Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

JJ je sicer leta 2012 že doživel ulico in se tudi nekaj naučil iz takratnih izkušenj. Prepričan sem, da ne bo več ponovil napake in reagiral veliko bolj ostro kot takrat. To pa nebi pomenilo nič dobrega. Saj tak spopad lahko kulminira v veliko večje razsežnosti. Ne si želet krvi, ki bi lahko tekla v potokih. 

če ne bo druge, gremo spet v gozdove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

JJ je sicer leta 2012 že doživel ulico in se tudi nekaj naučil iz takratnih izkušenj. Prepričan sem, da ne bo več ponovil napake in reagiral veliko bolj ostro kot takrat. To pa nebi pomenilo nič dobrega. Saj tak spopad lahko kulminira v veliko večje razsežnosti. Ne si želet krvi, ki bi lahko tekla v potokih. 

ni več korona tema, pa kljub temu ... ne rabi veliko, da se zaserje upokojencem in nima več večine ... Tonin že nekaj menca ... ni vse tako kot zgleda ... očitno je tole šarjenje po NPU in policiji malo preveč tudi za druge stranke, saj imajo vsi prste v marmeladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

ni več korona tema, pa kljub temu ... ne rabi veliko, da se zaserje upokojencem in nima več večine ... Tonin že nekaj menca ... ni vse tako kot zgleda ... očitno je tole šarjenje po NPU in policiji malo preveč tudi za druge stranke, saj imajo vsi prste v marmeladi

Če se vlada, katerakoli zamenja v parlamentu na demokratičen način, to sprejmem. Potrebno je pridobiti 46 poslancev in vložit konstruktivno nezaupnico. Če uspe, ok. Nikoli pa ne bom sprejel rušenja oblasti na ulici, dokler imam na razpolago demokratične volitve vsaka štiri leta. Takrat je čas, da se stehtamo in ne na ulici. Ulica je kraj ,kjer se zbirajo anarhisti. Anarhiste ,ki ne spoštujejo demokratično izvoljene oblasti in na ulici uničujejo zasebno lastnino in povzročajo nemire, je pač potrebno zaustaviti na takšen ali drugačen način in proti njim uporabiti vsa razpoložljiva sredstva, da se jih razgoni in sankcionira. 

pred 11 minutami, Snečer pravi:

če ne bo druge, gremo spet v gozdove

Ti kar pojdi, nihče ti ne brani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje. Sem v oranžni regiji, torej greva lahko z ženo v Lj, ki je v rdeči. Ko sva v Lj sva v rdeči regiji. Kolikor razumem te odlokeimam sam, kot lastik nepremičnine dovoljen prehod domov, ženo pa moram pustiti v rdeči regiji?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Začetek konca cepilne diktature
V kletko s petimi opicami so postavili stopnice in nad stopnice obesili banano. Takoj, ko se je ena od opic dotaknila stopnic, so vse poškropili z ledeno vodo. Kmalu se nobena opica ni dotaknila stopnic. Tudi, ko so bile lačne, je banana ostala nedotaknjena. Potem so eno opico zamenjali z novo, ki ni imela bolečih izkušenj z ledeno vodo. Seveda se je takoj pognala k stopnicam, a so ji druge to preprečile. Ko je vztrajala, so jo preteple. Po nekajkratnem poskusu je nova opica ugotovila, da so stopnice prepovedane in se jim ni več približala. Čez čas so zamenjali še eno opico iz prve skupine z novo. Zgodba se je ponovila. V nasilnem preprečevanju je sodelovala tudi nova opica. Ko so čez čas zamenjali vse opice, ki so imele bolečo izkušnjo z ledeno vodo, se nobena od novih opic ni dotaknila stopnic. Nobena opica ne ve, zakaj se ne sme približati stopnicam. Vse, kar vedo je, da je od zmeraj tako in da tako mora ostati. 
 
Iz generacije v generacijo se prenaša nedokazana informacija, da so cepiva izkoreninila nalezljive bolezni, rešila na milijone življenj, da je najmanj 95 % precepljenost zagotovilo, da se bolezni spet ne bodo pojavile in pokosile milijarde ljudi, ter da so največja grožnja svetovnemu zdravju tisti, ki se nočejo cepiti, zato jih je treba izolirati. Najprej medijsko, potem fizično. Prihaja čas, ko se nihče več ne vpraša, zakaj je tako, na katerih dokazih je utemeljena ta dogma. Vse, kar vemo je, da je od zmeraj bilo tako in da nihče ne sme podvomiti o tem.
Na srečo se vedno pretihotapi kakšna nova opica, ki sprašuje, ki poskuša, ki tvega. Tudi sam sem pogosto v vlogi nove opice. Številne članke o cepljenju in medicinski diktaturi, v katerih se ni nasprotovalo cepljenju temveč zgolj spraševalo in ugibalo, ni hotel objaviti noben urednik, ne Večera, ne Dela in ne Dnevnika. Ni dovoljeno! Lahko  objavljaš na FB in na svojem blogu, a tudi to bo kmalu prepovedano, če že ni.
Če se v vlogi nove opice pojavi Evropsko sodišče za človekove pravice in farmacevtsko-medicinsko industrijo vpraša po dokazih, kako so izračunali stopnjo precepljenosti, ki bi naj zagotavljala varnost vseh, ali obstajajo kakšni drugi manj škodljivi ukrepi kot je cepljenje, kako necepljeni lahko okužijo cepljene, ali naj o interesu otroka odloča starš ali takoimenovana stroka, kdo sestavlja program cepljenja in kako je poskrbljeno da se prepreči konflikt interesov, koliko je dejanskih resnih posledic cepljenja, potem je to lahko začetek novega obdobja. Ne verjamejo. Farmacevtska znanost se je nešteto krat zmotila, prevečkrat zlagala in ponarejala ter podkupovala, da bi verjeli desetletja stari dogmi. Je lahko začetek konca diktature naučene dogme. Konca medicinske diktature.

  Zaradi prepovedi zbiranja smo iz zbirke odstranili slikanice z naslovi:
- Sneguljčica in 7 palčkov
- Volk in 7 kozličkov
- Alibaba in 40 razbojnikov
OSTAJAJO SAMO 3 PRAŠIČKI 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, matjaz67 pravi:

Jaz imam pa eno vprašanje. Sem v oranžni regiji, torej greva lahko z ženo v Lj, ki je v rdeči. Ko sva v Lj sva v rdeči regiji. Kolikor razumem te odlokeimam sam, kot lastik nepremičnine dovoljen prehod domov, ženo pa moram pustiti v rdeči regiji?????

narobe. Maš stalno prebivališče v oranžni regiji? Da, potem lahko greš povsod, se pa odsvetuje. Ne rabiš imeti nepremičnine, niti česarkoli drugega.

Iz rdečih regij je razen izjeme, ki so zapisane (služba, nujne poti k zdravniku, oskrba starejših itd), prepovedano prehajanje v drugo regijo.

Kmalu bomo itak vsi rdeči z izjemo obalno kraške.

Zgodba je ista kot z zaklenjenimi občinami spomladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Snečer pravi:

Precej nenavadno.

Kdo je to Janez Janša? uradno ime v osebnih dokumentih ima Ivan Janša.

Kako je mogoče, da se naziva in podpisuje na uradne dokumente z neko drugo identiteto?

 

Brez naslova.png

zanimivo.. in ko pride do  takih napak njegovi dlakocepci rečejo : "eh ne bit zdej dlakocepski" .. 

pred 14 urami, smasher pravi:

Točno za tisto ja, za k... ? Pa še mali zravn... dolga razlaga, nekompatibilnost hr in slo birokracije. 

Pa ja na meji me niso niti povohali, jih ni motla niti MB tablica

zdaj? zadnjič si moral pa v karanteno?? boloks..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej s korono bo za božič imel samo Kacin jelko?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je že tako hudo...

Okuženi bodo odslej sami obveščali osebe, s katerimi so bili v stiku

V četrtek je bilo znova doseženo največje dnevno število okuženih z novim koronavirusom – potrjenih je bilo 834 okužb. Od sobote dalje epidemiologi zaradi preobremenjenosti ne bodo več iskali visokotveganih stikov in ne bodo več predlagali karanten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... zdaj je jasno zakaj morajo biti šole čim dlje odprte :)

Largest COVID-19 contact tracing study to date finds children key to spread, evidence of superspreaders

A study of more than a half-million people in India who were exposed to the novel coronavirus SARS-CoV-2 suggests that the virus’ continued spread is driven by only a small percentage of those who become infected.

https://www.princeton.edu/news/2020/09/30/largest-covid-19-contact-tracing-study-date-finds-children-key-spread-evidence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, thumper said:

 

zdaj? zadnjič si moral pa v karanteno?? boloks..

Veš kaj je še večja neumnost da sem 14dni pred tistim bil prav tako dol ko je bila Hr, rdeča in obvezna 14dnevna karantena... Pa sem sem šel komot takoj v sluzbo. 

Očitno se je čutilo neke menjave v policiji in je nekdo pritisnu da je treba več karanten naročit, da se bo s testi zaslužilo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg obveznega nošenja maske povsod, vam zunaj priporočam tudi nošnjo kape ali pokrivala.

Saj boste v primeru prehlada, potem avtomatsko tudi pozitivni na novi corona virus. :P

121516389_10164038335850328_8278316116238328662_n.thumb.jpg.cd5ee4c575dea75fd35904694a2b54c3.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki nosite maske tud za v gmajno.. no, zarad takih piše na šamponu, da ni za pit!

  • Haha 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Če bo šlo tako naprej s korono bo za božič imel samo Kacin jelko?

In Kevin končno ne bo sam doma ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!