Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 15 minutami, thumper pravi:

nimajo svojega privat bazena..  v tem času to odpade , ker se ne moreš ob kopanju dovolj umakniti nekulturnim budalam.. 

.... če imaš dovolj pod palcem .... je lahko v dolocenem terminu na voljo samo tebi.... 

.... nekaterim to ni pomembno, ker mogoce od dopusta želijo kaj drugega....

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

Nebesa nad Kobaridom

Vila Planika na Jezerskem

Sunrose 7 v Bohinju

... to so vrhunske lokacije.

In na koncu pametuješ ti, ki si vsak obcestni kamen oznacis v  navigacijo.

Vrhunec kulinarike pa ti je sendvič iz lidla.

Ti manjka širine in ker vem da boš to brisal in me blokiral za 14 dni  . Ti bom napisala še tole spadaš ravno v tisto kategorijo ljudi, ki jih jaz preziram. In zakaj? Ker misliš  ,da si übermensch vsi ostali pa da smo navadna sodrga. 

 

Kje kdo dopustuje je stvar vsakega posameznika in mene to ne moti. Motiti me zacne ko mi to hoce kdo prodati kot edino zvelicavo resnico.

Vem, da ne preneseš kritike in bos sedaj uzgal kalimeto stajl. Boli mene. 

 

 

 

 

dal sem primere o katastrofalni ponudbo v slo, ti si pa dala primere korektne ponudbe, zraven pa si že začela žaliti.

in ker veš, da si neprimerno pisala in se spuščaš na nek osebni nivo (navigacija, lidl itd.), se že bojiš sankcije.

o kakšnem ubermenschu govoriš ne vem, komentiram katastrofalno ponudbo v Sloveniji in masovni turizem

in prav je, da se taka katastrofa omeni javno

vrhunec kulinarike? ja, raje jem dunajaca in pomfri in se vsaj pošteno najem, kot pa v kobaridu na mišelin zvezdice preplačan zmazek začimb in "nenaravne" prehrane, vsi pač ne nasedamo na take fore, zame je to svinjarija

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kdor ima interes in željo bo našel destinacijo po svojem okusu (in žepu) tudi v sloveniji...brez pretiranih težav. Je treba vedet, da ni vse samo na Bookingu....

...seveda pa ostaja tudi druga opcija....povihaš nos nad vsem kar najdeš v sloveniji, si zavestno narišeš svojo zgodbo o zanič slovenski ponudbi in greš na hrvaško....

....glavno, da je za vsakega nekaj....

...drugače pa jaz osebno bi najraje, da gredo čisto vsi na hrvaško na dopust...tako meni ostane na voljo več destinacij doma na izbiro.....edino letos me to moti, ker mi ni všeč, da bi vlačili nazaj bolezen...upam, da bo drugo leto spet vse po starem in bodo na hrvaško drli spet vsi v čim večjem številu...


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se pogovarjamo o morju, v Sloveniji te destinacije preprosto ni...

kaj drugega pa se najde, meni je recimo všeč na Kolpi in tja redno zahajam, pa ne zaradi kulinarike in namestitve...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

.... če imaš dovolj pod palcem .... je lahko v dolocenem terminu na voljo samo tebi.... 

.... nekaterim to ni pomembno, ker mogoce od dopusta želijo kaj drugega....

verjetno si bomo - če bo prost termin seveda - najeli hiško z zunanjim bazenom , kombinirano finsko infra turško savno , zidanim roštiljem, jacuzijem in vse s parkingom ograjeno za ene 4-5 dni..cena je 170e  na dan.. na samem..v okolici pa cel kup dobrih domačih in poceni gostiln, kjer dobiš za 3 osebe za zajrtk 20e kosilo.. in potem razmišljaš če boš sploh večerjal..

od dopusta želim samo eno stvar - dopust.. torej sprostitev stran od gužve.. 4-5 dni odklopa nekje na samem je meni bolše kot 3 tedne v nekem nabito polnem hotelu.. sploh v teh časih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snečer pravi:

in lokacija?

Najlepši kotički so skriti javnosti, ko postanejo javni niso več najlepši ?

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

kulinarika pa iz lidla? :)

in lokacija?

...zakaj nesramnost? Tudi na morju nimaš na plaži restavracijo...v tistih prvih ob plaži pa tudi strežejo svinjarijo iz Lidla...samo dražje.

....in če greš na kopanje...zakaj je zdaj pomembna restavracija? In za povrhu so v bližini nadiže restavracije kjer se da jesti veliko bolje kot kjerkoli v hrvaških restavracijah z meniji iz cenenih menz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

...zakaj nesramnost? Tudi na morju nimaš na plaži restavracijo...v tistih prvih ob plaži pa tudi strežejo svinjarijo iz Lidla...samo dražje.

....in če greš na kopanje...zakaj je zdaj pomembna restavracija? In za povrhu so v bližini nadiže restavracije kjer se da jesti veliko bolje kot kjerkoli v hrvaških restavracijah z meniji iz cenenih menz...

na kaj se pa to nanaša, ne sledim vezi s citatom...

pred 38 minutami, vandrovec pravi:

Najlepši kotički so skriti javnosti, ko postanejo javni niso več najlepši ?

danes ne moreš ničesar več skriti, se že obračajo na meji zarad te fotke,ki je enaka cel kup mojim iz različnih albumov... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa povsem predvidljivi odgovori, čeprav sem za MS standard pričakoval kakšno jaćo fotko in opis, da ko daš roko v vodo, vlačiš ven kepe zlata, zadaj pa ti kuhajo priznani kuharji s tremi mitas zvezdicami :)

Samo v Sloveniji, bo treba patentirat.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in drgač, kaj je novega s Korono? :P

A je šla na dopust? Kam pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, a je to tema za dopustniške  (patriotske/nepatriotske) destinacije al tema o coroni?

Pa nehajte že najedat kam gre kdo na dopust. Stvar posameznika, kar je pač komu všeč.

Se da popolnoma lepo tudi v tujini pazit nase, se držat stran od ljudi in nosti masko, ko je to nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko je o koroni, ker so posledica korone boni in je od njihove izdaje glavno vprašanje, kam se lahko gre v slo na bone.

Tako da korona sedaj ni več zanimiva in očitno ne več tako nevarna.

jajc.thumb.png.7fbbadcaf9146ac36da49058b32f3236.png

Citiraj

STANJE PO ŽUPANIJAMA 2. 8. 2020.

  • Istarska: 0 novih
  • Primorsko-goranska: 0 novih
  • Bjelovarsko-bilogorska: 0 novih
  • Vukovarsko-srijemska: 26 novih
  • Brodsko-posavska: 3 nova
  • Osječko-baranjska: 1 novi
  • Karlovačka: 0 novih
  • Zagrebačka: 1 novi
  • Varaždinska: 0 novih
  • Grad Zagreb: 8 novih
  • Virovitičko-podravska: 0 novih
  • Šibensko-kninska: 0 novih
  • Splitsko-dalmatinska: 11 novih. 2 preminulih
  • Krapinsko-zagorska: 0 novih
  • Koprivničko-križevačka: 0 novih
  • Zadarska: 1 novi

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to pač ni debata, če tiste, ki si drznejo pogledat čez mejo na hrvaško morje, skor na kol pribijete.
Ja, Sloveija ima krasne place, ki jih je treba obiskat. Ampak nekateri si pač "baterije boljše nafilamo" na morju, stran od gužve.

Prijazni in zanikrni gostinci in gostinski placi, drage ali pa fer cene so pa tako pri nas, kot tudi na drugi strani plota.
Tako kot trenutno najbolj popularna viroza - corona.

Mogoče čez plot (mejo) malce lažje najdeš kotičejk ob slani vodi, kjer si lahko sam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je dejstvo, da je v tem iznakaženem svetu sama korona postala stranski pojav. 
Na njen račun so v ospredju politične igre, ekonomski interesi, obračunavanja na mikro in makro nivojih, "vojno dobičkarstvo"...počasi se bo razvila digitalna industrija v obliki zabavnih mobilnih aplikacij za mlado in staro, sledila bo filmska industrija, v času pusta pričakujem korona larfe in pa zagotovo korona festivale.....   

Da gre za resno bolezen, ki je zahtevala veliko mrtvih in pospešila kolaps svetovnega gospodarstva, pa je samo še tema za kakšne nezanimive okrogle mize in dolgočasne strokove debate.

Tak je svet v katerem živimo...ampak to nikogar ne briga...bistveni so boni in "osamljeni" kotički na hrvaški obali....kaj bo, ko bo sezona mimo, se bo razmišljalo takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dej... Žena zbolela za rakom pred leti (pri starosti 30 let) in ko sem prišel tja prvič... si bil na onkologiji? 200x prenatrpana.  Koliko krivic in koliko sranja se dogaja vsak dan v svetu pa veeeelikooo hujše kot ta J**** korona pa se noben ne požvižga. In kdo pospešuje kolaps gospodarstva? paničarji, ki jih vrtijo okoli prsta pohlepneži....

Ja meni in moji ženi je pomemben pobeg iz tega USRANEGA sveta za svoj mir in svoj užitek.  dejjj nemoreeeemmm  ajj ćauuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 meseca niso delali v gastroeteorobla bla bla ambulanti, kjer je moja žena zaposlena.

Sedaj hodi domov vsa znervirana in paf...2 meseca se je čakalo, namesto da bi se paciente pregledovalo in zdravilo. Sam rak, sam rak..ni fajn gledati takih diagnoz, predvsem pa ker veš, da bi se pacientom lahko prej pomagalo.

Ampak bistvo je da ma folk masko na ušesu al pa pod brado..in kje moči jajca :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, plačujemo za zdravstvo, ki ga ne moremo koristiti.

Če želim koristiti te usluge, moram plačat privatnikom...

ali

Lud jebe zbunjenog, mi pa plačujemo vse 2 kratno !!!!

Do svojega zdravnika ne morem, do zobozdravnika ne morem...

Bo kmal spet komu film poču, k ne bo imel kaj izgubit, pol pa jok in stok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bmflar pravi:

V glavnem, plačujemo za zdravstvo, ki ga ne moremo koristiti.

Če želim koristiti te usluge, moram plačat privatnikom...

ali

Lud jebe zbunjenog, mi pa plačujemo vse 2 kratno !!!!

Do svojega zdravnika ne morem, do zobozdravnika ne morem...

Bo kmal spet komu film poču, k ne bo imel kaj izgubit, pol pa jok in stok...

Ja pizdarije šele pridejo...malo kasneje...samo še, da jagenčki obmolknejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarije so že, ko se osnovne zadeve ne morejo dogovoriti, kako bi reševali probleme DS. Na kar opozarjam že od marca letos.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno je uspelo znanstvenikom iz ZDA s pomočjo EU izzumiti zaščitno masko, ki minimalno omejuje dihanje, ki ne prenaša bacilov in bakterij, in ki ostane sterilna tudi nekaj dni. Maske ni potrebno nositi pod brado niti zapete na ušesu. Lahko jo imate 24 ur preko ust.

Maska je tudi BIO in EKO certificirana, saj so zanju uporabljeni izključno odpadni materiali praznih vreč krompirja, pomaranč BIO in EKO limon, domačega sadja, ter podobno.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!