Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

bom samo tole pokomentiral. S tem nebi dosegel popolnoma nič. Ker trenutno sta dve vrsti ljudi, tisti ki spoštujejo in tisti ki ne. 

Tisti ki ne spoštujejo, bi vseeno šli v območje slabšega stanja, medtem ko tadrugi nebi. In ti ki ne spoštujejo, že zdaj grejo v "prepovedano" območje, tisti ki spoštujejo ne grejo.

evo, simple. Torej, označevanje con kjer je slabše stanje, isto sranje kot tole zdaj. 

ps. katera meja je zaprta? Kam se ne da pridet? 

tudi s sedanjimi ukrepi se ne doseže nič. Se pa ustvarja iluzija ukrepa. Sedaj ne vem kaj je bolje:

dobro lenariti vsem na očeh

ali

se delati da dobro delam :D

Enako velja za 24 urni ukrep prostega turizma, napram 25 urnemu ukrepu turizma , kjer te čaka karantena doma.

 

Katere meje so zaprte? aja, se opravičujem, meje niso zaprte, te pa pri vračilu iz rdečih con čaka karantena, seveda če te kdo preveri, ker recimo, ko se vračaš iz Avstrije (iz rdeče cone) je samoprijava za odločbo za karanteno prepuščena vsakemu posebej :P

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tudi s sedanjimi ukrepi se ne doseže nič. Se pa ustvarja iluzija ukrepa. Sedaj ne vem kaj je bolje:

dobro lenariti vsem na očeh

ali

se delati da dobro delam :D

Enako velja za 24 urni ukrep prostega turizma, napram 25 urnemu ukrepu turizma , kjer te čaka karantena doma.

 

Katere meje so zaprte? aja, se opravičujem, meje niso zaprte, te pa pri vračilu iz rdečih con čaka karantena, seveda če te kdo preveri, ker recimo, ko se vračaš iz Avstrije (iz rdeče cone) je samoprijava za odločbo za karanteno prepuščena vsakemu posebej :P

 

Ja, se ga da obiti. Ampak tudi tvoj predlog (po mojem mnenju) ni nič drugačen. Isto sranje drugo pakovanje. 

No to, vse meje so odprte ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, motozajebant pravi:

Ja, se ga da obiti. Ampak tudi tvoj predlog (po mojem mnenju) ni nič drugačen. Isto sranje drugo pakovanje. 

No to, vse meje so odprte ;)

Moj predlog je samo realen, kjer se izgublja manj časa in delovne sile.

Štos je v tem, če se da že bolj rigorozen ukrep obiti, je nesmisel, da se slepimo, da je sploh kak ukrep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina omejitev bi lahko bila distanca do ljudi in skupin pa lahke greš kamorkoli. Virusa ni po rdečih conah, samo od ljudi ha lahko dobiš pa v zaprtih prostorih, kjer se zadržuje več ljudi...trgovine, gostilne... Tudi, če ga vdihneš v manjših količinah ni toliko nevaren, kot če ga dalj časa vdihuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Moj predlog je samo realen, kjer se izgublja manj časa in delovne sile.

Štos je v tem, če se da že bolj rigorozen ukrep obiti, je nesmisel, da se slepimo, da je sploh kak ukrep.

Zakaj bi sploh imel območja s povečanim tveganjem, če je koronca itak nateg baje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Zakaj bi sploh imel območja s povečanim tveganjem, če je koronca itak nateg baje? 

zato, da je nateg še bolj realističen ... nič ne štekaš :P 

tole po območjih me spominja na eno serijo top liste nadrealiste, ko so se osamosvojil ... najprej mesta, ulice, nato bloki, stopnišča in nazadnje nadstropja :P 

p.s.

to je bilo sred 80 let ;) 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

zato, da je nateg še bolj realističen ... nič ne štekaš :P 

tole po območjih me spominja na eno serijo top liste nadrealiste, ko so se osamosvojil ... najprej mesta, ulice, nato bloki, stopnišča in nazadnje nadstropja :P 

Aha, ce je nateg se bolj realističen, potem je to ok in sprejemljivo? 

E moj bože, kdo se nam po cestah vozi in krade dneve kelnarcam pr Vikiju.... kupiiii mi majko TOP! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, motozajebant pravi:

1. Aha, ce je nateg se bolj realističen, potem je to ok in sprejemljivo? 

2. E moj bože, kdo se nam po cestah vozi in krade dneve kelnarcam pr Vikiju.... kupiiii mi majko TOP! 

Ad 1 - ne .. ni sprejemljivo... povedal sem sarkastično :P 

Ad 2 - one so itak tam, bil jaz tam ali ne :ras: 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

Ad 1 - ne .. ni sprejemljivo... povedal sem sarkastično :P 

Ad 2 - one so itak tam, bil jaz tam ali ne :ras: 

A sarkazem si v arednji šoli vadil? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, motozajebant pravi:

Zakaj bi sploh imel območja s povečanim tveganjem, če je koronca itak nateg baje? 

tvoje menje je pač tvoje mnenje

V prvi vrsti pa so nateg jalovi ukrepi in dokaj nezanesljivi testi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

tvoje menje je pač tvoje mnenje

V prvi vrsti pa so nateg jalovi ukrepi in dokaj nezanesljivi testi

Ja točno tako. 

Ampak ce se ne motim, si ti 1x napisal, da je to nateg. Ce je res, potem je ukrep z območji večjega tveganja, nepotreben? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

A sarkazem si v arednji šoli vadil? ?

na ... na ulci .. jas sem dećko sa ulice :ras: 

  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, DAMI34 pravi:

Jaz sem samo za cepivo o koroni zapisal. Iz preprostega razloga, ker bo premalo stestirano. 

Včeraj so uzakonili obvezno cepljenje za otroke.... tukaj pa je predlog novega zakona o ZNB, če koga zanima

https://e-uprava.gov.si/drzava-in-druzba/e-demokracija/predlogi-predpisov/predlog-predpisa.html?id=11571&fbclid=IwAR0wfe0f7HlTM96A2HGvAwm51bAuBswblvJaBu0Bc0wPPR2S8hY7qO_JYQQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, motozajebant pravi:

Ja točno tako. 

Ampak ce se ne motim, si ti 1x napisal, da je to nateg. Ce je res, potem je ukrep z območji večjega tveganja, nepotreben? 

lahko da se pa motiš, kaj sem napisal

pred 12 minutami, Codeine pravi:

več papirja in predpisov kot napiše ablast, več ma možnosti potem početi karkoli, kjerkoli in kakorkoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

lahko da se pa motiš, kaj sem napisal

več papirja in predpisov kot napiše ablast, več ma možnosti potem početi karkoli, kjerkoli in kakorkoli

pomoje da ne... samo se mi ne da brskati za nazaj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

pomoje da ne... samo se mi ne da brskati za nazaj... 

hudiča, kako se pa boš potem zabaval? Išči išči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

hudiča, kako se pa boš potem zabaval? Išči išči

ha ha ha... ne si preveč domišljat... uživam jaz na marsikateri drugačen način ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

ha ha ha... ne si preveč domišljat... uživam jaz na marsikateri drugačen način ;) 

keri, keri, keri?

Ročna dela v službenem času niso ravno nek presežek :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120490551_1331565987175582_6279100568692886173_o.thumb.jpg.3acfd04a09fbd0ae101deb2dc6ae983e.jpg

sam delim...objavljeno na FB :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je narobe na tej fotki?

Ja zgornje polovice novinarji ne bi smeli posneti.

lp

Krek

120047632_10217153345616779_4772139013791671106_o.thumb.jpg.0f80c922b7fb8b6877fe218eed20b0e3.jpg

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

keri, keri, keri?

Ročna dela v službenem času niso ravno nek presežek :P

 

tak ko ti praviš, nima te to kaj zanimat ;) 

o kakšnih ročnih delih v službenem času govoriš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

tak ko ti praviš, nima te to kaj zanimat ;) 

o kakšnih ročnih delih v službenem času govoriš? 

sej bo bolje, počak do 15 ure...

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ftpsamo zate, pa umiri se prosim (beri zadnje opozorilo)

https://www.indiatoday.in/fact-check/story/picture-coffins-no-relation-covid19-coronavirus-deaths-italy-1658475-2020-03-22

 

1082677617_Breznaslova.thumb.png.b3f324f984225e16aa9a5de3c4b822af.png

India Today Anti Fake News War Room (AFWA) has found the claim along with the viral photo to be false. The picture is indeed from Italy but it is seven years old and has nothing to do with the coronavirus outbreak.

The picture along with the misleading claim has been shared by thousands on social media.

Using Google reverse image search, we found the viral photo on Getty Images, which said these are coffins of African migrants killed in a shipwreck off Lampedusa island in Italy. The photo was taken on October 5, 2013, at Lampedusa airport.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!