Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kakor se jaz spomnim je bilo leta 1991 nekaj govora o tem, da vojska nima kaj iskati na meji (pa nekaj o rdečih potnih listih in podobno) . Rdeče potne liste imamo spet, potem nam samo še vojska na meji manjka?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, franc pravi:

...... Rdeče potne liste imamo spet,.....

Pa denar, na katerm v cirilici piše tudi (in to 2x) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, BIF pravi:

...jasno...če so rdečkarji bolj zadovoljni, da vojska čohanjajca v kasarni, namesto da bi bila na meji....

.... to pa da bo počasi albanscina eden od uradnih jezikov v sloveniji .... v to se pa noben ne obregne.... 

Samo za intermeco , nimam nobene veze s korono, a če delimo na rdece, bele, marsovce in ostalo. Bodite tisti , ki zagovarjate svoje barve dosledni pri vseh stvareh. 

P.S. če se bo na tole razvila brezplodna debata, se naj prestavi v ustrezno temo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, franc pravi:

Kakor se jaz spomnim je bilo leta 1991 nekaj govora o tem, da vojska nima kaj iskati na meji (pa nekaj o rdečih potnih listih in podobno) . Rdeče potne liste imamo spet, potem nam samo še vojska na meji manjka?

če bi 1991 poslušal jelinčiča težav na meji nebi bilo.. edin pošta bi imela malo več probčemov s pretočnostjo..

pred 8 urami, lasagna pravi:

Pa denar, na katerm v cirilici piše tudi (in to 2x) ?

švasane so še dobre..važno da ni gor klinopisa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, thumper said:

če bi 1991 poslušal jelinčiča

Pusti njega na miru, on je eden tistih ki precej govori dela pa drugače. Najprej je bil  proti tujcem z juga, potem je bil prvi v Beogradu,... itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 42 minutami, ftp pravi:

potem je bil prvi v Beogradu,

In sicer zato, ker je politika en sam "BIZNIS" in nič drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, MiNa pravi:

 

In sicer zato, ker je politika en sam "BIZNIS" in nič drugega...

sem bil pa prepričan, da je politika ena veda, kako pomagati ljudem in nebogljenim množicam pri ustvarjanju ciljev, ki si jih politiki zastavijo

čist sem zmeden :huh:

pa tudi nisem vedel, kok ljudi se spozna na viruse in bakterije ... sem bil res zmotno prepričan, da se na to spoznajo samo tisti, ki so naredili specializacijo ... tako pa zmotno ugotavljam ... strokovnjakov je očitno več, saj spoznavanje na viruse, bakterije in razne imunološka stanja izraža čedalje več preprostih ljudi :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, maus said:

sem bil pa prepričan, da je politika ena veda, kako pomagati ljudem in nebogljenim množicam pri ustvarjanju ciljev, ki si jih politiki zastavijo

čist sem zmeden :huh:

pa tudi nisem vedel, kok ljudi se spozna na viruse in bakterije ... sem bil res zmotno prepričan, da se na to spoznajo samo tisti, ki so naredili specializacijo ... tako pa zmotno ugotavljam ... strokovnjakov je očitno več, saj spoznavanje na viruse, bakterije in razne imunološka stanja izraža čedalje več preprostih ljudi :huh: 

jaz pa, da so ljudje v javnih službah preobermenjeni z delom za javno dobro ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

jaz pa, da so ljudje v javnih službah preobermenjeni z delom za javno dobro ?

tudi jaz ... ampak ... v javnih službah se pač morajo veliko ukvarjati z javnostjo in javno komunicirati z javnostjo .... in to veliko ... nekateri pač imajo tako delo in niso vezani na tekoči trak, temveč na neenakomerno razporejeno delo, kar seveda pri javnih ljudeh v javnih službah, povzroča preobremenjenost ... tako sem čist poenostavljeno povedal ... 

Kar se tiče korone, se pa z njo ukvarjajo tudi ljudje, ki za to niso usposobljeni ... čisto preprosto ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, maus said:

evo .. tole premaga vsak virus  :P


Fotografija osebe Sebastjan Dimec.

 

Ma ne moreš se zanest na vsako cigumigu firmo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

sem bil pa prepričan, da je politika ena veda, kako pomagati ljudem in nebogljenim množicam pri ustvarjanju ciljev, ki si jih politiki zastavijo

čist sem zmeden :huh:

pa tudi nisem vedel, kok ljudi se spozna na viruse in bakterije ... sem bil res zmotno prepričan, da se na to spoznajo samo tisti, ki so naredili specializacijo ... tako pa zmotno ugotavljam ... strokovnjakov je očitno več, saj spoznavanje na viruse, bakterije in razne imunološka stanja izraža čedalje več preprostih ljudi :huh: 

zato, ker ne gre za višjo znanost. :P

Problem je samo v tem, ker si še stroka ni enotna, kaj je in kj ni...le zakaj? Zarad politike...evo problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

zato, ker ne gre za višjo znanost. :P

Problem je samo v tem, ker si še stroka ni enotna, kaj je in kj ni...le zakaj? Zarad politike...evo problem rešen.

vsi znajo kritizirat pasulj in kok je vse preprosto kot pasulj ... sem pa redko jedu dober pasulj ;)

razumeš poanto ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

vsi znajo kritizirat pasulj in kok je vse preprosto kot pasulj ... sem pa redko jedu dober pasulj ;)

razumeš poanto ;) 

 

ne, ker znam nardit pasulj. Sam poskusit moraš, drugač se boš vedno čudil...fak kok pa ta tip dobro nardi pasulj, pa na konc zmeče pol čebule pol mesa in pol fižola in velik paprike in čilija, ter dolgo čmari. Razumeš poanto?

pred 2 urami, Alla pravi:

116879436_778671252869660_195509316758541232_n.jpg

evo, najboljši test kar sem jih videl, pa še verjamem mu (moja čašica diši po Kruški) Nisem zaražen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne, ker znam nardit pasulj. Sam poskusit moraš, drugač se boš vedno čudil...fak kok pa ta tip dobro nardi pasulj, pa na konc zmeče pol čebule pol mesa in pol fižola in velik paprike in čilija, ter dolgo čmari. Razumeš poanto?

razumem ... če ti enkrat rata zato še nisi profi kuhar ... razumeš poanto 

komi čakam, da probam ta pasulj :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

razumem ... če ti enkrat rata zato še nisi profi kuhar ... razumeš poanto 

komi čakam, da probam ta pasulj :ras: 

ne se sekirat, sej bo dovolj časa v karanteni, ko bo 3ji val, pa 4ti val, boš lahko izpopolnjeval umetnost. Drgač pa kakega zemota pokličeš (stari , moj tast od dole, nardi tak pasulj, da cela Vipava okrog govori, ma vse kar nardi je da doda še mal popra in pikantne paprike v pasulj, ki ga je predhodno skuhala tašča :P )

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

ne se sekirat, sej bo dovolj časa v karanteni, ko bo 3ji val, pa 4ti val, boš lahko izpopolnjeval umetnost. Drgač pa kakega zemota pokličeš (stari , moj tast od dole, nardi tak pasulj, da cela Vipava okrog govori, ma vse kar nardi je da doda še mal popra in pikantne paprike v pasulj, ki ga je predhodno skuhala tašča :P )

 

ti si reku da ga nardiš ... ne zdj druge notr vlačt :ras:

ajde .. tvoja žena ti lahko mal pomaga, ker potem vem, da bo vsaj dober  :P

a zdj razumeš poanto o znalcih korone in teorij zarote ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

ti si reku da ga nardiš ... ne zdj druge notr vlačt :ras:

ajde .. tvoja žena ti lahko mal pomaga, ker potem vem, da bo vsaj dober  :P

a zdj razumeš poanto o znalcih korone in teorij zarote ;) 

Na pasulj boš posebej vabljen, bo mel protikoronske dodatke :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

V Splošni bolnišnici Celje so za STA potrdili, da je 27. julija pri njih delala zdravstvena delavka, ki je naslednji dan sporočila, da se počuti slabo in da je zbolela, pri tem pa ni pozabila navesti, da je bila v stiku s svojo mamo, ki ima covid-19. Čez nekaj dni so okužbo potrdili tudi pri tej delavki, ki je bila zaposlena v bolnišnici en dan.

https://www.zurnal24.si/slovenija/drama-v-celjski-bolnisnici-pocutila-se-je-slabo-cez-nekaj-dni-je-zbolela-351298

Citiraj

Omenjena delavka je isti dan, ko je bolnišnico obvestila o svojem slabem počutju, tudi dala odpoved zaposlitve, so za STA navedli v bolnišnici. Na odvzem brisa je šla 31. julija, ta pa je bil pozitiven na okužbo z novim koronavirusom. O tem je tudi obvestila bolnišnico. V bolnišnici navajajo, da so takoj reagirali po ustaljenem protokolu, opravili so epidemiološko analizo, na osnovi katere je pet zaposlenih šlo v samoizolacijo in na odvzem brisa. Testi so bili negativni, prav tako so brise ponovili v sredo in so bili ponovno negativni. V skladu z navodili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) so o stiku z okuženo sodelavko pisno obvestili 75 bolnikov in jim priložili navodila z samoopazovanje.

 

pozabila navesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ftp pravi:

Pusti njega na miru, on je eden tistih ki precej govori dela pa drugače. Najprej je bil  proti tujcem z juga, potem je bil prvi v Beogradu,... itd

ve se kateri jug nam dela probleme..  srbija je onostranstvo pa načeloma imajo od 1991 najmanj vpliva na slovenijo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola..resnično, NNNP (ex ju pionirčki bodo že razumel kratico)

V glavnem ne, ni nIJZ izdal opozorila, tokrat jih je ARSO mal kopiral :P

117305419_911992235953961_447456459340555558_n.thumb.jpg.ef2cb734a8441e42ff3d7ac5c03113fd.jpg

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!