Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Menih-Andrej

4x4 winter snow chein drive SPITTI VALLY IND 2020

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      na verziji od @C eagle pa prehiteva avto , zadnji se pa pripravlja na vstop v ovinek..  brez zamere - vprašal sem njega ker je objavil obrnjeno sliko - ali pa pravilno obrnjeno sliko ..ker sta zdaj dve verziji me zanima , katera je resnična..  zanima me , kako tehnično (računalniško) dokazati , katera fotografija je resnična in katera sfejkana..  in prva kaže na to , da je voznik v avtu iz katerega je nastala fotka totalen kreten in hipokrit če je to fotko objavil kot "glej motoriste kaj delajo" .. verjetno bi se njega lahko našlo in identificiralo ter mu prisolilo kazen za vožnjo prek polne črte..   a lahko kdo tako poveča sliko , da bi videl tablico od avta in določil katera fotka je prava na podlagi pravilno obrnjene reg.tablice na eni od slik??? (če seveda ni obdelana tablica s kakšnim programom)..
    • GregaSLO
      https://www.rtvslo.si/crna-kronika/pri-senozetih-umrl-35-letni-motorist/524935
    • Guest JamesFaf
      Jeder Elektriker auf duesseldorfelektriker.de ist ein einzigartiger Spezialist, der die Arbeit schnell erledigt und fur Qualitat und Ergebnis verantwortlich ist. Seit der Grundung des Unternehmens wurden keine arbeiten abgeschlossen oder schlecht ausgefuhrt. https://elektrotechnik-moenchengladbach.de
    • mladench
      @dog66 +1 (do gibratarja, maroka in turčije nazaj, pa še v rusijo in gruzijo) @DAMI34 +1 jaz + 1 pa še kdo... pa smo delali 15k+ na sezono z sxom. Vsi smo si po višini (tudi sopotnic) različni. Jaz bi rekel da je za dva. Je pa res, kaj pričakuješ in kakšne so želje. Nemoreš pa primerjat s kako potovalno enduro. Za nekatere pare je tudi ss raketa potovalni motor. Navora in moči dovolj. Dovolj špotren, dovolj potovalen.  težko ga boš dobil za testno vožnjo. Uvoznik je pa tudi "šalabajzer" in jim ni za neko promocijo.
    • vandrovec
      Vidi se, da motorista prehitevata, ...zadnji je še v smeri izza avtomobila.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!