Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kao glavni razlog povećanja broja unosa zaraze iz Hrvatske preko slovenskih turista koji su na odmoru u susjednoj državi, Krek je naveo da je u odnosu na prvi dio ljeta kod slovenskih gostiju došlo do velike promjene u strukturi, pa je sada mnogo više mladih, pa i onih koji posjećuju mjesta masovne zabave i ne poštuju mjere koje preporučuju i slovenski i hrvatski epidemiolozi, te posjećuju noćne klubova i zabave.

"To nas jako brine jer je mnogo naših ljudi na hrvatskoj obali. Do sada je prevladavala starosna struktura naših gostiju u Hrvatskoj koja nije išla u noćne lokale i poštivala je mjere, a sada su se stvari očito promijenile jer je tamo mnogo mladih", kazao je Krek.

15-35 karantena in roka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MARE 65 pravi:

Ja samo bo spet jeba, jesenski prehladi in viroze...samo noben si ne bo upal kihnit...:slap:

Jaz sem trenutno že en teden okužen z virusi, prvo mi je šel gnoj iz glave, sedaj se je začelo kašljanje gnoja iz pljuč. Nalezel sem se od tamalega pri hiši...to se mi zdi normalno, se ne grem testirat ker, če je to covid ni nič novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem trenutno že en teden okužen z virusi, prvo mi je šel gnoj iz glave, sedaj se je začelo kašljanje gnoja iz pljuč. Nalezel sem se od tamalega pri hiši...to se mi zdi normalno, se ne grem testirat ker, če je to covid ni nič novega...

je bil v Zrćah?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, večinoma gleda tv cele dni na prepihu...okno v sobi odprto, vrata, stopnišče in spodnja vhodna vrata. Bos hodi po mrzlih ploščicah v hiši...8 let star Filipinec, dol niso zapirali vrat, vprašanje, če so jih sploh imeli, tu se mu pa prehlad ponavlja zaporedoma. Računam, da mi bo koristilo, če se znebim gnoja iz glave in pljuč...neko prečiščenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, nič še nisem danes prebral o divjih zabavah mladih Slovencev v Zrčah ??!! :blush:

 

Da niso slučajno včeraj šli na Brezje? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

Jebenti, nič še nisem danes prebral o divjih zabavah mladih Slovencev v Zrčah ??!! :blush:

 

Da niso slučajno včeraj šli na Brezje? :P

 

kmalu res ne bo več kaj za prečitat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je prepozno ... korona bo nevarna šele od torka dalje ... do zdaj je samo v blažji obliki .. res ne razumem Hrvaške zdravnike njihovi politiki pluvajo, da ne znajo štet koronanih ... Italjani in Avstrijci z lahkoto Hrvatom rdeči karton ... Slovenci pa ... kot vedno ... hvala bogu, da niso levičarji na oblasti :P ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snečer pravi:

kmalu res ne bo več kaj za prečitat

ja, tipičen primer napihovanja zadeve v smislu upravičevanja ukrepov. Zraven pripopaš en videoposnetek Italijanov na privat zabavi..ja super. Množica nasede, ukrep upravičen. Nekaj podobnega je bilo spomladi s "hordami turistov" na obali.

Žalostno je, da še sedaj politiki in folku ni jasno, da ni problem v mejah, ampak v obnašanju.

 

pred 21 minutami, maus pravi:

vse je prepozno ... korona bo nevarna šele od torka dalje ... do zdaj je samo v blažji obliki .. res ne razumem Hrvaške zdravnike njihovi politiki pluvajo, da ne znajo štet koronanih ... Italjani in Avstrijci z lahkoto Hrvatom rdeči karton ... Slovenci pa ... kot vedno ... hvala bogu, da niso levičarji na oblasti :P ... 

Taljančki so dal karton svojim, itak jih je bilo mal na Hrvaškem. Austrijci so preplavili celo Hrvaško, pa je sedaj počitnic konec..čudno a..

Zanimivo, na lastnih mlakah, smučiščih in podobno majo tako gnečo, da je Hrvaška raj v primerjavi z njimi, ampak baje v AU ni okužb..aja ni Zrč. Vidu gnečo na lastne oke.

Vse te odločitve so samo in zgolj, politične, ter pričakovane.

Aja, ko jebe ostale, ki gredo radi septembra na dopust.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Vse te odločitve so samo in zgolj, politične, ter pričakovane.

Aja, ko jebe ostale, ki gredo radi septembra na dopust.

Na žalost so te odločitve politične, namesto da bi bile zdravstvene ... in ja ... septembra sem tudi sam rad hodil vsaj preko vikenda... najebali bodo upokojenci, ki so si šli na posezono ogrevat kosti na morje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Na žalost so te odločitve politične, namesto da bi bile zdravstvene ... in ja ... septembra sem tudi sam rad hodil vsaj preko vikenda... najebali bodo upokojenci, ki so si šli na posezono ogrevat kosti na morje.

 

Zna bit da so se ustrašli da bodo upokojenci mel rastur v Zrčah :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

117929033_4899892300036299_3928292890572882908_n.jpg.4906568b812d131a2070e208323d7396.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nekaj resnega... mislim da zdej tudi Slovenija prehaja na "skandinavski model".. v stilu pou leta smo ščitli ljudi zdej gremo pa reševat ekonomijo.

Tako da vsem tistim ki se je zdel švedski pristop dober.. ga verjetno sedaj imamo, skočil  sem za vikend do tašče na nedeljsko požrtijo. V soboto popoldan policaja na slovenski strani meje za izhod sploh ni bilo, danes zjutraj ko sem se vračal, pa ne hrvat ne naš nista hotla taknit osebne, sta me bolj po papeško pozdravila (tisti rahel zibajoči gib desne dlani...) in sem šel dalje.

Tako da to je bilo to od varovalnih ukrepov.. zdej smo vsak zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, smasher pravi:

No nekaj resnega... mislim da zdej tudi Slovenija prehaja na "skandinavski model".. v stilu pou leta smo ščitli ljudi zdej gremo pa reševat ekonomijo.

Tako da vsem tistim ki se je zdel švedski pristop dober.. ga verjetno sedaj imamo, skočil  sem za vikend do tašče na nedeljsko požrtijo. V soboto popoldan policaja na slovenski strani meje za izhod sploh ni bilo, danes zjutraj ko sem se vračal, pa ne hrvat ne naš nista hotla taknit osebne, sta me bolj po papeško pozdravila (tisti rahel zibajoči gib desne dlani...) in sem šel dalje.

Tako da to je bilo to od varovalnih ukrepov.. zdej smo vsak zase.

ja, ulica bo urejala,kot v Belorusiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, smasher said:

No nekaj resnega... mislim da zdej tudi Slovenija prehaja na "skandinavski model".. v stilu pou leta smo ščitli ljudi zdej gremo pa reševat ekonomijo.

Tako da vsem tistim ki se je zdel švedski pristop dober.. ga verjetno sedaj imamo, skočil  sem za vikend do tašče na nedeljsko požrtijo. V soboto popoldan policaja na slovenski strani meje za izhod sploh ni bilo, danes zjutraj ko sem se vračal, pa ne hrvat ne naš nista hotla taknit osebne, sta me bolj po papeško pozdravila (tisti rahel zibajoči gib desne dlani...) in sem šel dalje.

Tako da to je bilo to od varovalnih ukrepov.. zdej smo vsak zase.

Saj na osebni ni podatkov o covid-u :P

 

Saj bo ta teden postavljena karantena za "hrvaško", je Kacin pospravil in zaprl svojo hišo na Krku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, ftp pravi:

Saj na osebni ni podatkov o covid-u :P

 

Saj bo ta teden postavljena karantena za "hrvaško", je Kacin pospravil in zaprl svojo hišo na Krku :D

hitro naj mu kdo mal listja v bazen nameče :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

hitro naj mu kdo mal listja v bazen nameče :P

 

je že suh :P , insiderske informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo karantena do 35 let starosti. Počakmo četrtka pol pa v Zrče hitro :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

po mojem bo karantena do 35 let starosti. Počakmo četrtka pol pa v Zrče hitro :P

 

bo verjetno za vse, vsaj do začetka šole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ftp pravi:

bo verjetno za vse, vsaj do začetka šole.

men je mal sumljivo tole "preigravanje" scenarijev..zgleda, da niso še vsi vplivneži končali dopusta :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!