Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

Zanimivo, obvezna uporaba zaščitnih mask, a po celi državi jih kronično primanjkuje. Kje pa jih naj narod dobi, če jih še pristojni ne morejo zrihtat? 

Luba gela..... vrabci na vejah si znajo že sami maske naredit in jih pravilno uporabljat..... eni pa še kar čakate da bo papež za vas poskrbel..... jao folk.... dajte bit malo iznajdlivi ...

pred 3 urami, motozajebant pravi:

Jaz isto, ker maske nimam ?

Imaš papirnate serviete? ..... robcke? ..... naredi si jo.... na youtube imas vsa navodila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogledu poročila. Država se bo zadolžila, da bo pomagala gospodarstvu. Pri kom se bo zadolžila mene predvsem zanima. Pri bankah verjetno. Kje bodo banke dobile denar? Naprintal ga bo Ameriški FED in posodil Centralnim bankam. Ko bo tele korone konec, bomo zadolženi toliko, da bo cel svet v lasti par centralnih bank, oziroma kar FED-a. FED nima vpliva v Iranu in Severni Koreji. Kaj jim delajo je potrditev, da hočejo na vsak način podredit še to.

Nekdo je nekakaj strani nazaj omenil, da so WTC podrli sami Američani in s tem se strinjam.

Korona je zgleda novi "WTC" za prevlado nad človeštvom. New World Order. One World Government.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, twom said:

Pa še zelo tazaresno vprašanje...

kam na državno inštitucijo lahko zastavim vprašanje glede ravnanja v času korona virusa?

Res rabim nekaj vprašat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, dr.looney said:

Luba gela..... vrabci na vejah si znajo že sami maske naredit in jih pravilno uporabljat..... eni pa še kar čakate da bo papež za vas poskrbel..... jao folk.... dajte bit malo iznajdlivi ...

Imaš papirnate serviete? ..... robcke? ..... naredi si jo.... na youtube imas vsa navodila....

Ja seveda. Komi cakam.

 

V pravni drzavi bi zgledalo to tako.

Bodite doma, ne odhajajte iz stanovanja/hise. 
Lekarno, trgovino bi zaprli ter uvedli samo osebne prevzeme/dostave.

Ne pa da mi govorijo da moram nositi sal, rokavice.. Komi cakam da srecam enega takega redarja k misl da je boga za jajca prjeu ker je dobil pooblastila medtem k sprehajam psa..

F8B7E136-E3E6-4C0E-A4C0-4DB95F517722.jpeg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, dr.looney pravi:

Luba gela..... vrabci na vejah si znajo že sami maske naredit in jih pravilno uporabljat..... eni pa še kar čakate da bo papež za vas poskrbel..... jao folk.... dajte bit malo iznajdlivi ...

Imaš papirnate serviete? ..... robcke? ..... naredi si jo.... na youtube imas vsa navodila....

Luba gela.... nč bat, sem že teden dni nazaj dve pralni kupil, kljub napihnjeni ceni. Sem nekak predvideval, da bo slej ko prej obvezna. Edino bioetanola mi še niso dobavili, banda. Mam že tud lopato pripravljeno, če bo treba začet bunker kopat. :D 

 

P.S.: Res me zanima kak pr vas vrabci z maskami na klunčkih letajo. :eek: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Sm pogledu poročila. Država se bo zadolžila, da bo pomagala gospodarstvu. Pri kom se bo zadolžila mene predvsem zanima. Pri bankah verjetno. Kje bodo banke dobile denar? Naprintal ga bo Ameriški FED in posodil Centralnim bankam. Ko bo tele korone konec, bomo zadolženi toliko, da bo cel svet v lasti par centralnih bank, oziroma kar FED-a. FED nima vpliva v Iranu in Severni Koreji. Kaj jim delajo je potrditev, da hočejo na vsak način podredit še to.

Nekdo je nekakaj strani nazaj omenil, da so WTC podrli sami Američani in s tem se strinjam.

Korona je zgleda novi "WTC" za prevlado nad človeštvom. New World Order. One World Government.

dolar ni edina valuta..

že zmeraj se lahko vežemo na juan ali rubelj.. rubelj je boljši ker ima za sabo veliko količino energentov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

dolar ni edina valuta..

že zmeraj se lahko vežemo na juan ali rubelj.. rubelj je boljši ker ima za sabo veliko količino energentov..

Ne verjamem, da bi evropa upala narediti korak v to smer. Bi hitro postali teroristi, ali pa bi izdelovali kemično orožje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Ne verjamem, da bi evropa upala narediti korak v to smer. Bi hitro postali teroristi, ali pa bi izdelovali kemično orožje. 

evropa? kera evropa?  ta ki je začela razpadat? ta ki ji skoraj vse diktira amerika? amerika ki ima sedaj resno jebo? a ti resno predvidevaš , da bo amerika pomagala evropi v tem slučaju ko bo začelo primanjkovati energentov? tisto zalaganje belorusije s plinom je samo politične narave.. in skrajno hipokritsko glede na sistem , ki ga ima lukašenko pa so ga še nedavno vsi kritizirali in sankcionirali..

amerika lahko natiska denarja kolikor želi.. posledično bo dolar padel in ne bo hotel z njim nihče več poslovat.. 

če američani za svoj denar ne bodo mogli zaradi padca vrednosti več kupovati poceni nafte in posledično diktirati celemu svetu na ta račun vse ostalo od gospodarstva do trgovine ? 

trumpu je očitno nekdo nekaj prišepnil.. tukaj sta samo dve opciji - ali bo trump padel , ali pa bo pomrlo 20mio najnižjerazrednih ljudi, ki živijo v slabih razmerah in brez zdravstvene zaščite..

kaj bo ostalo?srednja delavska klasa.. še tisto kar so dajali v socialo za najbolj ogrožene bo odpadlo.. če se zaprejo in izolirajo so v enem letu nazaj z gospodarstvom.. pokojninskim skladom bodo od pokojnih ostale enormne vsote denarja.. 

eh kaj pa vem... moje mnenje je da se je treba v tem trenutku ozreti tudi kam drugam kot na ameriko in evropo.. 

češka je zaprla meje za 6 mesecev..  bodo zdržali? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Alla pravi:

Kaj pa če je vse to res? :alien1:

https://savus.si/pandemija-je-lazna-razmisljanje-bostjana-pihlerja/?fbclid=IwAR01UEtZxHQrB-ocJgqiSro6p-m-r_vJE-CH2fCsCVD1W404wfYxXYQfylo

 

In nova obvezna oprema za v trgovino, na pošto, bencinsko.... :kva2:  (Damn....saj z masko se me bo manj ljudi ustrašilo, kot pa brez?!)

91117956_649406582515498_4077780424862990336_n.jpg

Si zamenjala religijo ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

dolar ni edina valuta..

že zmeraj se lahko vežemo na juan ali rubelj.. rubelj je boljši ker ima za sabo veliko količino energentov..

Haha...ne gre to tako enostavno. Če se bomo zadolžili (centralne banke...te pa nam)...bomo dolžniki v dolarjih ...je glih en kurc na kaj se vežemo...dolg je dolg. Dolžan pa bo cel svet FED-u, ki tiska denar brez pokritja in ga posoja naokoli....kot sem že pred časom napisal....Korona virus je kot da bi dete kihnilo proti temu kaj nas čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

evropa? kera evropa?  ta ki je začela razpadat? ta ki ji skoraj vse diktira amerika? 

No sej točno to sm mislu. 

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Ne verjamem, da bi evropa upala narediti korak v to smer. Bi hitro postali teroristi, ali pa bi izdelovali kemično orožje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je smrtno ponesrečil motorist... saj pa ni zdravstva obremenil, če je umrl ane? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, maus pravi:

me prav zanima, kako bodo jutr reagiral, kom bom šel tak zjutraj v trgovino pa v lekarno :huh:

91768255_651926555599196_236031695560219

Pejd še na banko mal dnarja dvignt. Ni nujno s svojga računa. :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

ampak kdo jih slika, kdo jih vidi, če so zavedni doma.

Ma vlada imune osebke, ki vse to preverjajo?

turisti al domačini? So govorili Idajre, Ablak? So bili na primerni razdalji?

Registrskih tablic na avtomobilih nisem preverjal, govorice nisem poslušal ker sem "odbrzel" mimo, med vožnjo proti Beli pa me je prehitel tudi "čoper" s postojnsko registracijo, na katerem sta se peljala moški in ženska, vendar tega čoperja pri kopališču nisem nikjer videl, da bi ga fotografiral ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa eno resno vprašanje, zakaj vlada daje denar vsem po vrsti? Študentje, družine z več otroci, upokojenci, prejemniki socialnih transferjev... In še in še?. Kaj smo res tako bogati? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst privoščim denar vsakemu.... pa me tudi zanima...

upokojenci? oni imajo tudi izpad dohodka pa rabijo pomoč? položnice so kvečjemu nižje, cene hrane pa tud nebojo šle toliko gor v tem mesecu?

Tisti na sociali??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kaj zdej jaz imam prijavljen SP doma, kaj zdej rečem direktorju firme kjer delam, da pač jebiga ne morem vn iz občine? 

Kakšna je to katantena če je še kr treba delat, eni imajo že 14dni dopusta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Ris pravi:

Zaj pa eno resno vprašanje, zakaj vlada daje denar vsem po vrsti? Študentje, družine z več otroci, upokojenci, prejemniki socialnih transferjev... In še in še?. Kaj smo res tako bogati? 

Je treba volovce podkupovat ... Najlažje tiste največje skupine :naughty:

Mene ne morejo podkupit toliko, da bi jih volil :blush:

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, mladench pravi:

jst privoščim denar vsakemu.... pa me tudi zanima...

upokojenci? oni imajo tudi izpad dohodka pa rabijo pomoč? položnice so kvečjemu nižje, cene hrane pa tud nebojo šle toliko gor v tem mesecu?

Tisti na sociali??

Zdej k ni več Karlota, nekdo mora dobit njegove volilce. Kdo bo pa kasnej to plaču pa tud vemo, ane!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!