Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

Kje si razbral da korona blagodejno vpliva na gospodarstvo? :D

a pol ne? Sprašujem za prjatla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

a pol ne? Sprašujem za prjatla :P

 

ja nevem Dami, to si ti napisal in ne jaz... samo si tak napisal, kot da si iz moje objave to razbral :) pa me je enostavno zanimalo, na podlagi česa si to razbral.. če pa sem narobe razumel in je to tvoja trditev (ni povezana z mojim postom), potem se opravičujem za nepotrebno vprašanje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

ja nevem Dami, to si ti napisal in ne jaz... samo si tak napisal, kot da si iz moje objave to razbral :) pa me je enostavno zanimalo, na podlagi česa si to razbral.. če pa sem narobe razumel in je to tvoja trditev (ni povezana z mojim postom), potem se opravičujem za nepotrebno vprašanje :) 

opravičilo sprejeto :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

opravičilo sprejeto :D

 

super :) 

potem pa mi povej, zakaj si mnenja, da korona blagodejno vpliva na gospodarstvo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

super :) 

potem pa mi povej, zakaj si mnenja, da korona blagodejno vpliva na gospodarstvo? :P

k je bencin padu, daaa, a nis prebral

107762606_2870050893027139_7583065592756246910_n.jpg.e0d7240543c96751ef009229ce662090.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

če kaj ne vem, potem počakam na mnenje edinega, ki je še bolj seznanjen kot jaz in več ve. 

Hvala :D

borči is bacek?

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

borči is bacek?

name je mislu... sem vir vsega znanja v tem osončju :huh:

kmalu bo Hrvaška rdeča k Heineken partizanska zvezda

image.png.4a13064b2416e7aa707bf6eef8c60bb2.png

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

name je mislu... sem vir vsega znanja v tem osončju :huh:

kmalu bo Hrvaška rdeča k Heineken partizanska zvezda

image.png.4a13064b2416e7aa707bf6eef8c60bb2.png

nepanau, ma Kacin vilo na Krku, sva že zmenjena da bo počaku do konc sezone :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš tist, ko greš iskat drugo mnjenje, ker s prvim nisi zadovoljen..

 

 

 

Alberto Zangrillo, chief of anesthesia and intensive care of the San Raffaele hospital in Milan, known for having gone often AGAINST ALL with the statements on CORONAVIRUS returns to the fore, unleashed like never before. After specifying in recent days that the 21 DEATHS registered in Lombardy were not caused by Covid-19 but by previous pathologies, the doctor tries once again to restore calm and declares that even the so-called "lethal force" of the virus has greatly reduced. "The interaction between Sars-CoV-2 and the guest has brought about a change that has favored us," says Dr. Zangrillo. "Everyone is waiting for the second wave to arrive, but I believe that the virus can stop here" . The head of San Raffaele then goes on to comment on the situation in the Veneto: "I believe that ZAIA is right to want to exercise control over clusters and prevent those who are subject to surveillance from escaping: it is the basis of prevention. Furthermore, I learned from the governor that it was an entrepreneur who went around knowing he wasn't feeling well, "says the doctor. "I have never denied that the virus is still circulating", points out Zangrillo, also in response to criticism from some colleagues. "It is circulating in the United States and in Italy in outbreaks, but here it is circulating in a 'benign' way. At this moment in Italy it has exhausted its lethal force, because it is doing what all viruses do, that is adapting to its host. This it doesn't mean it has changed, but something is happening at the level of the virus' surface proteins: the same modifications that made it very lethal three months ago, now make it less aggressive, "he continues. As for the United States, Zangrillo explains to the Corriere that Coronavirus is circulating mainly in young people, since the average age seems to have dropped. Due to the high contagiousness, hospitalizations have increased. However, mortality has not risen, this because probably also in the USA the virus is no longer able to trigger a serious disease. After the doctor's words, a new uproar has broken out in the scientific world. Many argue that there will be a new wave of contagions and therefore Zangrillo's hypothesis would be random.

https://www.ilmeteo.it/notizie/coronavirus-zangrillo-di-nuovo-scatenato-il-virus-finito-le-parole-del-medico-infiammano-il-dibattito-223312

Tak gugl prevede:

Alberto Zangrillo, šef anestezije in intenzivne nege bolnišnice San Raffaele v Milanu, znan po tem, da je pogosto šel PROTI VSEm z izjavami o CORONAVIRUS, se vrača v ospredje, sproščeno kot še nikoli doslej. Potem ko je v zadnjih dneh natančno določil, da 21 SMRT, registriranih v Lombardiji, ni povzročil Covid-19, temveč prejšnje patologije, zdravnik še enkrat poskuša obnoviti mir in izjavi, da ima celo tako imenovana "smrtonosna sila" virusa močno zmanjšala. "Interakcija med Sars-CoV-2 in gostom je prinesla spremembo, ki nam je naklonjena," pravi dr. Zangrillo. "Vsi čakajo, da pride drugi val, vendar verjamem, da se virus lahko tu ustavi." .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se bo narodu sfuzlalo

https://www.primorske.si/2020/03/30/who-odsvetuje-splosno-uporabo-zascitnih-mask-v-pan?fbclid=IwAR0GVPmPXwtfdCFe-gRMdW1UX3usmYT4ubPk3axwKLj0bzpwjp1tOpfneus

aja, pa JJ rešuje baje problem z aplikacijo, drgač bo moral meje zapret. Boga mati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj me briga, 1000mask sm nabavu vse bom sam porabu... ? 

Torej še ena neumnost, če je virus na maski, bi v primeru nenošenja maske bil itak v mojem gobcu tako da razlaha da nošenje maske poveča tveganje... 

Sem hotel dat še eno primerjavo kakonpol po njihovi logiki tut kondom poveča tveganje za bolezni ma je predolgo pa se mi ne da pisat... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damijeva novica je stara. So pritisnili na njih (očitno tisti z "veliko zalogo" ) pa so spremenili mnenje.

Nošenje mask je učinkovito edino če se jih pravilno uporablja (jaz do danes nisem videl še niti enega, ki bi masko pravilno uporabljal) . Maske za enkratno uporabo so za enkratno uporabo. Če se je med uporabo dotikaš, se navlaži oz. jo nosiš več kot 2 uri in če jo nepravilno namestiš/snameš je verjetnost okužbe večja kot, da je sploh ne bi imel.

V glavnem "jebe lud zbunjenog" in važno je, da se vzdržuje primerna psihoza, da bodo lahko prepovedali "kolesarjenje" .

lp

ps. če kondom uporabljaš kot masko (večkrat) prav gotovo

Popravljeno . Popravil franc
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, franc pravi:

Damijeva novica je stara. So pritisnili na njih (očitno tisti z "veliko zalogo" ) pa so spremenili mnenje.

Nošenje mask je učinkovito edino če se jih pravilno uporablja (jaz do danes nisem videl še niti enega, ki bi masko pravilno uporabljal) . Maske za enkratno uporabo so za enkratno uporabo. Če se je med uporabo dotikaš, se navlaži oz. jo nosiš več kot 2 uri in če jo nepravilno namestiš/snameš je verjetnost okužbe večja kot, da je sploh ne bi imel.

V glavnem "jebe lud zbunjenog" in važno je, da se vzdržuje primerna psihoza, da bodo lahko prepovedali "kolesarjenje" .

lp

ps. če kondom uporabljaš kot masko (večkrat) prav gotovo

v bistvu je vse res, maska je pač maska,

1.preprečuje širjenje okužbe, če kihneš (če se usereš bodo bolj gate pomembne) s predpostavko pravilne namestitve, ne pa pod brado ,al pa če nos gleda vn

2. če ti okužen poserje po maski, tvegaš okužbo z nepravilnim odstranjevanjem, ter ponovno  uporabo, zato majo v zdravstvu, za vsakega pacienta menjavo vse (ne samo mask) zaščitne opreme

3. V osnovi maš vse prav

V glavnem "jebe lud zbunjenog" in važno je, da se vzdržuje primerna psihoza, da bodo lahko prepovedali "kolesarjenje" .

lp

4. faking covid se da komot preživet (preverjeno) z mal osnovnimi prijemi distance, in zaščite, predvsem pa ne si vrtat po nosu, riti, al gobcu, preden ste pravilno razkužili roke. Ne gre se za vesoljsko znanost!!!

Aja, a moram še o hospitaliziranih in kriičnih kaj zapisat? Valda je vsem jasno da kao, na mladih pa je "blagi potek".

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Spet se bo narodu sfuzlalo

https://www.primorske.si/2020/03/30/who-odsvetuje-splosno-uporabo-zascitnih-mask-v-pan?fbclid=IwAR0GVPmPXwtfdCFe-gRMdW1UX3usmYT4ubPk3axwKLj0bzpwjp1tOpfneus

aja, pa JJ rešuje baje problem z aplikacijo, drgač bo moral meje zapret. Boga mati...

30 marec ? resno?

WHO ki je totalno zajebal? resno?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, thumper pravi:

30 marec ? resno?

WHO ki je totalno zajebal? resno?

The end is near :P (k nam pridejo marčevske novice šele julija)

d9cow63-925f1bca-5703-4859-b5ae-f647821e8548.gif.1ff47c38bad68ce1818820f0e5b5df37.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

The end is near :P (k nam pridejo marčevske novice šele julija)

upam da to velja samo za novice.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a smo mi na Luni al kje. Šestkrat sem prečil meje Avstrija Italija in Slovenija. Nikjer nobene kontrole. V Avstriji ne nosijo mask, v Italiji tu pa tam. Pri nas pa dežela majmunov. Mi je kar nerodno, ko gledam naš narod kak smešno izgleda vse skupaj. Greš v trgovino in imaš kvazi masko. Neki se gremo. Res je smešno vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, tomash pravi:

Ne vem a smo mi na Luni al kje. Šestkrat sem prečil meje Avstrija Italija in Slovenija. Nikjer nobene kontrole. V Avstriji ne nosijo mask, v Italiji tu pa tam. Pri nas pa dežela majmunov. Mi je kar nerodno, ko gledam naš narod kak smešno izgleda vse skupaj. Greš v trgovino in imaš kvazi masko. Neki se gremo. Res je smešno vse skupaj.

pa poglej samo malo širše..recimo 500km stran v beograd..  ne vem če bi si pri nas prav želeli tako stanje kot dol.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil z MMV na mejnem prehodu Robič, ne na naši ne na njihovi strani ni bilo čisto nikogar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

pa poglej samo malo širše..recimo 500km stran v beograd..  ne vem če bi si pri nas prav želeli tako stanje kot dol.. 

 

kako stanje? in kaj naj gledam?

stanje, ki sem ga videl zadnje mesece (bil sem v Sloveniji, 8x na Hrvaškem in dvakrat v Avstriji in Italiji) in gledal sem z očmi (ne prek medijev), ni nič posebnega.

Vse skupaj je lari fari, grozijo z mrtvimi (populacija na zemlji se bliža kritični masi-očitno), omejujejo svobodo gibanja, ubijajo svobodni duh (mladina bi rada žurala pa ne sme),

pa da ne naštevam. 

Me zanima kolikokrat so imeli gospodje maske na sebi po več ur (pravilno), kot jih to morajo imeti trgovci, učitelji....

Skratka vse skupaj nateg od prvega dne.

Tako mislim jaz, pa nima smisla, da me kdo prepričuje, ker jaz še mislim (dokler me ne pobere kaj hujšega kot je prehlad).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo jadranka rdeča ... mi pa povsod maske gor 

 

navodila za uporabo :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!