Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Že,že, vendar cepljenemu mutacije ne bodo povzročile težji potek bolezni, kar pa tudi šteje. Sicer pa cepiva že dobivajo prvi update na razne mutacije. 

aha..in pol svizec zavije čokoljad :D

Hojsek zapira meje, spet kontrole, testi, namesto delat bom stal v vrsti na test, da bom lahko potem na meji stal v vrsti, da bodo preverili če izvid ni potvorjen, da bom lahko naložil blago in ga dostavil na dalejnsko, da bo Bladerunner lahko jedu tortico.

Fino...itak :P

ps. mutacije tut dobivajo updejte...si že cepljen?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

keri si ti?

Verjameš ali ne, take stvari me ne zanimajo in mene ne bo nikoli nihče videl na nobenem protestu. Kot sem pred časom že zapisal, ne dam roke v ogenj za nobenega politika, kar pomeni, da niti pod razno ne hodim divjat na ulice v podporo ali rušenju določene politike. To ni moj modus operandi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Verjameš ali ne, take stvari me ne zanimajo in mene ne bo nikoli nihče videl na nobenem protestu. Kot sem pred časom že zapisal, ne dam roke v ogenj za nobenega politika, kar pomeni, da niti pod razno ne hodim divjat na ulice v podporo ali rušenju določene politike. To ni moj modus operandi. 

V sosednji temi vidim, da si se vozil, neslužbeno, nepotrebno.

To je v nasprotju s priporočili...

Kako je sedaj s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

aha..in pol svizec zavije čokoljad :D

Hojsek zapira meje, spet kontrole, testi, namesto delat bom stal v vrsti na test, da bom lahko potem na meji stal v vrsti, da bodo preverili če izvid ni potvorjen, da bom lahko naložil blago in ga dostavil na dalejnsko, da bo Bladerunner lahko jedu tortico.

Fino...itak :P

ps. mutacije tut dobivajo updejte...si že cepljen?

 

 

Pa saj to ne dela samo "hojsek". To počne celotna EU in ostali svet. Kdorkoli bi vladal pri nas v teh razmerah, situacija ne bi bila bistveno drugačna. Ne se slepit, da je izključno JJ tisti, ki določa omejitve. Trenutno pač on vodi vlado, ker mu je pot na ta položaj tlakoval kamniški komik. 

Mutacije bodo dobivale update toliko časa, dokler ne bomo virusa v celoti omejili. 

pred 4 minutami, Snečer pravi:

V sosednji temi vidim, da si se vozil, neslužbeno, nepotrebno.

To je v nasprotju s priporočili...

Kako je sedaj s tem...

Preprosto. Nobenega vladnega odloka o omejitvi širjenja virusa nisem prekršil. Vozil sem solo in se ustavil, kjer ni bilo žive duše, razen kake ptice na nebu. Torej nobenega stika s človeško sorto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Pa saj to ne dela samo "hojsek". To počne celotna EU in ostali svet. Kdorkoli bi vladal pri nas v teh razmerah, situacija ne bi bila bistveno drugačna. Ne se slepit, da je izključno JJ tisti, ki določa omejitve. Trenutno pač on vodi vlado, ker mu je pot na ta položaj tlakoval kamniški komik. 

Mutacije bodo dobivale update toliko časa, dokler ne bomo virusa v celoti omejili. 

Preprosto. Nobenega vladnega odloka o omejitvi širjenja virusa nisem prekršil. Vozil sem solo in se ustavil, kjer ni bilo žive duše, razen kake ptice na nebu. Torej nobenega stika s človeško sorto. 

Priporočilo #ostanidoma, zdrav razum, da ne tvegaš in pri padcu obremeniš zdravstvo. Že lani so naprošali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Priporočilo #ostanidoma, zdrav razum, da ne tvegaš in pri padcu obremeniš zdravstvo. Že lani so naprošali.

 

Vozim zmerno in ne tvegam morebitne nesreče. Kot rečeno, vse v skladu s predpisi in odloki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Pa saj to ne dela samo "hojsek". To počne celotna EU in ostali svet. Kdorkoli bi vladal pri nas v teh razmerah, situacija ne bi bila bistveno drugačna. Ne se slepit, da je izključno JJ tisti, ki določa omejitve. Trenutno pač on vodi vlado, ker mu je pot na ta položaj tlakoval kamniški komik. 

Mutacije bodo dobivale update toliko časa, dokler ne bomo virusa v celoti omejili. 

ma ne se izgovarjat, ker mi praviš pravljico. Italijani me ne jebejo, celo leto hodim čez mejo, prav tako drugi delavci in podobno. Ne da se mi sploh debatirat, ker živiš mal v pravljici in vsi ki si mislijo, da bi lahko slovenijo ogradil z bodečo žico. Samo potem bi bile hitro prazne trgovinice, še banan in skret papirja ne bi bilo.

O omejitvah se čist nč ne slepim, se prej ti!!!

zakaj ne odgovoriš na preprosto vprašanje, kje ga je Eva fasala? Kaj ne spoštuje ukrepov? Še marsikaj sem te vprašal, pa hitro pozabiš in filozofiraš o "spoštovanju ukrepov". Me zanima če si bil tok glasen tut v komunizmu, jaz sem namreč bil, pa celo probleme imel zaradi tega. Zdej je pa še huje.

Torej a se slepim (in sem ti dal link, pa si modro pozabil) kdo diktira ukrepe?

poglejva:

Fafangel o policijski uri:

Kot je na začetku februarja pojasnil v. d. predstojnika Centra za nalezljive bolezni na NIJZ in prvi epidemiolog v državi Mario Fafangel, je lahko vpliv policijske ure celo kontraproduktiven, saj imamo v Sloveniji že druge omejitve, kot je denimo zaprtje lokalov, s policijsko uro pa interakcije le premikamo v notranje prostore, kjer se dogajajo ali izvajajo na nenadzorovan način

JJ

 je treba slišati tudi mnenje druge stroke, saj je Fafangel »le vršilec dolžnosti, v svetovalni skupini pa so drugi epidemiologi in drugi strokovnjaki.«

 

realnost:

 

Kot so nam sicer potrdili na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje (NIJZ), je strokovni svet NIJZ na seji 15. februarja letos sprejel stališče, da »v trenutni fazi epidemije ukrep policijske ure ni sorazmeren in zato Strokovni svet predlaga odpravo ukrepa.« Mnenje epidemiološke stroke je tako enotno.

 

 

 

bolj enostavno ti ne morem pojasniti..

in prosim, nehajte sanjati o koncu virusa, ker ga ne bo zlepa konec, potrebno bo znati živeti z njim s čimmanj motečimi omejitvami. Tu pa se strinjam, da cepjlenje ogroženega dela prebivalstva, kaka karantena, strožji nadzor DSOjev in maska ne škodi, je veliko strokovnjakov (ni samo JJejeva Beovička strokovnjak) povedalo, kako se nekako znosno da reševat problem.

Ampak lej..živi v pravljici. Zakaj misliš da se folk ne sekira preveč:

-cca 30% prebivalstva ma itak sigurne službice JU, represija in podobno celo dodatke dobi

-drugi delajo od doma

in gladko jebeš tisti del gospodarstva , ki prinaša V blagajno.

Ampak če V blagajni ne bo, potem tut marsikje drugje ne bo. Samo puf na puf, ja to so obvladali že v rajnki Jugi..vračal bodo tvoji in moji otroci. Na konc bomo pa lah tut brez penzij ostali.

 

 

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ma ne se izgovarjat, ker mi praviš pravljico. Italijani me ne jebejo, celo leto hodim čez mejo, prav tako drugi delavci in podobno. Ne da se mi sploh debatirat, ker živiš mal v pravljici in vsi ki si mislijo, da bi lahko slovenijo ogradil z bodečo žico. Samo potem bi bile hitro prazne trgovinice, še banan in skret papirja ne bi bilo.

O omejitvah se čist nč ne slepim, se prej ti!!!

zakaj ne odgovoriš na preprosto vprašanje, kje ga je Eva fasala? Kaj ne spoštuje ukrepov? Še marsikaj sem te vprašal, pa hitro pozabiš in filozofiraš o "spoštovanju ukrepov". Me zanima če si bil tok glasen tut v komunizmu, jaz sem namreč bil, pa celo probleme imel zaradi tega. Zdej je pa še huje.

Ne vem kake ukrepe imajo Italjani, vem pa, da imajo Avstrijci nekaj podobnega kot pri nas. Kje ga je Eva fasala me sprašuješ? To bi ja ti moral veliko bolje vedet od mene, saj ti je skoraj soseda. 

V komunizmu mi je sledila zloglasna Udba in moje ime se je znašlo na spisku udba.net, ker sem bil pod njenim nadzorom. Imel sem precejšnje probleme s komunistično oblastjo, kljub temu, da sem pošten človek, ki nikoli v življenju ni storil žalega komur koli drugemu ali si na nepošten način prigrabil premoženje. Sem pa glasno opozarjal na hudo kršenje človekovih pravic in temeljnih svoboščin v prejšnjem režimu in se izražal kritično do režima. Jasno, da sem zato plačal določeno ceno. Zato prosim nekatere zagovornike bivšega režima, da mi ne tvezijo pravljic za male otroke, kako je bilo v tistih časih oh in sploh fino. Imeli smo uravnilovko in bili večinoma vsi enaki v revščini. Če si bil kritičen do režima, si za to plačal visoko ceno. 

Kar se pa dr. Fafangla tiče, ga pa cenim kot strokovnjaka in človeka, vendar ni edini v stroki. In to je jasno povedal tudi JJ.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Ne vem kake ukrepe imajo Italjani, vem pa, da imajo Avstrijci nekaj podobnega kot pri nas. Kje ga je Eva fasala me sprašuješ? To bi ja ti moral veliko bolje vedet od mene, saj ti je skoraj soseda. 

V komunizmu mi je sledila zloglasna Udba in moje ime se je znašlo na spisku udba.net, ker sem bil pod njenim nadzorom. Imel sem precejšnje probleme s komunistično oblastjo, kljub temu, da sem pošten človek, ki nikoli v življenju ni storil žalega komur koli drugemu ali si na nepošten način prigrabil premoženje. Sem pa glasno opozarjal na hudo kršenje človekovih pravic in temeljnih svoboščin v prejšnjem režimu in se izražal kritično do režima. Jasno, da sem zato plačal določeno ceno. Zato prosim nekatere zagovornike bivšega režima, da mi ne tvezijo pravljic za male otroke, kako je bilo v tistih časih oh in sploh fino. Imeli smo uravnilovko in bili večinoma vsi enaki v revščini. Če si bil kritičen do režima, si za to plačal visoko ceno. 

Kar se pa dr. Fafangla tiče, ga pa cenim kot strokovnjaka in človeka, vendar ni edini v stroki. In to je jasno povedal tudi JJ.  

spet si pozabil kaj je NIJZ povedal. Torej STROKA

Da, Evica rabi velik pozornost, jo poznam osebno iz fitnesa. Če je ne dobi se kar mal štuli zravn.

Ampak a potem člani SDSja ne spoštujejo ukrepov? Sprašujemzasosedoevo

Zdej pa še nekaj: kako si lahko v prejšnjem režimu kršil zakone? Zakonov se ne krši mar ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

spet si pozabil kaj je NIJZ povedal. Torej STROKA

Da, Evica rabi velik pozornost, jo poznam osebno iz fitnesa. Če je ne dobi se kar mal štuli zravn.

Ampak a potem člani SDSja ne spoštujejo ukrepov? Sprašujemzasosedoevo

Zdej pa še nekaj: kako si lahko v prejšnjem režimu kršil zakone? Zakonov se ne krši mar ne..

STROKA niso samo NIJZ. So tudi gospodarstveniki. Torej prepletanje interesov. Vlada mora pa tehtati med priporočili enih in drugih in sprejemati kompromisne rešitve. Odločitve so pa na koncu politične, kar je jasno. 

Meni ni pomembno pri spoštovanju ali nespoštovanju ukrepov kam kdo spada. Ocenjujem ljudi po tem ali ukrepe spoštujejo ali ne. Zato mi v tem primeru ne metat pod nos SDS-ja ali katere koli druge stranke. Vsi tisti, ki ukrepov ne spoštujejo, so vredni vsega obsojanja. 

Kje sem zapisal, da sem v prejšnjem režimu kršil zakone? Zapisal sem, da sem bil javno kritičen do prejšnjega režima. In to sem tudi danes, za kar imam tehtne razloge.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

STROKA niso samo NIJZ. So tudi gospodarstveniki.

no dej no, Kako so v gospodarstvu lahko strokovno podkovani?

-Gospodarstvo ima svoj interes in prav je da se ga spoštuje, gospodarstvo itak hoče in zahteva sproščanja ukrepov. Vendar gospodarstvo nima prav nič pri tem o čemur debatirava.

-Kako je zdaj s člani SDS, kršijo ukrepe in se okužijo al jih ne? Hočem kaznovanje!!! Strogo s palico!!!

-v prejšnjem režimu nisi smel prot režimu ničesar povedati ali razmišljati na glas, kot v sedanjem ne

-in sem ti dal jasen odgovor, kako se je stroka poenotila, pa še vedno zavijaš odgovore v meglo

Veš, če gre v kurac, naj pa gre vsaj v stilu mar ne.

Od vseh sevov v Sloveniji, je najbolj nevaren Grosupeljski!!

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

no dej no, Kako so v gospodarstvu lahko strokovno podkovani?

-Gospodarstvo ima svoj interes in prav je da se ga spoštuje, gospodarstvo itak hoče in zahteva sproščanja ukrepov. Vendar gospodarstvo nima prav nič pri tem o čemur debatirava.

-Kako je zdaj s člani SDS, kršijo ukrepe in se okužijo al jih ne? Hočem kaznovanje!!! Strogo s palico!!!

-v prejšnjem režimu nisi smel prot režimu ničesar povedati ali razmišljati na glas, kot v sedanjem ne

-in sem ti dal jasen odgovor, kako se je stroka poenotila, pa še vedno zavijaš odgovore v meglo

Veš, če gre v kurac, naj pa gre vsaj v stilu mar ne.

Od vseh sevov v Sloveniji, je najbolj nevaren Grosupeljski!!

 

 

 

Jasno, da gospodarstvo zahteva sproščanje ukrepov, kar je povsem logično. Zdravstvena stroka je pa diametralno nasprotje. Na vladi pa je, da sprejema kompromisne rešitve in kolikor toliko zadovolji obema. Nikakor ne sme priti do hude preobremenjenosti in posledično sesutja zdravstvena panoge, kakor tudi ne do popolnega razsula gospodarstva. 

Zanimivo je, da kaznovanje zahtevaš le za člane SDS-ja, zagovarjaš pa divjaško početje levičarskih uličarjev in anarhistov. Sicer pa jaz nisem pravi naslov za tvoje zahteve. 

No, primerjat svobodo izražanja prejšnjega režima s sedanjim, je kratko malo neokusno. Si eden rednih pljuvačev sedanjega PM, pa se ti do sedaj ni skrivil niti las na glavi, kakor tudi ostalim kritikom trenutne oblasti ne. Če pa si resno o tem prepričan, si pa eden tistih, ki je podlegel hudemu pranju glav s strani levičarskih manipulatorjev in lažnivcev. 

Sicer spoštujem tvoje mnenje o tem, da je grosupeljski sev najbolj nevaren. Moje mnenje pa je, da je še vedno najbolj nevaren murgeljski sev, ki je prikrit in zahrbten in deluje iz ozadja. Pač različno gledava na stvari.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, bladerunner pravi:

V komunizmu mi je sledila zloglasna Udba in moje ime se je znašlo na spisku udba.net, ker sem bil pod njenim nadzorom. Imel sem precejšnje probleme s komunistično oblastjo, kljub temu, da sem pošten človek, ki nikoli v življenju ni storil žalega komur koli drugemu ali si na nepošten način prigrabil premoženje. Sem pa glasno opozarjal na hudo kršenje človekovih pravic in temeljnih svoboščin v prejšnjem režimu in se izražal kritično do režima. Jasno, da sem zato plačal določeno ceno. Zato prosim nekatere zagovornike bivšega režima, da mi ne tvezijo pravljic za male otroke, kako je bilo v tistih časih oh in sploh fino. Imeli smo uravnilovko in bili večinoma vsi enaki v revščini. Če si bil kritičen do režima, si za to plačal visoko ceno. 

Kar se pa dr. Fafangla tiče, ga pa cenim kot strokovnjaka in človeka, vendar ni edini v stroki. In to je jasno povedal tudi JJ.  

Jugoslavija NI NIKOLI bila v komunizmu, ampak v socializmu. 

Kot se spominjam, na seznamu udba.net so bili sodelavci UDBE in ne opazovanci!

Ne vem kateri letnik si, ampak po opisanem že starejši upokojenec. Sam sem rojen v starem režimu v 70.letih, revščine, take kot jo preživljajo nekateri,  sedaj ne pomnim. Vsak, ki je delal je lahko solidno preživel. 

Po pi..i so jih dobili iredentisti, nacionalisti, separatisti in anarhisti. Večina "disidentov" tistega časa je sedaj tajkunov. Malo je bilo takrat idealističnih demokratov. Večina pač ni mogla priti do korita, pa so se šli "opozicijo" So pa 1991 korito dodobra spraznili. 

  Tudi sam sem bil kritičen do starega sistema, pa zaradi tega nisem imel težav.

 

 

 

Popravljeno . Popravil Kaldu
Dodatek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Jasno, da gospodarstvo zahteva sproščanje ukrepov, kar je povsem logično. Zdravstvena stroka je pa diametralno nasprotje. Na vladi pa je, da sprejema kompromisne rešitve in kolikor toliko zadovolji obema. Nikakor ne sme priti do hude preobremenjenosti in posledično sesutja zdravstvena panoge, kakor tudi ne do popolnega razsula gospodarstva. 

Zanimivo je, da kaznovanje zahtevaš le za člane SDS-ja, zagovarjaš pa divjaško početje levičarskih uličarjev in anarhistov. Sicer pa jaz nisem pravi naslov za tvoje zahteve. 

No, primerjat svobodo izražanja prejšnjega režima s sedanjim, je kratko malo neokusno. Si eden rednih pljuvačev sedanjega PM, pa se ti do sedaj ni skrivil niti las na glavi, kakor tudi ostalim kritikom trenutne oblasti ne. Če pa si resno o tem prepričan, si pa eden tistih, ki je podlegel hudemu pranju glav s strani levičarskih manipulatorjev in lažnivcev. 

Sicer spoštujem tvoje mnenje o tem, da je grosupeljski sev najbolj nevaren. Moje mnenje pa je, da je še vedno najbolj nevaren murgeljski sev, ki je prikrit in zahrbten in deluje iz ozadja. Pač različno gledava na stvari.  

ma kam si zašel?

Sem osnovnošolsko zapisal:

-Fafanglova izjava o policijski uri

-JJ ga demantira, hinavsko in sicer da stroka ni enotna

-In sestanek stroke, ki je enotno zapisala

jaz ti bolj enostavno ne morem povedati. 

Nope, jaz nič ne zahtevam, zahteval si ti, pred časo, in to palico za neubogljive demonstrante, vladni politiki so se pa medtem opravičevali. Kljub jokcanju še vedno nisi povedal, kako ga je sirota Evica dobila, če pa spoštuje vsa pravila lastne stranke?

Murgeljski trenutno ni nevaren, je pa bil. Vsi ti sevi so primerni za odstrel, dobesedno. Za vzgled novim sevom, ki pridejo za njimi v vlado. 

 

Aja ,ne da se mi več..Uživaj v utopiji, še 14 dni bo ključnih, se tipkava čez kako leto v isti temi in istih problemih :P . Zdaj se itak začne oddaja sanski moški, ravno prav za gledanje ob karanteni. Pa vse bo res, kot v pravljici ti povem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kaldu pravi:

Jugoslavija NI NIKOLI bila v komunizmu, ampak v socializmu. 

Kot se spominjam, na seznamu udba.net so bili sodelavci UDBE in ne opazovanci!

Ne vem kateri letnik si, ampak po opisanem že starejši upokojenec. Sam sem rojen v starem režimu v 70.letih, revščine, take kot jo preživljajo nekateri,  sedaj ne pomnim. Vsak, ki je delal je lahko solidno preživel. 

Po pi..i so jih dobili iredentisti, nacionalisti, separatisti in anarhisti. Večina "disidentov" tistega časa je sedaj tajkunov. Malo je bilo takrat idealističnih demokratov. Večina pač ni mogla priti do korita, pa so se šli "opozicijo" So pa 1991 korito dodobra spraznili. 

 

 

 

 

moram dodati, in pošteno je, tajkuni so tudi tisti, ki so se takrat trkal po prsih, bili na vseh partizanskih predstavah in v prvih vrstah. Med drugim je tudi JJ bil pri koritu in z rdečo knjižico. Pri maši ga nisem videl, to počne šele sedaj, ker rabi % volilnega telesa. Kaj češ lepše kot RKC, ki predstavlja kar lep del pogače.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kaldu pravi:

Jugoslavija  NI NIKOLI bila v komunizmu, ampak v socializmu. 

Kot se spominjam, na seznamu udba.net so bili sodelavci UDBE in ne opazovanci!

Ne vem kateri letnik si, ampak po opisanem že starejši upokojenec. Sam sem rojen v starem režimu v 70.letih, revščine, take kot jo preživljajo nekateri,  sedaj ne pomnim. Vsak, ki je delal je lahko solidno preživel. 

Po pi..i so jih dobili iredentisti, nacionalisti, separatisti in anarhisti. Večina "disidentov" tistega časa je sedaj tajkunov. Malo je bilo takrat idealističnih demokratov. Večina pač ni mogla priti do korita, pa so se šli "opozicijo" So pa 1991 korito dodobra spraznili. 

  

 

 

Jugoslavijo je vodila komunistična partija. Ena in edina zveličana partija. Druge so bile prepovedane. Le zakaj? 

Narobe se spominjaš na seznamu so bili tako sodelavci kot opazovanci. 

Nisem še upokojenec, bom pa kmalu. Glede primerjave prejšnjih časov s sedanjimi pa takole. Ekonomisti so naredili primerjavo rasti cen in dohodkov ljudi od leta 1989 do leta 2016 in ugotovili da so cene med tem časom zrasle za cca. 1000%, dohodki pa so se dvignili za cca. 2000% kar jasno pove, da je danes kupna moč prebivalstva neprimerno večja kot je bila kadarkoli v propadli jugi. Torej se je življenjski standard ljudi več kot podvojil navzgor. 

Po pički jih je dobil v jugi vsak, ki je bil javno kritičen do režima. Ta primer sem že navedel pa ti ga bom ponovno napisal. Žarko Petan je nekoč v svoji satiri javno povedal, da Broz v maršalski uniformi zgleda kot maškara in za to fasal sedem letno zaporno kazen. Tri leta pa zaradi te izjave odsedel. Zato prosim tudi tebe, da meni ne prodajaš lažnivih pravljic komunistične juge. 

Kdo je korito v 90-tih izpraznil pa se malo bolj podrobno pozanimaj. LDS je imela 12 letno kontinuirano oblast v tistem času. Začelo se je pa leta 92. Pa vprašaj se zakaj je ravno ta LDS leta 94 ukinila SDK, ki je nadzirala vse transakcije in zakaj so že pred tem odstavili direktorico Romano Logar, ki je začela javno opozarjati, da se dogaja katastrofalen gospodarski kriminal, ki se je končal z ropom stoletja. Zato mi ne prodajat bučk, kdo je naredil rop stoletja v tej državi. ZSMS-jevci združeni v LDS in ostali komunistični veljaki prejšnjega režima.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

moram dodati, in pošteno je, tajkuni so tudi tisti, ki so se takrat trkal po prsih, bili na vseh partizanskih predstavah in v prvih vrstah. Med drugim je tudi JJ bil pri koritu in z rdečo knjižico. Pri maši ga nisem videl, to počne šele sedaj, ker rabi % volilnega telesa. Kaj češ lepše kot RKC, ki predstavlja kar lep del pogače.

 

Iz fanatičnega "komunista" se je prelevil v cerkvenega ritoliznika. Toliko o njegovem karakterju. Vse za glasove in denar, se proda še hudiču. Pokvarjenost brez primere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Iz fanatičnega "komunista" se je prelevil v cerkvenega ritoliznika. Toliko o njegovem karakterju. Vse za glasove in denar, se proda še hudiču. Pokvarjenost brez primere.

Karkoli si že o njemu misliš, bil pa je ena ključnih osebnosti pri demontaži komunistične juge. Murgelskemu idolu mnogih, pa samostojna Slovenija nikoli ni bila intimna opcija in s tem se še danes ne more sprijaznit.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Karkoli si že o njemu misliš, bil pa je ena ključnih osebnosti pri demontaži komunistične juge. Murgelskemu idolu mnogih, pa samostojna Slovenija nikoli ni bila intimna opcija in s tem se še danes ne more sprijaznit.

Do neke mere spoštujem ljudi, četudi so drugačnega mnenja ali ideologije. Prehod iz rdečega v črno ali obratno pa zame ni sprejemljiv. Ljudje se skozi življenje sicer spreminjamo, a ne toliko. 

A človek božji, JJ je šel iz ene v popolnona drugo skrajnost. Nisem veren in če nisi veren ne moreš naenkrat sprejeti dejstva da bog obstaja. Sorry fuj in fej - zdaj pa v prvi vrsti. In ljudje si želijo takšnega predsednika, pa še kaznjenca povrh. 

Ta dejstva veliko povedo o njegovih volilcih.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

pa kaj ti bereš in kam si v šole hodil?

Uf, long story. V tuje. Kaj več o tem pa kdaj drugič in kje drugje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Do neke mere spoštujem ljudi, četudi so drugačnega mnenja ali ideologije. Prehod iz rdečega v črno ali obratno pa zame ni sprejemljiv. Ljudje se skozi življenje sicer spreminjamo, a ne toliko. 

A človek božji, JJ je šel iz ene v popolnona drugo skrajnost. Nisem veren in če nisi veren ne moreš naenkrat sprejeti dejstva da bog obstaja. Sorry fuj in fej - zdaj pa v prvi vrsti. In ljudje si želijo takšnega predsednika, pa še kaznjenca povrh. 

Ta dejstva veliko povedo o njegovih volilcih.

 

Glej, mogoče res zgleda tukaj na forumu, da branim JJ. V njegov bran se spuščam iz enega in edinega razloga ,ker ste nekateri tako prekleto slepi, da pljuvate edino po njemu. V svoji slepoti in sovraštvu pa ne vidite nečednih, da ne rečem kriminalnih rabot ostalih levičarskih akterjev in politikov. Vsa gnojnica leti izključno in samo na JJ, kot da je on eden in edini krivec za vse slabo, kar se dogaja v naši državi. Lepo te prosim no, saj si inteligenten in razgledan človek, le oči malo bolj na široko odpri, pa se ti bo prikazalo povsem drugačno obzorje. Nikoli nisem in ne trdim, da JJ nima masla na glavi. Vendar še kako dobro vem, da ga imajo nekateri na levem polu neprimerljivo več, vendar to za mnoge ni sporno. Sporno pa je vse, česar se loti JJ. Da je človek res takega prepričanja, mora biti resnično popolnoma slep za določene zadeve. Vsak politik na tem svetu ima nekaj masla na glavi, le da nekateri to maslo vidite le na tistih, ki so svetovno nazorsko različni od vas. Tistim pa, ki so enake ideologije kot vi, pa spregledate in jim odpuščate vsako sranje, ki ga storijo. 

Skratka, moj namen komentiranja pod politično rubriko ni nič drugega, kot opozarjat ljudi, da z enakimi kriteriji ocenjujejo vse politične akterje, ne glede kateri politični opciji pripadajo. Sam se sicer deklariram kot zmeren desničar, v resnici pa nisem goreč zagovornik nobenega politika. Znam biti pa enako kritičen do vseh. Na Novi 24TV so mi pred časom celo brisali komentarje, ker so bili v marsičem kritični tudi do desne politične opcije in me celo nekateri razglašali za levičarja, zato že dolgo časa na tistem mediju ne komentiram več. Preberem pa določene novice, kot tudi na drugih medijih, ki so bolj v levo usmerjeni zaradi uravnoteženja informiranosti. 

Zdaj se za nekaj časa poslavljam. Se beremo morda zvečer.

Lp.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, bladerunner pravi:

Glej, mogoče res zgleda tukaj na forumu, da branim JJ. V njegov bran se spuščam iz enega in edinega razloga ,ker ste nekateri tako prekleto slepi, da pljuvate edino po njemu. V svoji slepoti in sovraštvu pa ne vidite nečednih, da ne rečem kriminalnih rabot ostalih levičarskih akterjev in politikov. Vsa gnojnica leti izključno in samo na JJ, kot da je on eden in edini krivec za vse slabo, kar se dogaja v naši državi. Lepo te prosim no, saj si inteligenten in razgledan človek, le oči malo bolj na široko odpri, pa se ti bo prikazalo povsem drugačno obzorje. Nikoli nisem in ne trdim, da JJ nima masla na glavi. Vendar še kako dobro vem, da ga imajo nekateri na levem polu neprimerljivo več, vendar to za mnoge ni sporno. Sporno pa je vse, česar se loti JJ. Da je človek res takega prepričanja, mora biti resnično popolnoma slep za določene zadeve. Vsak politik na tem svetu ima nekaj masla na glavi, le da nekateri to maslo vidite le na tistih, ki so svetovno nazorsko različni od vas. Tistim pa, ki so enake ideologije kot vi, pa spregledate in jim odpuščate vsako sranje, ki ga storijo. 

Skratka, moj namen komentiranja pod politično rubriko ni nič drugega, kot opozarjat ljudi, da z enakimi kriteriji ocenjujejo vse politične akterje, ne glede kateri politični opciji pripadajo. Sam se sicer deklariram kot zmeren desničar, v resnici pa nisem goreč zagovornik nobenega politika. Znam biti pa enako kritičen do vseh. Na Novi 24TV so mi pred časom celo brisali komentarje, ker so bili v marsičem kritični tudi do desne politične opcije in me celo nekateri razglašali za levičarja, zato že dolgo časa na tistem mediju ne komentiram več. Preberem pa določene novice, kot tudi na drugih medijih, ki so bolj v levo usmerjeni zaradi uravnoteženja informiranosti. 

Zdaj se za nekaj časa poslavljam. Se beremo morda zvečer.

Lp.  

Oba posta govorita le o njegovih karakternih lastnostih in še enkrat fuj in fej. Tudi če bi bil levak s takšnimi lastnostmi - fuj in fej.

Ne debatiram o krajah, ker jih ne poznam, ja, vsi pa imajo masla na glavi - to se strinjam. Nikomur nič ne spregledam, trenutno pač JJ štrli iz povprečja.

Res pa je, da trenutno nimamo poštene politične opcije, razen morda nekaj posameznikov, ki pa se ne morejo prebiti v ospredje te gnile politične druščine in prej odnehajo. Morda sem optimist, pa niti teh ni. 

Pa kdo se bo ukvarjal s politiko, verjetno pošten in pameten ne, žalostno. Politika pri nas ni vrednota ampak sredstvo za privilegije, znanstva, korupcijo, barabijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej bo jelinčič spet najmanjše zlo.

Men osebno je bilo v rdeči fazi bolje kot sedaj...(ok zaprte občinske meje so res klinac)... razen mej je bilo bolj enostavno.. ni bilo tedenskega testiranja in strank ni bilo da mi dihajo za ovratnik.. ostalo pa isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

produktivnost čakanja v vrsti za hitri test..cca 2 uri je čisti dobiček. Da ne govorim o kaznovanju zbiranja 10ih ljudi (z maskami itak in to na primerni razdalji), 2 urno čakanje v vrsti 100tih ljudi pa je sprejemljivo. Fuj in fej..

In še..fakju Krek, ti maš zalogo alkohola doživljensko v kleti, pa zdej jočeš o problemu nekaj odprtih teras gostiln. Bo vsaj gneča na bencinskih, ko vsi žlampajo kavo , manjša :P

 

pred 5 minutami, thumper pravi:

Če bo šlo tako naprej bo jelinčič spet najmanjše zlo.

Men osebno je bilo v rdeči fazi bolje kot sedaj...(ok zaprte občinske meje so res klinac)... razen mej je bilo bolj enostavno.. ni bilo tedenskega testiranja in strank ni bilo da mi dihajo za ovratnik.. ostalo pa isto

Jelinčič je že dobil "novce" od JJ in je spet na pravi strani. Dobro se prodaja,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!