Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, 3nity pravi:

Misli, da sta on in vlada dva različna subjekta (razcepljen um?)

saj to sem mislil ... hvala bogu, da me vsaj ti razumeš ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 1. 2021 ob 8:18, jvalant pravi:

A mislils da je vse v denarju? Pojdi nekam na vzhod, kjer je Isis ipd, pa kaj glasnega reci cez boga, ali povej da si homo... tule lahko na vse pretege pokritiziramo in vlado in vero,  so pa deli sveta kjer je precej drugace. Ne verjamem da je bladerunner milsil na place in cene. V Afriki lokalni vladarji pobijajo vse poprek, itd...  Da ne govorim o lakoti v Afriki, ipd.   Tule smo vsi v nekaki demokraciji, lahko se napenjamo cez vsakega in kogarkoli, sistem nekako sciti vsakega...  In je en kup jamranja da smo v taboriscih, da nas tiranizirajo, ker smo mal omejeni v gibanju. Tozbe so se napovedovale zaradi diskriminacije, ker so ble trgovine odprte 2 uri samo za starejse. V take MALENKOSTI, ki so se logicne povrh vsega, se mi tule vtikamo...  Naj gre kdo mal to preverit kam kjer so Talibani, pa kjer je Isis, pa mogoce v Korejo, itd, pa bo kmalu videl kaksno diktaturo, omejevanje in nasploh slabo zivljenja imamo tule...

ups.. men se zdi da je janša pobil kar veliko starejših oseb iz dso , ker preko poletja ni ukrepal.. ampak kaj sem jaz ..

fakjuvi pa vse tiste , ki so res bolni s covidom in navkljub temu , da bi morali biti izolirani hodijo naokoli.. 

jaz pa samo na šiht pa domov..enkrat na teden pa mami peljem potrebne stvari da ji ni treba v trgovino.. 

zakaj je treba zmeraj nas primerjati z drugimi - neglede na to ali so bolši ali slabši?? a ??

zakaj nebi poskrbeli zase? če izboljšamo svoj položaj se lahko slabšim posledično izboljša njihov - večja naša kupna moč =več denarja za njih..

pa še nekaj : kdo nam je pomagal l.1991? bogati ?? ne... revni?? ne..

koji klinac pol?? jebejo naj se ..

Ob 24. 1. 2021 ob 8:44, ftp pravi:

Koliko so šele Norvežani reveži, če gledamo cene ???? :lol1:

primerjaš naše in njihove cene? in naše in njihove plače ? mal smešno izpadaš..

Ob 24. 1. 2021 ob 8:50, ftp pravi:

Pa kar vprašaj, kaj ti še ni jasno. Saj ti bomo razložili.

Gremo po vrsti.

 

1. korona obstaja
2 korona je zelo nalezljiva
3 korona je lahko smrtna
4 proti koroni lahko naredimo največ mi sami

 

Sedaj povej pri kateri točki se ustavi.

 

Sicer sem pa tu zasledil, da tisti ki največ pridigate o tem kako je potrebno odpreti oči in pogledati vse aspekte, največktat gledajo samo tisto kar jim je všeč.

življenje obstaja..

življenje je nalezljivo.. ok prek sperme..

življenje je  - ne lahko - ampak zmeraj smrtno..

proti življenju - no ja tukaj imaš prav..tukaj naredijo največ drugi - predvsem vlada v teh časih..

 

Ob 24. 1. 2021 ob 9:53, ftp pravi:

Kot prvo sploh ni pomembno ali je naravni ali umetno ustvarje. Nihče ne bi namerno spustil virusa, za katerega nima zaščite. Ko pa je virus tu, vse naprej je isto. Važno je le ali bo kdo odgovarjal .

Zanimivo pa je, da se ljudje bolj ukvarjajo s čudnimi teorijami, kot pa z dejstvom da virusi stalno mutirajo.

Kontrola prebivalstva s cepivi ???? Ah daj no. Kako te (me) bo kontroliral ?

 

Glede pridobivanja dovoljenj cepiv nisem seznanjen, samo ko so rusi predstavili cepivo je bilo kar nekaj zbadanja in hecov kdo bi sploh hotel to cepivo. Če bi kitajci dali, bi pa spet kako nas hočejo kontrolirat itd.

nihče???? a ti to s prve roke ?zgleda da imaš ti pravi odgovor in to 100% .. daj še nam zaupaj..

kontrola ?? če razmišljajo o knjižici ? če boš cepljen boš lahko prosto prehaja meje eu če pa ne boš pa ne boš smel??

koga zajebavaš? meje v evropi so prosto prehodne ? e niso.. en prvinskih temeljev eu ne obstaja.. ne več.. pa - pa in demokracija , enotnost enakost in svoboda..  

Ob 24. 1. 2021 ob 15:32, ftp pravi:

Se strinjam.

Ljudje pač ne razumejo pojmov demokracija in svoboščine, razlagajo si samo pravice, dolžnosti pa pozabljajo.

to , da smo nekateri krepko garali , da smo v 2020 ustvarili dobiček , da ni firma dobila od države centa nas je pa država nategnila za 200e decembra , ko nam je firma izplačala ob plači za november poslovno uspešnost in smo tako v firmi presegli 2 kratnik minimalne plače za izplačilo kriznega dodatka (btw smo odvedli prispevke tudi za to) ??

a to pomeni demokracija ? potolčt pridne in uspešne? fakjuvite se vsi - to ni ne demokracija in ne kapitalizem.. tega še v bivši državi ni blo..  

dolžnosti smo izpolnili..pravice so nam pa vzeli..  je to v redu ? da je nekdo dobil podporo ,ker je firma delala povprečno , mi , ki smo pa delali na full in tudi odvedli več v komplet prispevke pa ne ?? bravo.. 

 

pred 6 urami, Snečer pravi:

Starši sončkov so druga zgodba, nerešljiva novodobna bolezen.

Kot si omenil, v vrtcu, kamor smo našega vozili, je bilo kot na Golniku. Takšni kašlji na hodniku, da še odraslega strese. Kaj vse so prinesli sončki v vrtev, od streptokokov, uši itd.

Higiena itak na psu.

Tudi sončke bi morali testirati, samo nek preprost način je treba iznajt.

zakaj preprost način ? a so nas 50 let nazaj s kaj manjšo iglo cepil kot tastare? 

pred 6 urami, maus pravi:

js bi raj s palco čez hrbet in brez pik :P 

to si želiš da bi jih dobil , pol pa tožba in invalidska pa na moped..  baš si ti sljovenac ljukav ko ljisic..

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

verjem, da bo kmal spet vse zaprto, in total lokdaun...no 50m okrog bajte boš lahko šel.

tud prou.. sam razn 4 sosedov k so v krogu 50m ne bo noben šetal razn dostave.. tud kuzlosprehajake tam čez potok ne bližje kot 50m..

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

keri?

Inteligenčni

droge

al hitri na korono?

ne pokaže nč..

pokaže ..

niso zanesljivi..

če ne druzga bi pol.sindikat sprožil ustavno tožbo o ustretnosti testov ker bi bila možnost da pozitivno odreagirajo na vakuum ali droge..

pred 5 urami, ftp pravi:

Ni zmožen prikazat vseh poškodb (seveda govora o kosteh) !!!  Torej ni 100%

če je na sliki zlom je 100%.. če od dveh pokaže samo enega je za enega še zmeraj 100%..boš negiral?

lč je hitri test pozitiven ali negativen je pa - pri trenutnih hitrih testih - samo 85% al pa še manj.. da imaš 15% možnosti kontra rezultata pa ni ok.. 

dobra primerjava z rentgenom bi bila kvečjemu : test je 100% - če pokaže pozitivno si pozitiven na covid 100% .. se pa ne ve kateri sev.. 

rentgen če pokaže zlom potem je zlomljeno 100% .. ni vprašanja da bi bilo samo 85% možnosti ali je zlomljemo ali ni..

pred 5 urami, ftp pravi:

Ne vidi vsega. Ma naj ti bo,...

sej tu tzd ne vidiš vsega.. 

tud jaz zase ne trdim da vidim vse.. 

preberi moje komentarje od začetka teme .. mogoče boš doumel kako razmišljam..in ja - sem se motil in sem imel prav.. 

ampak kdo sem jaz ? navadn ščosar ..ne pa vlada in mikrobiolog-i ..vseznalci , ki jim po 11 mesecih še ni nič jasno pa vmes so zajebal več kot se je zajebat dalo..

pred 4 urami, smasher pravi:

Ma tudi omejitev tehničnih trgovin ki še vedno velja in șe katera druga so malo neumne, recimo nekdo ki ni spleto sposobn, pa rabi nou "šporget" in pralni stroj je že pou leta na fast fudu in z umazanimi (oziroma kuha v vrelniku za vodo in oere cunje v banji) 

ni res .. tak jamra.. doma ..bogi bogi..telefon zna danes vsak obrnit.. če je nekdo doma iz visokorizične skupine vedi , da se da s par telefonskimi klici , svinčnikom in papirjem marsikaj urediti.. če so dostavljali takim hrano in ostale potrebščine domov - in seveda dobili protivrednost v denarju - potem menim , da bi tudi protivrednost za stroj .. 

ne reč da ne..sem videl vrste upokojencev pred banko.. če je keš se da.. 

če pa keša ni mu pa tud predlan nebi nič pomagalo kajne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

triumphu sem pojasnil na kaj se nanaša moj komentar

aja .. ker nisi citiral, kot je v navadi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

testiranje... ne cepljenje

isti klinc.. in kaj ma veze ? če je za nas palčka nej bo še za mulce.. pezdeti razvajeni mali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šipce moramo zrihtat, ne "pezdete"

Na Goriškem se soočajo s težavami pri hitrem testiranju tujih delavcev, ki prihajajo z Balkana. Po prestopu meje se želijo hitro testirati, veliko pa jih na točke za testiranje prihaja z očitnimi simptomi novega koronavirusa. Zaradi nerazumevanja slovenskega jezika posledično ne znajo razbrati rezultata testa. Prav vračanje tujih delavcev po praznikih je pripomoglo k temu, da se število okužb na Goriškem ne zmanjšuje, pravijo v civilni zaščiti.

Iz občinskega štaba CZ Nova Gorica in tamkajšnjega zdravstvenega doma so sporočili, da na odvzemnem mestu opažajo, da na testiranje prihaja veliko ljudi iz balkanskih držav, ki so le dan pred tem prestopili državno mejo. S testiranjem želijo predčasno prekiniti karanteno. Omenjene osebe na testiranje prihajajo tudi v skupinah in brez zaščitnih mask, nekatere pa imajo tudi že zelo očitne simptome. Veliko testov je pozitivnih. 

Nekateri od omenjenih posameznikov prav tako nimajo izbranega svojega osebnega zdravnika. Številni ne razumejo slovenskega jezika, zato na testiranje prihajajo s prevajalci. Posledično ne znajo razbrati rezultatov testiranja, ko prejmejo SMS-sporočilo, zato se na pomoč obračajo na osebje na točki za testiranje. S tem dodatno obremenjujejo tamkajšnje zaposlene, je v poročilu zapisal namestnik poveljnika CZ mestne občine Nova Gorica Simon Vendramin

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

isti klinc.. in kaj ma veze ? če je za nas palčka nej bo še za mulce.. pezdeti razvajeni mali..

no ja .. ti bi otrokom porivu une velke gromozanske palčke v tiste male nosne odprtine :cry:

res pa je, da si marsikateri otročiček porine fižolček v nos in potem potrebuje zdravniško pomoč :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg testa, še test iz Slovenščine in poznavanje kulture in navad, sicer na avtobuse

to so dejstva, to ni nestrpnost...

žal

naši ko hodijo čez mejo delat, so pravi jodlari ratali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

šipce moramo zrihtat, ne "pezdete"

Na Goriškem se soočajo s težavami pri hitrem testiranju tujih delavcev, ki prihajajo z Balkana. Po prestopu meje se želijo hitro testirati, veliko pa jih na točke za testiranje prihaja z očitnimi simptomi novega koronavirusa. Zaradi nerazumevanja slovenskega jezika posledično ne znajo razbrati rezultata testa. Prav vračanje tujih delavcev po praznikih je pripomoglo k temu, da se število okužb na Goriškem ne zmanjšuje, pravijo v civilni zaščiti.

Iz občinskega štaba CZ Nova Gorica in tamkajšnjega zdravstvenega doma so sporočili, da na odvzemnem mestu opažajo, da na testiranje prihaja veliko ljudi iz balkanskih držav, ki so le dan pred tem prestopili državno mejo. S testiranjem želijo predčasno prekiniti karanteno. Omenjene osebe na testiranje prihajajo tudi v skupinah in brez zaščitnih mask, nekatere pa imajo tudi že zelo očitne simptome. Veliko testov je pozitivnih. 

Nekateri od omenjenih posameznikov prav tako nimajo izbranega svojega osebnega zdravnika. Številni ne razumejo slovenskega jezika, zato na testiranje prihajajo s prevajalci. Posledično ne znajo razbrati rezultatov testiranja, ko prejmejo SMS-sporočilo, zato se na pomoč obračajo na osebje na točki za testiranje. S tem dodatno obremenjujejo tamkajšnje zaposlene, je v poročilu zapisal namestnik poveljnika CZ mestne občine Nova Gorica Simon Vendramin

zrihti smeškota :mad:  .. ker druzga ti nism mogel pripopat ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

dars naj avtobuse zrihta :)

DARS ni transportno podjetje :ras:  ... bodo pa avtocestni policaji (jim že pravijo darsovi policaji) učinkoviti...

p.s.

to niso brezplačni testi, vse će to narod da plat :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

DARS ni transportno podjetje :ras:  ... bodo pa avtocestni policaji (jim že pravijo darsovi policaji) učinkoviti...

p.s.

to niso brezplačni testi, vse će to narod da plat :jezik: 

poceni testi so.. manj kot kafica po glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

poceni testi so.. manj kot kafica po glavi

pa niso brezplačni ;) .... če jih bomo porabili 5-7 milijonov, se nekaj drobiža že nabere ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

pa niso brezplačni ;) .... če jih bomo porabili 5-7 milijonov, se nekaj drobiža že nabere ...

na tako naročilo bo popust :)

mogoče zrihtajo za večkratno uporabo, v vse odprtine

mladi so sposobni

pred 4 minutami, bajkr88 pravi:

@Allabomo pese cepli? al biznis samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

na tako naročilo bo popust :)

mogoče zrihtajo za večkratno uporabo, v vse odprtine

mladi so sposobni

za kakšno črtico jim bo pa le ostalo :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. Ivan se je oglasil

Janša je zapisal, da je bilo do 17. ure vnešenih 17.435 hitrih testov šolnikov. Od tega je bilo 244 ali 1,4 odstotka pozitivnih. "V okoljih, kjer je odstotek pozitivnih večji, je potrebna dodatna previdnost," je opozoril premier, ki se je ekipam zdravstvenih domov in ministrstva za zdravje zahvalil za uspešno delo. 

 

pred 1 minuto, maus pravi:

za kakšno črtico jim bo pa le ostalo :huh: 

bolan posel bo, z vsakim testom bo še vsak testiran dobil 5 eur in 3 palčke :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, thumper said:

če od dveh pokaže samo enega je za enega še zmeraj 100%..boš negiral?

Sicer se mi ne da odgovarjat, samo ta pa je res eden najboljših dosedaj .:kva2:

A obstaja nagrada za izjavo meseca???? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snečer pravi:

na tako naročilo bo popust :)

mogoče zrihtajo za večkratno uporabo, v vse odprtine

mladi so sposobni

@Allabomo pese cepli? al biznis samo

Ja pa kaj še.... Naj si grejo biznis drugje, veterina je že itaq draga ko žafran. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

dr. Ivan se je oglasil

bolan posel bo, z vsakim testom bo še vsak testiran dobil 5 eur in 3 palčke :)

sj ima življenjsko sopotnico za svetovalko za zdravje... bo dubu častn doktorat, pa bo kr ambulanto odpru  :P 

posel bo tak hud, da bodo Boeing 737 oblepl z nalepkami :P 

pred 1 minuto, Alla pravi:

Ja pa kaj še.... Naj si grejo biznis drugje, veterina je že itaq draga ko žafran. 

 

pa nauš zdj šparala za brezplačne teste in cepiva :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Ja pa kaj še.... Naj si grejo biznis drugje, veterina je že itaq draga ko žafran. 

 

zato smo jih čipirali, z enim klikom nas majo, kot za steklino

to je lahko super biznis, 40 eur ziher po živali

pred 1 minuto, maus pravi:

sj ima življenjsko sopotnico za svetovalko za zdravje... bo dubu častn doktorat, pa bo kr ambulanto odpru  :P 

posel bo tak hud, da bodo Boeing 737 oblepl z nalepkami :P 

pa nauš zdj šparala za brezplačne teste in cepiva :P 

737 je že brez nalepk bolj smrten kot korona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

zato smo jih čipirali, z enim klikom nas majo, kot za steklino

to je lahko super biznis, 40 eur ziher po živali

jaz bi jim dal 50, da naujo zastojn delali :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!