Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, Alla said:
Do 700 ljudi v zaprtem prostoru, v švedskim gigantu, ki vam vzame denar, no problem, če imate v roki rezervacijo.
Do 10 ljudi na svežem zraku, pred slovenskim parlamentom, ki mu dajete denar, big problem, če imate v roki transparent.
In nikome ništa. Važno, da mamo nov kavč. Ker to je naloga državljanov, pravi Janša. Da ležimo (laying for living) in gledamo TV.
Medtem pa nam kriptopiramidaši prodajajo nezanesljive teste, Počivalšku odprejo zaprto gostilno v posmeh vsem ostalim gostincem, Tonin meče denar za vojsko, ko se zdravstvo lomi na pol, Hojs neprestano izigrava lastne odloke, Cigler Kralj svoji firmi nakazuje keš iz razpisa, Janša nam dela sramoto v tujini, doma ustvarja vojno stanje, nas gleda v oči in serje v roke.
V samo enem letu smo zdrsnili v diktaturo, imamo policijsko uro, omejeno gibanje, skoraj 4.000 mrtvih za epidemijo in kazni, če kaj črhneš.
Lubi moji Slovenci - kmečki puntarji, ki se niso pustili jebat gospodi, hrabri partizani, ki so okupatorje vrgli iz naših mest, se obračajo v grobovih.
V zgodovino se bomo vpisali kot navadni lulčki, ki so se pustili prodati za jebene mesne kuglice in poceni kavč.

Saj pa se je vse enako ali še slabše dogajalo pod ostalimi oblastmi. A takrat te ni motilo? Me res zanima, zakaj sedaj poziv k bojkotu? Zadnjih 20 let plenjenja je bilo pa OK?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mato295 pravi:

Saj pa se je vse enako ali še slabše dogajalo pod ostalimi oblastmi. A takrat te ni motilo? Me res zanima, zakaj sedaj poziv k bojkotu? Zadnjih 20 let plenjenja je bilo pa OK?

 

 

A zakaj...zato ker so nam druge oblasti vsaj namazale "šupak" vezeljinom, da nas ni peklo...tile pa kar direkt na polno in na suho...in potem nas pogledajo v oči in trdijo, da to je pa ja normalno...:angryrant1:

Pa še enkrat...nisem ne ljevi niti djesni...malo so mi vseeno bolj všeč tisti sa vazeljin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MARE 65 pravi:

 

Pa še enkrat...nisem ne ljevi niti djesni...malo so mi vseeno bolj všeč tisti sa vazeljin...

Očeš da te sa vazeljinom, ili bez?

Sa vazeljinom, naravno.

Dodji  brate Vazeljin....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvet slovenske inteligence (zihr mu je mama napisala utemeljitev)

Policijska ura ostaja

Hojs je vprašanje, zakaj policijska ura na ravni države ostaja glede na sproščanje drugih ukrepov, odgovoril, da sicer ni epidemiolog, da pa je jasno, da ne škodi. In ker slike ne poslabšuje, jo zagotovo izboljšuje

https://maribor24.si/slovenija/hojs-policijska-ura-izboljsuje-epidemiolosko-sliko?fbclid=IwAR1CSCxPZqlOPvgnfSjtcNzMD35N8LoZxPWU0aaGjHk-81XLVsi8mD6f-2U

 

prevod:

Torej, praskanje po riti je obvezno. Zakaj se ga ne ukine: ker ne škodi, In ker koronske slike ne poslabšuje, jo zagotovo izboljšuje. Torej, praskajte se po riti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Poklukar: V Mariboru potrjen prvi primer južnoafriške variante koronavirusa v državi, ob zdravniku, ki se je vrnil iz Afrike, oboleli še dve osebi

Evo, spet pacek zdravnik širi nesnago in prinese še malo jaći sev.

Glavo mu je treba ftrgat. Totalno neodgovoren model, ljubitelj lova, zato je šel na safari...

Bravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Snečer said:

Evo, spet pacek zdravnik širi nesnago in prinese še malo jaći sev.

Glavo mu je treba ftrgat. Totalno neodgovoren model, ljubitelj lova, zato je šel na safari...

Bravo.

Zakaj neodgovoren? 2x cepljen. S pfizerjem. Trenutno bolse zascite ni.
 

Bo to trajalo v nedogled? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Zakaj neodgovoren? 2x cepljen. S pfizerjem. Trenutno bolse zascite ni.
 

Bo to trajalo v nedogled? 

Kot zdravniku bi mu morali biti poznano, da to ni 100% zaščita, da v Afriki hara "opičji" sev in da lahko nesnago prinese ter naredi celo štalo v Sloveniji.

Tja pa je šel "uživat", streljat antilope in leve kot strasten lovec...

Totalno zaplezan model je to, za moje pojme ga nastavit kot pred stoletji na sramotilni steber, ki bi fantastično pasal poleg kužnega znamenja v Mariboru.

Pa naj tam narodu razloži, kaj je delal v Namibiji, ko eni ne morejo niti po kafe v Avstrijo...

Ja, trajalo bo v nedogled zaradi takih jebivetrov.

Zdaj še samo čakamo Zanzibarsko verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej pompoznosti me je zbodlo najprej to, da pri nas (in seveda tudi v svetu) še niso našli in izolirali enega samega virusa ter ga dokazali, (uraden dokument odgovor : fakultete za mikrobiologijo pri UKC Ljubljana), da se ta grozni južnoafriški sev oglašuje po čisto vseh (MSM) medijih. Zakaj že???

In kje so našli nekega zdravnika iz MB?, mogoče domačini vedo tudi kdo je ta zdravnik, seveda če ta zdravnik sploh obstaja? Me mal skrbi, ali je nekomu „odveč“ , ali pa je izmišljen, namišljen.

Najbrž pa ni bil samo tri dni v „Afriki“ na safariju, in me zanima kako je prečkal najprej občinske meje, pa državne meje in letel celo na drugo celino in se celo tudi vrnil. Jaz se sigurno ne bi. Ali pa je vse to samo delček iz 10. točk Chomsky-a??? Ja jajo je mojster groženj, in uničevanja vsega okrog sebe, še posebej ljudi ki mu niso 100% pokorni.

Pa še o "packih",    ja cigani, (romi), sploh ne vedo za neki virus in slovijo pa največjih packih????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Očeš da te sa vazeljinom, ili bez?

Sa vazeljinom, naravno.

Dodji  brate Vazeljin....

Ne znam brate ti si mi sumnjiv poljitičar...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, kaizer pravi:

Pri tej pompoznosti me je zbodlo najprej to, da pri nas (in seveda tudi v svetu) še niso našli in izolirali enega samega virusa ter ga dokazali, (uraden dokument odgovor : fakultete za mikrobiologijo pri UKC Ljubljana), da se ta grozni južnoafriški sev oglašuje po čisto vseh (MSM) medijih. Zakaj že???

In kje so našli nekega zdravnika iz MB?, mogoče domačini vedo tudi kdo je ta zdravnik, seveda če ta zdravnik sploh obstaja? Me mal skrbi, ali je nekomu „odveč“ , ali pa je izmišljen, namišljen.

Najbrž pa ni bil samo tri dni v „Afriki“ na safariju, in me zanima kako je prečkal najprej občinske meje, pa državne meje in letel celo na drugo celino in se celo tudi vrnil. Jaz se sigurno ne bi. Ali pa je vse to samo delček iz 10. točk Chomsky-a??? Ja jajo je mojster groženj, in uničevanja vsega okrog sebe, še posebej ljudi ki mu niso 100% pokorni.

Pa še o "packih",    ja cigani, (romi), sploh ne vedo za neki virus in slovijo pa največjih packih????

seveda obstaja

vtipkaj v google

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/to-je-zdravnik-iz-namibije-zaradi-katerega-odpovedujejo-operacije-853208

sramota, to ni februar 2020, ko se ni nič vedelo

tip je precej poznan dohtar pri nas

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Voršič je bil v času šolskih počitnic v vzhodnem delu Slovenije na dopustu v Namibiji, ki jo kot lovec vsako leto obiskuje. To je bilo že v času, ko so se v sosednji Avstriji že spopadali z južnoafriškim sevom. Voršič se je domov vrnil v soboto, 20. februarja. Dva dni pozneje, v ponedeljek, je šel delat. Na delovno mesto je prišel tudi v torek, ko so ga v popoldanskih urah torka testirali in potrdili okužbo.

Prva neznanka v zgodbi je, kje vse je v ponedeljek in torek delal Voršič. Gre namreč za kirurga, ki je v zadnjih letih delal pri vsaj devetih izvajalcih zdravstvenih storitev. Ob redni službi v UKC Maribor in honorarnem delu v Kirurškem sanatoriju Rožna dolina v Ljubljani je paciente pregledoval in operiral tudi v Splošni bolnišnici Celje, Kirurgiji Bitenc na Golniku, Termah Dobrna, Thermani Laško, Ortopedski kliniki Artros v Ljubljani, v zdravilišču v Rogaški Slatini in v Zdravstvenem centru Flis, ki je v lasti Ivice Flis Smaka, sestre generalnega direktorja UKC Maribor Vojka Flisa. Na naslovu tega centra je imel registrirano tudi dejavnost samostojnega podjetnika. 

superman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:


 

Bo to trajalo v nedogled? 

Po 12 letih ga bomo dokončno izkoreninili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, schwantz pravi:

Si v 20 letih imel policijsko uro? Prepoved prehajanja občinskih mej? Pa še in še prepovedi... Pa nelogičnih odredb in odlokov?  Pa razširi tvojih 20 let še na vašo podlago, ki jo vedno prikladno potegnete iz rokava.

Zato je poziv k bojkotu teh nesmislov več kot upravičen! Seveda, vedno pa se bodo našli navijači... se boste že našli...

Ne, ni bilo policijske ure in vseh ostalih omejitev, ker tudi korone ni bilo. Je to tako zelo težko dojeti? Tovrstne omejitve, ki so sedaj v veljavi bi sam zagovarjal ne glede na to, katera opcija bi vladala. Upam pa, da bodo organi pregona vse tiste, ki pozivajo k bojkotu zaščitnih ukrepov proti širjenju korona virusa ustrezno sankcionirali. Še bolj pa tiste, ki se ukrepov ne držijo in trosijo virus med ljudmi. Končno je čas, da se v državi naredi red in tistim, ki se ga ne držijo, pristriže peruti. Ukrepi veljajo po vseh državah EU in ostalem svetu.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Evo, spet pacek zdravnik širi nesnago in prinese še malo jaći sev.

Glavo mu je treba ftrgat. Totalno neodgovoren model, ljubitelj lova, zato je šel na safari...

Bravo.

In ti prinesel virus skoraj pred prag. Sicer se pa strinjam z vsem kar si napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

In ti prinesel virus skoraj pred prag. Sicer se pa strinjam z vsem kar si napisal. 

daj vprašaj "svoje", kako je možno da s kawasakijem ne morem v Koper ribe lovit...

a lahko pa grem v Namibijo na safari

samo za bmwjaše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

daj vprašaj "svoje", kako je možno da s kawasakijem ne morem v Koper ribe lovit...

a lahko pa grem v Namibijo na safari

samo za bmwjaše...

Saj tudi mene "moji" s kawasakijem ne pustijo v Koper. Kako je pa oni lahko prišel do Namibije, pa ne vem. Dejstvo je, da gre za skrajno neodgovorne osebke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

daj vprašaj "svoje", kako je možno da s kawasakijem ne morem v Koper ribe lovit...

a lahko pa grem v Namibijo na safari

samo za bmwjaše...

Vse se da. Na FB se mi te dni znanka javlja iz križarjenja po Nilu, s celo familijo, in družinskimi prijatelji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

Vse se da. Na FB se mi te dni znanka javlja iz križarjenja po Nilu, s celo familijo, in družinskimi prijatelji. 

Tm jo bojo pa piranje...pr ns kovid..na aljaski led...pisda res nikjer ni več varno..?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, bladerunner pravi:

Saj tudi mene "moji" s kawasakijem ne pustijo v Koper. Kako je pa oni lahko prišel do Namibije, pa ne vem. Dejstvo je, da gre za skrajno neodgovorne osebke. 

država je zaplombirana, a jebivetri na turističnih potovanjih, kdo je tu nor?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno razmišljanje.... (ni moje, se pa strinjam)

»Nič se ni dalo narediti …«
Med drugo svetovno vojno so Američani v koncentracijska taborišča zaprli 120.000 svojih državljanov, ki so imeli japonske korenine. Večina je vedela, da to ni prav, ampak nihče se ni postavil po robu takšni odločitvi. Vojna, izredne razmere.
Prav tako med drugo svetovno vojno je direktor nemške tovarne, ki je proizvajala insekticide, dobil naročilo za proizvodnjo velike količine plina ciklon B. Vedel je, da ga bodo verjetno uporabili za množično pobijanje Židov. Vedel je tudi njegov prijatelj polkovnik in še nekaj zaposlenih v tovarni. Ampak niso želeli tvegati dobre službe …
Nemci so vedeli, da so teorije o čisti arijski rasi neumnost. Že njihov vodja ni bil ravno vzorčni primer Arijca. Ampak ker v plinske celice niso vozili njih, so molčali. 9 milijonov Nemcev se je včlanilo v nacistično stranko NSDP iz treh razlogov: ker so verjeli v nacizem, ker so sovražili nacizem, ker so imeli od tega korist.
Od 20.000 meščanov nekega manjšega nemškega mesta se jih je samo 40 javno upalo povedati, da je to, kar počnejo nacisti, zločin. Samo 8 se jih je početju nacistov aktivno uprlo. Kaj pa vsi ostali? Brigali so se za svoje koristi. Nemčija je gospodarsko med letoma 1933 in 1939 napredovala. Življenje je bilo dobro. Nemci niso podpirali pobijanja Židov, ampak ker je bilo vse v skladu z zakonodajo in ker niso njih vozili v plinske celice, so bili tiho.
Danes mnogi vemo, da je reakcija na korono prevara. Žal ne vsi, ker propaganda odlično deluje. Ampak tudi tisti, ki to vemo, ne naredimo ničesar. Upamo, da bo čim prej minilo. Vemo, da nekaterim propadajo podjetja, da babice jokajo v DSO-jih, ker jih otroci in vnuki ne smemo obiskati, da se morajo mnogi testirati vsakih nekaj dni, da nekatere silijo v cepljenje … Ampak ker gre meni sedaj še dokaj dobro, pač čakam, da bo minilo.
Vemo, da so ukrepi skregani z zdravo pametjo, ampak čakamo …
V Jugoslaviji so učitelji poučevali Samoupravljanje s temelji marksizma. Ne vem, ali so verjeli v to, kar so predavali, vendar je bila njihova plača dokaj dobra in zelo redna, zato so sodelovali pri pranju možganov Titove mladine. Danes učitelji sodelujejo pri siljenju otrok v nošenje mask in si vsak teden pustijo vrtati po nosu. Ker morajo, ker je plača dokaj dobra in zelo redna, ker imajo dolg dopust in ker je to, kar počne vlada, zakonito. In ker, če ne bodo sodelovali, morda lahko izgubijo službo.
Kaj pa zdravniki?
Več kot polovica nemških zdravnikov se je v času Vajmarske republike vpisala v nacistično stranko. Največji odstotek med vsemi poklici. Zakaj? Na kratko - ker so imeli od tega koristi.
Zdravniki danes vidijo, kaj se dogaja, ampak raje molčijo. Podobno kot tisti direktor nemške tovarne. Vedo, da so testi prevara, vedo, da je cepljenje (sploh obvezno) za takšno bolezen nepotrebno. In tudi tvegano, ker gre za nova, ne dovolj preizkušena cepiva.
Mediji so poročali, da se zdravniki veselo pustijo cepiti, medicinske sestre pa ne. Zdravniki so verjetno »pametno« iznajdljivi. Eni se res cepijo, drugi si napišejo potrdilo, da so preboleli covid19. Medicinskim sestram pa, kot kaže, nočejo (množično) napisati, da so covid19 prebolele in se morajo zato cepljenju upirati …
Vsak zase ve, kako sodeluje v korona prevari. Škoda službe, škoda tvegati in plačevati kazni, zakaj bi se ravno jaz izpostavljal? Enkrat bo itak minilo, saj ne more trajati večno …
Kaj lahko naredimo?
Nemci so čakali in svojo pasivnost drago plačali. Milijoni so morali umreti, ker so se nekateri prodali za male koristi. Na koncu so glavne krivce sicer postavili pred sodnike na nürnberških procesih. Ampak pred tem so uničili praktično ves svet in pobili na milijone nedolžnih ljudi.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Alla pravi:
Danes mnogi vemo, da je reakcija na korono prevara. Žal ne vsi, ker propaganda odlično deluje. Ampak tudi tisti, ki to vemo, ne naredimo ničesar. Upamo, da bo čim prej minilo. Vemo, da nekaterim propadajo podjetja, da babice jokajo v DSO-jih, ker jih otroci in vnuki ne smemo obiskati, da se morajo mnogi testirati vsakih nekaj dni, da nekatere silijo v cepljenje … Ampak ker gre meni sedaj še dokaj dobro, pač čakam, da bo minilo.
Vemo, da so ukrepi skregani z zdravo pametjo, ampak čakamo …

Sooči se s svetovno kapaciteto strokovnjakov na to temo, pa da primerjamo njihove in tvoje argumente, kar se tiče "korona prevare". Sicer pa omejitve veljajo po celem svetu z Nemčijo vred. 

Na mnenja laikov ne dam absolutno nič.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!