Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

tipče se je požvižgal na nošenje maske in ostalo preventivo.. imel nekaj vročine in hodil na šiht ..potem so ga začela boleti pljuča.. čez 2 dni je pristal na intezivni..29 let.. 

kar tako naprej ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja prireditev, ki si jo lahko, če imate možnost časovnega premika še vedno ogledate na svojem televizorju (SLO2, 21.9.2020 ob 20:00). Kje ste zdaj vsi, ki se skrivate po kleteh in vse tako obsedeno zagovarjate makse, ki bi jih radi nadeli tudi živalim. Dobesedno norca se dalajo iz vseh nas, medtem, ko natikajo maske otrokom v šolah, banda pokvarjena. Najbolj isprijeno je pa to, da vmes celo kažejo, kako si morajo po šolah natikati maske.

delanje_norcev_6.jpgdelanje_norcev_5.jpgdelanje_norcev_4.jpgdelanje_norcev_3.jpgdelanje_norcev_2.jpgdelanje_norcev_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 9. 2020 ob 8:27, ftp pravi:

Samo v primeru ko ščitiš sebe. Ker pa v tem primeru maske nosimo da zaščitimo druge to ne velja, zato je dovol dobra tudi ruta, šal,...

BTW, kaj niso na začetku priporočali FFP3 mask? Če kdo ne ve kako te maske delujejo - narejena je tako, da gre zrak pri vdihu skozi filter, za ven pa ne, zato da se ne 'dvigne' iz obraza in omogoča tesnenje. Torej ven gre vse in s tako masko ščitiš le sebe... To ni več aktualno? Dejansko si s to masko odgovoren do sebe, do ostalih pa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ftp pravi:

To da so bogati ali ugledni, še ne pomeni da so pametni.

Primer ameriški predsednik :slap:

Raje razmisli kakšni bedaki so šele tisti, ki so ga izvolili ali pa so jih naredili za bogate s tem ko kupujejo njihove bedarije. Kdo je zdaj večji bedak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, BlackDoc said:

narejena je tako, da gre zrak pri vdihu skozi filter, za ven pa ne, zato da se ne 'dvigne' iz obraza in omogoča tesnenje. Torej ven gre vse in s tako masko ščitiš le sebe

Ko kihneš in zakašljaš "popljuvaš vse pred sabo. Že če daš roko pred usta zelo, zelo zmanjšaš oddaljenost "pljuvanja". Pa roka ni nikakršen filter, samo ovira za "pljunce". Zato tudi maska ni da filtrira izdihan zrak, ampak ga ustavi da se ne širi na večjo razdaljo. Zato se lahko tudi ruta uporablja.

Poglej si kako so hudourniki narejeni. Imajo precej izbočenih kamnov, ki ne zmanjšujejo količino vode, jo samo zaustavljano, ker ima počasnejša voda manjšo moč.

Just now, Codeine said:

Raje razmisli kakšni bedaki so šele tisti, ki so ga izvolili ali pa so jih naredili za bogate. Kdo je zdaj večji bedak?

Zgleda da se jim hitro približujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Codeine pravi:

Včerajšnja prireditev, ki si jo lahko, če imate možnost časovnega premika še vedno ogledate na svojem televizorju (SLO2, 21.9.2020 ob 20:00). Kje ste zdaj vsi, ki se skrivate po kleteh in vse tako obsedeno zagovarjate makse, ki bi jih radi nadeli tudi živalim. Dobesedno norca se dalajo iz vseh nas, medtem, ko natikajo maske otrokom v šolah, banda pokvarjena. Najbolj isprijeno je pa to, da vmes celo kažejo, kako si morajo po šolah natikati maske.

delanje_norcev_6.jpgdelanje_norcev_5.jpgdelanje_norcev_4.jpgdelanje_norcev_3.jpgdelanje_norcev_2.jpgdelanje_norcev_1.jpg

Kakšen smisle ima to z maskami - potem te nihče ne prepozna :bum:

Ko je nabavil Jonas Harleya, se je vozil skozi center LJ brez čelade in so ga vprašali zakaj brez čelade ?

Pa jim je odgovril, v čem je potem smisel, če me nihče ne prepozna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Bmflar said:

Kakšen smisle ima to z maskami - potem te nihče ne prepozna :bum:

Ko je nabavil Jonas Harleya, se je vozil skozi center LJ brez čelade in so ga vprašali zakaj brez čelade ?

Pa jim je odgovril, v čem je potem smisel, če me nihče ne prepozna :lol1:

Tako kot ko si kupiš novi gliser, pa naj ne bi glisiral ob obali. Pa zakaj ga potem imaš ??? ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj dokažem v Ljubljani, da gre moj moped 300 ... čisto preprosto ... brez čelade se peljem 300 ... mar ne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, maus pravi:

Kako naj dokažem v Ljubljani, da gre moj moped 300 ... čisto preprosto ... brez čelade se peljem 300 ... mar ne :huh: 

Diujak diujaški si ti, da veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Codeine pravi:

Včerajšnja prireditev, ki si jo lahko, če imate možnost časovnega premika še vedno ogledate na svojem televizorju (SLO2, 21.9.2020 ob 20:00). Kje ste zdaj vsi, ki se skrivate po kleteh in vse tako obsedeno zagovarjate makse, ki bi jih radi nadeli tudi živalim. Dobesedno norca se dalajo iz vseh nas, medtem, ko natikajo maske otrokom v šolah, banda pokvarjena. Najbolj isprijeno je pa to, da vmes celo kažejo, kako si morajo po šolah natikati maske.

delanje_norcev_6.jpgdelanje_norcev_5.jpgdelanje_norcev_4.jpgdelanje_norcev_3.jpgdelanje_norcev_2.jpgdelanje_norcev_1.jpg

to pa je dno od dna

lej kolko folka, zaprt prostor, pa še žrli so, vsi brez mask

kje je tu asociala...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Bmflar pravi:

Diujak diujaški si ti, da veš :P

nism .. ampak samo da jim dopovem ... jaz sicer nočem .. ampak če ne verjamejo :dry: 

eni verjamejo, samo če sami probajo, čeprav večina, ki ne mara vampov, jih niti probala ni :P 

jaz probu sm jih in maram jih full  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, maus pravi:

nism .. ampak samo da jim dopovem ... jaz sicer nočem .. ampak če ne verjamejo :dry: 

eni verjamejo, samo če sami probajo, čeprav večina, ki ne mara vampov, jih niti probala ni :P 

jaz probu sm jih in maram jih full  :D 

Ma jebeš frotirke...:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Snečer pravi:

to pa je dno od dna

lej kolko folka, zaprt prostor, pa še žrli so, vsi brez mask

kje je tu asociala...

 

upam, da je kak okužen med njimi, ker niso problem maske, problem je večurno zadrževanje v istem prostoru, dihanje istega zraka...sam folku še ni potegnilo. Z maskami al pa brez.

Pa da ne bomo samo bogataškov šimfali..folk ma poln kurac ukazovanja in blesavih zapovedi. Danes sem bil po Kopru, Izoli, Portorožu in Sežani.

12 klientov, (kuhinje, menze, slaščičarne) Masko ma kelner (reda radi), ostali večinoma pod brado. (inšpekcije radi)

Pa se vseeno ne okužijo, zanimivo, a ne..Poglejmo na bencinske pumpe, redki so, ki majo masko pravilno nameščeno. Jebiga, jaz jo namestim za minuto dve, delavec jo mora imeti celih 8 ur, pa saj ni nor. 

ps. NIJZ Beovička in ostala banda so jasno povedali, virus ne napada sedečih pri mizi. Na poti do mize je nevaren :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene maska na delovnem mestu sploh ne moti!!!
(Janez, 52 let, bančni ropar)

mwahahahaaaa :P

120062849_10158502221969192_7436082844322888758_n.jpg.16a81c519b3cd57539e7af9f6bd50c6a.jpg

 

nč testirat, 14 dni karantene, kot bi iz Hrvaške prišla takoj :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ps. NIJZ Beovička in ostala banda so jasno povedali, virus ne napada sedečih pri mizi. Na poti do mize je nevaren :P

Tudi her JJ tako pravi...

120062736_10218268486918967_2387914290700643788_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

Tudi her JJ tako pravi...

120062736_10218268486918967_2387914290700643788_o.jpg

Tipična Slo modra. Vedno najdemo krivca, problema ne odpravimo.

Kako naj bogi neuki folk ve, kje maska da, kje ne (itak je glupost) če še študirani ministri mislijo, da je bilo za upoštevanje NIJZ urejeno. Tak da uboga dr. Simona K. se mi celo smili, nategnjena je bila s strani organizatorja :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Tipična Slo modra. Vedno najdemo krivca, problema ne odpravimo.

Kako naj bogi neuki folk ve, kje maska da, kje ne (itak je glupost) če še študirani ministri mislijo, da je bilo za upoštevanje NIJZ urejeno. Tak da uboga dr. Simona K. se mi celo smili, nategnjena je bila s strani organizatorja :P

Lahko bi organizirali kakšen protest v njeno podporo pred Olimpijskim komitejem, da so jo namenoma zapeljali in zavedli.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

vidim,da bo potreben tečaj o maskah, izpit itd...

 

po možnosti obvezen, pristojbina 20€ po glavi, pa vsaj 10x se ga je potrebno udeležit (vaučarje mormo nekako not prnest. lp Vaša Vlada :P )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!