Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 minute ago, DAMI34 said:

že tule pokažeš, kako si bolj brihten od nas idiotov.

vem

1 minute ago, DAMI34 said:

če bi frulico tišal vsem po vrsti v prometu, bi popizdil..v službo bi prišel kako uro kasneje

tako pa nekateri pridejo tudi dan kasneje domov :P

2 minutes ago, DAMI34 said:

če bi frulica kazala napačne rezultate, bi se ti zmešalo in bi pisal in se pritoževal

saj so se vedno  pritoževali na način kontrole, pa da niso točni, pa niso počakali ker je kadil,...  odvzem krvi,...

Ko ti kaj ni všeč, vedno ista pesem

3 minutes ago, DAMI34 said:

in da deluje 100% dobro, potem je to dober

enako velja tudi za test korone.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

vem

tako pa nekateri pridejo tudi dan kasneje domov :P

saj so se vedno  pritoževali na način kontrole, pa da niso točni, pa niso počakali ker je kadil,...  odvzem krvi,...

Ko ti kaj ni všeč, vedno ista pesem

enako velja tudi za test korone.

in kaj si povedal? :P

Nč novega, še mi idioti kapiramo. Mogoče ti ne bi škodilo spet prebrat nazaj kaj se komentira in kritizira.

Slabe, površne, napačne odnose odločevalca.

V eni sapi se strinjaš, da se gre pri testih za dober posel, v drugi bi pa vsepopvprek testiral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Svit... prav tako ne z napačnimi testi...

Ne boš verjel koliko je pozitivnih, potem pa kolonoskopija pokaže obratno. In to je normalno za vse hitre teste.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Ne boš verjel koliko je pozitivnih, potem pa kolonoskopija pokaže obratno. In to je normalno za vse hitre teste.

japajade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

japajade.

Aja ti si eden, ki poznaš eno, ki pozna doktorja ...  in si s tem najbolj stokoven tu. :naughty:

A trdiš da ni res? Zakaj potem delajo kolonoskopijo, če je že test pozitiven ??

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Aja ti si eden, ki poznaš eno, ki pozna doktorja ...  in si s tem najbolj stokoven tu. :naughty:

očitno si ti v prvi vrsti v vladi al pa na NIJZ...

mal se skalmiraj pa bo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

še mi idioti kapiramo

ni opazit

4 minutes ago, DAMI34 said:

Slabe, površne, napačne odnose odločevalca.

spada pod vlada. Vlada to odloča in ne korona

4 minutes ago, DAMI34 said:

V eni sapi se strinjaš, da se gre pri testih za dober posel, v drugi bi pa vsepopvprek testiral.

res si zgubljen primer. beri prvo točko!

1 minute ago, DAMI34 said:

očitno si ti v prvi vrsti v vladi al pa na NIJZ...

mal se skalmiraj pa bo.

 

odgovori.

 

A trdiš da ni res? Zakaj potem delajo kolonoskopijo, če je že test pozitiven ??

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeeeh...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

V eni sapi se strinjaš, da se gre pri testih za dober posel, v drugi bi pa vsepopvprek testiral.

To da kradejo pri nabavah ni skrivnost. Saj vsepovsod v zdravstvu. A ukinemo zdravstvo? Poskusi razumet.

namesto da se udari po pokvarjeni vladi udrihate po ukrepih, koroni,...zato ne bo pri nas nikoli nič bolje

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi bi lahko doumel, da se udriha po pokvarjeni vladi, ki daje slabe, napačne, pavšalne ukrepe. Al je tok težko razumet???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami počasi bi loh dojel da je on za janeza...torej kima vsemu kar on   reče...  jaz in večina slo. pa nisem niti za janeza niti mesca in serpentinška.... in povem kakšni so in da se delajo norca iz nas..... to  da rečemo ah saj je povsod isto je napaka, zato gremo kamor gremo...proti s. koreji  ... 

bo pa zdele kr okužuenih, piha, mraz, šola, uf bo pozitivnih :=

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

počasi bi lahko doumel, da se udriha po pokvarjeni vladi, ki daje slabe, napačne, pavšalne ukrepe. Al je tok težko razumet???

 

A res? Nisem nobenega sliša da bi Janeza pozval k odstopu, razen Kahla, ki pa itak ni merodajen.

Vsi preko ukrepov, ki so smiselni ampak ne pravilno usmerjeni ali časovno ne primerni.

Tu bi pa vsi vse odpravili. Poglej kaj se dogaja malo naokoli, zato se bojim da bo to sproščanje zelo kratkotrajno. Upam da se motim in da pride pomlad - višje temperature prej.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bajkr88 pravi:

dami počasi bi loh dojel da je on za janeza...torej kima vsemu kar on   reče...  jaz in večina slo. pa nisem niti za janeza niti mesca in serpentinška.... in povem kakšni so in da se delajo norca iz nas..... to  da rečemo ah saj je povsod isto je napaka, zato gremo kar gremo...proti s. koreji  ... 

ne za janeza pa res ni, on ma rad ukrepe, oz smatra da so pravilni in pravi in upravičeni, ter da rešujejo problem.

JJa bi utopil v žlici vode, kot jaz. Bo pa sam povedal.

Ni pa namen teme, da se osebno bockamo, se mi zdi brezveze, še s politiko je nočem povezovati, jo pa z uredbodajalcem. Čisto jebe se mi kaj je JJ. Včasih je bil komuist, zdej je bel in hot k maši.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, bajkr88 said:

dami počasi bi loh dojel da je on za janeza...torej kima vsemu kar on   reče...  jaz in večina slo. pa nisem niti za janeza niti mesca in serpentinška.... in povem kakšni so in da se delajo norca iz nas..... to  da rečemo ah saj je povsod isto je napaka, zato gremo kar gremo...proti s. koreji  ... 

spet dokazuješ, kot tvoj dvojnik ki te všečka, da sploh ne razumeta pisanja in ko zmanjka argumentov pišeš kako se za jj. Ah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, ftp said:

Ne boš verjel koliko je pozitivnih, potem pa kolonoskopija pokaže obratno. In to je normalno za vse hitre teste.

Lahko da se motim, ampak mislim da kolonoskopija nima veze z covidom? Kolikor jst vem je za "odvodni kanal" spucat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

A res? Nisem nobenega sliša da bi Janeza pozval k odstopu, razen Kahla, ki pa itak ni merodajen.

Vsi preko ukrepov, ki so smiselni ampak ne pravilno usmerjeni ali časovno ne primerni.

Tu bi pa vsi vse odpravili. Poglej kaj se dogaja malo naokoli, zato se bojim da bo to sproščanje zelo kratkotrajno. Upam da se motim in da pride pomlad - višje temperature prej.

Kakšen test je, če pijanec ne napiha, povej prosim??? (oziroma da mu test pokaže 0,00) še huje, kakšen test je če ti dajo pihat, ti nis nič pil pa ti frulica pokaže???

Kakšen je smisel, da zapreš ac in daš vsem pihat, po vrsti, v jutranji konici? Seveda vse podatke vestno beležiš.

Sem ti že zapisal primerjave, ti pa še kar nabijaš da sem proti ukrepom.

 

In izgovor, ki ga podaš je:

to je normalno, krade se pri nabavah, mal se slepari pri podatkih, važno da si testiran oziroma važno da si pihal...

 

Veš, mogoče vidim, kaj se dogaja okrog. Celo iz bosne pridejo novice do nas, pa iz Italije in od prestrašenega Kurca tudi.

In na koncu, niti enega dokaza ni, da so države s hudimi ukrepi boljše šle skozi krizo, kot države s sproščenimi ali manj restriktivnimi. Nobenega.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej tud js nism političar, čim dlje stran.... ker skrega  sodelovce, žlahto... ni da ni, pa nč od tega...sam bejž... 

je pa treba gledat kdo trenutno odloča in kake stvari se dogajajo...in pol če maš kj pameti in spregledaš vidiš kaj in kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

spet dokazuješ, kot tvoj dvojnik ki te všečka, da sploh ne razumeta pisanja in ko zmanjka argumentov pišeš kako se za jj. Ah...

dej, bi šlo mal lepše vse skupaj? Bi šlo brez nekega osebnega napadanja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

In na koncu, niti enega dokaza ni, da so države s hudimi ukrepi boljše šle skozi krizo, kot države s sproščenimi ali manj restriktivnimi. Nobenega.

No comment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

No comment.

povezave so na vrhu..vsi podatki so, vse številke so. Pa še Potrč se včasih javi iz Švedske. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Kakšen je smisel, da zapreš ac in daš vsem pihat, po vrsti, v jutranji konici? Seveda vse podatke vestno beležiš.

Še enkrat citiram sebe, če slučajno  nisi videl.

Vsi preko ukrepov, ki so smiselni ampak ne pravilno usmerjeni ali časovno ne primerni.

Pod ukrep moraš gledat testiranje in ne testiranje strank "frizerjev" za male živali na primer ki spadajo pod "ne pravilno usmerjeni"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa o čem govorim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, DAMI34 said:

japajade.

 Mene vpras, iz prve roke ti lohk povem, ali spet vec ves?...  In samo da ves: Svit pokaze prisotnost krvi v blatu, kolonoskopija pa zakaj je kri...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

pa o čem govorim?

govoriš o nesmiselnih ukrepih predvsem testiranju, maskah,...

Testiranje je zelo smiselno in v čim večjem številu, prav tako maska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

povezave so na vrhu..vsi podatki so, vse številke so. Pa še Potrč se včasih javi iz Švedske. :P

 

 Resno?! Sweden 1226, Norway 106.... 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!