Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Hvala za IQ analizo, nismo vsi "über rasse", kot nekateri tu!

Pa mogoče mi lahko poveš, kaj si razumel v zadnjem linku - samo zato, da tudi mi z nizkim IQ-jem nekako vidimo vaš način gledanja na stvari!

Hvala

Popravljeno . Popravil Erikcslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Erikcslo said:

Hvala za IQ analizo, nismo vsi "über rasse", kot nekateri tu!

Pa mogoče mi lahko poveš, kaj si razumel v zadnjem linku - samo zato, da tudi mi z nizkim IQ-jem nekako vidimo vaš način gledanja na stvari!

Hvala

Non stop jamrate da se vas posiljuje in žali, takoj za tem postate take neumnosti.

Zadnji link.

Tip je napisal knjigo in išče ljudi ki padajo - kupujejo take knjige. Več ali manj samo za zaslužek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong answer, try again! - Napačen odgovor, probaj še enkrat!

Sploh ga nisi prečital, je potrebno povezat 3, 4 stvari na svetovni sceni, da vidiš sliko, ki jo hoče prikazat!

Hiter si pa za nekoga deskriditirat in žalit - da ti bo jasno, sem že zdavnaj prebolel take samospoštovane in samoušečne ljudi.

Bi ti pa priporočil pregled pri psihijatru za tvoje dobro, če že sam ne moreš naredit samodiagnostiko samega sebe.

To je bilo dobronamerno in nimam nič proti tebi, samo....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...da se umaknemo iz medsebojnih obtoževanj.

Kako gledate na prihodnost, kaj mislite, kakšen svet je v načrtu vseh glavnih odločevalcev, politike, znanosti, kapitala...načrti so, kot jih ima vsaka firma ali vsak posameznik za bližnjo prihodnost. Vidi se, da je usmerjenost v digitalizacijo na vseh področjih, umetna inteligenca...namesto zdravnika bo v ambulanti računalnik in predpisal recept. V glavnem, vse pomembne funkcije naj bi upravljala umetna inteligenca...tisti z lastnim mišljenjem niso zaželjeni v prihajajoči skupnosti...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

OK...da se umaknemo iz medsebojnih obtoževanj.

Kako gledate na prihodnost, kaj mislite, kakšen svet je v načrtu vseh glavnih odločevalcev, politike, znanosti, kapitala...načrti so, kot jih ima vsaka firma ali vsak posameznik za bližnjo prihodnost. Vidi se, da je usmerjenost v digitalizacijo na vseh področjih, umetna inteligenca...namesto zdravnika bo v ambulanti računalnik in predpisal recept. V glavnem, vse pomembne funkcije naj bi upravljala umetna inteligenca...tisti z lastnim mišljenjem niso zaželjeni v prihajajoči skupnosti...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Erikcslo said:

Wrong answer, try again! - Napačen odgovor, probaj še enkrat!

Sploh ga nisi prečital, je potrebno povezat 3, 4 stvari na svetovni sceni, da vidiš sliko, ki jo hoče prikazat!

Hiter si pa za nekoga deskriditirat in žalit - da ti bo jasno, sem že zdavnaj prebolel take samospoštovane in samoušečne ljudi.

Bi ti pa priporočil pregled pri psihijatru za tvoje dobro, če že sam ne moreš naredit samodiagnostiko samega sebe.

To je bilo dobronamerno in nimam nič proti tebi, samo....

 

Si ugotovil zdaj, zakaj so necepleni nevarni za vnos bolezni iz tujine, čeprav so tesatirani?

Že tu se ti je ustavilo, ti pa na veliko prehitevaš in se precenjuješ. Začni na začetku in zaključek bo bolj realen, ne pa da najprej postaviš zaključek, potem iščeš svojo resnico.

27 minutes ago, vandrovec said:

Kako gledate na prihodnost,

Pripravljam dopust za avgust ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, ftp said:

Si ugotovil zdaj, zakaj so necepleni nevarni za vnos bolezni iz tujine, čeprav so tesatirani?

Že tu se ti je ustavilo, ti pa na veliko prehitevaš in se precenjuješ. Začni na začetku in zaključek bo bolj realen, ne pa da najprej postaviš zaključek, potem iščeš svojo resnico.

Pripravljam dopust za avgust ?

Sem ugotovil in če se ne spomneš si me ti opozoril zakaj je tako, za to sem ti dal srčka (like)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Erikcslo said:

Sem ugotovil in če se ne spomneš si me ti opozoril zakaj je tako, za to sem ti dal srčka (like)!

Saj zato, ker se ti zatakne že pri enostavnih stvareh, pusti drugo pri miru. Dajmo raj o čem drugem. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

OK...da se umaknemo iz medsebojnih obtoževanj.

Kako gledate na prihodnost, kaj mislite, kakšen svet je v načrtu vseh glavnih odločevalcev, politike, znanosti, kapitala...načrti so, kot jih ima vsaka firma ali vsak posameznik za bližnjo prihodnost. Vidi se, da je usmerjenost v digitalizacijo na vseh področjih, umetna inteligenca...namesto zdravnika bo v ambulanti računalnik in predpisal recept. V glavnem, vse pomembne funkcije naj bi upravljala umetna inteligenca...tisti z lastnim mišljenjem niso zaželjeni v prihajajoči skupnosti...

....končno odlično vprašanje. Samo ne vem, če je tema ravno prava. Bomo verjetno vse spet pomešali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, VS800 pravi:

Zadnja žrtev cepljenja je bila 40 letna zdravnica, katero je mož zapustil zaradi 25 letne necepljene medicinske sestre.

 

 

 

:)

Zihr glupača neka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, VS800 pravi:

Zadnja žrtev cepljenja je bila 40 letna zdravnica, katero je mož zapustil zaradi 25 letne necepljene medicinske sestre.

 

 

 

:)

Tepec. Cepljena bo čez dve leti itak umrla. Pobral bi še njeno zapuščino...pol pa lahko vzame vsako glupačo.... Neroden tip...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, jvalant pravi:

 

Več okužb bodo prenesli preboleli in cepljeni -ker se jim večini ne bodo pokazali simptomi bodo pa kužni..

pred 18 urami, Snečer pravi:

Žal je tako, da v neki urejeni družbi, ne more vsak sam solirat in se je treba držati nekih pravil.

Problem je rešljiv s pikecom ali pa krave past na planino :) 

Morda je slika naslednjega: besedilo

Jaz sem Maja :) Bodite kot Maja :) 

Sam sebi si rekel "pič*a"?

Dejansko bi se moral banat zaradi podtalnega žaljenja samega sebe.

pred 17 urami, Snečer pravi:

kdo ti bo pa "preverjal" cepivo?...

zadeva je "preverjena"

Ti kot pravnik bi lahko ločil med "odobreno" in "pogojno odobreno za rok enega leta"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cepljeni , ki sedaj tako jamrate okoli stroškov zdravljenja sprejmete obojestranskost?

Če bi se mi zdravi strinjali s plačilom zdravljenja ob morebitni okužbi s korono - potem bi se morali tudi cepljeni strinjati za samoplačniško varianto v slučaju negativnih učinkov cepiva in odpravljanju ter zdravljenju le teh posledic. ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na meji CRO-SLO. Novokračine...rampa se dvigne...skočim z mopeda, organ pomaha naprej. Splezam nazaj na moped..korona servis opravljen z odliko :P

Že ko me je vidu je vedu, da sm ceplljen in inteligenten :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

Tepec. Cepljena bo čez dve leti itak umrla. Pobral bi še njeno zapuščino...pol pa lahko vzame vsako glupačo.... Neroden tip...

Verjetno cepljeni ne bodo kar umirali po dveh, treh letih...to se mi ne zdi verjetno. Možno bi bilo, da bi na cepljenje imeli lahko nek vpliv oz. nadzor...pa ne mislim na čipe. ..da je cepivih nekaj, kar bi reagiralo na določena sevanja...podobno kot v biološkem orožju. Če povežemo katastrofo v Italiji in podatek, da je bila večina cepljenih proti gripi...kaj, če so jih za probo cepili s temi cepivi? Vem, da je to le razmišljanje in nič ne pomeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Verjetno cepljeni ne bodo kar umirali po dveh, treh letih...to se mi ne zdi verjetno. Možno bi bilo, da bi na cepljenje imeli lahko nek vpliv oz. nadzor...pa ne mislim na čipe. ..da je cepivih nekaj, kar bi reagiralo na določena sevanja...podobno kot v biološkem orožju. Če povežemo katastrofo v Italiji in podatek, da je bila večina cepljenih proti gripi...kaj, če so jih za probo cepili s temi cepivi? Vem, da je to le razmišljanje in nič ne pomeni...

ne 2 do 3 leta, prvi začnemo septembra, a nis prebral?

 

 

Med nama povedano, pa ne okol govort. Še kurčevega zdravila za neke bolezni ne najdejo, dobil so za silo cepivo za korono, a ti misliš da so ustvarili tempirano bombo s tajmerjem? :P

V Italiji ni nič posebnega. Si 'prav zapisal..so neke vzročne povezave (cepljenje za gripo in umiranje za korono kmalu po tem), kar pa ne pomeni da so planske, prej šalbajzerke. 

Moraš pa Italijo vzet kot primer, imeli so hudo veliko starostnikov, nagrupiranih na malem območju, sral so ga po bolnicah brez najmanjše izolacije bolnih (no srali..bili so prvi na udaru, pa so se učili) Moraš vedeti da Italija je poden napram nam, ki nismo ravno neka cvetka v zdravstvu. Smo pa mali, kar pomeni, da je možna lažja kontrola, nadzor, distanca.

In pri vsem tem sranju sploh ne rabiš "svetovne zarote". Šit hepens..kar sam :D

Če ti bo pa lažje pri duši..itak, vse je zračuiinano na mm natančno...folk bo umiral, točno 666 dni od drugega odmerka. (666 the number of the beast) ?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Med nama povedano, pa ne okol govort. Še kurčevega zdravila za neke bolezni ne najdejo, dobil so za silo cepivo za korono, a ti misliš da so ustvarili tempirano bombo s tajmerjem? :P

V Italiji ni nič posebnega. Si 'prav zapisal..so neke vzročne povezave (cepljenje za gripo in umiranje za korono kmalu po tem), kar pa ne pomeni da so planske, prej šalbajzerke. 

Moraš pa Italijo vzet kot primer, imeli so hudo veliko starostnikov, nagrupiranih na malem območju, sral so ga po bolnicah brez najmanjše izolacije bolnih (no srali..bili so prvi na udaru, pa so se učili) Moraš vedeti da Italija je poden napram nam, ki nismo ravno neka cvetka v zdravstvu. Smo pa mali, kar pomeni, da je možna lažja kontrola, nadzor, distanca.

In pri vsem tem sranju sploh ne rabiš "svetovne zarote". Šit hepens..kar sam :D

Če ti bo pa lažje pri duši..itak, vse je zračuiinano na mm natančno...folk bo umiral, točno 666 dni od drugega odmerka. (666 the number of the beast) ?

 

 

Sam pač izhajam iz predpostavke, da je bilo vse to skrbno načrtovano in pripravljeno. Ne nasedam pa vsem ki strašijo z vsemogočim in ustanavljajo sedaj kao neka rešilna združenja in podobno....

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Sam pač izhajam iz predpostavke, da je bilo vse to skrbno načrtovano in pripravljeno. Ne nasedam pa vsem ki strašijo z vsemogočim in ustanavljajo sedaj kao neka rešilna združenja in podobno....

ma kaj načrtovano?

Za paniko in paranojo ustvarit ne rabiš dosti..par medijev in nabijat do nezavesti.

Će pogledaš JJa, nas je on edini osvobodil pred cca 30imi leti...tako gre. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Sam pač izhajam iz predpostavke, da je bilo vse to skrbno načrtovano in pripravljeno.

Saj to je problem. Najprej si dal diagnozo, potem prilagajaš simptome. Predpostavka ti je zgrešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, ftp pravi:

Saj to je problem. Najprej si dal diagnozo, potem prilagajaš simptome. Predpostavka ti je zgrešena.

Seveda je to glavni problemAshampoo_Snap_2021_07.28_21h10m08s_001_.thumb.png.0e0d6c662ca14eaf86788d85cb709b09.png

precej posnetkov in objav je izpred let, ko so napovedovali pandemijo in svarili o prenaseljenosti planeta...in glej ga zlomka, bog jih je uslišal:)

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Seveda je to glavni problemAshampoo_Snap_2021_07.28_21h10m08s_001_.thumb.png.0e0d6c662ca14eaf86788d85cb709b09.png

precej posnetkov in objav je izpred let, ko so napovedovali pandemijo in svarili o prenaseljenosti planeta...in glej ga zlomka, bog jih je uslišal:)

Vauuuu, jaz ti pa povem da bo čez 2 dni petek. Boš videl.

Zdaj pa resno. Tista napoved je popolnoma logična, če razmisliš kako narava "deluje". Ko so ugodni pogoji se rastline ali živali hitro množijo. Ko jih  je preveč, ali se pogoji spremenijo se populacija zmanjša zaradi lakote, bolezni, požarov. Vse to je ciklično, ponekod sezonsko ponekod v stoletjih, tisočletjih,..

Širjenje virusa je kot požar. Če je drevo na vsakih 100m se ne bo razplamtel, če pa so en blizu drugega pa se hitro razširi. Tako je z večanjem gostote prebivalstva večja možnost širjenja bolezni.

Vse je po zakonih narave. Samo eni to vidijo eni so pa prepametni da bi videli.

Sicer pa je iz zgodovine znano, da so si ljudje nepoznano razlagali s strici od zgoraj (beri bogovi), sedaj pa s strici iz ozadja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!