Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

A se ti zdi meni se pa zdi da bo treba malo vzgoje z palico , danes v trgovini ---ni pa ni se mogla spokat od blagajne pa vrečko pa čigumije pa tamal zraven joka pa, pa,k pa potem ko je že plačala pa mi že malo zakuha pa rečeš kaj si pa taslabš ker 'ona je cepljena ja pajade č si kej pozabla kupit pejd še enkra u vrsto  men pa post tisti meter prostora fraj  ,da hzrihtam plačam pa grem ,pol pa jaz zdrav ogrožam ceplenje malo morgen so bili taplavi ravno pred urati k je edeno od njih nekaj za sebe rihtal ni falilo za mišji kurac do orng sranja , še trgovka je pol mirila situacijo ,sam porka madona ,da me bodo sedaj že na vsakem koraku nekaj jebali sploh pa gospe od onih dole ,e zajebi brate

Ki zdaj hudi tisti tvoj komet da zrihta-popuca  zadevo.:angryrant1:

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, John2005 said:

CDC tudi priporoča ivermektin za zdravljenje ... pa ste to nekateri označili za buče. Zdej se pa odločte a boste določenemu viru zupali 100% al samo ko govori kar vam paše

Ga lahko dobim v Slo brez birokratskih težav? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

Ga lahko dobim v Slo brez birokratskih težav? 

Ni bil point v temu a ga lahko dobiš. Gre se da je mantra da je to drek od dreka .... a CDC ga priporoča. Torej enkrat nekateri klele gor sledite CDCju ko muha dreku.... ko pa ne paše kar govorijo se pa išče neke bedaste izjave. Ni pa to letelo neposredno nate. Sej se prepoznajo tisti, ki se morajo.

Kolona v hlevček na striženje

https://www.24ur.com/novice/korona/pogoj-pct-nova-normalnost-interes-za-cepljenje-se-povecuje.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjamem da so še druge rešitve, samo pogledam kaj mi je ponujeno. 

Tudi ko grem na volitve mislim da so vsi eni loleki, samo poskušam izbrat najmanj škodljivega (ali karkoli da ni JJ) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Mavti pravi:

A se ti zdi meni se pa zdi da bo treba malo vzgoje z palico , danes v trgovini ---ni pa ni se mogla spokat od blagajne pa vrečko pa čigumije pa tamal zraven joka pa, pa,k pa potem ko je že plačala pa mi že malo zakuha pa rečeš kaj si pa taslabš ker 'ona je cepljena ja pajade č si kej pozabla kupit pejd še enkra u vrsto  men pa post tisti meter prostora fraj  ,da hzrihtam plačam pa grem ,pol pa jaz zdrav ogrožam ceplenje malo morgen so bili taplavi ravno pred urati k je edeno od njih nekaj za sebe rihtal ni falilo za mišji kurac do orng sranja , še trgovka je pol mirila situacijo ,sam porka madona ,da me bodo sedaj že na vsakem koraku nekaj jebali sploh pa gospe od onih dole ,e zajebi brate

Ki zdaj hudi tisti tvoj komet da zrihta-popuca  zadevo.:angryrant1:

V Ljubno ob Savinji je močna antiwaxerska celica na šoli.

https://skandal24.si/skandal/to-je-razrednicarka-7-razreda-os-ki-velja-za-kolovodjo-nelegalnih-shodov-na-katerih-ogrozajo-javno-zdravje/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, John2005 pravi:

CDC tudi priporoča ivermektin za zdravljenje ... pa ste to nekateri označili za buče. Zdej se pa odločte a boste določenemu viru zupali 100% al samo ko govori kar vam paše

Od kdaj pa CDC priporoča ivermectin za zdravljenje korone?!?

https://letmegooglethat.com/?q=CDC+doesn't+ivermectin

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, John2005 pravi:

CDC tudi priporoča ivermektin za zdravljenje ... pa ste to nekateri označili za buče. Zdej se pa odločte a boste določenemu viru zupali 100% al samo ko govori kar vam paše

Ivermectin poznam iz veterinarske medicine, tudi veterinarji ga sploh več ne uporabljajo, razen še pri drobnici in konjih.

Glede na to, kaj je to zdravilo, si ga nikakor ne bi želela prejeti. Raje cepivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem naj še eden reče da se gre za moje zdravje     onlikeš ostalo je za zavajanja neprijatelja

SLOVENIJA

'Onkološki inštitut od 10- do 100-krat preplačal storitve Marčičevega podjetja Marand'

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

To so taki, ki ne bi preverjali PCT....bi pa preverili še mojo staro mamo, če bi hotel pri njih vnovčit turistični bon. Take pajzle kar zapret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, John2005 pravi:

Ni bil point v temu a ga lahko dobiš. Gre se da je mantra da je to drek od dreka .... a CDC ga priporoča. Torej enkrat nekateri klele gor sledite CDCju ko muha dreku.... ko pa ne paše kar govorijo se pa išče neke bedaste izjave. Ni pa to letelo neposredno nate. Sej se prepoznajo tisti, ki se morajo.

Kolona v hlevček na striženje

https://www.24ur.com/novice/korona/pogoj-pct-nova-normalnost-interes-za-cepljenje-se-povecuje.html

Kako zdaj?....z ivermektinom se bi zdravili....cepivo pa je strup....

Priložnostno opletanje pač.

Sem ti že povedal, ko ravno na mene ciljaš....v večih letih in različnih primerih sem videl kako ivermektin deluje (njegove stranske učinke)....in se s te sranjem ne vi zdravil nikoli. Pa cepljen sem in nisem imel nobenih težav in svobodno živim.

Ti nisi ne cepljen, ivermektin pa poznaš samo iz napisov.....in bi me rad malo šolal?....slabo ti gre. Nekaj ali nekoga drugega si najdi za te bolane igrice.

Ali pa vsaj bodi ded pa zavihaj rokav, da se bomo imeli vsaj enakopravno o čem pogovarjat....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivermectin lahko hvalijo tisti laiki, ki o njem ne vedo prav nič.

Lahko ga na kratko opišem le iz veterinarske medicine.

Je izredno močan antiparazitik, za notranje in zunanje zajedavce. Učinkovito ubija tudi srčno glisto pri psih in mačkah.

Veterinarji ga pri teh vrstah živali skoraj ne uporabljajo več (ali sploh ne več), ker je uporaba pri psih vseh collie pasem lahko smrtno nevaren. Prav tako je enako nevaren pri mešancih katere od teh pasem.

Te pasme psov lahko imajo dedno mutacijo na genu MDR1, ki lahko povzroči, da ivermectin prebije možgansko ovojnico in psu povzroči tako hude nevrološke motnje, ki privedejo do sigurne mučne smrti. 

Dejansko ivermectin psa ubije na enak način, kot parazita. Antidota ni, lahko samo opazuješ grozljivo smrt svojega psa.

Ok, na kratko nadaljujem s tem, da se psu s preprostim testom krvi ali sline ugotovi, če ima občutljivost na to zdravilo, odgovorna vzreja pa gre v to smer, da se pse s to mutacijo ne pari, ker je napaka dedna.

Ne glede na napisano, pa mi je nekoč ena veterinarka zagotovila, da kateremukoli psu collie pasme ne bi nikoli aplicirala ivermektina, ne glede na rezultat testa. Problem pa so potem mešančki, če ne veš, katerega starša ima v sebi.

No, to samo na kratko o ivermektinu, pa se odločite, če ga želite kot zdravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ženski spol...ni mišljeno nič osebnega....samo za primerjavo nesmislov.

Logest kontracepcijske tablete, ki so v množični uporabi. Preberite si kontraindikacije in možne zaplete....

https://si.draagle.com/#!/drug/maq/?sub=20&fact=map_fyf

Ampak ne...ni problem...za kurca jahat vsak dan eno tabletko brez problema....cepit se, ker ima en na milijon težave z krvnim strdkom....ne to pa...tega strupa pa ne....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....cepit se, ker ima en na milijon težave z krvnim strdkom....

Tale eden na miljon je pri nas  v zgornjesavinjski dolini  očitno pobegnil z vajeti,  ker, če bi videl in sem videl posledice (uradno itak ni nič nić in še enkrat nič ) tole o enem na miljon še zdaleč ne pije vode pa ne se zame bat ampak resnica ni dlih ena na miljon razen, če je zgornjesavinjska dolina nekajkrat zadela tombolo .

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, BIF pravi:

Brez zamere ženski spol...ni mišljeno nič osebnega....samo za primerjavo nesmislov.

Logest kontracepcijske tablete, ki so v množični uporabi. Preberite si kontraindikacije in možne zaplete....

https://si.draagle.com/#!/drug/maq/?sub=20&fact=map_fyf

Ampak ne...ni problem...za kurca jahat vsak dan eno tabletko brez problema....cepit se, ker ima en na milijon težave z krvnim strdkom....ne to pa...tega strupa pa ne....

Nisi navedel še ostalih stranskih učinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, BIF pravi:

Kako zdaj?....z ivermektinom se bi zdravili....cepivo pa je strup....

Priložnostno opletanje pač.

Sem ti že povedal, ko ravno na mene ciljaš....v večih letih in različnih primerih sem videl kako ivermektin deluje (njegove stranske učinke)....in se s te sranjem ne vi zdravil nikoli. Pa cepljen sem in nisem imel nobenih težav in svobodno živim.

Ti nisi ne cepljen, ivermektin pa poznaš samo iz napisov.....in bi me rad malo šolal?....slabo ti gre. Nekaj ali nekoga drugega si najdi za te bolane igrice.

Ali pa vsaj bodi ded pa zavihaj rokav, da se bomo imeli vsaj enakopravno o čem pogovarjat....

Omenjajo ga kot preventivo v majhnih dozah

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Ivermectin poznam iz veterinarske medicine, tudi veterinarji ga sploh več ne uporabljajo, razen še pri drobnici in konjih.

Glede na to, kaj je to zdravilo, si ga nikakor ne bi želela prejeti. Raje cepivo!

V drugi polovici lanskega leta pa so predvsem iz držav v razvoju začela prihajati poročila, da staro zdravilo ivermektin, ki je sicer namenjeno za zdravljenje parazitskih okužb, uspešno preprečuje okužbo z virusom sars-cov-2 in bistveno ublaži potek bolezni pri okuženih osebah. Prvi v zahodnem svetu, ki je postal pozoren na ivermektin, je bil dr. Pierre Kory, strokovni vodja skupine Front Line Covid-19 Critical Care Alliance (FLCCC Alliance), St. Luke's Aurora Medical Center, Milwaukee, ZDA. Dr. Kory je zbral rezultate vseh že objavljenih in še neobjavljenih kliničnih raziskav. Njegovemu zaključku, da ivermektin pri osebah z visokim tveganjem učinkovito preprečuje okužbo, okuženim pa znatno izboljša možnosti za preživetje, sta nato v neodvisnih analizah pritrdila še dr. Andrew Hill iz Liverpoola in dr. Theresa Lawrie iz Londona.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Ivermectin lahko hvalijo tisti laiki, ki o njem ne vedo prav nič.

 

No, to samo na kratko o ivermektinu, pa se odločite, če ga želite kot zdravilo.

Res nič ne vem, ampak glede na to da ga še vedno dajejo ljudem in to tisočim in tisočim vsako leto, tudi Joe Rogan ga je nekaj pojedel, spet ne mora bit tako hud? Sej tudi ibuprofeni imajo cel kup stranskih učinkov in psa fentajo na grozen način, nekateri ljudje jih pa jejo kot jaz m&m.

Zdej če bi mi nekdo rekel, zdravilo za konja te lahko reši respiratorja in ima zato vsaj nekaj kliničnih dokazov bi morda rezno razmišljal o tem da bi ga vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se bomo tak vsi necepljeni testirali.... Torej bomo zdravi... Bolani pa doma in ne bomo sirili okuzb..  V 14 dneh bo virus izginil.... Oz. Bo st. Okuzenih upadlo... Kaj pa ce ne? Bomo spet krivi necepljeni? Zidance? Feste? Maturantski? Samo tak vprasam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže s twitterja... da boste vedeli zakaj imate modra jajca, če ste se cepili...

Screenshot 2021-09-15 at 00.18.28.png

Nicki Minaj told 22.6m people COVID vaccines cause 'swollen testicles'. Twitter did nothing

https://www.euronews.com/next/2021/09/14/nicki-minaj-told-22-6m-people-covid-vaccines-cause-swollen-testicles-twitter-did-nothing

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!