Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 11 urami, motozajebant pravi:

Ubistvu je bil sam dodatek k tvoji info in posledično strinjanje s tabo. Verjetno si narobe razumel...

Slab dan sem meu ;)

:friend1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Slab dan sem meu ;)

:friend1:

Dej začni nazaj kadit, škodi ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2020 ob 18:45, LunaticFringe pravi:

No sedaj se bo še Američanom zgodila Italija oziroma še slabše. Zakaj? 

1 velemesta                                              2 zdravstveno zavarovanje                      3 bebav Trump                                          4 glede na ukrepe, katere bodo morali sprejeti (kakršne koli že) ze jim hitro lahko zgodi kaj takega, kjer bodo nemiri v primeru Rodneya Kinga zgledali kot gostilniški ravs

 

 

No pa se jim dogaja, kar sem napovedal. 

Edino razlogi za nemire so drugi, sicer predvidljivi, še slabš zna biti, ko bodo miličniki dobili smešno nizko kazen ali bili oproščeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, LunaticFringe pravi:

No pa se jim dogaja, kar sem napovedal. 

Edino razlogi za nemire so drugi, sicer predvidljivi, še slabš zna biti, ko bodo miličniki dobili smešno nizko kazen ali bili oproščeni. 

a daš link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, thumper said:

a daš link?

ne vem kir link si točno želeu

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/05/30/minneapolis-riots-protests-george-floyd-police-american-black/

ampak trenutno je to razlog za proteste v US.. mislim "razlog".. ko je razpoloženje v državi na dnu.. je to bolj kaplja čez rob.

 

ps: še iz 24kur 

https://www.24ur.com/novice/tujina/nasilje-v-new-yorku-se-stopnjuje-policija-zapeljala-v-mnozico-protestnikov.html

https://www.24ur.com/novice/tujina/zda-protesti.html

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

new order je tam potreben...

 

...tako bo povsod, karantena je sproducirala en kup brezposelnih obubožanih, nezadovoljnih...na vidiku so nemiri, vojne, masovno pobijanje...covid bi bil "mačji kašelj" proti temu, kar bo sledilo karanteni...menda je bila recesija 2020 celo že pred leti načrtovana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa full dela čaka na šihtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

New order? Večja represija, več pooblastil vojski in policiji? Manj pravic raji? 

Saj se hecate, a ne? 
Recesija...spet samo za rajo. Najbogatejši so ob tejle sproducirani krizi zelo lepo zaslužili. 

Ampak ja...seveda....new order.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

New order? Večja represija, več pooblastil vojski in policiji? Manj pravic raji? 

Saj se hecate, a ne? 
Recesija...spet samo za rajo. Najbogatejši so ob tejle sproducirani krizi zelo lepo zaslužili. 

Ampak ja...seveda....new order.....

new order = temni bodo zamenjali jude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem gledal animal planet in sicer o požigih "hoste" na račun novih nasadov za pridobivanje palminega olja in koliko ljudi posledično umre zaradi bolezni dihal, da živalskega sveta sploh ne omenjam, v glavnem kovid je en mali prehladek proti temu.

Samo to je tam nekje v jebeni džungli in se nas ne tiče, čeprav so vmešane vse mogoče svetovne korporacije, ki se ukvarjajo s tem oljem in bodo zaradi korone imeli "strašne posledice".:hmm:

Svet je v glavnem ponorel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MARE 65 pravi:

Včeraj sem gledal animal planet in sicer o požigih "hoste" na račun novih nasadov za pridobivanje palminega olja in koliko ljudi posledično umre zaradi bolezni dihal, da živalskega sveta sploh ne omenjam, v glavnem kovid je en mali prehladek proti temu.

Samo to je tam nekje v jebeni džungli in se nas ne tiče, čeprav so vmešane vse mogoče svetovne korporacije, ki se ukvarjajo s tem oljem in bodo zaradi korone imeli "strašne posledice".:hmm:

Svet je v glavnem ponorel.

važno da mamo RSPO certifikat za palmo, pa je vse ok :P

Vsaj 30% produktov, ki vsebujejo maščobe je v glavnem na palmi/palmistih. EU se nekaj bori proti temu, ampak kot sem zapisal, bolj na birokratski način in z zamenjavo maščob v glavnem sončnica in bolj domača porekla, kjer je škodljivost ali nasičenost maščob lahko celo večja kot pri produktu s palmo. torej "palm free" še ne pomeni, bolj zdravo.

Isto sranje je z nasadi kakavovca (utz certifikati) , pa GMO koruze...

ps. ko se nafta preveč podraži, Kitajci porabljajo palmo tudi za kurjenje, potem se palma podraži, pa spet nafto itd

Ampak korono, bi pa lahko dal nekaj časa na stran, mam pa filing, da je še nočejo, ker je za določene posle koristna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa boni prav prišli turizmu očitno... 

konec februarja sem rezerviral Piran, 26-28.6 za 2 osebi, app... 141 EUR....  Zdaj za štos gledam isti app, isti datum, 2 osebi. 220 EUR!!!  fukjeno do amena! 

Saj ponavadi se nekoliko dvigne cena pred poletjem, a takšne občutne podražitve še nisem doživel.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji "ablasti" sporočam naslednje, ji pa predlagam, da besedo "vino" zamenja z besedo "ukrepi" :P

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, motozajebant said:

So pa boni prav prišli turizmu očitno... 

konec februarja sem rezerviral Piran, 26-28.6 za 2 osebi, app... 141 EUR....  Zdaj za štos gledam isti app, isti datum, 2 osebi. 220 EUR!!!  fukjeno do amena! 

Saj ponavadi se nekoliko dvigne cena pred poletjem, a takšne občutne podražitve še nisem doživel.... 

Jaz imam rezervirano nad Portorožem od 1.1 do 31.12, vsako leto, cena narašča vsako leto, elektrika je vsakič  malo več, voda isto... 

?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, smasher pravi:

Jaz imam rezervirano nad Portorožem od 1.1 do 31.12, vsako leto, cena narašča vsako leto, elektrika je vsakič  malo več, voda isto... 

?

ja top ane? Ampak ta podražitev je iz drugačnih razlogov, kot ta, ki sem jo jaz gor navedel :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB ...   :OK:

Da bo vsem jasno:

Maske niso več obvezne, razen do takrat, ko so še obvezne. To je že zdaj, ampak ne še takoj zdaj. Še vedno so priporočene za bolne ljudi, ampak bolni ljudje morajo ostati doma. Razen, ko ne morejo ostati doma. Ostalim mask ni več potrebno nosit, ampak jih vseeno morajo nosit, ker so obvezne in samo priporočene. NIJZ je pripravil priporočila, ampak direktor NIJZ jih še ni uspel prebrati, zato ne ve, kdaj in kje so maske priporočljive. Lahko si pa sami preberemo, če piše. Ker lahko, da ne piše, ker se tako ne ve, kaj piše. Vse je urejeno, samo nihče ne ve, kako je urejeno.

Z masko sebe tako ne ščitimo, zato jo rabimo samo, ko bi mi lahko ogrožali druge. Razen, ko jo rabimo za samozaščito. Maske bodo postale del našega vsakdana, ampak nam jih ni treba več nositi. Razen, ko jih je nujno nositi. V trgovino gremo lahko z masko v žepu. Ker jo bomo lahko potrebovali ali pa tudi ne. Ker v prostor gre lahko samo toliko ljudi, da je možna 1,5 metrska razdalja. Več jih ne sme biti v prostoru. Razen, ko so lahko. In takrat so maske obvezne, ne priporočene, ne, kako že - priporočeno obvezne!

Obvezen in priporočen pa je bil prelet vojaških letal. Ker vojaška letala so znak upanja in sreče. Štiriperesne deteljice neba so in ni boljšega načina za oznanitev konca epidemije, kot s sredstvi za ubijanje. Povsem neprimerno bi bilo, da bi se denar za prelet namenil čemu drugemu. Na primer UV razkuževalcem prostorov, ker je epidemije tako konec in so ukrepi preklicani. Razen tistih, ki še ostajajo v veljavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ne gremo, nekaj smo se pa valda naučili :D

Vsake toliko pa bo še kak okužen, bistvo je zadeve slediti, dobiti kontakte in testirat, karantenizirat :P

Bolj me zanima, kje se je mulc okužil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Bolj me zanima, kje se je mulc okužil? 

Saj piše baje kje:

"Informacij, da naj bi bila v Mariboru zaprta bencinska črpalka, kjer naj bi delala mama okuženega učenca, na novinarski konferenci niso želeli komentirati."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Codeine pravi:

Saj piše baje kje:

"Informacij, da naj bi bila v Mariboru zaprta bencinska črpalka, kjer naj bi delala mama okuženega učenca, na novinarski konferenci niso želeli komentirati."

piše vse živo, tresla se gora, rodila se miš. Bo že :D

Družinsko torej.

Zmagal smo baje, in ukrepi ukrepnjeni :P Ko ga poslušam mam filing, da je pravkar en špinel skadiu :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, da smo zmagali .. avijoni so preleteli Slovenijo, pregnali viruse in bakterije in to je to .. konc je .. tamau je prehlajen in to je to :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!