Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 14 minutami, dr.looney pravi:

Vsak sam izbere. Če človek rabi liter vina za to, da je srečen se je napačno odločil. 

Alkohol ne prinaša srečo, ampak samo otopi obcutek nesrece.

OK, odločitev je potrebna....

škoda, nismo v primerni temi, da bi se še naprej menili o sreči

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

Žal (ali pa na srečo),se v takšnih situacijah pokaže vso dno človeškega značaja. Starčki se naj tega spomnijo, ko bodo pisali oporoke. 

2 moja strica sta dementna. Totalno. Sta rastlinci. Taki nimajo kej doma delat. Je hudo breme za domače. Sicer je pa postrežnina 1100 eur na mesec. To bi moral imet vsak dementni svojo osebno sestro, ne pa da celotni zavod zaposluje par ljudi. To je nesramno obiranje nemočnih. Zdej bodo pa jamral. Ma sej se vedno bolj kažejo lenuhi, ki jim je težko delatm, bi pa imeli fajne plače.

Samo še učiitelji mankajo, da jamrajo kako je težko pregledovati snov, ki jo otroci delajo doma S SVOJIMI STARŠI, ki pa ne morejo štrajkat za boljše plače, ker opravljajo delo učiteljev.

Lenuhi in jamravci. Kakorkoli se obrneš v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

91305098_10222102272963341_2058232634156253184_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_ohc=1gk5SQHdma0AX-GLW59&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=12ab735962e00623c406567d85d595c1&oe=5EAAC36A

Ustvarjanje masovne histerije, enako je bilo s "trumami turistov" in fotografijami reg. tablic

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

91305098_10222102272963341_2058232634156253184_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_ohc=1gk5SQHdma0AX-GLW59&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=12ab735962e00623c406567d85d595c1&oe=5EAAC36A

Sprejetih 30% vec...prometne nesrece 90%več.. meni se ne zdi mjhno povečanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

Sprejetih 30% vec...prometne nesrece 90%več.. meni se ne zdi mjhno povečanje...

lani 216 vsi skupaj oskrbovani v ukc, letos 90 oskrbelih

psihoza

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, prav dosadan si s to tvojo antipropagando. Nihče ne zganja psihoze, vse je mirno, nekateri delamo normalno, nekateri od doma ali pa so na čakanju. V trgovinah je vse ok, ljudje se držijo navodil, ceste so prazne, v službo in iz službe ni gužve. Samo tebi jn tebi podobnim se še vedno strgava.

Nisi rekel, da si se v tej temi izpel?

Alora se preseli v drugo.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Daj, prav dosadan si s to tvojo antipropagando. Nihče ne zganja psihoze, vse je mirno, nekateri delamo normalno, nekateri od doma ali pa so na čakanju. V trgovinah je vse ok, ljudje se držijo navodil, ceste so prazne, v službo in iz službe ni gužve. Samo tebi jn tebi podobnim se še vedno strgava.

Nisi rekel, da si se v tej temi izpel?

Alora se preseli v drugo.

kako mirno, če se valijo trume turistov na obalo? :P

100x šerane tablice sem videl na fb :P

Če smatraš da te ogrožem, me prijavi, ker se očitno name spravljaš. Al pa slikaj z balkona in objavi fotke barab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma prav nate se spravljam, veš......samo prav nočeš nehat!

Ne morem slikat z balkona barabe, ker živim v gozdu.

Ti pa rajši daj tvoj rešo ali kaj že imaš za kavo, v nahrbtnik in jutri mimo vseh barikad in blokad, bova nekje skuhala kavo. Jaz prinesem kavo, mleko in šalčke. 

Kdo še pride? Bo zelo adrenalinsko, kot Vrnitev odpisanih ?.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

Ma prav nate se spravljam, veš......samo prav nočeš nehat!

Ne morem slikat z balkona barabe, ker živim v gozdu.

Ti pa rajši daj tvoj rešo ali kaj že imaš za kavo, v nahrbtnik in jutri mimo vseh barikad in blokad, bova nekje skuhala kavo. Jaz prinesem kavo, mleko in šalčke. 

Kdo še pride? Bo zelo adrenalinsko, kot Vrnitev odpisanih ?.

ne, ker jaz spoštujem pravila :P se pa gibljem po celi Sloveniji za potrebe službe in vidim, oziroma ne vidim hord.

Občasno je potrebno prebrati in razumeti oba pola, novinarje ki povzročajo histerijo, pa tudi kakega domačina z Bleda in od kje drugje, da dobiš pravo sliko o množičnem pohodu Ljubljančanov na obalo.

Tudi Wajduski župan in klapa napsihiranih wajuwcev je objavljala grozne prispevke s prošnjo turistom, naj se izogibajo severne primorske, ker nimamo okuženih in se bojimo za svoje zdravje.

In ker sem se cel vikend (prejšnji ) vozil samo in zgolj po celi severni Vipavski dolini, od rebernic, Nanosa, Predmeje in okrog ti na lastne učke lahko povem: 

niti ene horde ni bilo, ki bi nas kao ogrožala.

Da se ne strinjam z ukrepi prepovedi gibanja izven občine pa je jasno in jim  (oblastnikom ter paranoikom) lahko v faco povem. Ker samo gibanje nič kaj ne prispeva k širitvi okužb. In če je kaj smiselno v tem času je samozavedanje ter socialna distanca. Nedruženje, umivanje rok, razkuževanje itd.. 

Tudi laganje o povečanem številu poškodovanih na UKC je pretirano. So objavljeni podatki. Pol manj kot lani.

Da ne govorim o gluposti, ker zaradi korone stoji in čaka komplet vse zdravstvo (in da vmes so primeri, ki se bodo zaradi tega poslabšali, od operacij itd ), vlada si pa z našim denarjem kupuje glasove.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hordah ali ne hordah pišeš samo ti, nihče ni omenjal hord ljubljančanov, ki ogrožajo druge občane.

Ukrepi so sprejeti, so v veljavi in bodo ostali do preklica, pa se ti peni prav kolikor hočeš, tukaj ali pa kjerkoli drugje. To, da se z njimi ne strinjaš, imaš vso pravico povedat, ne misli, da se vsi ostali s tem strinjajo ali strinjamo, razumi, kot hočeš. Vikend bo lep, topel in sončen. Če bi se prejšnja dva nekateri osebki držali bolj zase, namesto da bi prošetavali po Portorožu, teh ukrepov sedaj ne bi bilo. Tako pa so in pika! Konec! Tudi jaz imam dovolilnico za gibanje po celi Slo, vendar mislim, da je ne bom uporabila.

In ja, zdravstvo se bo za najmanj dva meseca ustavilo, poleg že tako nenormalno dolgih čakalnih vrst.

Glede na trenutno svetovno situacijo, bi lahko bila tudi vojna, kaj pa bi potem imeli za nakladat po družbenih omrežjih? Vedno iste štorije, vedno iste teorije zarot. Vedno iste nebuloze, kdo je kriv in kaj je za vsem tem in kaj se bo videlo čez nekaj mesecev. Blablablablablabla........

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga moja, zapela si ti name naj neham, pa se nisem spravljal nate, zdej ti pa povem:

 na fbju vsak dan po 3 tvoje objave "panike", od zapiranja Črnega kala do šeranja tablic tujcev v Izolski občini. Tvoje objave :P Ustvarjanje panike je to.

Ne boj se, ta vikend bo test "ubogljivosti" policije, ko jih bodo z meje poklicali nad slo državljane, nadzirat gibanje. 

In ne govorim o zarotah, ampak o ustvarjanju panike, katero je pa nepotrebno in celo škodljivo.

To je pa rezultat panike:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/81b2ada853f8dc791b6564357138e9d4/Svet24-si/Kronika/Zadavil-je-svojo-punco-ker-je-bil-prepričan-da-ga-je-okužila

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene panike ni! To, kar sem šerala na fb niti slučajno ni povzročalo paniko. In niti slučajno jih ni toliko, kot si napisal. In tudi če bi jih bilo, je to moja stvar! Na mojem zidu na fb lahko šeram kar hočem, če pa te to tako vznemirja, preprosto spreglej ali pa me odfrendaj in boš imel mir za vedno. Tako jaz počnem z vsemi nabijanji, tudi tvojimi. Spregledam in se delam, da jih ni. 

In še nekaj! Vedela sem, da bo prišlo do teh ukrepov, pa mi ni bilo treba biti Baba Vanga.

Samo nekateri so se delali še naprej frajerje, češ, kaj pa mi kdo more! Sedaj pa jok in stok, ker ne morejo v lepem vremenu na morčka! Buaaaaaaaaa, kakšna žalost! 

In če bi ti vsaj malo spremljal kronologijo dogodkov, bi lahko vedel, da so ukrep dosegli župani in ne moje objave na fb! Ampak ne, tebi je lažje zapeti vame! In verjetno sem bila edina fb uporabnica na celem svetu, ki sem šerala nekaj, kar je po tvoje ustvarjalo paniko in opozarjala, naj ljudje ostajajo doma!

Sedaj pa mi nehaj težit, ker dobro veš, da se v tej zadevi razhajava, ampak zaradi tega se ne bom prepirala, ne s tabo, ne z nobenim drugim, ker ne bom dovolila, da bi zaradi politike nastal med državljani razkol na dva pola. Tega je že tako preveč! Ajd čau, pa zdrav mi ostani!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakšno morje v tem času, ko je najhladneje dol, tu na celini se že lepo grejemo. Ne verjamem, da je folk dol drvel zmrzovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KARMEN1 pravi:

Nobene panike ni! To, kar sem šerala na fb niti slučajno ni povzročalo paniko. In niti slučajno jih ni toliko, kot si napisal. In tudi če bi jih bilo, je to moja stvar! Na mojem zidu na fb lahko šeram kar hočem, če pa te to tako vznemirja, preprosto spreglej ali pa me odfrendaj in boš imel mir za vedno. Tako jaz počnem z vsemi nabijanji, tudi tvojimi. Spregledam in se delam, da jih ni. 

In še nekaj! Vedela sem, da bo prišlo do teh ukrepov, pa mi ni bilo treba biti Baba Vanga.

Samo nekateri so se delali še naprej frajerje, češ, kaj pa mi kdo more! Sedaj pa jok in stok, ker ne morejo v lepem vremenu na morčka! Buaaaaaaaaa, kakšna žalost! 

In če bi ti vsaj malo spremljal kronologijo dogodkov, bi lahko vedel, da so ukrep dosegli župani in ne moje objave na fb! Ampak ne, tebi je lažje zapeti vame! In verjetno sem bila edina fb uporabnica na celem svetu, ki sem šerala nekaj, kar je po tvoje ustvarjalo paniko in opozarjala, naj ljudje ostajajo doma!

Sedaj pa mi nehaj težit, ker dobro veš, da se v tej zadevi razhajava, ampak zaradi tega se ne bom prepirala, ne s tabo, ne z nobenim drugim, ker ne bom dovolila, da bi zaradi politike nastal med državljani razkol na dva pola. Tega je že tako preveč! Ajd čau, pa zdrav mi ostani!

 

a jest ti težim? Kdo se je obregnil ob mene? :

 

pa bom na kratko, jaz delam antipropagando, ti pa propagando :ras:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DinDiin pravi:

Ja sej ni, to so nalagali, da so lahko sprejeli ukrep. ?

2 dni nazaj je bila huda kriza z migranti, baje bi moral vojsko aktivirat, čez vikend bo kriza čudežno izginila, ker bomo raje nadzirali neubogljive in neposlušne državljane :D in za to uporabili policijo (kot da nimajo bolj pametnega dela)

Čisti dokaz o gibanju državljanov (za prejšnji vikend), pa je moč videti tudi na cestnih kamerah in števcih prometa. Je bilo o tem veliko napisanega. Jasne cifre.

Da ni bilo excesov ne trdim, se tudi sedaj dogajajo a so to osamljeni primeri.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

 

Da ni bilo excesov ne trdi, se tudi sedaj dogajajo a so to osamljeni primeri.

 

Sam delam v poklicu, kjer 100 dobrih stvari ne pomeni nič. Ko dobimo eno negativno mnenje (pa čeprav je laično, morda neutemeljeno...), se takoj zažene vik in krik. Takšni pač smo (v večini), vidimo samo negativne stvari in jih moramo obsedeno reševati.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KARMEN1 pravi:

ker ne bom dovolila, da bi zaradi politike nastal med državljani razkol na dva pola. 

tega si ne moreš pripisati .. to je bilo , je in bo..dejstvo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Codeine pravi:

 

tega zihr ne bo korona okužila, je preveč razkužen :D

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo tu koga j....e? Kontrola migracije prebivalcev v Slo. Ok naj bo. 

In kako to poteka? Policaj v rokavicah z ali brez maske prijema dokumente od oseb. Ali je med enim in drugim postopkom razkužilo rokavice? NE. 

Po uradni dolžnosti je prenašalec virusa. 

Pa da nebi kdo mislil, da govorim na pamet, posnetek je bil na 24ur sedaj kako bodo poostreno kontrolirali migracije. 

Isto se dogaja na mejnih prehodih... 

P. S. Ukrepi ki to niso?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!