Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

 

90% cepljenih se pričakuje, ko dovolj zaostrijo ukrepe...tudi po pogovorih s sodelavci kateri niso cepljeni...ja če bo potrebno se bo šlo cepit...to ne pomeni nič, včasih je boljša kmečka pamet kot naštudirana

Okrog 10% procentov se pričakuje tistih, ki bodo vztrajali do konca...

91% zdravnikov je ŽE cepljenih....nič se ne pričakuje...to je že dejstvo....in če si prebral...z stopnjo izobrazbe pada delež cepljenih....inteligentnih največ cepljenih, bolj tumastih-najmanj cepljenih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, BIF said:

...kaj ima veze ali je bil v jla, ali SV.?

Jaz sem bil cepljen proti črnim kozam, ta tuberkolunizacije, pa bog ve kaj vse so me cepili kot otroka v takratni Jugi, pa v vojski vse žive koktajle v cepivih, pa prostovoljno še hepatitis, steklina in klopni menimgitis in zdaj še Covid. Nikoli nobenega problema in nikoli bolan....

so pa takšni, ki jim iglico pokažeš, pa lezejo skupaj in driskajo....taki imajo največje probleme in najdejo stotine razlogov, zakaj se cepit ni dobro....

Bolj patetičnega odgovora pa že dollgo ne, upam, da je sarkazem. Sem imel sošolca, ki je skupaj padel, ko smo se šli cepit pa ga kot otroci nismo okoli prenašali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

SV, pikec meningitis

dve moji sorodnici sta vrhunski infektologinji v slo

kaj misliš komu verjamem?

Ti verjemi komur hočeš, nisem ti niti kaj prepovedal, samo rekel, da ima vsak svoje mnenje.

Resnica bo itak pokazala svoje.

Taj pa vpraši tvoji infektologinji, kje je navadna gripa in prehladi in druge bolezni, jih ni več a ne, so jih čudežno pozdravili.

Infekcije in novi virusi pa bodo dokler bo kaj migalo na zemlji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maxxa pravi:

Nima veze s cepljenjem. Zanimalo me je samo v katero starostno obdobje se uvrsca. In na videno, sem menila, da je premlad, da bi sluzil v jla. Kapis?

v obdobje, ko so se nekateri začeli izogibati puški , podobno kot danes pikecom zaradi "vesti" :)

doma pa najjaći v quake in unreal...

taki cajti so danes

pred 2 minutami, Zlatibor pravi:

Ti verjemi komur hočeš, nisem ti niti kaj prepovedal, samo rekel, da ima vsak svoje mnenje.

Resnica bo itak pokazala svoje.

Taj pa vpraši tvoji infektologinji, kje je navadna gripa in prehladi in druge bolezni, jih ni več a ne, so jih čudežno pozdravili.

Infekcije in novi virusi pa bodo dokler bo kaj migalo na zemlji.

eno je mnenje, drugo so dejstva

v glavnem, če te prav razumem, korone sploh ni, saj virusa niso niti izolirali?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zlatibor pravi:

Kaj jaz delam v zdravstvu te en kurc kaj briga, še posebej po tvojem zadnjem stavku, ne bit aroganten in se delat pametnega, če imaš ti pamet v glavi, še ne pomeni da si vseved in s takimi jaz nimam kaj delat. Tudi normalni ljudje lahko živimo in ne samo taki napuhneži in prepotentneži kot si ti.

Še enkrat napišem , vsak se odloči kakor ve da je prav, nikomur ne branim ničesar, povem samo moj pogled na zadevo. Vska ima svojega, to pa še ne pomeni, da tak naduteš kot si ti, lahko obsojaš in zmerjaš druge. Osel prepotentni...

...vse si povedal. Ko zmanjka argumentov, pa se psuje in žali....klasična obramba ob pomanjkanju intelekta.
Seveda me zanima (in druge tudi) , kaj delaš v zdravstvu...ker se v svojih pripovedkah sklicuješ na to. In eno je delati v zdravstvu in povsem nekaj drugega, biti zdravstveni delavec. 
Povedal si svoj pogled na zadevo...nič posebnega ali novega nisi povedal. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

91% zdravnikov je ŽE cepljenih....nič se ne pričakuje...to je že dejstvo....in če si prebral...z stopnjo izobrazbe pada delež cepljenih....inteligentnih največ cepljenih, bolj tumastih-najmanj cepljenih....

Inteligentni so tisti, ki se učijo na pamet?...ki ne razmišljajo s svojo glavo ampak se učijo po zapisanih izsledkih?

Zato sem napisal, da je včasih več vredna kmečka pamet...jaz verjamem bolj medicinskim sestram...meni osebno je pomagala čistilka v bolnišnici, rekla mi je, da sem sam gospodar svojega telesa, zdravniki so mi svetovali odstranitev del telesa...ker jih nisem poslušal sem še vedno v enem kosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Zlatibor said:

Kaj jaz delam v zdravstvu te en kurc kaj briga, še posebej po tvojem zadnjem stavku, ne bit aroganten in se delat pametnega, če imaš ti pamet v glavi, še ne pomeni da si vseved in s takimi jaz nimam kaj delat. Tudi normalni ljudje lahko živimo in ne samo taki napuhneži in prepotentneži kot si ti.

Še enkrat napišem , vsak se odloči kakor ve da je prav, nikomur ne branim ničesar, povem samo moj pogled na zadevo. Vska ima svojega, to pa še ne pomeni, da tak naduteš kot si ti, lahko obsojaš in zmerjaš druge. Osel prepotentni...

Pa kaj vam ni jasno? 90% drzave se dobesedno ustavi, ker so bolnice prepolne, vi pa strokovnjakom ne zaupate? Zraven tega dobite se krizne dodatke za opravljanje dela, za katerega imate sluzbo? Pa halo, je to normalno/ok? V vsaki normalni firmi se nadure izplacajo/koristijo, ne pa da dobivas se dodatke!!! 

Pa jaz bi vsakemu posebi ki se nebi zelel cepiti pokazal vrata iz javne ustanove. kot so naredili v Italiji/Franciji… 

 

Je p itak jasno, kdo v zdravstvu se ne zeli cepit, in kdo se Struklju najbolj pritozuje za placo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, vandrovec pravi:

Inteligentni so tisti, ki se učijo na pamet?...ki ne razmišljajo s svojo glavo ampak se učijo po zapisanih izsledkih?

Zato sem napisal, da je včasih več vredna kmečka pamet...jaz verjamem bolj medicinskim sestram...meni osebno je pomagala čistilka v bolnišnici, rekla mi je, da sem sam gospodar svojega telesa, zdravniki so mi svetovali odstranitev del telesa...ker jih nisem poslušal sem še vedno v enem kosu :)

....torej....res redko se najde kdo, ki me pusti brez besed.....tebi je uspelo...morda si med top 5 komentatorji, ki so me šokirali.

Pa vseeno....če boš kdaj resno bolan...prosim sporoči...poznam hišnika na naši firmi, ki je res "aleskincler"....glede na to kar si napisal....vse tvoje težave bo rešil...pa takoj boš na vrsti....

Zdaj povsem razumem tvoje poglede na vse v zvezi z Covid-om....zmagovalec.

Popravljeno . Popravil BIF
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, Erikcslo said:

ftp: kar sem napisal je bil test, če sploh bereš linke ali samo strenljaš in upaš, da boš kaj zadel - test je uspel, ne bereš linkov, besedilo je samo skrajšan del!

Spet se motiš. Kateri tako pomemben del nisem prebral. Morda zato ker ti nisem vse prevedel? Pa kar objavi, kar od pomembnega sem po tvoje spregledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ukica pravi:

Pa kaj vam ni jasno? 90% drzave se dobesedno ustavi, ker so bolnice prepolne, vi pa strokovnjakom ne zaupate? Zraven tega dobite se krizne dodatke za opravljanje dela, za katerega imate sluzbo? Pa halo, je to normalno/ok? V vsaki normalni firmi se nadure izplacajo/koristijo, ne pa da dobivas se dodatke!!! 

Zakaj se država ustavi, če so bolnice prepolne? Trenutno je rdeči oddelek v UKC prazen, nikogar ni tam...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, vandrovec said:

Zakaj se država ustavi, če so bolnice prepolne? Trenutno je rdeči oddelek v UKC prazen, nikogar ni tam...

Trenutno ne stoji, je pa stala od novembra do marca/aprila. Ne verjames? Poglej koliko smo se zadolzili, koliko ljudi je na zavodu/cakanju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

....torej....res redko se najde kdo, ki me pusti brez besed.....tebi je uspelo...morda si med top 5 komentatorji, ki so me šokirali.

Pa vseeno....če boš kdaj resno bolan...prosim sporoči...poznam hišnika na naši firmi, ki je res "aleskincler"....glede na to kar si napisal....vse tvoje težave bo rešil...pa takoj boš na vrsti....

Zdaj povsem razumem tvoje poglede na vse v zvezi z Covid-om....zmagovalec.

Ne boš verjel ampak po tistem sem bil še dvakrat potreben zdravniške oskrbe, katero so mi zavrnili ampak brez posledic, vse se je izšlo brez zdravnikov...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snečer pravi:

v obdobje, ko so se nekateri začeli izogibati puški , podobno kot danes pikecom zaradi "vesti" :)

doma pa najjaći v quake in unreal...

taki cajti so danes

eno je mnenje, drugo so dejstva

v glavnem, če te prav razumem, korone sploh ni, saj virusa niso niti izolirali?

 

Spet obračaš zadevo, nisem rekel, da korone ni, sem samo povedal in vprašal kje so vse prejšnje bolezni. Ne obračaj zadeve, mogoče , res mogoče je nek novi sev, ampak podoben gripoznim variantam in nič drugega. Tudi prej so ljudje zaradi navadne ali prašičje ali katerekoli po imenom gripe umirali tako ali zaradi drugih bolezni.

 

pred 38 minutami, BIF pravi:

...vse si povedal. Ko zmanjka argumentov, pa se psuje in žali....klasična obramba ob pomanjkanju intelekta.
Seveda me zanima (in druge tudi) , kaj delaš v zdravstvu...ker se v svojih pripovedkah sklicuješ na to. In eno je delati v zdravstvu in povsem nekaj drugega, biti zdravstveni delavec. 
Povedal si svoj pogled na zadevo...nič posebnega ali novega nisi povedal. 

Kot tudi ti opranoglavec ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, ftp said:

Spet se motiš. Kateri tako pomemben del nisem prebral. Morda zato ker ti nisem vse prevedel? Pa kar objavi, kar od pomembnega sem po tvoje spregledal.

Si rekel, da Pfizer v Wuhanu nima laboratorija, pa sem ti našel z   Pfizer strani, kjer piše, da ga imajo in da so še od leta xxx na kitajskem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zlatibor pravi:

Spet obračaš zadevo, nisem rekel, da korone ni, sem samo povedal in vprašal kje so vse prejšnje bolezni. Ne obračaj zadeve, mogoče , res mogoče je nek novi sev, ampak podoben gripoznim variantam in nič drugega. Tudi prej so ljudje zaradi navadne ali prašičje ali katerekoli po imenom gripe umirali tako ali zaradi drugih bolezni.

 

Kot tudi ti opranoglavec ne

Dodatek si vrnil?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Erikcslo said:

Si rekel, da Pfizer v Wuhanu nima laboratorija, pa sem ti našel z   Pfizer strani, kjer piše, da ga imajo in da so še od leta xxx na kitajskem!

Kje?

Ti si podal link https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-wuhan-lab-idUSKBN28R2UK

kjer piše da nimajo in da so fake novice to objavile in podali linke do teh fake novic.

Pokaži kje to piše v originalu.

A ti razumeš kaj bereš in pišeš?

14 minutes ago, Erikcslo said:

Imam občutek, da se dopisujem z kakšno zagriženo feministko - vse tako deluje!

Itak da nimaš občutka, dokazuješ sproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, ftp said:

Kje?

Ti si podal link https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-wuhan-lab-idUSKBN28R2UK

kjer piše da nimajo in da so fake novice to objavile in podali linke do teh fake novic.

Pokaži kje to piše v originalu.

A ti razumeš kaj bereš in pišeš?

Imaš link z Pfizer strani in si ga oglej - ne bom več o tem, si pretrd oreh zame!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Erikcslo said:

Imaš link z Pfizer strani in si ga oglej - ne bom več o tem, si pretrd oreh zame!

Pa objavi ga, kaj si tako skrivnosten.

@Erikcslo Daj ta konkreten link, da ne govorimo o različnih stvareh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snečer pravi:

zakaj se tako razpreda s spamom, če se itak ne boš cepil ... cepljeni pa so že zaključeni ...

ne razumem teh debat, kaj je poanta?

 

pred 2 urami, maxxa pravi:

Ti si bil se v jla?

ni bil k je še mulc .. zato mora bit cepljen proti vsemu za kar obstaja cepivo da nas ostale vsaj lovi,,ujet nas itak ne more.. :P

pred 1 uro, MiNa pravi:

Khm, Pri mojih petdeseti (pred 11 leti) mi je medicinka s prekomerno telesno težo predavala o zdravi prehrani!!??

Vam to kaj pove?

Ja prekomerna telesna teža se tretira kot bolezen, zakaj že?

"ako si bolestan u glavi, cijelo tijelo trpi..."

a teb je predavala k si tolk shiran? 

pred 1 uro, Snečer pravi:

SV, pikec meningitis

dve moji sorodnici sta vrhunski infektologinji v slo

kaj misliš komu verjamem?

vsem drugim samo sebi ne..

pred eno uro, vandrovec pravi:

 

90% cepljenih se pričakuje, ko dovolj zaostrijo ukrepe...tudi po pogovorih s sodelavci kateri niso cepljeni...ja če bo potrebno se bo šlo cepit...to ne pomeni nič, včasih je boljša kmečka pamet kot naštudirana

Okrog 10% procentov se pričakuje tistih, ki bodo vztrajali do konca...

90% zdravstvenih delavcev je celjenih? ok .. daj še procent kolk od teh jih bo letos koristilo dopust doma.. minimalno..

pred eno uro, BIF pravi:

91% zdravnikov je ŽE cepljenih....nič se ne pričakuje...to je že dejstvo....in če si prebral...z stopnjo izobrazbe pada delež cepljenih....inteligentnih največ cepljenih, bolj tumastih-najmanj cepljenih....

daj še procent kolk od teh jih bo letos koristilo dopust doma.. minimalno..

pred 40 minutami, ukica pravi:

Trenutno ne stoji, je pa stala od novembra do marca/aprila. Ne verjames? Poglej koliko smo se zadolzili, koliko ljudi je na zavodu/cakanju..

a dej dej .. 

https://www.ess.gov.si/trg_dela/trg_dela_v_stevilkah/registrirana_brezposelnost  junij 2021 71094 oseb

https://www.ess.gov.si/_files/13464/trg_dela_junij_2020.pdf

. Ob koncu junija je bilo na Zavodu registriranih 89.377 oseb,  junij 2020

dejansko se je med korono od junija 2020 do junija 2021 nezaposlenost zmanjšala za 18283 oseb !!! po domače ta več kot 20 % manjša brezposelnost !  

poglej si ti ker nabijaš in zavajaš brez podkrepljenih trditev ..

 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!