Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 18 minutami, dr.looney pravi:

Aha. Piramide so tudi zgradili vesoljci, za taknštele. 

 

Čist vljudno te vprašam. Kdo jih pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Tisto je šlo že mimo...ne mi rečt, da so piramide in korona ena in ista pašta? :hmm:

Vlečete povzetke o ravni zemlji in drugo, kot bi se zgodovina ponavljala...to je novo, sedaj in tukaj, zbudite se. B)

Ni novo. Razlaga o tem je popolnoma odveč. 

Pa še en izrek, ki ti je verjetno neznan. Kdor se iz zgodovine nič ne nauči , jo bo ponovil.

 

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Čist vljudno te vprašam. Kdo jih pa je?

Ti to resno? :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

 

 

Ti to resno? :eek:

 

Ja. In hočem resen odgovor. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, skalar36 said:

Čist vljudno te vprašam. Kdo jih pa je?

 Ena precej divja teorija: ljudje...  In ne milsim se spuscati v debato. Samo tole: ce mislis, da pozabljenih znanj ipd. ni, si poglej kak video na YT, ko mulcem dajo star rotacijski telefon.

 

  Verjetno bi kmalu taisti mulci svoje neznanje razlozili s tem, da je to tuja tehnologija... Samo zato ker sami tega ne znajo uporabiti.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jvalant pravi:

 Ena precej divja teorija: ljudje...  In ne milsim se spuscati v debato. Samo tole: ce mislis, da pozabljenih znanj ipd. ni, si poglej kak video na YT, ko mulcem dajo star rotacijski telefon.

sem videl in se nasmejal ;) ...  ta je eden od njih ... atomsko bombo bi takoj našel po internetu :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Ja. In hočem resen odgovor. 

 

Gradili so jih v Starem Egiptu, za grobnice faraonom. Gradila naj bi jih najeta delovna sila in sužnji. Gradili so jih Azteki,Maji in Inki kot templje.

Poglej kakšno oddajo v kateri je tale gospod alfa in omega egiptologije.

Egypt's Zahi Hawass Accused of Pyramid Theft - artnet News

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Gradili so jih v Starem Egiptu, za grobnice faraonom. Gradila naj bi jih najeta delovna sila in sužnji. 

Poglej kakšno oddajo v kateri je tale gospod

Egypt's Zahi Hawass Accused of Pyramid Theft - artnet News

Je pa nekaj tudi res, kar se tiče teh oddaj .. na History Tv je kar nekaj oddaj o Ranč nezemljanov, starodavni vesoljci, neraziskani vesoljci itd itd .. pa kdor verjame

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, dr.looney said:

Gradili so jih v Starem Egiptu, za grobnice faraonom. Gradila naj bi jih najeta delovna sila in sužnji. 

Poglej kakšno oddajo v kateri je tale gospod

Egypt's Zahi Hawass Accused of Pyramid Theft - artnet News

 Ta gospod se laze, in vse kar izkopljejo, je zarota in izdelano v namen zarote... Ljudje prevec berejo in brez dokazov zaupajo von Danikenu in podobnim misljenjem. Stvarni dokazi so pa zarota itd...  tud novejsi dokazi jih ne vrzejo iz tira. So dognali, da so zelo verjetno kmetje itd, gradili piramide v poplavni sezoni proti placilu v hrani (kamor so po zetvi morali prsipevati) ker poplavna sezona traja dolgo, da so lahko preziveli, faraon je pa poceni (z vracilom hrane) dobil  tempelj, spomenik al karkoli piramide tocno so... Piramde zacuda stojijo blizu projekcij kjer naj bi se koncale poplave... Nasli so pred kratkim tudi rusevine naselij kjer o ziveli delavci, zapiske o sluzbi, odsotnosti z dela ipd... Veliko novega se odkrije in pocasi sestavlja sliko.  Vesoljcev, ostankov cudnega orodja, materijalov ipd pa ne. Ampak...  Vec tem ne bom, ni prava tema.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Je pa nekaj tudi res, kar se tiče teh oddaj .. na History Tv je kar nekaj oddaj o Ranč nezemljanov, starodavni vesoljci, neraziskani vesoljci itd itd .. pa kdor verjame

Ancient Aliens' Needs to Stop Erasing Non-White Cultural Excellence |  Decider

Človek z zelo bujno domišljijo. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

Je pa nekaj tudi res, kar se tiče teh oddaj .. na History Tv je kar nekaj oddaj o Ranč nezemljanov, starodavni vesoljci, neraziskani vesoljci itd itd .. pa kdor verjame

  To je prednost znanosti ali vsaj resnega pristopa: vse opcije odprte in za preverit... Obratno ne gre, ce omenis znanost ali ustaljeno misljenje si nazadnjaski, budala in voden za nos itd. Samo zato, ker verjames v enostavno razlago, podrto z arheologijo ipd, namesto neke superzakomplicirane in zelo malo verjetne razlage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse piramide so brez mask so zgradili :P

 

 

Kaj pa rabimo biti pametni, v vsej zgodbi?

Samo dve pomembni zadevi so zihr:

nedruženje

distanca

A sem kje omenil masko? Ja nisem ne..ker je brezvezna, in nepotrebna ob nespoštovanju zgoraj navedenga, saj ne bo pomagala, če pa zgornje spoštuješ, pa je tudi ne rabiš.

 

Kritčna grupa, kdo je, kdo umira? Smo jo kaj bolje zaščitili od ostalih? Nismo a ne, skozi pa jokamo (strokovnjaki ter politika v glavnem) o nekih krivcih in kako nam uide..ter skrbimo, da se v šoping centru ne more kupiti copat, lahko pa se zelnato glavo.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašal sem. Tudi sam mislim, da so jih ljudje. Ni me treba "obtoževat" nekaj kar nisem rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

  To je prednost znanosti ali vsaj resnega pristopa: vse opcije odprte in za preverit... Obratno ne gre, ce omenis znanost ali ustaljeno misljenje si nazadnjaski, budala in voden za nos itd. Samo zato, ker verjames v enostavno razlago, podrto z arheologijo ipd, namesto neke superzakomplicirane in zelo malo verjetne razlage...

omenil sem te oddaje, ker nismo v Sloveniji edini, ki verjamejo v ravno zemljo, vesoljce, kakor tudi teorije o virusih ... 

osebno me niso prepričale te oddaje, je pa zanimivo gledat, dat na timer za 30 min in zaspat ;)  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, skalar36 said:

Samo vprašal sem. Tudi sam mislim, da so jih ljudje. Ni me treba "obtoževat" nekaj kar nisem rekel.

 Lej, saj vemo kako, kam in zakaj se takole postavi vprasanje...  In potem clovek "samo vprasa"  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

 Lej, saj vemo kako, kam in zakaj se takole postavi vprasanje...  In potem clovek "samo vprasa"  ;)

in zakaj ne bi smel "samo vprašat"?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

 Lej, saj vemo kako, kam in zakaj se takole postavi vprasanje...  In potem clovek "samo vprasa"  ;)

Da, samo vprašal sem. Kaj je tukaj narobe? Obtoževal nisem, niti vsiljeval mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj poklon, še enemu strokovnjaku :P na fotki, da ne bo dvoma, s pravilno nameščeno masko :D

 

127554945_201669568216002_5267639116899050320_o.jpg.5e224b6d34cf27d78444e4fab509b16e.jpg

Jelko prosi naj nosimo kirurške maske, ker da so te boljše kot tiste pralne.
Dragi moj sotekač. Te maske nosimo od marca, eni še vedno tisto od marca, enim se je zjebala maja in smo jo takrat menjali.... Ne vem če veš ampak paket takih mask stane 12 EUR pri Lekarnarju. Noter je 20 mask.
Dajva kalkulirat. Maske so za enkratno uporabo. Uporabljajo se lahko največ 2 uri, po dveh urah jih je treba menjati, še prej če so se navlažile...
4 članska družina. Če smo v službi 8 ur pomeni, da mora vsak od staršev porabiti najmanj 4 maske vsak delovni dan samo za službo (pusti da so nekateri že sedaj brez služb), imaš dva otroka, pa dajmo rečt da je en star 10 let in " mora nositi" masko. Od oka in če smo ZELO ZELO pedantni in pazljivi gre paket mask na dan? Seveda, ČE BI SE striktno držali pravil uporabe. Recimo... ker vmes greš še enkrat v trgovino, sprehod so spet 4 maske... se nabere.
Družina bi tako na mesec pokurila 360 EUR samo zato, da nosi kirurške maske. Družina z dvema otrokoma.
Dragi Jelko, predstavljam si da je kuća v Besnici že odplačana, da je vikendica na Krku pravtako plačana ker veš dragi Jelko - 360 EUR je obrok stanovanjskega kredita, ki ga marsikdo NE MORE DOBITI! Si misliš? Družina ki ne more priti skozi mesec bo kupila za 360 EUR mask? Zakaj? Ker jih je strah smrti?? Resno?! Pa oni vidijo smrt vsak konec meseca ko ne vedo ali bi raje plačali račune ali ugriznili v star kruh.
Vem da ne veš, ampak tako je. Bodi vesel če se nosi karkoli. Ker tvoj Počivalšek nam je hotel uvaliti 2slojne serviete povezane z lastiko za nevemkake maske. Ne, nisem pozabil.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

moj poklon, še enemu strokovnjaku :P na fotki, da ne bo dvoma, s pravilno nameščeno masko :D

na podlagi slike bi ga lahko kaznovali, tako kot so protestnike razpoznavali preko slik in posnetkov, ter jih naknadno kaznovali ... in dokler ne bo za vse enako, sem razkurjen :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

na podlagi slike bi ga lahko kaznovali, tako kot so protestnike razpoznavali preko slik in posnetkov, ter jih naknadno kaznovali ... in dokler ne bo za vse enako, sem razkurjen :mad: 

razkurjen sem tudi jaz, ampak kaznovanje ne bi popolnoma nič rešilo (pa četudi bi se vsi samokaznovali). Še vedno bi imeli popolnoma iste rezultate, kot jih imamo danes.

 

predvidevam da je mislil nova24tv

https://www.facebook.com/VSlovenijiSemDoma/videos/196372968602660

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, skalar36 pravi:

Na, da se ne bova prepirala. Tale nima kmečke pameti. Je pravi doktor:

https://lbry.tv/@Blackpillrevolution:7/Former-Pfizer-VP-Michael-Yeadon-says-pandemic-is-over.-:a

No in? Kak komentar?  Tale ma kr dost kmečke pameti. No pa tud znanstvene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

No in? Kak komentar?  Tale ma kr dost kmečke pameti. No pa tud znanstvene.

 

Ne morem sodit o njegovi strokovnosti .. o tem lahko sodijo le strokovnjaki ... če sodi FB publika, potem je to v odvisnosti v kaj si prepričan in ne na podlagi strokovnih podlag ;)

Poznamo tudi zdravnike, ki so strup vbrizgavali pacientom in zatrjevali, da je v njihovo dobro ... mar ne :huh: 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 13 minutami, maus pravi:

 

Poznamo tudi zdravnike, ki so strup vbrizgavali pacientom in zatrjevali, da je v njihovo dobro ... mar ne :huh: 

Poznamo tud politike, ki so prejemali podkupnine...mar ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

 

Poznamo tud politike, ki so prejemali podkupnine...mar ne?

seveda, ampak to je za temo o vladi ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!