Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

NE..omejevanje je zaradi psihotov, ki jim to ustreza.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če bi ofnali denarnice, Janez, Zdravko, Aleš, Matej, Anže, Jelko, Bojana, Milan in kompanija, kaj bi se pokazalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, tomash pravi:

Me zanima, če bi ofnali denarnice, Janez, Zdravko, Aleš, Matej, Anže, Jelko, Bojana, Milan in kompanija, kaj bi se pokazalo.

full podkupnin :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Visoki se opravičijo pa je njihovo opravičilo sprejeto.. saj lepo da je doli operiral med dopustom samo če je "pro bono".. če je pa neke budžote za velke pare naj se pa jebe.. 

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

NE..omejevanje je zaradi psihotov, ki jim to ustreza.

Še zmeraj je moje mnenje na strani avstralskega prijema - kdorkoli pride v državo naj gre za 14 dni v karanteno , ki jo mora plačati iz lastnega žepa.. brez kakršnihkoli izjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

Visoki se opravičijo pa je njihovo opravičilo sprejeto.. saj lepo da je doli operiral med dopustom samo če je "pro bono".. če je pa neke budžote za velke pare naj se pa jebe.. 

Še zmeraj je moje mnenje na strani avstralskega prijema - kdorkoli pride v državo naj gre za 14 dni v karanteno , ki jo mora plačati iz lastnega žepa.. brez kakršnihkoli izjem.

veš..virus ne loči, a sem šel 100m v Italijo, al sem bolan okrog sosedov skakal..majkemi.

Poleg tega ne vidim potrebe po avstralskem prijemu. to je samo prijem, ki določeno regijo izolira. Ga bo že fasala, pustimo času čas. In to mogoče "avstralskega" Covid ver. 3.0. zajebanga, smrtonosnega..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

veš..virus ne loči, a sem šel 100m v Italijo, al sem bolan okrog sosedov skakal..majkemi.

Poleg tega ne vidim potrebe po avstralskem prijemu. to je samo prijem, ki določeno regijo izolira. Ga bo že fasala, pustimo času čas. In to mogoče "avstralskega" Covid ver. 3.0. zajebanga, smrtonosnega..

Bolj so mi všeč njihovi rezultati zadnjega leta kot naši.. a ni na koncu važen rezultat? Eno leto pa si primerjaj rezultate..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

Bolj so mi všeč njihovi rezultati zadnjega leta kot naši.. a ni na koncu važen rezultat? Eno leto pa si primerjaj rezultate..

še 1x..rezultati Savinske so tut nadpovprečni trenutno-.dejmo jo čist izolirat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

še 1x..rezultati Savinske so tut nadpovprečni trenutno-.dejmo jo čist izolirat :P

in kje je problem?? 

še zmeraj pravim , da je vnos iz tujine problematiče...problematični so tudi ljudje , ki ne spoštujejo nošenja mask in distance.. 

ampak še enkrat - ne vidim posebnih težav pri izolacijah in karantenah.. ne vidin problema kaznovati vse , ki nosijo masko pod nosom v trgovinah in podjetjih kjer je to predpisano.. ne vidim problema kazni za tiste , ki si na 1m širokem pločniku ne potegnejo maske čez nos , ko nekoga srečajo.. res ne.. če jo lahko jaz jo lahko vsak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

 

ampak še enkrat - ne vidim posebnih težav pri izolacijah in karantenah.. ne vidin problema kaznovati vse , ki nosijo masko pod nosom v trgovinah in podjetjih kjer je to predpisano.. 

Zaradi takih sem jo fasal. Mam lažjo obliko, pa vseeno.....ni hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Zaradi takih sem jo fasal. Mam lažjo obliko, pa vseeno.....ni hec.

kje si jo fasal oz od koga? služba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Predprejšnji torek je zbolela sodelavka, s katero sva vsaj dve uri skupaj v pisarni. Nosiva maske, dezinfekcija...ni da ni. Pa vseeno. V petek zvečer dobim vročino, 37,6 in glavobol. Ker sem imel blage simptome, me je dežurna ambulanta napotila k osebnemu zdravniku. V ponedeljek pokličem, čez pol ure me pokličejo iz "odjemnega mesta", na vrsti že čez pol ure. V torek okoli 12.00 rezultat na SMS in zraven priloge z navodili. 

Ene 4 dni vročine, od takrat pa samo glavobol zjutraj in neverjetna utrujenost. 

Sodelavka? Letnik 78...še danes ji vročina ne pade pod 38, kašlja ko star Ferguson, glavobol tak, da ne more ne pred TV, ne FB, ne časopisov.....in jutri bo 14 dni.

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

in kje je problem?? 

še zmeraj pravim , da je vnos iz tujine problematiče...problematični so tudi ljudje , ki ne spoštujejo nošenja mask in distance.. 

ampak še enkrat - ne vidim posebnih težav pri izolacijah in karantenah.. ne vidin problema kaznovati vse , ki nosijo masko pod nosom v trgovinah in podjetjih kjer je to predpisano.. ne vidim problema kazni za tiste , ki si na 1m širokem pločniku ne potegnejo maske čez nos , ko nekoga srečajo.. res ne.. če jo lahko jaz jo lahko vsak..

ni problematičen vnos iz tujine, ampak v nedoslednosti obnašanja. Prav tako je problematično obnašanje doma. Dajte si 1x razumet, da ni lokacija problem ,temveč obnašanje. In varljivi nezadostni ukrepi!!!!

 

In še vedno, kjub vsem kar si zapisal se bo okužba širila:

zakaj, ker večini ni jasno, da se ne širi po ulici , niti nisi varen če maš dve maski na gobcu.

In tako znanje podpira potem Hojsa in JJa da počnejo kar pač počnejo z nami.

Sem ti povedal, ne samo jaz, še marsikdo lazimo po tujini, smo bili po delu EU pa se nismo okužili. Velika večina folka pa se ni okužila v tujini, temveč doma. Od sosedov, v familiji, v službi, od prijateljev.

In hudobni aerosoli , ki so nas zunaj napadali so tudi izginili. Si že prezračil stanovanje? :P

Tako kot ti ne vidiš težav, je potem očitno superdobrodošlo, da se spet obalnokraško izolira. Ker niso pridni kajne???

Dragi moj, računica je na strani takih, ki so imeli prej veliko okužb. Tereni (neglede na ime) ki so imel veliko okužb, so sedaj prekuženi in posledično manj zbolevajo. Bosna je sploh super lokacija :D

In prosim, ne mi klobasat o maskah, ker to je tako švoh in slab ukrep, ki absolutno popolnoma nič ne prepreči aersolne ukužbe in vdihovanja virusa v zaprtem prostoru (če seveda je prostor okužen)

 

 

 

pred 45 minutami, Tedybear pravi:

Zaradi takih sem jo fasal. Mam lažjo obliko, pa vseeno.....ni hec.

a veš..zaradi takih. Pa te ne obsojam. Fasal si jo, ker ukrepi in varovalna sredstva ne delujejo, kot nam obljubljajo.

Ker drugače je ne bi smel fasat, z ozirom na teorijo.

V končni fazi poznam že več ljudi, ki so prebolel korono, kot takih, ki je niso.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Tedybear pravi:

Da. Predprejšnji torek je zbolela sodelavka, s katero sva vsaj dve uri skupaj v pisarni. Nosiva maske, dezinfekcija...ni da ni.

 

no, tako so jebal zdravstvene delavce. Da ne smejo zbolet, saj se držijo protokolov.

Sori, a se ti ne zdi, da protokoli šepajo?

Aerosolno okužbo, kjer je prostor nasičen s kritično maso virusa (torej virus ki lebdi v zraku nekaj časa), lahko samo rešiš, če maš skafander in lastni zrak. Ne ena maska, tudi dve ne pomagajo. Ker maska ne prefiltrira virusa.

Rajo se s temi maskami samo slepi. Oziroma maska je pripomoček za direktne kapljične okužbe, kot dezinfekcija, kot distanca. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letališča, letala, tujina, hoteli itd. Iz ene tvegane lokacije na drugo, ja, nekje moraš to fasat.

Zato se priporoča, da se ne hodi v tujino, ker ko pa packarijo prineseš in uvoziš ni nobene odgovornosti.

Kamenjat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj?

Sin je šel v tujino, je moral met negativen PCR test.

Folk je lazil po IKEi..brez testa :P

99% folka faše okužbo v domačih krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

Zaradi takšnih modelov je omejevanje.

spet štajerski dohtarji ... lan smučarji, letos pa svingerji na afriški obali ;) ... dohtarji :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

spet štajerski dohtarji ... lan smučarji, letos pa svingerji na afriški obali ;) ... dohtarji :dry: 

Kdor prinese packarijo in še po možnosti razširi, mora dobiti neko "nagrado".

Nagrade dobivajo dijaki, ki protestirajo, lovec na zebre pa se opraviči in fura biznis dalje.

Ulica take prve opazi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Kdor prinese packarijo in še po možnosti razširi, mora dobiti neko "nagrado".

Nagrade dobivajo dijaki, ki protestirajo, lovec na zebre pa se opraviči in fura biznis dalje.

Ulica take prve opazi...

saj pravim .. kazenska odgovornost .. vsem nam navadnim dripcem govorijo kako naj ravnamo, naj malo omejimo ... dohtarji pa delajo ravno kontra .. ja .. sankcije, pa da vidimo .. vsak, ki pride iz Afrike, za 14 dni v samico in karanteno pa da vidim, kok bodo še potovali in delali selfije iz Zanzibarja in ostalih plaž :ras: 

 

p.s.

v Afriko je šel fušat, v Sloveniji so pa čakalne vrste in šolanje so mu plačali državljani RS :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, maus pravi:

saj pravim .. kazenska odgovornost .. vsem nam navadnim dripcem govorijo kako naj ravnamo, naj malo omejimo ... dohtarji pa delajo ravno kontra .. ja .. sankcije, pa da vidimo .. vsak, ki pride iz Afrike, za 14 dni v samico in karanteno pa da vidim, kok bodo še potovali in delali selfije iz Zanzibarja in ostalih plaž :ras: 

 

p.s.

v Afriko je šel fušat, v Sloveniji so pa čakalne vrste in šolanje so mu plačali državljani RS :mad: 

vidiš, odrekel si se kavi in čikom, da bi epidemija bila prej mimo...

pol ti pa model iz Afrike uvozi pa še glumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

vidiš, odrekel si se kavi in čikom, da bi epidemija bila prej mimo...

pol ti pa model iz Afrike uvozi pa še glumi

očitno je treba samo rečt, da ti je žal in pol je vse OK .. me prav zanima, če bi 300+ brizgnu mim radarja in bi reku sorći in bi bilo vse ok :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne rečeš je še najbolj ziher:naughty:

 

dobro no, malo manj kot 300 na uro je:blush:

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!