Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 49 minutami, thumper pravi:

 

da lahko vbrizgajo z injekcijsko iglo mikročip je dejstvo..ali ga bodo ali ne je pa druga stvar.. 

Ja mikrocip se injecira z iglo a ne tako kot je za cepljenje. 

Čip mora ostati na mestu v podkožju. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, dr.looney said:

Ja mikrocip se injecira z iglo a ne tako kot je za cepljenje. 

Čip mora ostati na mestu v podkožju. 

 

pa igla za mikročip je tudi večja. Še kar nekaj šasa ne bo čipa, da bi šel skozi iglo za cepiva, ki je zelo, zelo tanka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nano čipi seveda že obstajajo....tudi v takšni velikosti, da se bi ga dalo aplicirat skozi povprečno cepilno iglo. ... 

Ampak tukaj je vse preveč drugih faktorjev, ki tovrstne teorije o skrivnem apliciranju čipov ovržejo. Najprej je treba takšne nano čipe proizvajati v zadostnih količinah in sicer v zelo strogi tajnosti....vsaka info o takšni proizvodnji izzove globalno revolucijo. Potem je takšne čipe treba spravit v proizvodni proces cepiva, kjer vladajo rigorozni pogoji in je en takšen "dodatek" praktično nemogoč brez vednosti proizvajalca in delavcev...kar spet lahko pomeni uhajanje info....opet revolucija....da ne naštevam še sterilnosti itd, itd....skratka...pod pogoji in družbeno klimo v tem desetletju...ne bo šlo.

Če že govorimo o masovnem čipiranju bo to samo na način "prostovoljne" prisile...recimo...kdor ne bo imel čipa bo imel omejen dostop, do nekaterih pomembnejših storitev, ugodnosti....skratka...za kakršno koli masovno družbeno sprejemljivo čipiranje bo preteklo še velikoooo vode.

Ni pa nobena skrivnost, da je čipiranje ljudi že v teku....sicer prostovoljno in v testne namene, kar gotovo govori v prid čipiranju v prihodnjosti. 
In nenazadnje...mene tudi čipiranje ne moti, če recimo ne potrebujem več nobenih dokumentov, bančnih kartic, ključev od hiše, avtomobila, čolna, zdravstvene izkaznice...skratka vsega analognega sranja, ki ga zdaj zvesto vlačimo s seboj, ker smo brez tega blokirani v vsakodnevnem funkcioniranju. Tudi me ne skrbi, da bi me sledili preko čipa, ker kdor ima čas sledit, kje se vozim s kolesom, avtom, ali sem doma ali nisem itd...pa naj v tem uživa. Edino kar me skrbi je to, da bi lahko s podatki v mojem čipu upravljal v mojo škodo...recimo ti izprazni račun, koristi tvojo zdravstveno izkaznico, in pa seveda, da te nekdo pač gladko zakolje in ti čip izreže za potrebe zlorabe....itd. Je pa ob morebitnem masovnem čipiranju treba uvesti tudi ustrezne skenerje in podobno.....dejansko smo še zelooo daleč od implementacije čipov v realnosti. Tako da....za začetek se moramo naučit preživet v situaciji kjer smo zdaj....nekateri morajo v glavah upognit ploščo v kuglo in ponovno ugotovit, da je zemlja okrogla.....v glavnem....veliko dela nas čaka, da bomo sploh prišli do faze in ustvarili pogoje za razmišljanja o čipiranju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

.....s trditvami, da je zemlja ravna, da nam bo 5g  scvrl možgane, da je v vsako vakcini čip, da nas z letali zastrupljajo in da je Coid svetovna zarota... to so manipulacije....

Vlada naj bi z nami manipulirala, izgubil si nit........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

Imajo, ... ker ljudje manj ko razumejo, bolj zavajao. Še poznane stvari in številke ne razumeš, kaj šele o kakšni koroni. Slišiš že, razumeš pa ne.

lej, te bom brisal, nauči se pisat normalno negirat, dokazovat svoje. Dokler boš pa samo nabijal naj neham pisat si zelo na tankem ledu.

pred eno uro, BIF pravi:

Nano čipi seveda že obstajajo....tudi v takšni velikosti, da se bi ga dalo aplicirat skozi povprečno cepilno iglo. ... 

Ampak tukaj je vse preveč drugih faktorjev, ki tovrstne teorije o skrivnem apliciranju čipov ovržejo. Najprej je treba takšne nano čipe proizvajati v zadostnih količinah in sicer v zelo strogi tajnosti....vsaka info o takšni proizvodnji izzove globalno revolucijo. Potem je takšne čipe treba spravit v proizvodni proces cepiva, kjer vladajo rigorozni pogoji in je en takšen "dodatek" praktično nemogoč brez vednosti proizvajalca in delavcev...kar spet lahko pomeni uhajanje info....opet revolucija....da ne naštevam še sterilnosti itd, itd....skratka...pod pogoji in družbeno klimo v tem desetletju...ne bo šlo.

Če že govorimo o masovnem čipiranju bo to samo na način "prostovoljne" prisile...recimo...kdor ne bo imel čipa bo imel omejen dostop, do nekaterih pomembnejših storitev, ugodnosti....skratka...za kakršno koli masovno družbeno sprejemljivo čipiranje bo preteklo še velikoooo vode.

Ni pa nobena skrivnost, da je čipiranje ljudi že v teku....sicer prostovoljno in v testne namene, kar gotovo govori v prid čipiranju v prihodnjosti. 
In nenazadnje...mene tudi čipiranje ne moti, če recimo ne potrebujem več nobenih dokumentov, bančnih kartic, ključev od hiše, avtomobila, čolna, zdravstvene izkaznice...skratka vsega analognega sranja, ki ga zdaj zvesto vlačimo s seboj, ker smo brez tega blokirani v vsakodnevnem funkcioniranju. Tudi me ne skrbi, da bi me sledili preko čipa, ker kdor ima čas sledit, kje se vozim s kolesom, avtom, ali sem doma ali nisem itd...pa naj v tem uživa. Edino kar me skrbi je to, da bi lahko s podatki v mojem čipu upravljal v mojo škodo...recimo ti izprazni račun, koristi tvojo zdravstveno izkaznico, in pa seveda, da te nekdo pač gladko zakolje in ti čip izreže za potrebe zlorabe....itd. Je pa ob morebitnem masovnem čipiranju treba uvesti tudi ustrezne skenerje in podobno.....dejansko smo še zelooo daleč od implementacije čipov v realnosti. Tako da....za začetek se moramo naučit preživet v situaciji kjer smo zdaj....nekateri morajo v glavah upognit ploščo v kuglo in ponovno ugotovit, da je zemlja okrogla.....v glavnem....veliko dela nas čaka, da bomo sploh prišli do faze in ustvarili pogoje za razmišljanja o čipiranju.

problem čipa bo, ko ga bo nekdo kopiral in ukradel identiteto.

Pri vsej kolobociji, pa ni štos v čipu. Je bolj štos v pravilnem ravnanju kjer je populacija ogrožena in kjer se znatno povečuje možnost okužbe.

pred 51 minutami, KARMEN1 pravi:

Vlada naj bi z nami manipulirala, izgubil si nit........

ne, JJ nas je rešil, a nis prebrala na FB, še dobro da ga mamo ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

 

lahko pa to tudi obrnemo :

99% alkoholnih ko gredo v promet vozi bolj previdno .ostali 1% povzroči 20%nesreč.

vendar teh 99% , ki v alkoholnem stanju ne povzroči nesreče potem povzroči lahko ostalih 80% treznih nesreč.. 

 

 Torej ce obrnemo: ko se ga nazgem, nisem storast in brez koordinacije, samo vsi ostali me spotikajo in se mecejo sem pa tja. Jaz sem pa ok, ker sem previden? Dokazano je, da pijaca povecuje pogum (pri vecini, ne vseh) in zmanjsuje reflekse. Ti lahko povem iz prve roke: sem bil hokejski vratar in  za rojstni dan sem popoldne zvrnil dve pivi. tud cutil jih nisem. Ne treningu sm pa pojedu tolk golov kot se nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne vem, kaj imata skupnega alkohol in virus.

Če pri sedanji epidemiji še ni realno računat na teorijo zarote je morda to le priprava za naslednje epidemije...zelo zanimiv scenarij je namreč, da bi lahko nekdo upravljal s celotnim človeštvom na tej zemlji...kakšni ljudje, kje, koliko... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skos sami Potrčkoti

 

Infektolog dr Velo Markovski

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kacin si je odklenil KRK :)

Citiraj

Hrvaška (samo posamezne administrativne enote)

  • administrativna enota Brodsko-posavska
  • administrativna enota Dubrovniško-neretvanska
  • administrativna enota Liško-senjska
  • administrativna enota Požeško-slavonska
  • administrativna enota Šibensko-kninska
  • administrativna enota Splitsko-dalmatinska
  • administrativna enota Virovitiško-podravska
  • administrativna enota Zadarska

https://www.gov.si/novice/2020-09-27-jutri-spremembe-na-seznamih-drzav-na-rdeci-seznam-nekateri-deli-drzav-clanic-eu-tudi-madzarske-avstrije-in-hrvaske-italija-na-oranzni-seznam-poljska-in-srbija-na-zelenega/

Rab, Krk, Mali Lošinj, Cres, Istra, ajmo čistit bazene :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, dr.looney pravi:

Ja mikrocip se injecira z iglo a ne tako kot je za cepljenje. 

Čip mora ostati na mestu v podkožju. 

japajade..  satelit z nešteto funkcijami in dometom signala je velik pa kot nebotičnik?  cmon..

pred 9 urami, ftp pravi:

pa igla za mikročip je tudi večja. Še kar nekaj šasa ne bo čipa, da bi šel skozi iglo za cepiva, ki je zelo, zelo tanka.

mikročip se uporablja recimo za sledenje ukradenih izdelkov... kot sem že zgoraj navedel . dandanašnji čipi so veliki oz.majhni eno tisočinko mikročipa ..ali pa 10000 tisočinko.. kdo bi vedel ali so še manjši..

pred 7 urami, jvalant pravi:

 Torej ce obrnemo: ko se ga nazgem, nisem storast in brez koordinacije, samo vsi ostali me spotikajo in se mecejo sem pa tja. Jaz sem pa ok, ker sem previden? Dokazano je, da pijaca povecuje pogum (pri vecini, ne vseh) in zmanjsuje reflekse. Ti lahko povem iz prve roke: sem bil hokejski vratar in  za rojstni dan sem popoldne zvrnil dve pivi. tud cutil jih nisem. Ne treningu sm pa pojedu tolk golov kot se nikoli.

oprosti - samo da si tako zajebal trening je bila verjetno kriva podzavest ali pa občutek krivde pred trenerjem.. 

ti povem nekaj - če voziš 65 na 90 koliko fore imaš kar se tiče slabših refleksov ??? vemo da se zavorna pot daljša kako že ? no in na enak način se pri nižji hitrosti krajša..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko pa so mi uturili karanteno na meji, torej kakšna je zdej cena za test da bom lahko šel delat ? 110ojrov sigurno ne dam.. max 65 ki jih je minister obljubljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, smasher said:

Eko pa so mi uturili karanteno na meji, torej kakšna je zdej cena za test da bom lahko šel delat ? 110ojrov sigurno ne dam.. max 65 ki jih je minister obljubljal.

Ja kaj sinpa delu? Sej od jutr naprej obcine ob meji niso vec rdece.. se lahk prosto gibles.

Ja test je cca 100e

 

Prej je vprasanje komu mors ti ta dokazilo o negativnoati pokazat/poslat. Ce mors poslat je to skoda dnarja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je rekel danes na meji tudi če pridem jutri, mi da spet 10dni karantene.

Bil sem na očetovksem dopustu.. 14dni plenice menjavau.. torej sem bil dejansko 14 dni v karanteni :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaki 47 ur bi moral priti nazaj čez mejo na kavo v poln lokal pa potem nazaj na hrvaško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

vsaki 47 ur bi moral priti nazaj čez mejo na kavo v poln lokal pa potem nazaj na hrvaško..

Ni več tega od prejšnjega trdna, tudi če greš za 1 uro čez mejo baje pade odločba za karanteno. Danes bom videl kdaj dobim termin da me strokovno okradejo. 

Najraje bi ostal 10dni doma, ma neki jočejo na delu da sem jih zajebal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 9. 2020 ob 11:51, truckdriver pravi:

Dr. Lukanovič o bolezni Covid 19, ki jo je sam prebolel:

“Najboljše zdravljenje je preventiva, če ne bomo upoštevali vseh osnovnih ukrepov nošenja mask, razkuževnaje rok in zadrževanje v skupnih prostorih na daljavi enega metra in pol je visoko tveganje za okužbo,” še poudari pomembnost preventive. Poudari še pomembnost aplikacije #OstaniZdrav, ki je poleg vseh ukrepov, priporočil, referenčne institucij, učinkovito orodje za izboljšanje situacije. Ukrepe moramo spoštovati, če želimo omejiti epidemijo, sicer lahko pride do ponovnih karanten in zloma države, česar se nekateri ne zavedajo, pripomni dr. Lukanovič. “Apeliram na vse, da se poslužijo možnosti, ki je jasna pri borbi proti takim virusom. Cepljenje je zelo pomembno, predvsem proti gripi, ker s tem bomo razbremenili zdravstveni sistem letos jeseni,” je še povedal.

Lastne izkušnje o poteku te bolezni so zame najbolj verodostojen in kredibilen vir. Vse ostalo je prazno in škodljivo nabijanje brez minimalnega znanja še manj pa izkušenj, ki so najbolj pomembne. 

 

No vidiš, to pa mene zanima. Kako se je vrli doktor okužil, če tako dosledno spoštuje vse ukrepe?

Pa nič ne provociram, sem ga gledal na tv in se mi je pojavilo to vprašanje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, franc said:

No vidiš, to pa mene zanima. Kako se je vrli doktor okužil, če tako dosledno spoštuje vse ukrepe?

Nobena stvar ni 100%. Tudi če se držiš vseh prometnih omejitev nisi 100% varen. Z večanjem hitrosti oz. ne spoštoivanjem ukrepov možnost nesreče oz okužbe samo še povečuješ.

Tudi vsaka operacija v bolnišnici ni 100% sigurna. Je pa razlika če ti povejo da je 5% možnosti komplikacije ali 50% možnosti komplikacije.

A je to tako težko za razumet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 9. 2020 ob 13:18, ftp pravi:

En zdrav v karanteni ni nobena "pomembna" škoda, en bolan naokoli je pa lahko katastrofa.

 

To je primer stanja, ki je zaskrbljujoče ....

Ali morda: en nedolžen v zaporu ni nobena pomembna škoda, en lopov naokoli pa je lahko katastrofa. Ni ga čez preventivno inkarceracijo.

lp, asimptomatski alkoholik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, lasagna said:

To je primer stanja, ki je zaskrbljujoče ....

Ali morda: en nedolžen v zaporu ni nobena pomembna škoda, en lopov naokoli pa je lahko katastrofa. Ni ga čez preventivno inkarceracijo.

lp, asimptomatski alkoholik

A enačiš karanteno in zapor ????   A maš tako hudo ženo ??? ?

 

Potem pa lahko zapore zapremo in vsem tistim notri damo odločbe o karanteni :slap:

Popravljeno . Popravil ftp
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, BlackDoc said:

Ti si pa primerjal procente s prometnimi nesrečami pod vplivom alkohola...

Sploh nisi razumel.

Pokazal sem, kako se zelo enostavno zavede ljudi s popolnoma resničnimi podatki. V večini, ljudje ne "razumejo" številk in padajo na lepo govorjenje.

In to se sedaj dogaja z raznimi Potrčkarji. Žal. :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!