. tudi pri oblačilih se ne špara, ampak kupiš po želji in zmožnostih

5. motociklizem in s tem povezan motor je nekaj osebnega (da ne rečem ljubica) in si ga nekoliko spremeniš, oziroma mu daš svoj pečat

6. in na koncu: motor mi pomeni (pa tudi moji dragi) izhod-pobeg iz ponorelega sveta, kjer si svoboden, kjer je pred teboj samo cesta in neskončni ovinki, da se malo pesniško izrazim

Upam ,da sem ti odgovoril, v nasprotnem pa še vedeno velja izjave nekoga od prej: pa bo dovolj rezervnih delov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, s tvojega stališča imaš povsem prav.

Z mojega pa povsem narobe. Tudi če bi vzel drugačen(dražji) motor, sem imel namen ga opremiti po svoje.

1. mašino sem kupil po svoji želji in po vnaprejšnjem premisleku, ter mi povsem odgovarja.

2. nekatera oprema je nujna, če želiš malo več potovati

3. motor je luksuz in ne prinaša denarja, ampak ga odnaša, prinaša pa nekaj v dušo

4. tudi pri oblačilih se ne špara, ampak kupiš po želji in zmožnostih

5. motociklizem in s tem povezan motor je nekaj osebnega (da ne rečem ljubica) in si ga nekoliko spremeniš, oziroma mu daš svoj pečat

6. in na koncu: motor mi pomeni (pa tudi moji dragi) izhod-pobeg iz ponorelega sveta, kjer si svoboden, kjer je pred teboj samo cesta in neskončni ovinki, da se malo pesniško izrazim

Upam ,da sem ti odgovoril, v nasprotnem pa še vedeno velja izjave nekoga od prej: pa bo dovolj rezervnih delov

Se popolnoma strinjam z naštetim. Tudi sam rad kupim nekaj za mojo "lubico" in jo probam narediti malce bolj unikatno ter še bolj sexy! Zaenkat sm kupu drug ror(nujno),drug nosilc za tablco(ni nujno), koferaj(nujno),bugspoiler(nujno), crashpade(nujno). Povečini same nujne stvari. Zdej je pa cajt da se še kšn pribolšek kup. Meni osebno so stock motorji povečini malce dolgočasni. More bit mal osebnega pridiha....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, ker si mojo cinično pripombo prav razumel.

Z točkami od 1 do 4 se popolnoma strinjam.

5. Men je pač motor le sredstvo, da na mal drugačen način pridem od točke A do točke B.

6. Moje mišljenje...ko greš na motor, glede na prometno kulturo pri nas, pravzaprav šele vstopiš v ponoreli svet...hehe.

Pa srečno vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, ker si mojo cinično pripombo prav razumel.

Z točkami od 1 do 4 se popolnoma strinjam.

5. Men je pač motor le sredstvo, da na mal drugačen način pridem od točke A do točke B.

6. Moje mišljenje...ko greš na motor, glede na prometno kulturo pri nas, pravzaprav šele vstopiš v ponoreli svet...hehe.

Pa srečno vožnjo...

prevozno sredsvo je meni avto, ker naredim 50.000-60.000 km letno, imaš pa prav, da z vožnjo šele vstopiš v ponoreli svet. (zdej mi je šele jasno zakaj se v Napoliju tako dobro počutim)

srečno tudi tebi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že blo predlagano, pa moderator ni zahteval oz prfedlagal nove teme. Dejstvo je , da je xj6... naslednik straejšega xj600..., še zmeri pa lahko začnemo ne novo. Pa še neki: stari xj600 gre počasi v pokoj in počasi se bo tudi tema izpela, prazaprav, pa tudi ni nič narobe, če se lastniki starejših verzij oglasijo. Se popolnoma strinjam s predsednikom izcvršnega sveta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se namučim, ma sem ga preoblekel. Prevleka ni slaba, ima celo neko 2mm penasto podlogo in material je močnejši od originala. Tudi ne drsi. Na hitro sem ga pofotkal kar s telefonom, boljše slike sledijo, ko bo vse končano. p.s. Danes sem naredu eno krasno furco: gorizia, sistjana, trst, sežana. U trstu pa 1 miljon skuterjev in motorjev. Poezija- sem kar mal klavstrofobijo dobil.

prve štiri fotke je nova prevleka(se mora še malo uležat), potem žmigavci in nosilec za tel-gps s polnilcem.

post-18923-126884774351_thumb.jpgpost-18923-126884776086_thumb.jpgpost-18923-126884777593_thumb.jpgpost-18923-126884779306_thumb.jpgpost-18923-126884781267_thumb.jpgpost-18923-12688478306_thumb.jpgpost-18923-126884785041_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se namučim, ma sem ga preoblekel. Prevleka ni slaba, ima celo neko 2mm penasto podlogo in material je močnejši od originala. Tudi ne drsi. Na hitro sem ga pofotkal kar s telefonom, boljše slike sledijo, ko bo vse končano. p.s. Danes sem naredu eno krasno furco: gorizia, sistjana, trst, sežana. U trstu pa 1 miljon skuterjev in motorjev. Poezija- sem kar mal klavstrofobijo dobil.

prve štiri fotke je nova prevleka(se mora še malo uležat), potem žmigavci in nosilec za tel-gps s polnilcem.

Dobro zgleda :naughty:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Alo, a je keri že nabavil xj6 F? Namreč se mi zelo dopade, ker ima tiste lepe zajemalce zraka ob strani pa deljen sedež. No, če je naj ga mal pofotka, pa da v galerijo in sem pokne link, da bomo mal sline cedili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, a je keri že nabavil xj6 F? Namreč se mi zelo dopade, ker ima tiste lepe zajemalce zraka ob strani pa deljen sedež. No, če je naj ga mal pofotka, pa da v galerijo in sem pokne link, da bomo mal sline cedili.

ups, pravkar sem vidu, da za naš trg ima enojen sedež.škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!