Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 44 minutami, ukica pravi:

Trenutno ne stoji, je pa stala od novembra do marca/aprila. Ne verjames? Poglej koliko smo se zadolzili, koliko ljudi je na zavodu/cakanju..

Sam imam tak podatek...če je bila zaprta pa še od novembra do aprila je pa še toliko slabše :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

91% zdravnikov je ŽE cepljenih....nič se ne pričakuje...to je že dejstvo....in če si prebral...z stopnjo izobrazbe pada delež cepljenih....inteligentnih največ cepljenih, bolj tumastih-najmanj cepljenih....

Ne ni štos v stopnji izobrazbe, ampak v jajcih. Višja kot je pozicija, večja kot je plača bolj podležejo pritiskom okolice in uradne doktrine. 

Izgovor na izobrazbo je iz trte zvit. In bolan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Ne ni štos v stopnji izobrazbe, ampak v jajcih. Višja kot je pozicija, večja kot je plača bolj podležejo pritiskom okolice in uradne doktrine. 

Izgovor na izobrazbo je iz trte zvit. In bolan.

Bif je pa itak nadbog, nad vsemi IQ sugurne ne pod 200, po njegovem sami inteligenca nekaj velja, vsi ostali kao debili pa smo nule nerazgledane...

Jaz pravimo takole, Snecerja za govornika namesto debelega umazanega Kreka, Bifa pa za predsednika namesto Iveka, in rešitev se bo izpeljala sama po sebi.

Ste za zbiranje podpisov za referendum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Zlatibor said:

Bif je pa itak nadbog, nad vsemi IQ sugurne ne pod 200, po njegovem sami inteligenca nekaj velja, vsi ostali kao debili pa smo nule nerazgledane...

Jaz pravimo takole, Snecerja za govornika namesto debelega umazanega Kreka, Bifa pa za predsednika namesto Iveka, in rešitev se bo izpeljala sama po sebi.

Ste za zbiranje podpisov za referendum?

To je samo pisanje užaljenosti in itak brez argumentov. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so argumenti? Jih ma mogoče:

Jelko?

Blejovička?

Una z zabuhlimi učmi?

Sv. J J?

Dedek mraz tipa Krek?

Argumente mora vsak zase pridobiti in presoditi kaj mu ustreza. 

Čedalje bolj je ta korona eno samo nabijanje, napihovanje cifer, žaljenjenje cepljenih ali necepljenih. Drugačnih vsekakor. Ta najbolj brihtna izjava pa je..da so necepljeni manj inteligentni...bruh. Tako izjavo lahko da samo nerazgledan pussy.

Pa ne leti na Bifa..začela je Blejovička s takimi mahinacijami. Bruh še 1x

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Kje pa so argumenti? Jih ma mogoče:

Jelko?

Blejovička?

Una z zabuhlimi učmi?

Sv. J J?

Dedek mraz tipa Krek?

Argumente mora vsak zase pridobiti in presoditi kaj mu ustreza. 

Čedalje bolj je ta korona eno samo nabijanje, napihovanje cifer, žaljenjenje cepljenih ali necepljenih. Drugačnih vsekakor. Ta najbolj brihtna izjava pa je..da so necepljeni manj inteligentni...bruh. Tako izjavo lahko da samo nerazgledan pussy.

Pa ne leti na Bifa..začela je Blejovička s takimi mahinacijami. Bruh še 1x

 

Bravo Dami, si povedal kar jim gre, vsaj meni ne bo treba.

Argumente naj vsak predstavi in jaz za svojimi stojim. Ne bo me nihče prepričal, da če se cepim takrat sem pa bog i batina i nitko nam ne može ništa.

Poznam ljudi, tudi 3 zdravnike gospod nadbog bif in Sneci, ki so po dveh prejetih dozah Pfizerja in Moderne, zboleli za kao korono in jih mesec al pa še več, se zdaj ne spomnem ni bilo v službo.

Ko sem se z njimi pogovarjal, so mi sicer neuradno rekli, da se, če bi lahko zavrteli nazaj, ne bi nikoli več cepili.

To kateri je manj inteligenten cepljen ali necepljen pri tej stvari sploh nima veze, samo tako primitivno inteligenten nadbog Bif lahko poda tako izjavo, ki me spominja na do sedaj dane izjave vašega vodje Iveka. Uboga Urška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zlatibor pravi:

Bravo Dami, si povedal kar jim gre, vsaj meni ne bo treba.

Argumente naj vsak predstavi in jaz za svojimi stojim. Ne bo me nihče prepričal, da če se cepim takrat sem pa bog i batina i nitko nam ne može ništa.

Poznam ljudi, tudi 3 zdravnike gospod nadbog bif in Sneci, ki so po dveh prejetih dozah Pfizerja in Moderne, zboleli za kao korono in jih mesec al pa še več, se zdaj ne spomnem ni bilo v službo.

Ko sem se z njimi pogovarjal, so mi sicer neuradno rekli, da se, če bi lahko zavrteli nazaj, ne bi nikoli več cepili.

To kateri je manj inteligenten cepljen ali necepljen pri tej stvari sploh nima veze, samo tako primitivno inteligenten nadbog Bif lahko poda tako izjavo, ki me spominja na do sedaj dane izjave vašega vodje Iveka. Uboga Urška.

ti imaš gostilniške argumente, zato drugačne debate ne more biti

take zadeve se končajo s policijo

tebi pol rečem suženj v modri halji?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

ti imaš gostilniške argumente, zato drugačne debate ne more biti

take zadeve se končajo s policijo

tebi pol rečem suženj v modri halji?

Čas bo prinesel kateri argumenti so kaj veljali, pa tudi gostilniški če hočeš, vsaj korone tam ne dobim jo splaknem.

Tudi prav , če sem suženj v kateri halji je čisto vseeno, saj smo konec koncev vsi sužnji bogatim in to vedno bolj, temu se reče moderno suženjstvo.

Debata končana z moje strani veleumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Zlatibor pravi:

Bravo Dami, si povedal kar jim gre, vsaj meni ne bo treba.

Argumente naj vsak predstavi in jaz za svojimi stojim. Ne bo me nihče prepričal, da če se cepim takrat sem pa bog i batina i nitko nam ne može ništa.

Poznam ljudi, tudi 3 zdravnike gospod nadbog bif in Sneci, ki so po dveh prejetih dozah Pfizerja in Moderne, zboleli za kao korono in jih mesec al pa še več, se zdaj ne spomnem ni bilo v službo.

Ko sem se z njimi pogovarjal, so mi sicer neuradno rekli, da se, če bi lahko zavrteli nazaj, ne bi nikoli več cepili.

To kateri je manj inteligenten cepljen ali necepljen pri tej stvari sploh nima veze, samo tako primitivno inteligenten nadbog Bif lahko poda tako izjavo, ki me spominja na do sedaj dane izjave vašega vodje Iveka. Uboga Urška.

Se ne razumeva. Jaz sem cepljen in vem zakaj. Zihr ne ker bi se bal korone . sam poln kurac mam že vsega.

Ni mi všeč da se tule nabijamo. Live and let die. Simpl.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, DAMI34 said:

Argumente mora vsak zase pridobiti in presoditi kaj mu ustreza. 

Torej lahko delam kar hočem, ker imam svoje argumente? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Torej lahko delam kar hočem, ker imam svoje argumente? :?

A ne delaš?

Odločitev za ali proti je vezana na tvoje argumente.

Lahko pa jočeš kako te drugi ogrožajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

A ne delaš?

Odvisno za kaj.

9 minutes ago, DAMI34 said:

Odločitev za ali proti je vezana na tvoje argumente.

Res. Ima pa vsaka odločitev neke posledice, ki jih moraš sprejeti.

10 minutes ago, DAMI34 said:

Lahko pa jočeš kako te drugi ogrožajo.

Dejansko pa jočejo necepljeni in postajo neresnične linke, tabele ki jih ne razumejo, so jim pa številke všeč, itd.

 

Ponavljam. Nikoli nisem silil nikogar. Sem pa odgovoril na neresnične in zavajujoče prispevke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Odvisno za kaj.

Res. Ima pa vsaka odločitev neke posledice, ki jih moraš sprejeti.

Dejansko pa jočejo necepljeni in postajo neresnične linke, tabele ki jih ne razumejo, so jim pa številke všeč, itd.

 

Ponavljam. Nikoli nisem silil nikogar. Sem pa odgovoril na neresnične in zavajujoče prispevke.

Ne jočejo samo necepljeni. Mogoče tako vidiš. Paranojo delajo tudi cepljeni. Še bolj pa oblast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

Še bolj pa oblast.

Oblast je druga tema. Je pa res, da ga na veliko lomi s svojimi odločitvami in predvsem izjavami.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

Oblast je druga tema. Je pa res, da ga na veliko lomi s svojimi odločitvami in predvsem izjavami.

In to dela potem še večjo zmedo. Narod je v strahu,novinarji nabijajo novice za prodajo, spam in fejk novice dodajo svoj lonček in eto..pa maš čip in 5g. Brez pomisliti na realne nevarnosti cepljena ali obolelosti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

Oblast je druga tema. Je pa res, da ga na veliko lomi s svojimi odločitvami in predvsem izjavami.

Nope. Oblast je izbrala stokovnjake, ki so njim po godu. Plačuje jih z dodatki, da delajo po navodilih vlade. Kdorkoli je imel drugačno mnenje od uradne struje  je bil označen za FB, YT strokovnjaka. Druge opcije sploh ni. Ali si z nami,  ali te ni. Razprave različnih mnenj ni. Čeprav marsikateri doktor nasprotuje temu kar se dogaja.

Fafangel je imel neke pomisleke...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zlatibor pravi:

Ko sem se z njimi pogovarjal, so mi sicer neuradno rekli, da se, če bi lahko zavrteli nazaj, ne bi nikoli več cepili.

 Uboga Urška.

kaj vse nekateri naredijo za dopust izven naše države.. 

čepinka se ti smili? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, skalar36 said:

Čeprav marsikateri doktor nasprotuje temu kar se dogaja.

Doktor česa? Filozofije, ekonomije, urolog,.... , samo epidemiolog ne

 

3 minutes ago, skalar36 said:

Fafangel je imel neke pomisleke...

Pomisleke na kaj? Samo na uporabo mask zunaj in polcijsko uro. Nič v zvezi s Corono.

1 minute ago, thumper said:

kaj vse nekateri naredijo za dopust izven naše države.. 

kaj vse si nekateri izmislijo, da se nebi cepili. Lahko v nedogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Doktor česa? Filozofije, ekonomije, urolog,.... , samo epidemiolog ne

 

 

Urolog ni medicine študiral? Trdiš da zna tuje raziskave samo Krek in Blejovička brat?

Širše razprave med medicinci in strokovnjaki NI

Pa Fafangel se je točno zato skregal ker so osli na nijzju in debil kaco pri delitvi cepiv .

Ravno prisila ter samopašno obnašanje ablasti je krivo za nastalo situacijo.

Poglej samo kako se jebejo na Hr meji..na drugih pa ne duha ne sluha.

Birokracija brez efektive je to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

Urolog ni medicine študiral?

Tudi psihiater je.

4 minutes ago, DAMI34 said:

Trdiš da zna tuje raziskave samo Krek in Blejovička brat?

Pri nas sta samo ta dva, ane.

5 minutes ago, DAMI34 said:

Pa Fafangel se je točno zato skregal ker so osli na nijzju in debil kaco pri delitvi cepiv .

Pa saj sem napisal da zaradi nekaterih ukrepov, ni pa nikoli nasprotoval Coroni kot bolezni in pa cepljenju.

5 minutes ago, DAMI34 said:

Poglej samo kako se jebejo na Hr meji..na drugih pa ne duha ne sluha.

Spet to je politika, saj smo že o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ftp pravi:

Pomisleke na kaj? Samo na uporabo mask zunaj in polcijsko uro. Nič v zvezi s Corono.

Pomisleke na ukrepe tistega, ki ga ti "kao" ne maraš. In je takoj odletel. Čeprav z  velikim veseljem trobiš naprej kar točno ta plasira.

Je pa un "stric" iz Amerike lepo priznal, da so kmalu po štartu vedli, da maske ne pomagajo. Pr nas jih pa še vedno nosmo...in ostale bedarije...

Ja folk bi ze začel sprašvat zakaj ta 3. ograjo na Kolpi postavt... maske pa z veseljem nosi, ker je kao za njih dobro...

Ampak... nima smisla... pejd naprej trobit, kar si slišu od uradnih, s strani JJ plačanih, strokovnjakov. 

PS: Koronske dodatke dobivajo za delo, za katerega so plačani, da ga morajo opravljat. Navadna podkupnina, da so tiho. Pa logika je že zdavnaj zapustila ta planet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalar36 said:

Je pa un "stric" iz Amerike lepo priznal

Ja uni stric iz amerike jih stresa kar po vrsti. Marsikaj je že rekel in naredil, zato so bili kar nekaj časa na vrhu...

Drugo pa itak škoda komentirat. Če te to zadovolji imaš prav. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Je pa un "stric" iz Amerike lepo priznal, da so kmalu po štartu vedli, da maske ne pomagajo. Pr nas jih pa še vedno nosmo...in ostale bedarije...

Iz zaupnih virov. Inšpektorica je izrazila svoje mnenje okoli nošenja mask - malo pred upokojitvijo so jo odstavili. Tako delajo naši strokovnjaki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!