Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

jebiga. lisdeksija na udaru. Hmali; kmalu, kmau, za vas, močvirnike. :D

 

ok no..hamli ... bralo se je tako kot da si spremenil vero in se na frišno obrezal..

pred 6 urami, Shillien pravi:

za gripo lahko zboliš tudi če si cepljen. cepivo ni 100% in je samo za en tip gripe in sicer tisti ki se predvideva da bo razsajal.

meni pa zgleda , kot da cepivo izbirajo na osnovi tistih virusov , ki jih dejansko ni.. tako vsako leto pobašejo milijone ,zmeraj več cepljenih zboli , nato pa trobijo , da se je potrebno zaradi velikega števila obolelih naslednje leto cepiti.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, thumper said:

meni pa zgleda , kot da cepivo izbirajo na osnovi tistih virusov , ki jih dejansko ni.. tako vsako leto pobašejo milijone ,zmeraj več cepljenih zboli , nato pa trobijo , da se je potrebno zaradi velikega števila obolelih naslednje leto cepiti.. 

Ne vem ce je cist lari fari. Bols reklama bi bla, de noben cepljen neb zbolu, a? Je pa precej odvistno od cloveka. Mati ceplenje prenese zelo slabo. Skor vsako leto jo fukne v postlo. Fotra nikoli. Stari kake hude gripe verjetno ne prezivi, zato se redno cepi. In hvala bogu, dec ne zboli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko slovenija je dobila še nekoga v ekipo kvazi znanih, sedaj bo tudi prvi okuženi mel intervju, svoj realiti šou, vlekli ga bojo po raznih. (seveda velja enako za ženski spol, samo da bo potem neka starleta) 

Ker kot je bilo v medijih so že vsi nestrpno pričakovali prvega okuženega, jaz pa čisto potrt ker nikjer nisem bil in sm si naredu prepih čez sinuse pa mi ho zdej glavo razneslo pa nič znakov viroze da bi lahko strašil okoli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 2. 2020 ob 11:45, nejc74 pravi:

sory samo ste res nakladači, MzZ počne točno to, kar ti opisuješ da manjka. Ampak ravno tale tema je odraz, da si premnogi sami iscete najbolj blesave linke iz najbolj dvomljivih virov (npr. FB)  in potem jamrate da ste zrtve dezinformacij. Ste samo zrtve lastne neumnosti.

Glej, ze na RTVS imas vec kot dovolj zanesljivih informacij, ki jih dobijo od NIJZ. Tvoj sestavek je 50% napačen, preostanek pa je bedast. Kaj je vzrok zanj, nevednost ali hudobija pa veš samo ti:

Ponavadi nobena skrajnost ni dobra... da splosno znana resnica

ne popolna brezbrižnost: napačna trditev, kdo je v tej noriji brezbrižen? to si preprosto izmislil j

ne tako, kot delajo na Kitajskem...z okuženimi kot najhujšimi zločinci, kitajci sicer res niso vzor demokracije vendar so za obolele vzpostavili obsezen sistem za zdravljenje, to si preprosto izmislil

Lahko bi tudi ministrstvo za zdravje podalo neko umirjeno in tehtno razlago za javnost, točno to počne, to si preprosto izmislil

da se potem širijo razne informacije od vsepovsod, da gre le za navadno gripo ali, da je to  v 10% smrtonosni virus, širiš jih med drugimi ti sam

občina, firma...sprejema drugačne ukrepe da, vsak v svoji pristojnosti

Prvi primer pri nas je pokazal, da ljudje niso dovolj obveščeni in mora zato še sprejemni zdravnik obolelega v karanteno. Celo mediji so se čudili, ko so nekomu med klicem v ambulanto svetovali naj ostane 4 dni doma. Koliko jih gleda obvestila NIJZ, vsi niti interneta nimajo. Tako pomembne informacije bi morale biti izpostavljene po vseh medijih in oglasnih deskah. Mogoče se bo sedaj z zamudo razširilo to navodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ciciban pravi:

Moji šefi očitno... Se pripravljamo na konec sveta. Namesto na štirih do osmih monitorjih se jebemo na prenosnikih, ker kao treniramo za delo od doma. Krizni sestanki, hektolitri dezinfekcije, posodabljanje in back up IT sistemi, preverjamo agregate za štrom. Folk dobiva orgazme, ko piše procedure za izredne dogodke. Celo telefonske cifre tipkamo na papir, ker kao nič ne bo delal. Čakam dan, ko se bojo spomnal, da moram dat alu folijo in cedilo na glavo. 

So mi prenosnik razšraufal v prafaktorje, vse pozamenjal, spihal in namazal... Da bo ja ziher, ker zdej gre pa zares. No pa so neki zajebal (verjetno slabo namazal, ali pa ventilator zajebal) in se je revež eno uro po remontu pregrel in crknil. 

Baje, da bojo cestne blokade in vojska na cesti. 

Uglavnem... Cela stvar postaja komedija. Eni majo res preveč cajta na šihti. 

EGRiTB0WkAAQbcw.jpg

Blahor tebi. Jaz sem še vedno na Visti in core2duo pa nič noče crknit. Očitno bo tut konc sveta preživel.

Za dezinfekcijo pa je šef ukradel doma mami eno rolo papirnatih brisačk :)

Zdej sam ne vem kteri je bolj fuknjen u glavo. Tvoj al moj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovi smo :P

 

Rezultat iskanja slik za world war z gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj to, taki po fb pisejo, kok se je neumnosti za bati in hop na dopust. Ces, jaz sem najpametnejsi.... Na konc pa korono dam prvlece. Blavo, res. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

gotovi smo :P

 

Rezultat iskanja slik za world war z gif

aj to Piran?                                     ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

gotovi smo :P

 

Rezultat iskanja slik za world war z gif

Ah, to so kakšni popusti v trgovinah. Al se je pa kakšna nova odprla. :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Ah, to so kakšni popusti v trgovinah. Al se je pa kakšna nova odprla. :naughty:

Ne ne...naval...karte za koncert D. Murka.? 

Zdej pa resno. Motosvetovci grejo gledat nov kawasaki k Damiju.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Slovenske novice.... ni prvi Slovenec. Je prvi primer na ozemlju Slovenije. Dva Slovenca sta zbolela že v tujini na ladji Diamond princess. V Slovenijo sta se vrnila zdrava. 

Zdej pa v klet pa plasticno vrecko čez glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, more bit pompozno. ?

Drgac pa ja, tip je lepo sarmiral naokoli z virusom. Tko se dela. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Ah, to so kakšni popusti v trgovinah. Al se je pa kakšna nova odprla. :naughty:

to so priprave na prihod virusa v Slovenijo. Konkretni posnetek je točno to, odhod po nakupih, potem pa karantena tistih, ki preživijo.

 

pred 1 uro, Tedybear pravi:

 

Zdej pa resno. Motosvetovci grejo gledat nov kawasaki k Damiju.

je v karanteni pod odejo, da ne faše kakega virusa :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

je v karanteni pod odejo, da ne faše kakega virusa :ras:

 A misles da je dost odeja da se od KTMa ne bo kej nalezu. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DinDiin said:

Drgac pa ja, tip je lepo sarmiral naokoli z virusom. Tko se dela. ?

Na kakšnem motorju? :) 

"Oboleli je bil s skupino na motorističnem potovanju"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Jadranki že ne bi zbolel. Tam se prakticira preventivno razkuževanje, in to vsak večer. Beri: Dunja party :D 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

Na Jadranki že ne bi zbolel. Tam se prakticira preventivno razkuževanje, in to vsak večer. Beri: Dunja party :D 

 

 

tam ni obolelih, razen rahlega glavobola naslednji dan :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa ugotavljam, da se zdaj splača iti na križarjenje. Plačaš za en teden, gor si pa en mesec ali več. Boljše akcije ne bo nikoli. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Drugač pa ugotavljam, da se zdaj splača iti na križarjenje. Plačaš za en teden, gor si pa en mesec ali več. Boljše akcije ne bo nikoli. :D 

Pa še dopusta ni potrebno vzet, ko zaprejo firme. :naughty:

 

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

tam ni obolelih, razen rahlega glavobola naslednji da :P

 

...bilo je a prošlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!