Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Zajebal sem se. 

 

Tamalo vrečko kokic sem kupil.

A ti pošljem malo...jaz imam XXL....

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj o Klemnu Jakliču ,ki govori o njegovi strokovnosti in kredibilnosti:

 

Publications

 

Dr. Jaklic’s research culminated in two PhDs in law (from Oxford University and Harvard Law School), was awarded Harvard Mancini Prize ("best work in European law and European legal thought”), and produced a path-breaking monograph on Constitutional Pluralism in the EU (Oxford University Press, 2014). He has authored/co-authored over 200 academic publications to date, ranging from fields such as European integration and European law to constitutional law and theory, human rights, immigration law, legal and political theory, global justice, ethics and democracy.

 

https://scholar.harvard.edu/klemenjaklic/publications-0

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, MARE 65 pravi:

A ti pošljem malo...jaz imam XXL....

Vidim, da si prišel pripravljen. Samo, mislim, da imaš tudi ti premalo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Vidim, da si prišel pripravljen. Samo, mislim, da imaš tudi ti premalo :D 

Ja zmeraj bolj je napeto...tud scat ne grem...:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, truckdriver pravi:

Kader v vsaki vladajoči koaliciji je pač kompromis vseh sodelujočih strank. Torej je samovolja izbiranja kadra s strani PM izkjučena. 

Resno te vprašam .. res v to verjameš :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

Resno te vprašam .. res v to verjameš :huh:

Vem. Ostalo bova nadaljevala jutri v rubriki vlada. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

dragi moj, vedno bolj si podoben šoferjukamiona..

Če se ne strinjam z ukrepi in opozarjam na njohvoe napake, še ne pomeni da se jih ne držim. Če se ne strinjam s ciframi s katerimi nas fopajo, še ne pomeni, da ne spoštujem ukrepov. 

Namreč: zabij si v betico: ukrepe "moramo" spoštovati a se strinjamo al ne.. To je dejstvo.

Če pa opozarjamo na napake, ki jih počno že od poletja dalje, je pa zgolj in zato, da bi se stanje izboljšalo, ne pa da ležijo okuženi en čez drugega v KCju in podobno.

Mislim, da tebi..ker si že tako začel, dela tudi marsikaj težave, pa jih rešuješ na isti način kot naša vlada: vedno ima izgovor, kdo je kriv, problema pa ne odpravi :P

 

 

....vseeno komu sem podoben...vsekakor raje šoferjukamiona, kot vozniku kombija...

Kakorkoli....imaš vso pravico dojemanja in razmišljanja na svoj način, kot jaz na svoj. Razlika je le v tem, da imaš podeljeno moč, kjer neomejeno klatiš kar želiš, morebitno nestrinjanje pa brišeš. Je pa tudi res, da jaz s stem nimam težav, kar sem tudi napisal, ti pa izbrisal.

Se bom pa v prid neplodnemu tratenju dragocene energije,  iz te davno sprevržene razprave umaknil. 
Kar pa se tiče tvoje pri,erjave z vlado....kakor pač vidiš ...tvoj problem.  Si pa ti enak tistim, pri nas,ki preganjajo grozote fašizma, odkrivajo pa se samo komunistična grobišča.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno resno vprašanje: je kdo v zadnjem času g.Kreka kje srečal? 

Po mojih informacijah je na  zaprtem oddelku , ker je preveč čokolade pojedel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

Ja, saj to tudi mene zanima, od kod ji takšno izjemno znanje o virusih :) Če pa kaj več ve, pa naj pokliče kolege, jim pomaga in reši svet.

Triper pa sifilis so bakterije :) 

http://www.drustvo-bpnb.si/index.php/nalezljive-bolezni/174-spolno-prenosljive-bolezni t

tudi virusi in praživalice ..

 

mene zanima ali so priporočilo o večkratnem zračenju zaprtih prostorov tudi uradno preklicali ?? 

keri butli.. so doma v zaprtih prostorih maske obvezne ? niso v skupnih gospodinjstvih.. 

v podjetjih pa so .. ker klinc ima potem veze to prezračevanje le je maska zunaj obvezna?? namensko , da se vnese virus od zunaj v delovne prostore ? ah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, thumper pravi:

http://www.drustvo-bpnb.si/index.php/nalezljive-bolezni/174-spolno-prenosljive-bolezni t

tudi virusi in praživalice ..

 

mene zanima ali so priporočilo o večkratnem zračenju zaprtih prostorov tudi uradno preklicali ?? 

keri butli.. so doma v zaprtih prostorih maske obvezne ? niso v skupnih gospodinjstvih.. 

v podjetjih pa so .. ker klinc ima potem veze to prezračevanje le je maska zunaj obvezna?? namensko , da se vnese virus od zunaj v delovne prostore ? ah...

tak dobro pa spet ne poznam :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motozajebant pravi:

 

Če se ne motim, si marca prov veselo pohajkoval z motorjem (seveda v svoji občini)... sicer je res, da nisi kršil nobenega ukrepa... a prosili so zdravniki, da naj bomo doma. Tak ko se zdaj prosi za nedruženje ips. Ampak ja, mora biti ukrep, jebeš zdravnike...

 

ne motiš se, sem se vozil, nisem pa kršil pravil.

Kaj zdravniki prosijo ni moj problem, nekateri prosijo tudi provizije pri poslih...

Če se že trudiš nekoga diskreditirat, vsaj navedi kršitve. Med drugim vem, da so se med prvim valom skoraj vsi, ki tule nabijajo vozili (vključno s teboj). Je pa res, da nekateri imajo opravičilo za svoje početje, jaz vsaj pošteno povem, da ne opravičujem svojega početja (ker ga nimam zakaj), ker me gladko BK :P

@KARMEN1 pa še vedno ni odgovorila, kje butasta ginekologinja zavaja..ti si pa fino izkoristil priložnost, da spet mal osebno poimenuješ, kje te kdo žuli.

ps. nedruženje je hudičevo bolj pomembno in ne igra vloge število (4 je dovoljeno), kot si kdo misli. Veliko bolj pomembno kot pa nošenje maske v gozdu, vrtu in policijska ura. Kar se tiče možnosti okužbe.

Kar pa se tiče represije države, je pa zame policijska ura hudičevo pomembna, pa čeprav v teh urah ne hodim na sprehod.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, BIF pravi:

....vseeno komu sem podoben...vsekakor raje šoferjukamiona, kot vozniku kombija...

Kakorkoli....imaš vso pravico dojemanja in razmišljanja na svoj način, kot jaz na svoj. Razlika je le v tem, da imaš podeljeno moč, kjer neomejeno klatiš kar želiš, morebitno nestrinjanje pa brišeš. Je pa tudi res, da jaz s stem nimam težav, kar sem tudi napisal, ti pa izbrisal.

Se bom pa v prid neplodnemu tratenju dragocene energije,  iz te davno sprevržene razprave umaknil. 
Kar pa se tiče tvoje pri,erjave z vlado....kakor pač vidiš ...tvoj problem.  Si pa ti enak tistim, pri nas,ki preganjajo grozote fašizma, odkrivajo pa se samo komunistična grobišča.

a moram citirat, kako si izjavil, kdo je kriv za okužbe?

Imaš podatke, o okuženih, kateri stranki mogoče pripadajo?

A vprašajo okuženega mogoče, a se je strinjal ali nestrinjal z ukrepi?

Kakor obsojaš druge, tak odgovor dobiš.

Marsikdo se okuži, kjub spoštovanju ukrepov, pa ni čisto nič sam kriv. Največ je kriva narava dela, kjer so skupaj v zaprtih prostorih in podobno. Namensko se ni nihče, po neumnosti pa mnogi.

Jokanje o brisanju je pa že prastara fora, če ne znaš kontraargumenta, pač napišeš, bilderček, prekrškar, kaj pa ve ena baba ginekologinja, kaj pa je tisti dohtar, ki tako govori sploh in podobno, potem pa še mal pojokaš kako ti posti zmanjkujejo. Simpl..

Pa čisto nič me ne moti, če se kdo iz razprave umakne al pa v nji ostane.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, kaizer pravi:

Eno resno vprašanje: je kdo v zadnjem času g.Kreka kje srečal? 

Po mojih informacijah je na  zaprtem oddelku , ker je preveč čokolade pojedel :OK:

uči se predzadnje ukrepe na pamet :P zdej so pa že nove izdali in je mal v strahu, ker zaostaja z učno snovjo :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

http://www.drustvo-bpnb.si/index.php/nalezljive-bolezni/174-spolno-prenosljive-bolezni t

tudi virusi in praživalice ..

 

mene zanima ali so priporočilo o večkratnem zračenju zaprtih prostorov tudi uradno preklicali ?? 

keri butli.. so doma v zaprtih prostorih maske obvezne ? niso v skupnih gospodinjstvih.. 

v podjetjih pa so .. ker klinc ima potem veze to prezračevanje le je maska zunaj obvezna?? namensko , da se vnese virus od zunaj v delovne prostore ? ah...

-zračenje je hudičevo pomembno, zaradi menjave zraka v prostoru

-maske (v zaprtem prostoru) naj bi bile obvezne , če ne moreš zagotoviti dovolj razdalje, so pa bolj kot ne rešitev za kako pljuvanje, za vdihovanje postanega zraka pa bolj malo pomagajo. Eden od problemov so skupni prostori v podjetjih oziroma, delo več ljudi 8 ur v istem prostoru. Vsaj kar sledimo okužbe, ko padajo cele serije učiteljic, vzgojiteljic in podobno.

-virus (verjemi mi prosim) nima lastne pameti in ne leta okrog, zato ne prileti v prostor od zunaj!! Zračenje prostora je koristno, spet mora biti nekdo okužen, ki izdihuje virus, da se zamenja zrak...obstojnost virusa zunaj je zelo kratka, splh v zraku, v zaprtem prostoru pa daljša in možnost za vdihovanje virusa v zaprtem prostoru je mnogo večja, kot pa zunaj

-bolje kot vse maske zunaj je distanca, maske zunaj je pač ukrep na houruk, kot na koncu vse zapret v hiše.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že kup politikov služi s korono, zakaj pa ne :P

122404936_10160645889319453_3404519928469180772_n.jpg.1cc978085d50ae6bd3c2812cf5d42e55.jpg

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

ne motiš se, sem se vozil, nisem pa kršil pravil.

Kaj zdravniki prosijo ni moj problem, nekateri prosijo tudi provizije pri poslih...

Če se že trudiš nekoga diskreditirat, vsaj navedi kršitve. Med drugim vem, da so se med prvim valom skoraj vsi, ki tule nabijajo vozili (vključno s teboj). Je pa res, da nekateri imajo opravičilo za svoje početje, jaz vsaj pošteno povem, da ne opravičujem svojega početja (ker ga nimam zakaj), ker me gladko BK :P

@KARMEN1 pa še vedno ni odgovorila, kje butasta ginekologinja zavaja..ti si pa fino izkoristil priložnost, da spet mal osebno poimenuješ, kje te kdo žuli.

ps. nedruženje je hudičevo bolj pomembno in ne igra vloge število (4 je dovoljeno), kot si kdo misli. Veliko bolj pomembno kot pa nošenje maske v gozdu, vrtu in policijska ura. Kar se tiče možnosti okužbe.

Kar pa se tiče represije države, je pa zame policijska ura hudičevo pomembna, pa čeprav v teh urah ne hodim na sprehod.

 

 

Ej, ne nameravam te diskreditirat. Tudi napisal sem da nisi ničesar kršil. To je.menda dovolj jasno napisano? 

Vidis, ravno to je bil moj namen v postu. Nedruženje je pomembno. In to je neke vrste tudi prošnja (ni zapovedano). Tak ko je bila prošnja spomladi, ostani doma. Pa si se požvižgal na njo (in to je čisto tcoja pravica, ne obsojam). 

Jaz sem se vozil? Daj dokaži to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

če že kup politikov služi s korono, zakaj pa ne :P

122404936_10160645889319453_3404519928469180772_n.jpg.1cc978085d50ae6bd3c2812cf5d42e55.jpg

 

 

Jest mam take kostume, da ne rabš lastnika zravn........:naughty:

 

viber_image_2020-10-22_09-42-23.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, VS800 pravi:

Jest mam take kostume, da ne rabš lastnika zravn........:naughty:

 

viber_image_2020-10-22_09-42-23.jpg

To maš še spomladanski repertoar, dečko mal dopolni z iglavci, listavci so že mim...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, VS800 pravi:

Jest mam take kostume, da ne rabš lastnika zravn........:naughty:

A maš kakšnega za motoviuc (repincl)

Mogoče goban, glista... gljiva kvasovka :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!