Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Il Picolo Trieste:

code.jpg%3Ff%3Ddetail_558%26h%3D720%26w%3D1280%26%24p%24f%24h%24w%3D6b1a6af

Čakalne vrste na meji v soboto, 24. oktobra, takoj po odločitvi Ljubljane, da v ponedeljek zapre meje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, kaizer pravi:

Le dobro in pozorno preberi do kraja. Kdor ne bere ga pobere!

obupno prevedeno.. 

primer top prevoda : štoparski vodnik po galaksiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

Danes sem se malo vozil proti večeru z avtom .. na vsaki bencinski pumpi v Ljubljani polno vozil in vsi  zunaj pijejo koffe to go ... super, kajne :huh:

če je red je red ... ni kaj :P 

 

folk še kar ne dojame :) kot narkiči

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

 Verjamem da se folk boji voziti izven dovoljenih con.

ni čisto tako.. včeraj na lastne oči videl nešteto vozil pri prečkanjih meje osrednjeslovenske regije - na treh različnih točkah : trojane , motnik in črnivec.. ne videl ne srečal nobenega policijskega vozila ..

zdej koliko se lahko zaupa google maps ne vem.. ampak po tem sem se kar pošteno držal : tukaj pri motniku je meja recimo na mapsih kak meter pred tablo v smeri kamnika jaz pa sem iz kamniške smeri obrnil pred tablo.. in tukaj se je ena modra golda peljala preko meje v smeri vranskega.. sem jo pa prej srečal v motniku.. 

https://goo.gl/maps/wcezKgSMfzaXThiq7  

tudi na črnivcu je folk kar lepo zavijal iz smeri podvolovjeka proti mozirju - spet čez mejo.

https://goo.gl/maps/exHCusXkM2Nws5NP8 jaz sem obrnil pred stavbo voda..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj policija iz havb spravi te kafetarje.

Je tak težko se za kak teden umirit? da vidimo,če bo sploh kaj efekta...

Na črpalkah pa samo gorivo in konec bluzenja.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snečer pravi:

občine bo zaprl, črpalk ne bomo rabili

črpalke rabimo, saj se ljudje še vedno vozijo v službe in dostavljajo blago ... smešno pa je, da se vse drugo kupuje .. še malo pa obleke in čevlje, ter belo tehniko :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

črpalke rabimo, saj se ljudje še vedno vozijo v službe in dostavljajo blago ... smešno pa je, da se vse drugo kupuje .. še malo pa obleke in čevlje, ter belo tehniko :P 

 

Pa kaj ni bilo pred časom spomladi, v tisti "hudi" epidemiji, da lahko na črpalkah samo nujno kupiš...

Ne vem, v čem je fora, da se moraš nacejat z neko brozgo iz avtomata na črpalki.

Če gre za takega odvisneža, si naj avtomat najame, kupi za domov...

Fora je drugje, sterat je treba te jebivetre.

Kot pravimo, probajmo en teden se malo umirit asocializirat, če se bo kaj premaknilo ok, če ne pa odpret na polno pa bo kar bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Snečer pravi:

Naj policija iz havb spravi te kafetarje.

Je tak težko se za kak teden umirit? da vidimo,če bo sploh kaj efekta...

Na črpalkah pa samo gorivo in konec bluzenja.

Australci so v Melbournu s striktnim izvajanjem lock-downa, aretacijami članov društva "zemlja je ravna" in astronomskimi kaznimi v 3 tednih naredili red.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Whiskey pravi:

Australci so v Melbournu s aretacijami članov društva "zemlja je ravna" .

Spravili so se na resnico :dry: ... boh ve, kaj skrivajo  :mad:

 

 

 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Spravili so se na resnico :dry: ... boh ve, kaj skrivajo  :mad:

Mislil sem tiste kateri niso upoštevali navodil in provokatorje na protestih. Primer kateri je krožil je bil z "Rebel TV" neke marginalne NGO. Kazni preračunano pa so večje od 3.000 € za prekrškarje. Tam bi jih ćapca Ćordić in Lićina v hipu fasala z vzgojno palico, lisice na roke pa na glavo v marico.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Whiskey pravi:

Mislil sem tiste kateri niso upoštevali navodil in provokatorje na protestih. Primer kateri je krožil je bil z "Rebel TV" neke marginalne NGO. Kazni preračunano pa so večje od 3.000 € za prekrškarje. Tam bi jih ćapca Ćordić in Lićina v hipu fasala z vzgojno palico, lisice na roke pa na glavo v marico.

sj vem kaj si mislil, malo sem se pohecal ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

ne razumeš poante .. čisto vseeno bi bilo, če bi bili lokali odprti ;) 

tako pa imajo nekateri delnice v Petrolu in to je to ... štekaš :P

 

točno tako, pa še bolje bi bilo. Bi vsaj sedel kulturno pri mizi.

 

ps...14dni nazaj, ko se je okužba najbolj širila, smo veselo sedeli na OMW, ridah, jedli perutničke, pice al še kaj boljšega. Brez mask, brez drame in brez strahu. Sedaj se pa bojimo že ljudi, ki daleč stran od nas na havbi avtomobila pijejo kavo..daleč so nas pripeljali tile naši Covid strokovnjaki, zelo daleč :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

ni čisto tako.. včeraj na lastne oči videl nešteto vozil pri prečkanjih meje osrednjeslovenske regije - na treh različnih točkah : trojane , motnik in črnivec.. ne videl ne srečal nobenega policijskega vozila ..

zdej koliko se lahko zaupa google maps ne vem.. ampak po tem sem se kar pošteno držal : tukaj pri motniku je meja recimo na mapsih kak meter pred tablo v smeri kamnika jaz pa sem iz kamniške smeri obrnil pred tablo.. in tukaj se je ena modra golda peljala preko meje v smeri vranskega.. sem jo pa prej srečal v motniku.. 

https://goo.gl/maps/wcezKgSMfzaXThiq7  

tudi na črnivcu je folk kar lepo zavijal iz smeri podvolovjeka proti mozirju - spet čez mejo.

https://goo.gl/maps/exHCusXkM2Nws5NP8 jaz sem obrnil pred stavbo voda..

 

 

ti si varno ravnal, ker si obrnil pred tablo, če bi šel 100m čez bi ogrožal celo Slovenijo :P

Če nisi preveril stalnega bivališča in namena, kdo kaj počne in zakaj, je vse skupaj samo..dramatiziranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Whiskey pravi:

Mislil sem tiste kateri niso upoštevali navodil in provokatorje na protestih. Primer kateri je krožil je bil z "Rebel TV" neke marginalne NGO. Kazni preračunano pa so večje od 3.000 € za prekrškarje. Tam bi jih ćapca Ćordić in Lićina v hipu fasala z vzgojno palico, lisice na roke pa na glavo v marico.

sam kok kazni bi naši pobral že od politikov, Kreka in podobnih..vse sterat. S palico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!