Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

3 hours ago, thumper said:

hmm... italjani so že dolga leta znani po tem da radi menjajo strani "neba" .. 

jih je kitajska izbrala za stranski vhod v evropo?

naprej palica potem pa "malica" ?

Zakaj?!?  Ze brez tega so pokupili veliko in se bodo...  so prosti trg in delniske borze cisto dovolj za vstop v evropo. Zakaj bi kupovali firme, pol si pa pokvarli dobicek?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skalar36 said:

Čipiranje ljudi bo po tej zadevi s korono obvezno- pomoje (čeprav sm mislil, da bo to nemogoče) Nekateri se bodo prostovoljno čipiral in za to plačali mastno, samo da bodo varni pred raznimi virusi in ostalimi boleznimi. Ostali pod pretvezo varnosti ostalih obvezno. Potem ti bo farmacija samo "natresla" zdravila glede na čip. Isto kot živini v štalah. Pa fajn bomo plačevali ves ta cirkus.

Kaj bo še v teh čipih pa bogsigavedi.

Zakaj pa rabis cip za to? Das kartico, in ti farmcevti natresejo zdravila.... Tudi ne vidim kako bi te cip varoval pred cimerkoli. Cip ali telesna kemija je nekaj cisto drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, ukica said:

A pravim.. 10.000 ljudi se okuži s Corona virusom pa bi vsi imeli in nosili maske. Na svatu ima 50 milijonov ljudi HIV pa se zmer noben noce seksat s kondomom.. cuden svet a?

Ma jst sm jih imel zmeraj na zalogi v dobrem upanju da bi kakšnega ponucau, samo kandidatke sem očitno narobe izbiral, so me puščale na suhem... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, smasher pravi:

Ma jst sm jih imel zmeraj na zalogi v dobrem upanju da bi kakšnega ponucau, samo kandidatke sem očitno narobe izbiral, so me puščale na suhem... ? 

In potem ugotoviš, da je kondom kot žena: več časa je v tvoji denarnici kot na tvojem pen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Čipiranje ljudi bo po tej zadevi s korono obvezno- pomoje (čeprav sm mislil, da bo to nemogoče) Nekateri se bodo prostovoljno čipiral in za to plačali mastno, samo da bodo varni pred raznimi virusi in ostalimi boleznimi. Ostali pod pretvezo varnosti ostalih obvezno. Potem ti bo farmacija samo "natresla" zdravila glede na čip. Isto kot živini v štalah. Pa fajn bomo plačevali ves ta cirkus.

Kaj bo še v teh čipih pa bogsigavedi.

Pa pride še 5G v poštev pri tem scenariju zarote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z ukrepi, ki so sprejeti za preprečevanje virusa, samo imam občutek, da se je začela zadeva malo nesmiselno napihovat. Nisem strokovnjak na tem področju in ne maram tega dosti komentirat, ampak so tudi mnenja strokovnjakov kontradiktorna. Vse mi gre počasi v smeri nekega dokazovanja kontrole nad čredo. Deluje mi kot mulci, ki težijo in testirajo do kje lahko grejo preden foter in mat znorita.

Vsako leto v tem obdobju smo se zajebavali ko si kihnil ali kašljal : "Zar i ti sine Brute ?" Hodili prehlajeni po oštarijah in trgovskih centrih in staknili prehlad ali gripo ali pa okuževali druge. Tudi takrat so dohtarji pizdili upravičeno, da naj folk čez vikend ne hodi na sprehode v shoping centre, samo jih ni noben poslušal, jaz ja, ker rajše štiham vrt cel dan kot pa, da se dve uri šetam po trgovinah ;), hvala bogu moja draga tudi. Tudi takrat se je bilo potrebno izogibat, če si bil bolan, starejših in kronično obolelih (do matere nisem šel cel teden) pa živi 10 m stran od mene.

In če pogledate statistiko za nazaj glede umrljivosti, očitno stvar ni bila dosti drugačna.

Jaz osebno mislim, da je to kriza, ki so jo napovedovali že zdavnaj pred koronavirusom, pa je bil trend rasti na vseh področjih prehud, zadeve so uhajale izpod nadzora, preveč neumnosti se je dogajalo in to je bilo treba ustavit. Definitivno zdaj po tem sranju kar nekaj časa ne bo kot je bilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Zakaj pa rabis cip za to? Das kartico, in ti farmcevti natresejo zdravila.... Tudi ne vidim kako bi te cip varoval pred cimerkoli. Cip ali telesna kemija je nekaj cisto drugega...

@jvalant Tle ti bom prilimal zeitgeist. Dej na 1:40:52 min pa poslušaj. Tud ostali lahko. Je kr pretresljivo:

Drgač pa tkole. Ne podcenjujem korone. Vrejamem, da je nevarna. Ampak do danes NIKOLI niso mediji delali take panike, ter celodnevnega poročanja več dni zapored ob čemerkoli, kar je nevarno za čoloveštvo. ZA dobrobit človeštva bi lahko mediji delali propagando zastonj energiji. ob kateri bi ohranili naš planet, tko smo pa uničl vse-ampak to nikogar ne skrbi, ker je povezano-z denarjem in oblastjo.

Po TV konstantno gledamo pobijanje- filmi-To je OK, čeprav so vojne vzele največ življenj na tem planetu.

Kje je antipropaganda za vojno? En star interviju, vojne se pa še niso končale, oziroma mediji (trobila v lasti vodilnih) pa nič. Ni jim uspelo z vojno v Iranu. Niti v S. Koreji. Zdej pa kaže da bo. Korona.

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je stvar taka, da vsak verjame v tisto, kar hoče verjeti. Na netu imaš tolkiko mnenj, strokovnjakov in "strokovnjakov", da že sam ne veš več, kaj je res in kaj ne. 

Če je pa vse to res tako napihnjeno in pretirano,kot nekateri menite, pol pa vsaka čast zdravnikom in ostalemu medicinskemu osebju, da tako dobro igrajo pred kamerami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, ProdriveR said:

Mislim, da je stvar taka, da vsak verjame v tisto, kar hoče verjeti. Na netu imaš tolkiko mnenj, strokovnjakov in "strokovnjakov", da že sam ne veš več, kaj je res in kaj ne. 

Če je pa vse to res tako napihnjeno in pretirano,kot nekateri menite, pol pa vsaka čast zdravnikom in ostalemu medicinskemu osebju, da tako dobro igrajo pred kamerami.

 Tocno tako! Veliko mnenj, pa raznih virov. In takoj ko je nek vir ugoden, pa rece saj nic ni, ali pa udriha po stroki, ali vladi, kar nenadoma postane kredibilen... Vlade muckajo, marsikaj se dogaja v ozadju. Novinarji (kot je rekel Denzel) samo hocejo biti prvi z novico, ali je res nima veze. Pa sokantna mora biti. Pa dodajmo se razne teoretike...  Vsi serejo. Da bi pa v te zarote, spletke, genocide,  pa kaj jaz vem se kaj, potegnili kar vse zdravnike, pa zdravstvene delavce, sesetre, resevalce, prostovoljce, itd je pa velika neumnost... Pa se par ljudi bo kar umrlo, da bo vse skupaj bolj prepricljivo? Zeitgeist je bil omenjen: pa kje pise da avtor ni na LSDju, pa da ima preganjavico. Ne pravim da je tako, samo ne morem pa vedeti da ni... Pa razni "zdravniki" z teorijami: nobenega od njih ni videt v prvi bojni liniji, z masko, med bolniki... Ce pa zdravnik, iz obmocja z hudim izbruhom kaj pove, pa svari,  itd, je pa zarotnik, del prevare stoletja. Itd...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ProdriveR pravi:

Mislim, da je stvar taka, da vsak verjame v tisto, kar hoče verjeti. Na netu imaš tolkiko mnenj, strokovnjakov in "strokovnjakov", da že sam ne veš več, kaj je res in kaj ne. 

Če je pa vse to res tako napihnjeno in pretirano,kot nekateri menite, pol pa vsaka čast zdravnikom in ostalemu medicinskemu osebju, da tako dobro igrajo pred kamerami.

Se strinjam, samo do zdaj vsa leta zdravnikov niso toliko dajali v ospredje kot zdaj, pa so preobremenjeni že dooolgo časa, ne vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ProdriveR pravi:

Če je pa vse to res tako napihnjeno in pretirano,kot nekateri menite, pol pa vsaka čast zdravnikom in ostalemu medicinskemu osebju, da tako dobro igrajo pred kamerami.

Jaz že 18 let delam po cca 10-12h na dan in vsako drugo soboto 5h. A sem zato preobremenjen? Ne nisem. Navajen sem delat, pa nimam zdravniške plače. Sploh pa nadomestila za dežurstva, čeprav moram bit na razpolago konstantno. Pa misem jaz edini. Je kar precej ljudi v tej sloveniji, ki dela tako da preživi. Tko da jamranje zdravnikov teh par tednov mesecov pri meni ne pije vode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Jaz že 18 let delam po cca 10-12h na dan in vsako drugo soboto 5h. A sem zato preobremenjen? Ne nisem. Navajen sem delat, pa nimam zdravniške plače. Sploh pa nadomestila za dežurstva, čeprav moram bit na razpolago konstantno. Pa misem jaz edini. Je kar precej ljudi v tej sloveniji, ki dela tako da preživi. Tko da jamranje zdravnikov teh par tednov mesecov pri meni ne pije vode.

Eeee, vaš kaj je meni rekuen kolega, ki smo tudi delali skupaj po 10+ ur na dan. Moto je bil če delaš manj kot 10 ur na dan, je dan slabo izkoriščen ?

No njegova ugotovitev je bila: "ti ne boš nikoli bogat, preveč rad delaš"... 

Meni samo teži, ki mi zmanjka čas za hobije, (ki jih mam preveč)... (ženo, manj jo vidim bolj jo imam rad ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, skoda k bodo crtali 104. clen in sledenje mobilcev.... sm ze imel ideje. Kot tale naprimer: (prevrti na 25s) ;)

 

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torejče sem prav razumel linke od @DAMI34, zdravnikk zfej oravijo da ni več take panike, ker so pacienti od grioe spokali (al pa jih je pobralo) in so proste kapacitete? In je bila začetna oanika zaradi gripe in novega virusa hkrati? 

Ps: čeprav sem iz občine Piran, nebi tolko obsojal tistega ki je šel na vikend, če se je držal samo izolacije, če menu pitrdijo okužbo bi tudi iskal v katero luknjo se zavlečt stran od družine (če bi onstali v družini bili zdravi), pa magari v baraki sredi njive kampirat 14dni.

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, smasher pravi:

Torejče sem prav razumel linke od @DAMI34, zdravnikk zfej oravijo da ni več take panike, 

 Kakšen šnopček(preventivno) si pa že spil danes, ker črke tako plešejo:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!