Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 3. 3. 2021 ob 18:45, DAMI34 pravi:

takrat bo samo še "stric iz ozadja" :P

špric iz ozadja .. lol .

pred 23 urami, Darko3g pravi:

Danes sem ga malo bral. Podobno kot pri Nova24 že po stilu pisanja (tudi če ne bi omenjali imen) takoj opazim razliko v načinu podajanja informacij (na žalost je nivo mnogo nižji, tudi če pišejo resnico, je to težko brati). Komentarji pa so sploh poden.

ju bed .. jst ne berem takeih sranj..  in si kaj prišparam... :P

pred 21 urami, ukica pravi:

Malenkost? 
Sem ti ze gor napisal, da ko mi bodo dokazali da je nekdo umrl zaradi covid-a, se bomo drugace pogovarjali. Do takrat, se pa na njihove ukrepe pozvizgam in povabim prijatelje na piknik, kjer gremo ob 3h zjutraj vsak k sebi dam :) 

škrtice.. jst imam na zalogi zmeraj za vsak slučaj robe do 9-ih .. :D

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Ne govor, kako ukrepov ne spoštujemo, povej, kje ga je Evica fasala?

na skretu v parlamentu..-----  ak virus ?  ni blema ona ga lahko fađe kjer hoće.. sam da se pol opraviči..

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

čeb mela masko, je ne bi pošprical po ličkih :P

 

156808457_10223572376194160_1520274377372942715_n.jpg.78dabf67ee0dfc65d55f6fcfcd9b63e6.jpg

 

maš prou..ponavad je v nos pa v učke..prenos virusa zagotovljen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, bladerunner pravi:

V Univerzumu veljajo zakoni, da se nižje vrte življenja darujejo za preživetje višjih vrst. To je tako od pamtiveka. 

Tako pri nas že precej časa razmišljajo politiki in tajkuni....

pred 9 urami, MARJA pravi:

Da ni imela grosupeljski sev mogoče? 

Grasupeljski se napiše pravilno...:naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ChilliPalmer pravi:

SDSovci ste res nervozni. Cudna sekta, ni kej.

Če bi bilo temu res tako, bi bil trg republike ob petkih poln SDS-jevcev. Pa dobro vemo, da temu ni tako. Nervozna sekta ste tisti, ki ob petkih divjate po glavnem mestu Slovenije in uničujete tujo lastnino, ker vas je SDS končno odstavila od raznih korit iz katerih ste se 30 let na 50 podlage neupravičeno napajali. Ko pa vam je začela SDS upravičeno zapirati pipice, ste pa začeli blazneti. Končno sem dočakal čas, ko se je to zgodilo. Dovolj je bilo neupravičenega levičarskega črpanja državnih sredstev. Prihajajo časi, ko boste tudi levičarji primorani enkrat v življenju začeti delat. Dovolj je bilo prodajanja in mešanja megle ljudstvu in na tak način črpati državna sredstva. Ta vlada pod vodstvom SDS pa bo vladala še nadaljnjih leto in pol do rednih volitev v DZ. Na vašo levičarsko žalost, pa bo na naslednjih volitvah v DZ stranka SDS zopet premočno zmagala. Kakorkoli že, ste imeli levičarji v vsem poosamosvojitvenem obdobju 2/3 levičarskih vlad in vsi dosedanji predsedniki Republike so bili levičarji. Da se bodo stvari uravnotežile, ja čas za desničarske vlade. Kajti stvari v vseh segmentih življenja delujejo dobro samo takrat, ko se vzpostavi ravnovesje. Tudi v politiki ni nič drugače. Na to se boste morali pač navadit na tak ali drugačen način.     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, nejc74 pravi:

Vsi tvoji sestavki so polni velikih besed, ki pa jih zal ne razumeš. Sem ti te napisal, ce ti drugim ne privosciš svobode, si je tudi sam ne zasluziš. Bolj ko boste stiskali Slovence, bolj bo udarilo nazaj po vas.

btw. (fizikalni) zakoni vesolja nimajo veze z moralo, ampak mi je jasno da za sledilce JaJota sta tako izobrazba kot morala nezazeljeni lastnosti.

Kje ti vidiš, da jaz nekomu ne privoščim svobode? Kolikor si je sam želim, toliko ali še več je privoščim drugim. Vendar ne v času pandemije. V času pandemije pač veljajo drugačni normativi z razlogom, da se širjenje virusa Sars-Cov-2 omeji na minimum in v končni fazi izkorenini iz našega življenja. To pa je mogoče le določenimi omejitvami in pa precepljenostjo populacije. Dokler pa to ni v celoti realizirano, bodo pač za vse nas veljali odloki vlade o omejitvi nekaterih svoboščin. 

Kar se pa izobrazbe tiče, pa ne sodi drugih po sebi. Osebno me ne poznaš, zato tudi pojma nimaš, kakšno izobrazbo imam.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARE 65 pravi:

Tako pri nas že precej časa razmišljajo politiki in tajkuni....

Med drugim tako razmišljajo tudi severno ameriški Indijanci (Native American People) in mnogi drugi staroselci različnih celin.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ukica pravi:

Vratio se Šime.

Ima mokre gače, a za večeru nezna šta če..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kitajcih delujejo ukrepi ker je red tako ali drugače.Ja pri nas so kršene pravice zato je kot je in bomo se 2 leti se zajb.. s kovidom

Covid: nobenih lokalnih primerov na celinski Kitajski - celinska Kitajska včeraj ni poročala o nobenem novem primeru Covid-19, To je danes sporočila nacionalna zdravstvena komisija, ki je namesto tega prejela poročila o 10 novih uvoženih primerih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Spasku pravi:

Pri kitajcih delujejo ukrepi ker je red tako ali drugače.Ja pri nas so kršene pravice zato je kot je in bomo se 2 leti se zajb.. s kovidom

Covid: nobenih lokalnih primerov na celinski Kitajski - celinska Kitajska včeraj ni poročala o nobenem novem primeru Covid-19, To je danes sporočila nacionalna zdravstvena komisija, ki je namesto tega prejela poročila o 10 novih uvoženih primerih.

Tudi v Australiji, predvsem v Melbourne so virus povsem omejili. To jim je uspelo, ker so uvedli 112 dnevni popolni lockdown. Pa so ljudje to pokončno sprejeli brez kakršnih koli pritoževanj. Pri nas pa pleničarji jokajo, stokajo in paničarijo ob samo delnem lockdownu. Ne upam si niti pomisliti, kaj bi se zgodilo s temi pomekuženci, če bi pri nas prišlo do kake resne krvave vojne. Po mojem mnenju bi jih več kot polovica pokrepalo samo zaradi stresa, ker niti pod razno nebi prenesli psihičnega pritiska, ki sledi takemu stanju. Sicer je res, da se večina ljudi pokončno in dostojno spopada s stanjem pandemije pri nas in tudi sprejema delno omejitev njihovih svoboščin. Pomehkuženih pleničarjev je največ v urbanih predelih države, zlasti v glavnem mestu, ki je rak rana te družbe in države. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, bladerunner said:

Tudi v Australiji, predvsem v Melbourne so virus povsem omejili. To jim je uspelo, ker so uvedli 112 dnevni popolni lockdown. Pa so ljudje to pokončno sprejeli brez kakršnih koli pritoževanj. Pri nas pa pleničarji jokajo, stokajo in paničarijo ob samo delnem lockdownu. Ne upam si niti pomisliti, kaj bi se zgodilo s temi pomekuženci, če bi pri nas prišlo do kake resne krvave vojne. Po mojem mnenju bi jih več kot polovica pokrepalo samo zaradi stresa, ker niti pod razno nebi prenesli psihičnega pritiska, ki sledi takemu stanju. Sicer je res, da se večina ljudi pokončno in dostojno spopada s stanjem pandemije pri nas in tudi sprejema delno omejitev njihovih svoboščin. Pomehkuženih pleničarjev je največ v urbanih predelih države, zlasti v glavnem mestu, ki je rak rana te družbe in države. 

Cestitam. Primerjas otok s celino.

Pa prosim reci mi swamp men v zivo :) 

 

Kar se tice Kitajske, ti pa sploh nebom komentiral, ker ce se sam ne zavedas v kaksnem rezimu oni zivijo ti jaz nemorem pomagat! In pa seveda citaj kako oni stejejo okuzene.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, ciciban pravi:

Kdo je to? Vinko si to ti? 

Mogoče se kje srečava, saj sva iz iste regije. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgledujte se po nas posavcih, ki smo zadnje čase zelo pridni pri spoštovanju ukrepov proti širjenju korona virusa in ga skoraj izkoreninili v naših krajih. Za nagrado pa nam bodo s ponedeljkom odprli gostilne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na veliko vsi omenjajo obletnico prvih korona virusov v Sloveniji.

JJ-evci! Ali bomo imeli prosti dan ob taki obletnici?  

Sprašujemzaprjatla press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, bladerunner said:

Mogoče se kje srečava, saj sva iz iste regije. ?

Kar pocukaj, če me vidiš, pa častim. Edin, kar moraš obljubit, da bo debata sam o kurbariji in motorjih. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Kje ti vidiš, da jaz nekomu ne privoščim svobode? Kolikor si je sam želim, toliko ali še več je privoščim drugim. Vendar ne v času pandemije. V času pandemije pač veljajo drugačni normativi z razlogom, da se širjenje virusa Sars-Cov-2 omeji na minimum in v končni fazi izkorenini iz našega življenja. To pa je mogoče le določenimi omejitvami in pa precepljenostjo populacije. Dokler pa to ni v celoti realizirano, bodo pač za vse nas veljali odloki vlade o omejitvi nekaterih svoboščin. 

Kar se pa izobrazbe tiče, pa ne sodi drugih po sebi. Osebno me ne poznaš, zato tudi pojma nimaš, kakšno izobrazbo imam.  

precepljenost si zapisal , mwahahahaa

dolga bo še do takrat , zlo dolga, lah se ti cepiš, pa te mutacije zjebejo..

 

 

pred 13 urami, Spasku pravi:

Pri kitajcih delujejo ukrepi ker je red tako ali drugače.Ja pri nas so kršene pravice zato je kot je in bomo se 2 leti se zajb.. s kovidom

Covid: nobenih lokalnih primerov na celinski Kitajski - celinska Kitajska včeraj ni poročala o nobenem novem primeru Covid-19, To je danes sporočila nacionalna zdravstvena komisija, ki je namesto tega prejela poročila o 10 novih uvoženih primerih.

tut S. Koreja nima okužb :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ciciban pravi:

Kar pocukaj, če me vidiš, pa častim. Edin, kar moraš obljubit, da bo debata sam o kurbariji in motorjih. 

Obljubim. Saj so to najljubše teme pravih dedcev v gostilnah.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

precepljenost si zapisal , mwahahahaa

dolga bo še do takrat , zlo dolga, lah se ti cepiš, pa te mutacije zjebejo..

Že,že, vendar cepljenemu mutacije ne bodo povzročile težji potek bolezni, kar pa tudi šteje. Sicer pa cepiva že dobivajo prvi update na razne mutacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Če bi bilo temu res tako, bi bil trg republike ob petkih poln SDS-jevcev. Pa dobro vemo, da temu ni tako. Nervozna sekta ste tisti, ki ob petkih divjate po glavnem mestu Slovenije in uničujete tujo lastnino, ker vas je SDS končno odstavila od raznih korit iz katerih ste se 30 let na 50 podlage neupravičeno napajali. Ko pa vam je začela SDS upravičeno zapirati pipice, ste pa začeli blazneti. Končno sem dočakal čas, ko se je to zgodilo. Dovolj je bilo neupravičenega levičarskega črpanja državnih sredstev. Prihajajo časi, ko boste tudi levičarji primorani enkrat v življenju začeti delat. Dovolj je bilo prodajanja in mešanja megle ljudstvu in na tak način črpati državna sredstva. Ta vlada pod vodstvom SDS pa bo vladala še nadaljnjih leto in pol do rednih volitev v DZ. Na vašo levičarsko žalost, pa bo na naslednjih volitvah v DZ stranka SDS zopet premočno zmagala. Kakorkoli že, ste imeli levičarji v vsem poosamosvojitvenem obdobju 2/3 levičarskih vlad in vsi dosedanji predsedniki Republike so bili levičarji. Da se bodo stvari uravnotežile, ja čas za desničarske vlade. Kajti stvari v vseh segmentih življenja delujejo dobro samo takrat, ko se vzpostavi ravnovesje. Tudi v politiki ni nič drugače. Na to se boste morali pač navadit na tak ali drugačen način.     

keri si ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!