Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

5 minutes ago, Snečer said:

največji virus na Zemlji je tole

https://www.worldometers.info/world-population/

zaenkrat še ni zdravila

tako da je lakota relativna zadeva, dokler populacija tako noro raste...

Seveda je zdravilo, populacija se veča samo v nerazvitih državah vse ostale države kontrolirajo nataliteto razen pri nas - enkrat pravijo da je preveč ljudi in da več kot 2 otroka ni zaželjeno, z druge strani pa subvencionirajo družine z 3 in več otroki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je tretjina cepiv placebo za pomembnejše ljudi...se nekaj govori.

Kaj pa toliko nenadnih smrti letos, kdor bere kroniko, utopitve in podobno...poznam en primer, kmalu po cepljenju, vzrok pa udarec z glavo ob kamen... https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/sok-nenadoma-se-je-zgrudila-ozivljanje-ni-bilo-uspesno/  Sigurno nobeno od teh smrti ni zaradi cepiva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, John2005 said:

Nabijaš. A kaj ni bilo res kar sem napisal?

ne

5 hours ago, John2005 said:

Si pa dobro povedal v zadnjem stavku. Če nebi vsak dan trobil io koroni sploh nebi vedu da obstaja

Vidiš da ne znaš niti prebrat ali razumet. :headbang:

napisal sem, da če ne bi bilo letal, vlakov, avtov,..., bolezen naverjetneje ne bi niti prišla do nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Erikcslo said:

Lej, je prevelika razlika, da sploh lahko komentirava - je brez smisla...

Jap, definitivno...   ampak smrti zaradi strele se vseeno nisi razlozil. Razlike so, noces pa argumente popraviti, korigirati ali razsvetliti. In to argumente od "antivaxerskega dokaza", ki je res ocitna manipulacija.  Je res brez smisla!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, kaizer said:

Samo dobičkarje se ukine pa smo zmagal...

A ti delaš za dobiček ali samo dobrodelno brezplačno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Erikcslo pravi:

Saj ni potrebno, da jih poznaš, narejena so bila da bi nahrenili celi svet in izkoreninili lakoto - največji vius! Pa je šlo drugo pot, vsa semena so korporacijska, hrana se meče v smeti da se lahko dvigne cena, ljudje umirajo od lakote še več... Tako poznaš moralo in empatijo do sočloveka teh korporacicij.

Če ne bi bilo dobička, bi ti v najboljšem primeru hodil v čevljih... Ponudbo namreč poganja želja po dobičku in posledično zmožnost nakupa "nepotrebnega luksuza". Bi se ti brez dobička kurac z Ducatijem vozil... ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, ftp said:

A ti delaš za dobiček ali samo dobrodelno brezplačno?

Dobickov je vec vrst, tudi miljarderji so, katerih zaposleni vsi vec al manj na minimalcih.....

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, jvalant said:

Dobickov je vec vrst, tudi miljarderji so, katerih zaposleni vsi vec al manj na minimalcih.....

In kaj ima to veze s korono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, SF said:

Če ne bi bilo dobička, bi ti v najboljšem primeru hodil v čevljih... Ponudbo namreč poganja želja po dobičku in posledično zmožnost nakupa "nepotrebnega luksuza". Bi se ti brez dobička kurac z Ducatijem vozil... ?

Vidim da ti oči okoli frčijo kot kameleonu, nekateri imajo jezik hitrejši od možganov, ti pa tipkaš hitreje od možganov - slab znak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, BIF said:

Eto...tu imate še en strokovni kanal na antivax nivoju. Lajkajte in se izobražujte.....

 

To je na tvojem nivoju, jaz takih ne gledam in me niti ne zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, BIF pravi:

Eto...tu imate še en strokovni kanal na antivax nivoju. Lajkajte in se izobražujte.....

 

lol, lepo pove, kako lupi sledilce z nategom

only fans naj odpre, bo vsaj nekaj

pa kavo pije, strup... noro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Erikcslo pravi:

Vidim da ti oči okoli frčijo kot kameleonu, nekateri imajo jezik hitrejši od možganov, ti pa tipkaš hitreje od možganov - slab znak!

U jebemti po nesreči sem narobe citiral... Se vidi, da nisem profesionalen trol...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kaizer pravi:

Če ne bi bilo dobička, bi ti v najboljšem primeru hodil v čevljih... Ponudbo namreč poganja želja po dobičku in posledično zmožnost nakupa "nepotrebnega luksuza". Bi se ti brez dobička kurac z z GSom vozil... Kot prvo ga nihče po liniji najmanjšega odpora ne bi hotel naredit, kot drugo, ga ne bi hotel naredit za prazne obljube in stare knofe... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, BIF pravi:

Eto...tu imate še en strokovni kanal na antivax nivoju. Lajkajte in se izobražujte.....

 

.... Na začetku se mi je zdela kr huda bejba.... Pol sem pa očala gor dal, pa mal povečal.... Bljak...ko govori, krivi ustnice navzdol.... 

... Pa nohte si grize..... Al ma pa polomljene od hare-hare zvončkov in kraguljčkov.... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zivnorc pravi:

.... Na začetku se mi je zdela kr huda bejba.... Pol sem pa očala gor dal, pa mal povečal.... Bljak...ko govori, krivi ustnice navzdol.... 

... Pa nohte si grize..... Al ma pa polomljene od hare-hare zvončkov in kraguljčkov.... 

....klasična antivaxerca.....na prvi pogled še nekak.....ko pa pogledaš pobližje...bogo vse skupaj....

pred eno uro, Erikcslo pravi:

To je na tvojem nivoju, jaz takih ne gledam in me niti ne zanima!

...To si ti misliš....kot o vsem ostalem v tej temi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BIF pravi:

....klasična antivaxerca.....na prvi pogled še nekak.....ko pa pogledaš pobližje...bogo vse skupaj....

...To si ti misliš....kot o vsem ostalem v tej temi......

Screenshot_2021-07-31-18-53-57-547_com.android.chrome.thumb.jpg.0250d1b746bf9b89e1846f427492caee.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Erikcslo pravi:

Sem bil na plaži, okoli mene vsi cepljeni z Pfizer in ko sem vključil bluetooth na telefonu mi je o pokazalo!

223738734_1025734418233131_8503279960309152763_n.jpg

vibriči in slušalke so to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri v tem forumu ste pomilovanja vredni in sram vas je lahko, da tako delujete pa tudi kakšen Master Moderator bi lahko ukinil nekatere dvojne profile!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!