Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

kadar čem kakor čem in kamorkol čem, nihče mi ne bo govoril kdaj naj z granitom opletam.

Sem pa vseeno mnenja da boljše rezultate da dobra vzgoja, predvsem pa razuvenja nečesa kar ni čisto nikaršen bawbaw. Vsi podatki so vedno jasni in znani s strani uradnih inštitucij. Zato si jemljem čisto svobodo tudi javno kritizirat nebuloze ukrepov.

Medtem ko tebe skrbi, kako do kondomov na petrol :P

 

Vidiš, takoj ciničen, pa čeprav ni potrebe. 

Niti ni bil moj namen, da te jaz slučajno kaj priganjam kam ti moraš it. Samo vprašal sem, ker si že ravno omenil da je pa čas da se to zgodi. Sem mislil da si že v prvi bojni vrsti. 

To, kaj pa mene skrbi prjatu, pa res ni tvoja skrb. Ti poskrbi da se boš cepil s tekočo problematiko, ostale pusti...cheers! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

Vidiš, takoj ciničen, pa čeprav ni potrebe. 

Niti ni bil moj namen, da te jaz slučajno kaj priganjam kam ti moraš it. Samo vprašal sem, ker si že ravno omenil da je pa čas da se to zgodi. Sem mislil da si že v prvi bojni vrsti. 

To, kaj pa mene skrbi prjatu, pa res ni tvoja skrb. Ti poskrbi da se boš cepil s tekočo problematiko, ostale pusti...cheers! 

cheers......ulico je pred časom omenjal Sneci, tudi njemu sem odgovarjal, ne vem kaj ma granit s tem veze, oziroma tvoje vprašanje, razen da prcaš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

mislim, da je čas za granitne kocke in še kaj drugega.

 

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

cheers......ulico je pred časom omenjal Sneci, tudi njemu sem odgovarjal, ne vem kaj ma granit s tem veze, oziroma tvoje vprašanje, razen da prcaš.

 

Zdaj pa res ne vem kdo tukaj prca. Dopuščam možnost, da ne znam brati. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

 

Zdaj pa res ne vem kdo tukaj prca. Dopuščam možnost, da ne znam brati. 

 

se bom popravil, moje metanje granitnih kock..je pa čas, to pa vsekakor. Dopuščam pa možnost, da se rad obešaš na zgolj eno besedno zvezo. Miljon drugih postov, ki so bližje reali, pa so nepomembni,

Veš, niso vsi protesti samo kolesarjenje in mahanje s transparenti pred parlamentom. Možno je tudi drugače, celo virtualne kocke se da kam rukniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

se bom popravil, moje metanje granitnih kock..je pa čas, to pa vsekakor. Dopuščam pa možnost, da se rad obešaš na zgolj eno besedno zvezo. Miljon drugih postov, ki so bližje reali, pa so nepomembni,

Veš, niso vsi protesti samo kolesarjenje in mahanje s transparenti pred parlamentom. Možno je tudi drugače, celo virtualne kocke se da kam rukniti.

Vids dami, k se takoj vžgeš na moj post in ne premisliš. 

Nisem jaz tebe nič prcal, zajebaval, se obesil na besedno zvezo. 

Razumel sem (ce se motim, me popravi), da na nek način pozivaš na proteste s kockami (kot je bilo to na študentskih protestih v lj). In me je enostavno zanimalo, ali samo pozivaš k temu, al si med tistimi, ki dejansko nekaj tudi naredijo? 

Nepomembni? Kaj je meni pomembno in kaj ne, bi kar sam presodil če smem...

Če premoreš normalen odgovor, odgovori, drugače rajši ne, ker enostavno nima smisla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, smasher said:

Sej tudi ibuprofeni imajo cel kup stranskih učinkov in psa fentajo na grozen način, nekateri ljudje jih pa jejo kot jaz m&m.

Ej, ne ti men cez Ibuprofen! :ras:

8 hours ago, Erikcslo said:

Sem šel po malico pred 10 min in me ne pustijo not - TUŠ - s to trgovino sem končal!

Ker so si vse ukrepe pri Tusu izmislili, a? :P

6 hours ago, Erikcslo said:

“Biden has deployed his Needle Nazis to Mesa County,” Boebert tweeted on Thursday. “The people of my district are more than smart enough to make their own decisions about the experimental vaccine and don’t need coercion by federal agents. Did I wake up in Communist China?”

- ne, butara, ce bi se zbudila v komunisticni Kitajski, ne bi blo problema s covidom!

6 hours ago, DAMI34 said:

Povej mi, kaj te necepljeni ogroža (tebe, mene, celo družbo) v kolikor tanka avto na petrolu in gre plačat?

Indirektno predvsem zaradi necepljenih ukrepi trajajo dlje, kot je potrebno.

2 hours ago, DAMI34 said:

še do 20.10 zdržimo, pol pa ivermektin dalje :P (delite objavo na vseh družbenih omrežjih)

 

241905367_2440716176061005_4823490897080509047_n.thumb.jpg.8220df9f1421c04d447657d74ae1f0a7.jpg

 

 

Take debile res razumem. so pač debili, ne morem pa svetovalcev vladi in vlade :P

 

...en vnos izkoreninil ves genski material... ...wtf, kaj gre za koncentrirano solno kislino al kaj?

2 hours ago, DAMI34 said:

Po navedbah v intervjuju omenjene revije naj bi v četrtem valu, seveda nevede, okužbo vnesla cepljena stanovalka, prepričana da je povsem varna pred virusom, saj je prejela obe dozi cepiva.

Okužbe so se hitro razširile in zbolelo je deset polno cepljenih stanovalcev ter eden, ki ni prejel cepiva. Po navodilih NIJZ cepljeni ob izbruhu ne rabijo v karanteno, center pa naj se zapre do razjasnitve.

NIJZ je ob tem predlagal zaprtje centra do ocene stanja, sicer pa karantene ob tesnih stikih ne predvidevajo, saj naj bi bili cepljeni varni, kar je po besedah direktorice največja zmota.

Nic ni 100%, tudi cepiva ne morejo biti. Viral load je tudi ena spremenljivka, ki se prevec zlahka spregleda. Tukaj je zbolelo 11 ljudi. Procent cepljenih je visok. Ce ne bi bil, bi jih zbolelo vec - 30, 40, 50...? In se nekaj - ce je procent cepljenih izredno visok, je logicno, da bo zbolel visji odstotek cepljenih, kot ce ne bi bil cepljen nihce, a ne? :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danasnji pogovor
On : Mi graš tankat benzin k nimam testa
Jaz:  Ne
On : dej dej bejži ti tam za eno pivo
jaz : Ne
On : dej ne me zajeb.. ti dam 5 Eurov če graš
Jaz : Ne ni dnarja da ti gram iskat
On : zakaj
Jaz : iz principa  
Približno 2 uri kasneje
On : pridi pogledat odpre kofano notri ena kanta od 50 litrov bencina navadna  in 4 x  10 litrov bencina + v rezervar in se smeje kot bedak.
Jaz : kako si tankal
On : sem poklical prjatlja mi je poslal svojo  bar kodo na telefon.
On : kaj misliš
Jaz: bedak si in bedasto je voziti bencin v kofanu in si sposojat bar kodo.
 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi teh pacientov je pol države okužene in nikdar konca.To bo veselje za nekih 10 -14 dni na intevzivni.Upam da jih čim več opaljo z denarnimi kaznami.Prav zamparv bi jih bilo potrebno razterat z vodnimi topovi.

 https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/61422408366a5/foto-in-video-pred-drzavnim-zborom-poteka-protest-proti-pogoju-pct

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Spasku pravi:

Danasnji pogovor
On : Mi graš tankat benzin k nimam testa
Jaz:  Ne
On : dej dej bejži ti tam za eno pivo
jaz : Ne
On : dej ne me zajeb.. ti dam 5 Eurov če graš
Jaz : Ne ni dnarja da ti gram iskat
On : zakaj
Jaz : iz principa  
Približno 2 uri kasneje
On : pridi pogledat odpre kofano notri ena kanta od 50 litrov bencina navadna  in 4 x  10 litrov bencina + v rezervar in se smeje kot bedak.
Jaz : kako si tankal
On : sem poklical prjatlja mi je poslal svojo  bar kodo na telefon.
On : kaj misliš
Jaz: bedak si in bedasto je voziti bencin v kofanu in si sposojat bar kodo.
 

 

 

tolk o pomenu prijateljstva.... podn od podna, ne pa prijetelj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Alla said:

tolk o pomenu prijateljstva.... podn od podna, ne pa prijetelj. 

kje pise da je prijatelj nima nobene veze po tvojem misljenju itak bomo pocrknili cepljeni v letu dni ne nabijaj neumnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Spasku said:

Zaradi teh pacientov je pol države okužene in nikdar konca.To bo veselje za nekih 10 -14 dni na intevzivni.Upam da jih čim več opaljo z denarnimi kaznami.Prav zamparv bi jih bilo potrebno razterat z vodnimi topovi.

 https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/61422408366a5/foto-in-video-pred-drzavnim-zborom-poteka-protest-proti-pogoju-pct

A jih ni strah, da bi jih na hitro lahko s 5G potrosl, ko so se tako lepo koncentrirano nastavli? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju bomo itaq vsi prej ali slej pocrkali (kot praviš ti) .

Iskreno upam, da cepljeni nič prej, kot necepljeni in obratno....ker imam tako med cepljenimi, kot necepljenimi veliko zelo dragih prijateljev in sorodnikov in vsakemu bi pomagala, ne glede na to ali je cepljen ali ne. 
Če nekdo potrebuje pomoč in mu jo lahko nudim, mu jo tudi bom. 

Tolk o tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Van der - kaj je že. Je v parlamentu dejala, da se bojijo pandemije necepljenih in da jo morajo preprečiti. Nekak tako je bilo rečeno.

A je pandemija necepljenih kakšna bolezen?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Spasku pravi:

... itak bomo pocrknili cepljeni v letu dni...

Pa dej me nehi še ti strašit. Lih prospekt od Yamahe gledam. Od krste jih nimam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

A tistega 19 let starega fanta, ki je umrl za korono so že našli?

Po mojem laičnem mnenju, prav daleč ni šel :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motozajebant pravi:

Si šel na protest danes z granitno kocko v roki? 

naj jo meče po Adjdoušni ne pa po Ljubljani :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

So. Tko pravi avtor teh blodenj.

Screenshot 2021-09-16 at 10.25.57.png

Včasih smo v OŠ imeli pesmico:

Lažeš, kradeš bolhe ješ

v šolo hodiš, nič ne veš

ko pa šolo narediš

se kot minister zaposliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!