Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, Snečer pravi:

oboje, no ...

Ja za % zaščite ti je še beovička pa njena kopija večkrat na TV povedala....valda si to prebral.??? Glede stranskih učinkov je pa tako. Uradno je tako kot praviš. Neuradno pa zdavniki nedvomno beležijo porast bolnikov npr. na nevrološki, kardiologija. Moj dobra dober prjatu je bil cepljen. Na dopustu ga je začelo zbadat v prsnem košu. Imel je več pregledov, nič ugotovili, samo zlo švoh je. Veš kaj je vsak dohtar najprej vprašu? Če je cepljen!?? Tudi domovi za ostarele beležijo zanimive zadeve. Mogoče malo poizvej kaj se je zgodilo na urgentni službi ... mislim, da jesenice. Kakšna je komanda.

Se mogoče še spomniš Hojsa na RTV, ko je povedal da je smrti neposredno od covida 5% , 95% pa je zaradi pridruženih bolezni??. Niti en novinar se ni spotaknil ob to. Niti novinarka ni reagirala na to izjavo.

Se spomniš ko je Logarjeva v intervjuju povedala kako se beleži smrt pod covid? Če si do 28dni pred smrtjo bil pozitiven, si zabeležen pod kovid smrt. Ti je to normalno? Torej ni važno a si ob smrti imel covid????

A ti vse to vsaj malo ne dvigne obrvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli mene žlahtniki od 16-7X+

Prav noben s težavami, cirka 20 ljudi je to.

Od kolegov sem pa slišal za en primer vročine pri starejši osebi, a je zvodenelo...

Sicer pa, tudi če je pikec le 65% učinkovit...

Pa saj imam še "imunski sistem", torej v vsakem primeru boljša zaščita kot brez pikeca

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Ja za % zaščite ti je še beovička pa njena kopija večkrat na TV povedala....valda si to prebral.??? Glede stranskih učinkov je pa tako. Uradno je tako kot praviš. Neuradno pa zdavniki nedvomno beležijo porast bolnikov npr. na nevrološki, kardiologija. Moj dobra dober prjatu je bil cepljen. Na dopustu ga je začelo zbadat v prsnem košu. Imel je več pregledov, nič ugotovili, samo zlo švoh je. Veš kaj je vsak dohtar najprej vprašu? Če je cepljen!?? Tudi domovi za ostarele beležijo zanimive zadeve. Mogoče malo poizvej kaj se je zgodilo na urgentni službi ... mislim, da jesenice. Kakšna je komanda.

Se mogoče še spomniš Hojsa na RTV, ko je povedal da je smrti neposredno od covida 5% , 95% pa je zaradi pridruženih bolezni??. Niti en novinar se ni spotaknil ob to. Niti novinarka ni reagirala na to izjavo.

Se spomniš ko je Logarjeva v intervjuju povedala kako se beleži smrt pod covid? Če si do 28dni pred smrtjo bil pozitiven, si zabeležen pod kovid smrt. Ti je to normalno? Torej ni važno a si ob smrti imel covid????

A ti vse to vsaj malo ne dvigne obrvi?

kje so številke o neželjenih učinkih, ki niso uradne?

in o učinkovitosti pikeca...

to čakam ...

sem kar vedel, da jih ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Okoli mene žlahtniki od 16-7X+

Prav noben s težavami, cirka 20 ljudi je to.

Od kolegov sem pa slišal za en primer vročine pri starejši osebi, a je zvodenelo...

Sicer pa, tudi če je pikec le 65% učinkovit...

Pa saj imam še "imunski sistem", torej v vsakem primeru boljša zaščita kot brez pikeca

kje so številke o neželjenih učinkih, ki niso uradne?

in o učinkovitosti pikeca...

to čakam ...

sem kar vedel, da jih ni

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/painful-periods-side-effect-covid-24996082?utm_source=gab.com

za števke ti pa sigurno najdem....samo mal morm pogledat, ker vsi taki članki čudežno zginejo tudi iz priznanih virov.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.30.21262866v1

JE pa tako kot sem že 100x povedal. Nič nimam proti, da se kdo cepi. Ne vem pa zakaj bi se jaz ko sem prebolel cepil in reskiral zaplet. Mi je pa tudi zanimivo zakaj nihče ne forsira merjenja protiteles? To bi bilo dobro za cepljene in necepljene. Tako bi nekdo dejansko vedel ali je zaščiten ali ne.

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske neuradne številke, prosim

uradne poznamo

in kolikor poznam še vse ostale cepljene znance, kolege, itd. nihče ni jamral o težavah, da bi lahko dvomil v uradne stevilke in verjel v zaroto, prevaro...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Erikcslo pravi:

Danes je Krek rekel, da se jih mora še 600 000 cepit - kako to

štet še drugi odmerek, potem je takšna številka ja

ali pa potečen rok od prebolelosti

naj pokažejo številke seveda...in svoj izračun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

slovenske neuradne številke, prosim

uradne poznamo

in kolikor poznam še vse ostale cepljene znance, kolege, itd. nihče ni jamral o težavah, da bi lahko dvomil v uradne stevilke in verjel v zaroto, prevaro...

 

A ti misliš da obstaja spletna stran za neuradne številke? A misliš, da ima nIJZ podstran za neuradne številke? A misliš, da ma janez extra twitter acc da tam objavla neuradne številke? Sej veš kaj zahtevaš. Gre se za izjave zdravnikov, ki se s tem srečujejo vsak dan. A moje linke si kaj prebral? A tale učinkovitost te kaj zanima npr? https://www.abc.net.au/news/2021-09-13/singapore-has-80-per-cent-vaccination-but-life-is-not-normal/100450154

... https://torontosun.com/news/provincial/over-100-ontario-youth-have-been-sent-to-hospital-for-vaccine-related-heart-problems

To zate ni važno, ti ne vzpodbudi dvoma?

Vse ki so govorili, da se po cepljenju zgodijo srčne težave so bili označeni s teoretiki zarote, fake news....nekaj mesecev kasneje pa je bilo uradno.

Sem že povedal zgodbo. Na hiši mi je delal izvajalec, ki je po prvem odmerku pristal v bolnici, cel zaotekel. Moja teta npr. je prenesla BP. Fotr od sestrične totalno u k. po cepljenju. Zdravnik je rekel da bo izvenelo ampak zdej že ne vedo ali gre za srčno popuščanje. Je pa dejansko res, da je od poznanih cepljenih več tistih, ki so brez posledic kot tistih, ki jih imajo. To drži. Me pa za mene osebno še vedno ne prepriča. Pri nas v vrtcu npr. so bli otroci doma , ker sta dve cepljeni vzgojiteljici bili pozitivni.

Ampak kaj je poanta mojega pisanja. Da mi gre na živce ko taki kot si ti, kujejo cepljenje v zvezde ,da je oh in sploh, da ni nobenih stranskih učinkov, deluje 100%, da nas bo to rešilo, je tok fino ....ni da ni. A v praksi vidimo da ni tako. Lansko leto ni bilo cepljenih, letos so, pa smo generalno tam tam. Dajmo si nalit čistega vina. Da je voda vedno malo kalna ....ampak kopat se pa da v njej.

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem cepljen. Astra. Konec marca. Po cca 10 urah postal za dva dni ZELO bolan. Vročina, glavoboli, čudno bitje srca, bolečine v prsih, slabost,... Tretji dan počasi prišel k sebi. Čuden občutek v prsih sem imel še cca 3 tedne. Druga doza je bila bolj na izi. Le en dan vročine 37,6, švoh počutje. podobne stranske učinke je imelo še kar nekaj sodelavcev, ki so bili takrat cepljeni. Nihče od nas ni nikjer v statistiki kot cepljeni s stranskimi učinki. 

Žena cepljena s fajzerjem. Prva doza brez problemov. Druga doza tudi. Približno 10 dni po 2. dozi je bila dva dni bolna. Klicala zdravnico, ki pove, da ima tipične stranske učinke po cepivu. Tudi ona ni nikjer v statistiki.      

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Najots pravi:

Sem cepljen. Astra. Konec marca. Po cca 10 urah postal za dva dni ZELO bolan. Vročina, glavoboli, čudno bitje srca, bolečine v prsih, slabost,... Tretji dan počasi prišel k sebi. Čuden občutek v prsih sem imel še cca 3 tedne. Druga doza je bila bolj na izi. Le en dan vročine 37,6, švoh počutje. podobne stranske učinke je imelo še kar nekaj sodelavcev, ki so bili takrat cepljeni. Nihče od nas ni nikjer v statistiki kot cepljeni s stranskimi učinki. 

Žena cepljena s fajzerjem. Prva doza brez problemov. Druga doza tudi. Približno 10 dni po 2. dozi je bila dva dni bolna. Klicala zdravnico, ki pove, da ima tipične stranske učinke po cepivu. Tudi ona ni nikjer v statistiki.      

seveda so pomembni trajni stranski učinki, resne posledice, ne splošne, tipične reakcije imunskega sistema

če bi to bilo masovno, kot antieaxerji strašijo, ne bi Hrvaska mela lepe tur. sezone

sem prepričan,da je pri večini teh razlog psiha... strah ima velike oči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

čakam slovenske neuradne številke o neželjenih učinkih pikecof....

jih ni

meni pa gredo na živce antiwaxerji in internetni skeptiki

 

Glej ti si pač človek sistema oz. človek, ki 100% zaupa uradni verziji (kljub temu, da se spreminja in sama sebe demantira), ampak nič narobe. Spelal si brez posledic, super. Ampak, tebi niti, če ti bi nekdo iz prve roke povedal, da je umrl npr. sorodnik od cepiva nebi prišlo do živega, da nebi dalje trobil svoje brez možne milimeterske tolerance.

Razlika med mano in tabo je t,  da jaz popolnoma odobravam cepljenje za tiste ,ki si tega želiji in v tem vidijo smisel. Ti pa ne odobravaš, da se nekdo ne cepi. Jaz berem tudi članke in raziskave v prid cepljenju in obratno. Ti slednje demantiraš takoj. 

Pravtako, priznam, da bi se tudi sam cepil, če bi šlo za neko hudo bolezen, pri kateri je to edini izhod in npr smrtnost kot pri kugi, mrzlici. Ti takega razmišljanja v drugo smer očitno ne zmoreš. Zato smo kjer smo in je narod razdeljen. Problem je skrajno razmišljanje kot je tvoje in tisto, ki je zadnjič odkorakalo v RTV in videlo čipe in žarke povsod.

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Dokler se ne zgodi tebi.....

in potem na svojem primeru posplošiš na vse... in širiš paniko ter histerijo

če bi res bilo tako, bi Hrvaška samevala, počitnice pa bi preživljali v zdr. ustanovah, zafilali intenzivno, urgenco...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

Glej ti si pač človek sistema oz. človek, ki 100% zaupa uradni verziji (kljub temu, da se spreminja in sama sebe demantira), ampak nič narobe. Spelal si brez posledic, super. Ampak, tebi niti, če ti bi nekdo iz prve roke povedal, da je umrl npr. sorodnik od cepiva nebi prišlo do živega, da nebi dalje trobil svoje brez možne milimeterske tolerance.

Razlika med mano in tabo je t,  da jaz popolnoma odobravam cepljenje za tiste ,ki si tega želiji in v tem vidijo smisel. Ti pa ne odobravaš, da se nekdo ne cepi. Jaz berem tudi članke in raziskave v prid cepljenju in obratno. Ti slednje demantiraš takoj. 

Pravtako, priznam, da bi se tudi sam cepil, če bi šlo za neko hudo bolezen, pri kateri je to edini izhod in npr smrtnost kot pri kugi, mrzlici. Ti takega razmišljanja v drugo smer očitno ne zmoreš. Zato smo kjer smo in je narod razdeljen. Problem je skrajno razmišljanje kot je tvoje in tisto, ki je zadnjič odkorakalo v RTV in videlo čipe in žarke povsod.

problem so ravno takšni kot si ti, internetni zdravniki, strokovnjaki, brez ustreznega znanja in razumevanja osnov, ki širijo antiwaxersko propagando

ja, norca se delaš iz korone, ker ti ni kuga

sicer bi bil prvi vrsti za pikec in iskal pot mimo vrste

če so zdr. zadržki, potem pikec ne

sicer pa kar lepo roko nastavit...

tvoje razmišljanje : eh, prehladek, stari crknejo, ... kaj to lažejo

anarhija! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

in potem na svojem primeru posplošiš na vse... in širiš paniko ter histerijo

če bi res bilo tako, bi Hrvaška samevala, počitnice pa bi preživljali v zdr. ustanovah, zafilali intenzivno, urgenco...

 

 

Nope...ne posplošujem na vse. Ti si rekel, da so pikeci povsem varni in da ni panike. 
Za nekatere je, za nekatere ni. Tako kot bolezen, za nekatere je nevarna, za nekatere ni. 

Kot sem že nekajkrat napisala, še enkrat..... pol moje familije je cepljene, pol ne, pol mojih frendov je cepljenih, pol ne. Vsi se pa zavedamo, da ni nikjer nobene garancije in da je bila za vsakega to njegova osebna odločitev. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

problem so ravno takšni kot si ti, internetni zdravniki, strokovnjaki, brez ustreznega znanja in razumevanja osnov, ki širijo antiwaxersko propagando

ja, norca se delaš iz korone, ker ti ni kuga

sicer bi bil prvi vrsti za pikec in iskal pot mimo vrste

če so zdr. zadržki, potem pikec ne

sicer pa kar lepo roko nastavit...

tvoje razmišljanje : eh, prehladek, stari crknejo, ... kaj to lažejo

anarhija! 

Vidiš, ko ne razumeš. Nikjer se ne delam norca iz korone. Lepo sem povedal ,da tisti ki se tako počuti naj se gre cepit. Torej je zaščiten in ima mir. Očitno pa so tebe medijsko tako prestrašili, da še vedno živiš v Krekovih 90.000 mrtvih in Trampuževih minimalno 15.000 mrtvih in ne opaziš da ni tako. PA ti to povedo tisti, ki jim zaupaš.

Zopet pa govoriš o interent, google, facebook dohtarjih, govoriš o antiwaxerjih ....  jaz pa ti že veš čas lepim članke od svetovno uveljavljenih strokovnjakov, zdravnikov, v preverjenih , priznanih virih itd (žal jih tudi ne prebereš in kar na pamet teraš svoje). Če ti to ni dovolj in ne razumeš , da ne gre za teoretike zarote te pač ni mogoče premaknit. Tako, zopet, še bolj potrjuješ mojo potrjuješ mojo tezo. Žal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med milijardami člankov najdeš tudi sebi všečne in jih tu limaš v zadovoljitev lastni teoriji, limaj še kontradiktorne, še več jih boš našel

in lepiš internetne članke...kaj pa drugega... spam nonstop

slovenski stroki pa ne verjameš... čudno, zakaj? nateg, teorija zarote?

mene nihče ni prestrašil, sem pa odgovoren, nisem zbolel, noben od mojih in tako ni širil dalje in se obnašam družbeno odgovorno in sem se cepil, poleg lastne zaščite, tudi zaščita drugih

in tako se delaš norca iz korone in družbe

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še bistvo, kaj bi sploh rad povedal s tujimi članki? da bomo cepljeni crknili, al kaj

ne znaš odgovorit, namesto preprostih odgovorov prilimaš nek dolgovezen članek v tujem jeziku, ker ne znaš niti bistva povedat...

večkrat sem vprašal, kaj je bistvo, za strnjen povzetek, odgovora nikoli

vedno nek link...

pred 20 minutami, Alla pravi:

Nope...ne posplošujem na vse. Ti si rekel, da so pikeci povsem varni in da ni panike. 
Za nekatere je, za nekatere ni. Tako kot bolezen, za nekatere je nevarna, za nekatere ni. 

Kot sem že nekajkrat napisala, še enkrat..... pol moje familije je cepljene, pol ne, pol mojih frendov je cepljenih, pol ne. Vsi se pa zavedamo, da ni nikjer nobene garancije in da je bila za vsakega to njegova osebna odločitev. 

za večino nič, za zanemarljivo število pa ja

spet si posploševala ...

pandemija ni stvar osebne odločitve, saj ne živiš na samotnem otoku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snečer pravi:

med milijardami člankov najdeš tudi sebi všečne in jih tu limaš v zadovoljitev lastni teoriji, limaj še kontradiktorne, še več jih boš našel

in lepiš internetne članke...kaj pa drugega... spam nonstop

slovenski stroki pa ne verjameš... čudno, zakaj? nateg, teorija zarote?

mene nihče ni prestrašil, sem pa odgovoren, nisem zbolel, noben od mojih in tako ni širil dalje in se obnašam družbeno odgovorno in sem se cepil, poleg lastne zaščite, tudi zaščita drugih

in tako se delaš norca iz korone in družbe

 

Zopet ne bereš ali pa ne razumeš slovensko, res ne vem kako ne razbereš iz mojih tekstov kaj pišem. Tudi slovenske strokovnjake najdeš, ki pišejo drugače. Poleg tega sem ti prej povedal da berem in gledam tudi članke, ki so za. Ti dam npr spodaj enega. Govori zdravnik, ki je za cepljenje in vse ukrepe. Zelo dober in poučen kanal.

Zakaj pa lepim tuje članke zato ker govorim 4 tuje jezike in v tujini najdem veliko več napisanega pri nas. Vsako zgodbo rad preverim iz obeh strani in si tako izoblikujem svoje mnenje. 1000čič povem, da ne verjamem v čipe v cepivih, ravno zemljo in podobno sranje. Ampak verjetno mi boš v odgovoru očital ravno to.

Ne vem kako sklepaš, da se delam norca in družbe in korone ko sem ti vse lepo razložil. Ko sem zbolel sem bil doma, ukrepe pa tudi sedaj v upoštevam. Torej ne vem od kje te tvoje zablode. Ali pa zato lapaš eno in isto , ker ti gre na jetra, da imam prav in ti je najlažje eno in isto ponavljat in ne prebrat kaj ti pišem, ker se bojiš ugotovit, da mogoče pa ni vse tako kot ti misliš.

Pa še to. Korone pa glede na smrtnost dejansko ne gre primerjat s kugo. 50% proti cca. 0,2%.

 

 

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam časa, da vsakega yt zdravnika preverjam, zakaj si dela reklamo

sem pa pogledal tisti link gori. nek ostareli 76 letni dohtar ob mehiški meji, ki zdravi bolnike s covidom z zdravilom za konje in še drugimi, uporablja neznastvene metode in je antiwaxer

gre za mutibariča,ki ni priznan, njegove metode se ne da preizkusiti, ker jih ne razkrije itd.

služi na račun bolezni

ne mi več limat takih linkov... nimajo nobene veze s covidom

kaj je narobe z našo stroko?

saj sploh ne odgovarjaš na vprašanja, ampak spamaš

kakšne stroke sploh si? si zdravnik? 

glede česa bi ti naj imel prav? saj nikoli nič ne poveš, samo neke linke limaš

edino, kar razberem, da si fasal korono, edino glede tega se najbrž ne motiš

dal sem gori številke in te pozval na odgovor

še vedno nič! ne odgovarjaš na vprašanja, ker nimaš odgovorov, člankov pa sploh ne prebereš, od nekod jih kopiraš, iz neke antiwaxerske strani, kjer se zbirate istomisleči

tu na forumu si naenkrat postal ultra aktiven z antiwaxersko propagando, prej te sploh nismo poznali... zgleda nek befel, da tu širiš takšno propagando

tvoji linki so eno samo zavajanje in antiwaxerska propaganda

priznani dohtarji? kako to veš, si zdravnik s tega področja? lej ga zlomka, ko začnem brskat, zadaj nategun in dobičkar

da bi ti cele dneve iskal in spremljal covid članke, gledal yt s temi tipi, ni variante, nekdo te je sem poslal spamat

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Scarabeo 500 said:

Ena iz naše bolnice. Saj vem da poznaš, bo pa za druge.

Nekatere sestre na kovid oddelku so bile po več ur na dan v teh skafandrih in neprodušnih oblekah. Veliko njih je dobilo izpuščaje po večjem delu telesa. Zdravniki so opravljali samo recimo pol urne vizite in sestre potrapljali po hrbtu, da so pridne.

Ko so dobili kovid dodatke se je sestram spipalo - mesečno okoli 370 €, za zdravnike pa tako vemo, kar precej več. Me sploh ne čudi, da curijo informacije iz ustanove.

Slika je simbolična. Samo za lažjo predstavo.

Psoriaza-panorama.jpg.b4b4a765a0663c9fe5bfbcf1dedf495c.jpg

Pri nas deajo po 12 ur v skafandru, pa niti en ne joka za izpuscaji. Pa so nasi skafandri se malo jaci od dohtarskih. Sterilno okolje pa to..

2 hours ago, John2005 said:

Ja za % zaščite ti je še beovička pa njena kopija večkrat na TV povedala....valda si to prebral.??? Glede stranskih učinkov je pa tako. Uradno je tako kot praviš. Neuradno pa zdavniki nedvomno beležijo porast bolnikov npr. na nevrološki, kardiologija. Moj dobra dober prjatu je bil cepljen. Na dopustu ga je začelo zbadat v prsnem košu. Imel je več pregledov, nič ugotovili, samo zlo švoh je. Veš kaj je vsak dohtar najprej vprašu? Če je cepljen!?? Tudi domovi za ostarele beležijo zanimive zadeve. Mogoče malo poizvej kaj se je zgodilo na urgentni službi ... mislim, da jesenice. Kakšna je komanda.

Se mogoče še spomniš Hojsa na RTV, ko je povedal da je smrti neposredno od covida 5% , 95% pa je zaradi pridruženih bolezni??. Niti en novinar se ni spotaknil ob to. Niti novinarka ni reagirala na to izjavo.

Se spomniš ko je Logarjeva v intervjuju povedala kako se beleži smrt pod covid? Če si do 28dni pred smrtjo bil pozitiven, si zabeležen pod kovid smrt. Ti je to normalno? Torej ni važno a si ob smrti imel covid????

A ti vse to vsaj malo ne dvigne obrvi?

Jaz pa primere kjer so preboleli covid pa so imeli probleme s srcem.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Snečer pravi:

nimam časa, da vsakega yt zdravnika preverjam, zakaj si dela reklamo

sem pa pogledal tisti link gori. nek ostareli 76 letni dohtar ob mehiški meji, ki zdravi bolnike s covidom z zdravilom za konje in še drugimi, uporablja neznastvene metode in je antiwaxer

gre za mutibariča,ki ni priznan, njegove metode se ne da preizkusiti, ker jih ne razkrije itd.

služi na račun bolezni

ne mi več limat takih linkov... nimajo nobene veze s covidom

kaj je narobe z našo stroko?

saj sploh ne odgovarjaš na vprašanja, ampak spamaš

kakšne stroke sploh si? si zdravnik? 

glede česa bi ti naj imel prav? saj nikoli nič ne poveš, samo neke linke limaš

edino, kar razberem, da si fasal korono, edino glede tega se najbrž ne motiš

dal sem gori številke in te pozval na odgovor

še vedno nič! ne odgovarjaš na vprašanja, ker nimaš odgovorov, člankov pa sploh ne prebereš, od nekod jih kopiraš, iz neke antiwaxerske strani, kjer se zbirate istomisleči

tu na forumu si naenkrat postal ultra aktiven z antiwaxersko propagando, prej te sploh nismo poznali... zgleda nek befel, da tu širiš takšno propagando

tvoji linki so eno samo zavajanje in antiwaxerska propaganda

priznani dohtarji? kako to veš, si zdravnik s tega področja? lej ga zlomka, ko začnem brskat, zadaj nategun in dobičkar

da bi ti cele dneve iskal in spremljal covid članke, gledal yt s temi tipi, ni variante, nekdo te je sem poslal spamat

 

Tole pisanje pa izpade že paranoično, kot bi pisal nek teoretik zarot.

Na tem forumu sem od leta 2005. Tko, da ja .... že takrat me je nekdo poslal sem, da se pripravim za 15 let kasneje in tako danes uspešno širim antiwaxersko propagando ter merim neukrivljenost zemlje in štejem čipe v rami. Bog pomagej. No comment. Se bom skušal iz te teme umaknit za čim dlje, da ti ne pokvarim tvojega prepričanja. Boš lažje živel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, John2005 said:

Tole pisanje pa izpade že paranoično, kot bi pisal nek teoretik zarot.

Na tem forumu sem od leta 2005. Tko, da ja .... že takrat me je nekdo poslal sem, da se pripravim za 15 let kasneje in tako danes uspešno širim antiwaxersko propagando ter merim neukrivljenost zemlje in štejem čipe v rami. Bog pomagej. No comment. Se bom skušal iz te teme umaknit za čim dlje, da ti ne pokvarim tvojega prepričanja. Boš lažje živel.

Samo preskoči kakšnega ki gleda enodimenzijonalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!