Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Stroka? Katera? Tista, ki hoče profit? Al tista, ko se je ne sliši v medijih? Al politično motivirana? 

Hmmmm, virus obstaja. Zašitit se je treba. Ok. 

Zdaj pa v razmislek... Zakaj so lani banke omejile kredite? ?... Angleži silili iz EU? Se je napovedovala kriza v avtomobilski industriji....

Po tej krizi bo zanimiva ekonomska razdelitev sveta.... EU.... Azija... Amerika... Rusija... Vsak za sebe... 

P. s. Župan mora bit prvi seznanjen z pravili igre... ? 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Ris said:

Stroka? Katera? Tista, ki hoče profit? Al tista, ko se je ne sliši v medijih? Al politično motivirana? 

Hmmmm, virus obstaja. Zašitit se je treba. Ok. 

Zdaj pa v razmislek... Zakaj so lani banke omejile kredite? ?... Angleži silili iz EU? Se je napovedovala kriza v avtomobilski industriji....

Po tej krizi bo zanimiva ekonomska razdelitev sveta.... EU.... Azija... Amerika... Rusija... Vsak za sebe... 

P. s. Župan mora bit prvi seznanjen z pravili igre... ? 

 

 

Mater! Vse tole si ekstrapoliral iz mask in krp? Bravo!

 

P.S: in ja za maske itd bom poslusal ZDRAVSTVENO stroko. Za ostalo bo pa Mothy Python cist ok!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte... prelomim še enkrat mojo samoizolacijo od MS...

...za vse vas, k ste polpismeni....k se jim ne da nič dopovedat.....in za tiste , ki se delate norca in otežujete vse skup...

...in za razne jebivetre:

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

Lejte... prelomim še enkrat mojo samoizolacijo od MS...

...za vse vas, k ste polpismeni....k se jim ne da nič dopovedat.....in za tiste , ki se delate norca in otežujete vse skup...

...in za razne jebivetre:

 

Če doma delaš takšno samoizolacijo kot na MS... ni čudn, da se virus širi :lol1:

ps. sej veš, da te podpiram.... prnes dve domači basi, pa sva tanajbolš kolega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, jvalant pravi:

Mater! Vse tole si ekstrapoliral iz mask in krp? Bravo!

Za razliko od nekaterih, ko vidijo samo virus. 

 

Popravljeno . Popravil Ris
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Ris pravi:

Stroka? Katera? Tista, ki hoče profit? Al tista, ko se je ne sliši v medijih? Al politično motivirana? 

Hmmmm, virus obstaja. Zašitit se je treba. Ok. 

Zdaj pa v razmislek... Zakaj so lani banke omejile kredite? ?... Angleži silili iz EU? Se je napovedovala kriza v avtomobilski industriji....

Po tej krizi bo zanimiva ekonomska razdelitev sveta.... EU.... Azija... Amerika... Rusija... Vsak za sebe... 

P. s. Župan mora bit prvi seznanjen z pravili igre... ? 

 

 

Niso bile banke same po sebi, ampak Banka Slovenije. In če slučajno ne veš, ravno zaradi tega pretiranega ukrepa, zoper BS poteka tožba.... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Ris said:

Za razliko od nekaterih, ko vidijo samo virus. 

 

Govoril si o maskah in odgovoril sem ti o maskah. To je EDINI nacin pametnega komuniciranja. To ni pokazatelj koliko kdo in kaj vidi. Lahko pa na tvoje vprasanje (bolj trditev o je...u) o maskah odgovorim o hortenzijah, ali novem svetovnem redu. Samo ne bo imelo smisla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol pa me jezi to, da mam tak malo občino, da se niti vozit z motorom ne morem. ???

????Včasih so JLA avijoni v Avstriji obračali, ker smo bili tak mali, pa so bili Avstrijci posrani????

Kakor koli, ostanite zdravi in upajmo, da kmalu mine ta pizdarija, da se pelamo in uživamo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva žrtev korone pr nas doma, pacient je obležal, ampak je bila operacija uspešna... in je danes že sestavlje in na nogah

 

DSC_0144.JPG

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze beremo mnenja: tule je se eno in podpisana peticija od vec kot 2000 svedskih zdravnikov (2000, ne par pajacev na YT ki se derejo da vse skup nic ni)

 

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/30/catastrophe-sweden-coronavirus-stoicism-lockdown-europe

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevod: slušaj, daj foun da prijavim trume prekrškarjev in krokodilov :P

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej ne vem... k je konc posnetka...  a si mi razkužu telefon, ko si mi ga vrnil?

 

... sicer pa... zdej vem... dobr si mi razložu.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

ps. sej veš, da te podpiram.... prnes dve domači basi, pa sva tanajbolš kolega :)

spremljam nadaljnje poteze :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... zdej ne vem... k je konc posnetka...  a si mi razkužu telefon, ko si mi ga vrnil?

 

... sicer pa... zdej vem... dobr si mi razložu.

Kaj pa ti razumeš...si itak polpismen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

... zdej ne vem... k je konc posnetka...  a si mi razkužu telefon, ko si mi ga vrnil?

 

... sicer pa... zdej vem... dobr si mi razložu.

Ti si pa tud ko Jezus. ✝️ Skoz ustajaš od mrtvih. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.domovina.je/komentar-oblastne-omejitve-svobode-gibanja/?fbclid=IwAR1WtQuFuku6PlWODPRCW9pBfEjapCrPJ53mTl7YpZSdldDCJ33FJ85g8RU

 

 

 

Italija, Avstrija in celo ZDa, vsi majo isto bolnišnico, pa celo istega bolnika :P

 

91132706_10222735013743531_6590963225104220160_n.thumb.jpg.d02a24f174ffa9c045f4e13ed0d8b231.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

https://www.domovina.je/komentar-oblastne-omejitve-svobode-gibanja/?fbclid=IwAR1WtQuFuku6PlWODPRCW9pBfEjapCrPJ53mTl7YpZSdldDCJ33FJ85g8RU

 

 

 

Italija, Avstrija in celo ZDa, vsi majo isto bolnišnico, pa celo istega bolnika :P

 

91132706_10222735013743531_6590963225104220160_n.thumb.jpg.d02a24f174ffa9c045f4e13ed0d8b231.jpg

Verjetno ne veš, da se te fotke prodajajo dalje... in mediji pokupijo senzacionalistične fotke.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 
1585729342_6937706.jpg
 
Navodilo za uporabo teksta: Ko prebereš zadevo jo razumi obratno....

Danes je zgodovinski dan, ki si ga bo planet Zemlja zapomnila za dolga stoletja. Že od samega jutra potekajo neverjetni dogodki in spremembe medsebojnega človeškega obnašanja. Takoj po polnoči je Guterres, predsednik neodvisne  OZN podpisal nepreklicen odlok, s katerim prepoveduje kakršnokoli nadaljevanje Agende 21 in Agende 2030 in ju izbrisal iz vseh dokumentov. Hkrati je prepovedal tako chemtrailse kot glifosat, kar so takoj podpisali tudi v Bruslju in Beli hiši, pa enako na sedežu NATO. Zato vas ne sme čuditi prekrasno jutro celo pri nas. Po teh najpomembnejših odločitvah so na sedežu OZN vse največje sile soglasno sprejele črni seznam ljudi, ki več nikoli ne smejo delati v javnosti ali celo iz ozadja, njihovo delo pa je že dolga leta ustvarjanje lažnih cepiv in širjenje virusov, bolezni ter zločinskega orožja. Prepovedano je celo omenjanje teh oseb v bodoče ali uporabljati njihove zločinske izume. Mediji od danes več ne smejo objavljati laži in širiti naročenega strahu med ljudi, o boleznih je treba govoriti resnico. Vsak podtaknjen članek ali prenos politične izjave o kakšnih okuženih ali umrlih zaradi izmišljenih virusov bo kaznovan z zaprtjem medija in zaporom za avtorje teh laži. Prepovedane so vojske z namenom ustvarjanja vojn, le še za varovanje ljudi pred političnim kriminalom ali pomoč ob naravnih nesrečah. Zato je Stoltenberg že nepreklicno odstopil, pri nas pa bo čez nekaj minut objavljena že podpisana odstopna izjava Pahorja, Janše in vseh poslancev. Od danes velja zakon tudi pri  nas, da brez soglasne podpore naroda ne smeš ničesar spreminjati na škodo ljudstva. Predvsem pa je prepovedano vsako dogovarjanje na daljavo, ustvarjanje panike in totalitarnega nadzora ljudstva ter ustvarjanje rakavih obolenj, zato je 5G trajno izključen iz možne svetovne uporabe. Zato so tudi doktorji dobili navodila, da rešujejo bolezni le po naravni poti, farmacevti pa lahko uporabljajo za svoje stranke le 110% naravne izdelke brez dodajanja kemikalij in sestavin, ki povzročajo bolezni za katere so sedanja zdravila lažno namenjena. In na koncu je Guterres podpisal še izbris besedne sestavljanke NWO, kar pomeni tudi izbris vseh članov te združbe, enako prepoved zločinskih njihovih podrejenih vitezov ali zidarjev, posledično pa vseh združenj, ki preko izmišljenih religij ustvarjajo na ljudstvu dobičke in imajo pri nas v lasti ogromno bogastva, ki ga delijo s svojim Svetim sedežem. Res, danes je zgodovinski  dan, ki si ga bomo zapomnili, ljudje pa srčno izpolnjevali, vsi enako. Kateri dan je to? 1. april!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!