Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 24 minutami, Snečer pravi:

Žal je tako, da v neki urejeni družbi, ne more vsak sam solirat in se je treba držati nekih pravil.

Problem je rešljiv s pikecom ali pa krave past na planino :) 

 

Se ti zdi, da soliram? 

Maš občutek, da nas je res samo ene par, ki se ne želimo cepiti, dokler cepivo ne bo preverjeno tako kot naj bi bila cepiva preverjena in dokler proizvajalci cepiv ne prevzamejo odgovornosti za stranske učinke? Ker, če imaš tak občutek, potem ne vem zakaj ni cepljena že več kot polovica Slovencev. In nas bo (po tvojem nasvetu) prekleto dosti paslo krave na planini.

Jaz sem kot Nina....in res ne obsojam nikogar, ki se je cepil. Tudi del moje družine je cepljen, del pa ne....in ne boš verjel, se imamo vseeno zelo radi. Enako s frendi....nekateri so cepljeni, drugi ne, pa dokler drug drugega ne posiljujemo s "svojim prav" je vse točno tako kot je bilo pred korono. 
Tako za cepljene kot necepljene frende, znance in družino pa želim da so zdravi, če pa že zbolijo, da prebolijo katerokoli bolezen s čim manj komplikacijami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Se ti zdi, da soliram? 

Maš občutek, da nas je res samo ene par, ki se ne želimo cepiti, dokler cepivo ne bo preverjeno tako kot naj bi bila cepiva preverjena in dokler proizvajalci cepiv ne prevzamejo odgovornosti za stranske učinke? Ker, če imaš tak občutek, potem ne vem zakaj ni cepljena že več kot polovica Slovencev. In nas bo (po tvojem nasvetu) prekleto dosti paslo krave na planini.

Jaz sem kot Nina....in res ne obsojam nikogar, ki se je cepil. Tudi del moje družine je cepljen, del pa ne....in ne boš verjel, se imamo vseeno zelo radi. Enako s frendi....nekateri so cepljeni, drugi ne, pa dokler drug drugega ne posiljujemo s "svojim prav" je vse točno tako kot je bilo pred korono. 
Tako za cepljene kot necepljene frende, znance in družino pa želim da so zdravi, če pa že zbolijo, da prebolijo katerokoli bolezen s čim manj komplikacijami. 

kdo ti bo pa "preverjal" cepivo?...

zadeva je "preverjena"

čakaš, da nam bodo udi odpadli?

https://www.worldometers.info/world-population/

to si poglej :) planet lahko reši velik kamen iz vesolja

900.000 je ze cepljenih v slo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ?

FB_IMG_1627445841627.thumb.jpg.ba57ff2a8ef11f3ce1a3319f7cd8583c.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Zivnorc pravi:

Po kmečki pameti:

V hladilnik daš v taperverju en  kos sira, ki ga nisi pojedel..... Pa hladilnik odpreš čez en teden....in glej ga zlomka...sir ves plesniv....   :eek:

... Pa prepričan si bil, da je bil sir še čisto lep in nič plesniv...

Ne kupuj več sira v hoferju....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, VS800 pravi:

Ne kupuj več sira v hoferju....:naughty:

...če ga, preden ga daš v taperver, mičkeno pošpricaš s koloidnim srebrom, ne bo splesnel... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

...če ga, preden ga daš v taperver, mičkeno pošpricaš s koloidnim srebrom, ne bo splesnel... 

Jest mam taprauga Paškega že 14dni brez tapervera not pa je tak k nou....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta "pandemija" je le začetek načrta o preureditvi sveta v neko "boljšo" in bolj nadzorovano družbo. V glavnem nas imajo vse za norca z uradnimi podatki in ocenami. Iz protesta proti tem načrtom se ne bom cepil, ne zaradi nekih cepiv...

https://cdn.who.int/media/docs/default-source/ac-docs-2022-2023/programme-budget-2022-2023.pdf?sfvrsn=aa38b404_1&download=true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, vandrovec said:

Ta "pandemija" je le začetek načrta o preureditvi sveta v neko "boljšo" in bolj nadzorovano družbo. V glavnem nas imajo vse za norca z uradnimi podatki in ocenami. Iz protesta proti tem načrtom se ne bom cepil, ne zaradi nekih cepiv...

https://cdn.who.int/media/docs/default-source/ac-docs-2022-2023/programme-budget-2022-2023.pdf?sfvrsn=aa38b404_1&download=true

Jaz bi na tvojem mestu takoj odletel na Mars. JE mogoče, sem videl na FB in televiziji. :eek:

  • Haha 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Jaz bi na tvojem mestu takoj odletel na Mars. JE mogoče, sem videl na FB in televiziji. :eek:

Ja, poznam to možnost...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Jaz bi na tvojem mestu takoj odletel na Mars. JE mogoče, sem videl na FB in televiziji. :eek:

pomoje greste lahko samo vi cepljeni...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, vandrovec said:

Ja, poznam to možnost...:)

Nisem dvomil.

13 minutes ago, VS800 said:

pomoje greste lahko samo vi cepljeni...:naughty:

Jaz sem se pravkar vrnil.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Kuko to mislš, če so pa skos na igli?

...strah jih je, da vi v telo prejeli kakšno nepreverjeno in netestirano substanco.  Ne bi imeli koga tožit, če bi prišlo do posledic. Pa še čip bi lahko kdo aktiviral in spremljal pri katerem dilerju nabavljajo testirano, preizkušeno in od FDA odobreno robo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Erikcslo said:

Malo SCI-FI za nekatere:

Chris Sweeney, the guy who recently published a piece trying to shame people who refuse the Covid "vaccine".

https://www.rt.com/op-ed/530379-dna-astronomy-connection-book-mason/

 

Pa še to spada zraven!

 

conspiracy1.jpg

 

7 minutes ago, VS800 said:

:ninja:nudisti so ga najebal:naughty:

219871651_10226415173786082_5700515789245332606_n.jpg

 

Test.jpg

Potem se pa čudite, zakaj vas imajo za manj inteligentne. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!