Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 20 urami, thumper pravi:

ja je res.. sam lublančan gre lohk v vse smeri sam dobrih 100km.. torej tja in nazaj 230 ajd..

goričan pa kolk ?? tja in nazaj konkretno preko 600km ..   falil si matematiko.. ornk.. 

 

ne gre za kilometrino, ki jo lahko po Sloveniji naredim. Čist vsi teoretično lahko nardimo enako. Celo če smo v občine zaprti. Pač krožiš po občini do večera.

Običajno smo vezaani na ožji krog okrog doma. Nova gorica in Gorica sta povezani, zato pravim, kje je problem in zakaj je moteče. Veš nacionalnost čist nič ne vpliva na širjenje virusa. In če je jug Italije cel okužen, še ne pomeni da je Gorica vsa bolna in podobno. Pač bariere so . In vse so umetne, ustvarjene v glavah ljudi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Pač bariere so . In vse so umetne, ustvarjene v glavah ljudi.

so.. ustvarjane v glavi jj.. nemorm belivat da je vakuum tolk švoh da ne potegne skupaj.. sam kaj češ..vakuuum ne dela - ker nima na kaj - , pamet ne dela - ker nima na kaj - , inteligenca ne dela - ker nima na kaj.... 

verjetno je največji problem trenutne situacije ta . da se nobenmu butlu ne uspe spustit na tako nizek nivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglasi se sam, če verjesda ta korona virus ¨kolje¨ ljudi ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

 

*

that's point of all this shit :P

ps. razmišljam, da bi se namensko okužil. Potem se ne rabim več:

testirat

cepit

pa še povsod lah grem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.mladina.si/205151/ko-sodisce-vladi-nalozi-da-mora-takoj-odpraviti-policijsko-uro/?fbclid=IwAR3HD-1yKbSiR3ceIV4KhxKCl_uuRyblPSDhD_l-Ojf18m4FgKjQ-wiZMtY

Nizozemsko sodišče je danes vladi naložilo, da mora takoj odpraviti nočno prepoved gibanja, ki jo je uvedla v okviru ukrepov za zajezitev širjenja novega koronavirusa. Uvedba policijske ure je naletela na močan odpor javnosti in sprožila najhujše nemire v državi v zadnjih desetletjih.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krek je z eno nogo že v tretjem valu :P

https://mariborinfo.com/novica/slovenija/krek-opozarja-pocasi-prehajamo-v-rumeno-fazo-a-lahko-pricakujemo-tretji-val/352987?fbclid=IwAR0Em5yzz-PnWkGTTZ4K3wXfwTHXiTxIqVFDpI_0FvHFI2XB8MnNhSViByo

Krekec moj zlati, jaz sem že v petem, pa ne gobcam naokrog.

Be affraid, be very affraid :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača prebrati - stroka deluje strokovno???, pa zaupaj stroki.???

Koliko dobijo za kovid bolnika, bolnika z zapletom,... Zdaj pa verjemi, da so vsi potrebni obravnav, ki so jih deležni? Ali gre samo za denar?

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/zakaj-je-bilo-v-celju-najvec-katastrofalnih-zapletov-s-covid-bolniki-850449

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Se splača prebrati - stroka deluje strokovno???, pa zaupaj stroki.???

Koliko dobijo za kovid bolnika, bolnika z zapletom,... Zdaj pa verjemi, da so vsi potrebni obravnav, ki so jih deležni? Ali gre samo za denar?

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/zakaj-je-bilo-v-celju-najvec-katastrofalnih-zapletov-s-covid-bolniki-850449

sem že objavil te podatke, so me zmerjal s heretikom. torej tut tebi: heretik :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjih 14 dni bo klljučnih, pol pride pa 3ji val. :P

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

152056607_2261993267266631_5780533857423550183_n.thumb.jpg.8815cb60caaea49c686486b2fba76f0c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, RobiRoberto pravi:

Včeraj v Idriji ...   :blush:   :blush:   :blush:

IMG_7216.JPG.66e5c5630f48e8082144951e56e91270.JPG

IMG_7217.JPG.ef8877fa66c0f2f3eda70df915b8d45a.JPG

ko bodo po tleh ležali tamponi in vložki bo konec te jebe..

 

 

ker jj ne bo mogel gledat rdeče..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Konec decembra jih je obiskala inšpektorica z Uprave za varno hrano, ki je prišla preverit, ali pri svojem delu uporabljajo ustrezna razkužila. "Vprašala nas je, koliko hrane razvozimo, kaj počnemo. Povedali smo, da večinoma hranimo poslovne uporabnike, in sama nam je povedala, da nam tega ni treba voziti, da lahko pri nas jejo, če se držimo ukrepov za preprečevanje širjenja covida-19," je nadaljeval lastnik resorta. S 3. januarjem so tako začeli v notranjih prostorih streči malice. Pogodbo imajo s 30 podjetji in vsak dan v restavraciji postrežejo okoli 60 gostov. To bi lahko počeli že ves čas epidemije, so za TV Slovenija potrdili na zdravstvenem inšpektoratu.

Inšpektorji pa so bili ves ta čas tiho - pa saj ne moreš verjeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 Konec decembra jih je obiskala inšpektorica z Uprave za varno hrano, ki je prišla preverit, ali pri svojem delu uporabljajo ustrezna razkužila. "Vprašala nas je, koliko hrane razvozimo, kaj počnemo. Povedali smo, da večinoma hranimo poslovne uporabnike, in sama nam je povedala, da nam tega ni treba voziti, da lahko pri nas jejo, če se držimo ukrepov za preprečevanje širjenja covida-19," je nadaljeval lastnik resorta. S 3. januarjem so tako začeli v notranjih prostorih streči malice. Pogodbo imajo s 30 podjetji in vsak dan v restavraciji postrežejo okoli 60 gostov. To bi lahko počeli že ves čas epidemije, so za TV Slovenija potrdili na zdravstvenem inšpektoratu.

Inšpektorji pa so bili ves ta čas tiho - pa saj ne moreš verjeti.

inšpektorji so plačani za to , da iščejo in kaznujejo kršitve.. inšpektorji so . niso svetovalci..

nihče ni kriv glupim gostincem , če ne znajo brati in vmes poiskati "lukenj" .. ne me narobe razumet sam gostinci so dosedaj znali obiti zakone. in davčno...mal tko mal drgač.. in se mi nič ne smilijo , če sedaj niso razumeli in pravilno tretirali predpisov /omejitev/zakonov.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če inšpektor sploh lahko javno kaj takega pove in kdaj bo ob službo. Tudi me zanima, če vsi inšpektorji mislijo enako. Med njimi znajo tut drugače misliti.

Je pa res da kuhinje v podjetjih delajo. Hidria, Avtoprevoz, Mahle. Ampak to so menze v sklopu fabrik, jim pa vozim robo cel čas korone in vem da delajo.

Torej rešitev: pogodbe za malice s podjetji. In seveda vsi postopki v zvezi s korono.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, thumper pravi:

inšpektorji so plačani za to , da iščejo in kaznujejo kršitve.. inšpektorji so . niso svetovalci..

nihče ni kriv glupim gostincem , če ne znajo brati in vmes poiskati "lukenj" .. ne me narobe razumet sam gostinci so dosedaj znali obiti zakone. in davčno...mal tko mal drgač.. in se mi nič ne smilijo , če sedaj niso razumeli in pravilno tretirali predpisov /omejitev/zakonov.. 

Če znajo kaznovati, morajo tudi vedeti kaj se sme in če se sme, bi morali opozoriti, da se lahko lokali odpro - ne pa da so tiho in se dela gospodarska škoda. Jaz bi jih kaznoval, ker so ustvarjali nepotrebno škodo.

Mi je jasno, da so gostinci tudi prebrisani, vsem pa le ni z rožicami poslano.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Če znajo kaznovati, morajo tudi vedeti kaj se sme in če se sme, bi morali opozoriti, da se lahko lokali odpro - ne pa da so tiho in se dela gospodarska škoda. Jaz bi jih kaznoval, ker so ustvarjali nepotrebno škodo.

Mi je jasno, da so gostinci tudi prebrisani, vsem pa le ni z rožicami poslano.

v domžalskem koncu osebno vem za kar nekaj "gostiln" .. v povprečju vsi pravijo , da ni tako hudo in da se da preživeti.. pogrešajo pa stik s strankami - tako kot verjetno velika večina pogreša stik s soljudmi..

komur se pa ne da delat in misli , da bo živel od državne pomoči - ki jo bomo bajdevej poplačali vsi ostali ki delamo promet in plačujemo davke - se je pač zmotil.. in kar se nas tiče,ki delamo in plačujemo to državo mi je prav vseeno za neke lene pijavke.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar imam jaz izkušen z inšpektorji, povedo čisto vse, če se jih vpraša. Tudi ne kaznujejo takoj. Najprej obvestijo, naslednjič je kazen. Jaz sem posloval celo korono B.P. skrajšan delovni urnik, omejitev, oseb v prostoru, obvezna maska, in razkuževanje. Standardni ukrepi. Nikomur nič.

Če je bil kak pomislek smo poklicali na inšpektorat ali ministrstvo, NIJZ. Najmanj od Vseh je vedel ravno NIJZ in nas usmerjal na ministrstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bi lahko klubi winterpartyje noter prinesli. Saj motoklub je en mehurček v gostilni.... tako kot vsako drugo društvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

v domžalskem koncu osebno vem za kar nekaj "gostiln" .. v povprečju vsi pravijo , da ni tako hudo in da se da preživeti.. pogrešajo pa stik s strankami - tako kot verjetno velika večina pogreša stik s soljudmi..

komur se pa ne da delat in misli , da bo živel od državne pomoči - ki jo bomo bajdevej poplačali vsi ostali ki delamo promet in plačujemo davke - se je pač zmotil.. in kar se nas tiče,ki delamo in plačujemo to državo mi je prav vseeno za neke lene pijavke.. 

 

je precej hudo. Turistične agencije ne delajo, igralništvo ne dela, ala cart ,oštarije ne delajo, hoteli itd..delajo menze in delajo "to go" tok, da ne crknejo.

Samo iz zgornjega naslova imaš na borzi ohohoho število nezaposlenih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!