Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kolk je fajn po vec kot enem letu delat brez maske.... V Avstriji mamo spet mal vec svobode.... Maske se nosi samo se v trgovinah, bolnicah..... Policijska ura popolnoma ukinjena lokali odprti normalno kot pred korono. Ostaja pa seveda testirat/prebolel/cepljen. Zdej samo upamo vsi da se vse to ne vrne v jeseni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strokovnjaki

Beovićka obžaluje, da ni bilo popolne omejitve gibanja, MF ne more zagovarjati omejitev...JJ pa po svoje dela.

Septembra bo zihr popolno zaprtje.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/beoviceva-meni-da-so-zgresili-pri-ukrepih/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2o6FnvjOiapnFLg49JRpp-1sIrTkpO-g7eeqKdGJN8q3ptUwZFTeuwilA#Echobox=1625257406

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snečer pravi:

@kaizerkomentar na tole? ja, ne?

Za kovanec ne vem, videl pa na lastne oči, pri kolegu, sedmi dan po cepljenju, magnetek s hladilnika na več mestih leve (cepljene) roke obstal "prilepljen". Sedaj po dveh mesecih se še ni "skup sestavil" in najbrž ne bo več igral rokometa, s težavo pa pride peš po stopnicah v prvo nadstropje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, kaizer said:

Za kovanec ne vem, videl pa na lastne oči, pri kolegu, sedmi dan po cepljenju, magnetek s hladilnika na več mestih leve (cepljene) roke obstal "prilepljen". Sedaj po dveh mesecih se še ni "skup sestavil" in najbrž ne bo več igral rokometa, s težavo pa pride peš po stopnicah v prvo nadstropje.

Hej, a veš da se kovanec "zalepi" na  kožo če ga stisneš sploh če si samo malo poten (samo da koža ni popolnoma suha) na kateri koli del kože. Poskusi.

A vidiš tudi bele miši????

Sprašujem za prijatelja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snečer pravi:

A bejž no :) 

Ko sem bil enkrat na neki svadbi v Srbiji, sem videl trubača cigana, no harmoniko je igral in na čelu so se mu prijeli bankovci EUR...

 

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/alarmantno-otkrili-smo-zasto-se-magneti-hvataju-na-kozu-cijepljenih.html

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nas čaka? Boste po letu in pol v lažnem mehurčku udobja verjeli zarotnikom ali teoretikom zarote????

Ne rabite všečkanja in komentiranja, vsaj malo se zamislite. Za vas osebno gre verjeli ali ne!!!!

 

Razkriti dokumenti Neil M. Ferguson Imperial College.....Kaj pripravljajo v UK..... Zamolčane spremembe ZNB javnosti s strani slovenskih Medijev

Posted by STOP Lažnivim Medijem on Saturday, July 3, 2021

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kaizer pravi:

sj zato pa moraš po cepljenu ostati 15 minut še tam, da preverijo če povezava deluje :P

 

bolj nevarno od vseh magnetov in cepiv je kar počne vlada.

Naslednji teden gre v parlament osnutek zakona, ki bo "pravno zadostil" policijski uri, omejitvi gibanja in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, kaizer pravi:

Kaj nas čaka? Boste po letu in pol v lažnem mehurčku udobja verjeli zarotnikom ali teoretikom zarote????

Ne rabite všečkanja in komentiranja, vsaj malo se zamislite. Za vas osebno gre verjeli ali ne!!!!

 

Razkriti dokumenti Neil M. Ferguson Imperial College.....Kaj pripravljajo v UK..... Zamolčane spremembe ZNB javnosti s strani slovenskih Medijev

Posted by STOP Lažnivim Medijem on Saturday, July 3, 2021

 

imel si korono in še nekdo od tvojih, kjer se ni dobro končalo pa te še ni nič streznilo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so cepili mene je tudi šlo nekaj hudo narobe, oziroma so nekaj zašuštrali.

Kljub dvema odmerkoma fajzerja se name ne prijema magnet.

Ali je to dovolj tehten razlog, da uveljavljam reklamacijo na cepivo?

 

Lp, n

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, kaizer said:

..., vsaj malo se zamislite.

Saj se je za zamislit, kaj vse hodi po tem svetu  :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, notranc said:

Kljub dvema odmerkoma fajzerja se name ne prijema magnet.

Si poskusu neodymium magnet:lol1:

 

9 minutes ago, ftp said:

Saj se je za zamislit, kaj vse hodi po tem svetu 

In to od odraslih oseb za ne verjet v kaksne nebuloze verjamejo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poslušam dr. Matjaža Figlja. Ma kar dobre in pametne in realne. Kolegi se ga na daleč izogibajo (ni cepljen), ga šikanirajo in podobno..ker dnar je dnar in vlada ukaže in da dnar.

Vendar, tudi on ni proti cepljenju, je proti načinu, ki se ga gredo oblastniki. Je za svobodno izbiro in kritično presojanje.

 

https://www.slovenskizdravniki.si/kolumnist-ki-mu-se-nisem-segel-v-roko/

pred 38 minutami, notranc pravi:

Ko so cepili mene je tudi šlo nekaj hudo narobe, oziroma so nekaj zašuštrali.

Kljub dvema odmerkoma fajzerja se name ne prijema magnet.

Ali je to dovolj tehten razlog, da uveljavljam reklamacijo na cepivo?

 

Lp, n

as počaku 15 minut zunaj? ti nisi varn :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Saj se je za zamislit, kaj vse hodi po tem svetu  :headbang:

Mogoče se pa kdo tudi vozi???? Ne sklepat samo po sebi... pa prilagam tudi povezavo:

Razkriti dokumenti Neil M. Ferguson Imperial College.....Kaj pripravljajo v UK.....
Zamolčane spremembe ZNB javnosti s strani slovenskih Medije

 

Razkriti dokumenti Neil M. Ferguson Imperial College.....Kaj pripravljajo v UK..... Zamolčane spremembe ZNB javnosti s strani slovenskih Medijev

Posted by STOP Lažnivim Medijem on Saturday, July 3, 2021

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče komu dovolj kredibilno: 

 
KORONA JE LAŽ! URADNA IZJAVA AMERIŠKEGA SENATA! - 12.06.2021

‼URADNA IZJAVA AMERIŠKEGA SENATA‼ 10.06.2021 Ameriški senat je danes napovedal: !!️Korona je laž, ker ️virus ne obstaja!! Zelo dobra novica. Politiki se verjetno začenjajo tresti, definitivno imajo razlog! Republikanska senatorka Marsha Blackburn je včeraj dala izjavo za medije, v kateri je govorila o cenzuri medijev glede izvora koronavirusa SARS CoV-2, od kod je prišel in kako je postal pandemija. Znano je, da je Facebook cenzuriral vse informacije o tem, da je prišel iz laboratorija v Wuhanu in da je Peking odgovoren za to. Youtube je izbrisal vsak podatek, ki je nasprotoval uradni zgodbi Pekinga in Svetovne zdravstvene organizacije, ki jo financira Kitajska. Yotutube je celo brisal izjave zdravnikov, ki so dvomili v upravičenost lockdown ukrepov in so opozarjali na posledice za ljudi, še zlasti za otroke. Twitter je izbrisal račune kitajskih virologov, ki so povedali, da v Inštitutu za virologijo v Wuhanu delajo v ZDA prepovedane "gain of function" raziskave virusov. (to so raziskave, kako virus narediti bolj patogen in nalezljiv). Big Tech je prestopila meje in mi v Senatu imamo predloge, kaj narediti, da se to nikoli več ne bo ponovilo. Zgodilo se je, da se je ves Senat soglasno strinjal (kar je zelo redko), da zahtevajo od obveščevalnih agencij, da umaknejo oznako tajnosti in objavijo vse podatke, ki jih imajo o virusu, ki je povzročil kaos v svetu. Vsi so bili šokirani, ko so brali 3000 strani e-mailov dr. Faucija in ugotovili da je NIH sodeloval z Wuhanom in da so cenzurirali informacije o tem, da je koronavirus SARS CoV-2 prišel iz wuhanskega laboratorija. In da je ZDA preko Nacionalnega inštituta za zdravje (NIH) financiral "gain of function" raziskave SARS CoV-2 v Wuhanu. Dr. Fauci je leta dolgo financiral te raziskave. Kitajci so imeli 18 mesecev časa, da so izbrisali in uničili vse dokaze o tem. In okužili so ves svet z virusom, ki so ga naredili v svojem laboratoriju. Na tisoče ljudi je zato izgubilo življenje, vlada pa je uvedla nespametne ukrepe. Niso dovolili zgodnjega zdravljenja COVID-19 na ambulantni ravni s poceni zdravili, kot je Ivermectin, s katerim je imela velik uspeh Indija. Zakaj mediji niso poročali o tem? Zakaj so ljudje umirali po nepotrebnem. A še lahko uvedemo zgodnje zdravljenje in rešimo človeška življenja. Zato prosimo medije, da poslušajo zdravnike kot je dr. Kory, ki dela terapije z Ivermectinom. Mediji odločajo, katere informacije bo javnost dobila in katere bodo blokirali. In ne gre samo za virus. Google je grozil, da bo ukinil račune republikancev. Od kod jim moč, da to naredijo. Imajo preveliko moč, da lahko izbrišejo celo račun prejšnjega Predsednika Trumpa. Potrebno je spremeniti zakonodajo, da te velike platforme ne bodo izvajale diskriminacije informacij na osnovi tega, kar oni mislijo da je prav. Zahtevamo tudi, da se uvedejo zdravila, kot je Ivermectin in druga ter da dr. Fauci odstopi in pojasni, kaj je počel z davkoplačevalskim denarjem.

Posted by MASKE DOL civilna iniciativa on Saturday, June 12, 2021

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, kaizer said:

Mogoče se pa kdo tudi vozi????

Saj vidim da imaš težave z razumevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, kaizer said:

Mogoče komu dovolj kredibilno: 

Samo za naivne... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne naivne...sedaj se deli na elito in nezaželjene državljane. Elitni imajo vse priviligije, dodatke, ugodnosti,...večina ostalih pa vedno manj. Kam kdo spada se mogoče razbere že iz objav...nič več ne bo, kot je bilo...za peščico bo bolje, za večino je pa konec normalnega življenja :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, vandrovec said:

za večino je pa konec normalnega življenja 

predvsem zaradi straha :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!