Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

7 minutes ago, KARMEN1 said:

Rada bi spoznala koga, ki je resnično bil cepljen, s katerim cepivom, in kakšno obliko bolezni je dobil......

Poznam celo družino 3 otroci, oba strša in nona so okuženi. Starši in nona cepljeni (Pfizer). Okužili se otroci v bolnici in prenesli na vse v stanovanju. Sedaj vsi pozitivni in brez simptomov morajo pa biti v karanteni.

Vem, ker smo jih poklicali ko smo zvedeli od enega "Anti" ki je starš sošolca enega od otrok da so zelo hudo bolani in se ne ve kako bo. V resnici pa nimajo nikakršnih težav, razen karantene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, KARMEN1 said:

Glede na to, da zbolevajo tudi cepljeni, me malo zanima, ali so ti ljudje resnično bili cepljeni.....

Namreč, nekateri od vsega začetka ponarejajo teste, ponarejajo cepilne knjižice, plačujejo za fake cepivo (samo vpis v knjižico, cepljenje s fiziološko),......... in take.

Rada bi spoznala koga, ki je resnično bil cepljen, s katerim cepivom, in kakšno obliko bolezni je dobil......

Znanka, 35, prva doza AZ zacetek maja, sredina junija druga doza, prvinteden julija zbolela. Kar hudi simptomi, je bila podrta se cca 2 meseca(bolniska, tezave s srcom).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Glede na to, da zbolevajo tudi cepljeni, me malo zanima, ali so ti ljudje resnično bili cepljeni.....

Namreč, nekateri od vsega začetka ponarejajo teste, ponarejajo cepilne knjižice, plačujejo za fake cepivo (samo vpis v knjižico, cepljenje s fiziološko),......... in take.

Rada bi spoznala koga, ki je resnično bil cepljen, s katerim cepivom, in kakšno obliko bolezni je dobil......

torej je izvid ponaredila ministrica za šolstvo? Starci v DSoju?

Sam ne bit kot uni, ki jim 5G prime na magnet in se valajo po studiu RTVSLO.

Da, zbolijo tudi cepljeni...podatki so na NIJZ strani. Link je na vrhu (urAadni link na NIJZ stran), ker je zabeleženo koliko je cepljenih v bolnici in koliko ostalih. cca 1/5 od ležečih v bolnišnici je cepljenih.

Sicer pa si bila cepljena mar ne...kako poteka zadeva? Kar se mene tiče strokovno in na nivoju. Nisem videl filanja s fiziološko, niti mimosuna.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

242212485_10225762354700676_8890992147359166854_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Snečer said:

na milijon pikecof, je tudi kaksen stranski učinek, nič posebnega...

To si lahko vidva z @BIF-om nekam vtakneta, ..pa še kdo zraven...?

Stranskih učinkov je precej več, samo se uradno ne priznavajo. Zakaj ne? Ker je nemogoče dokazati, da se je strdek začel tvoriti zaradi cepiva. V primeru strdkov ni možno dokazati izvora, ni postopka, ki bi lahko to zanesljivo potrdil. Ne govorim na pamet, taka je bila razlaga kardiologa, ko sem mu postavil vprašanja o posledicah cepljenja. Nihče mi ne zna razložiti vzroka za moj zaplet  (na srečo le manjši infarkt, ki naj bi ga prebolel brez večjih, trajnih posledic). Zanimivo je, da so vsi večji dejavniki tveganja pri meni izključeni, če odštejem dobro mero stresa (prodal sem stres killer :( ) in cepljenje (to uradno verjetno niti ni priznan dejavnik). Na izvidu ni nikjer niti omenjen sum na cepljenje, iz bolnišnice pa sem bil odpuščen brez jasne razlage zakaj je do tega prišlo. 

Neuradno pa od zdravnika, ki je podpisan na moji odpustnici... obstaja velika verjetnost, da je bil zaplet povezan s cepljenjem, odsvetovan mi je bil "tretji" poživitveni odmerek, ki bo prej ali slej obvezen. Vse to neuradno, na izvidu ni nikjer omenjeno. Večina zdravnikov je to možnost, da bi šlo za posledico cepljenja, kar nekako preslišala... :(

Tudi dejstvo, da je določen del osebja na kardiološkem oddelku še necepljen pove veliko. Nihče noče govoriti o tem, ko pa sam postaviš neko trditev, jo pa na nek način potrdijo, ampak spet neuradno. Razni nepojasnjeni zdravstveni zapleti iz prakse so očitno dovolj velik razlog, da se celo zaposleni v zdravstvu ne cepijo.. :hmm:Ni to čudno? Ko ti pa še zdravnik pove, da je cepljenje mladih nesmiselno, takrat je pa zmeda popolna... Ampak ne, mi bomo verjeli politikom in tebi podobnim, ki tulite v eno - pikeci so varni. :slap:

 

23 hours ago, Snečer said:

slovenske neuradne številke, prosim

uradne poznamo

in kolikor poznam še vse ostale cepljene znance, kolege, itd. nihče ni jamral o težavah, da bi lahko dvomil v uradne stevilke in verjel v zaroto, prevaro...

 

Teh zapletov je precej. Veliko več od tvojih "nekaj na milijon".  Vem za nekaj resnih, nepojasnjenih primerov, vsem pa je skupna le vrsta cepiva. Dovolj, da upravičeno dvomim v uradne številke. Poglej kdo prijavlja neželene učinke. Zdravstveno osebje...  ni dokazov, ni prijave, neuradno pa kaos. 

 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

To si lahko vidva z @BIF-om nekam vtakneta, ..pa še kdo zraven...?

Stranskih učinkov je precej več, samo se uradno ne priznavajo. Zakaj ne? Ker je nemogoče dokazati, da se je strdek začel tvoriti zaradi cepiva. V primeru strdkov ni možno dokazati izvora, ni postopka, ki bi lahko to zanesljivo potrdil. Ne govorim na pamet, taka je bila razlaga kardiologa, ko sem mu postavil vprašanja o posledicah cepljenja. Nihče mi ne zna razložiti vzroka za moj zaplet  (na srečo le manjši infarkt, ki naj bi ga prebolel brez večjih, trajnih posledic). Zanimivo je, da so vsi večji dejavniki tveganja pri meni izključeni, če odštejem dobro mero stresa (prodal sem stres killer :( ) in cepljenje (to uradno verjetno niti ni priznan dejavnik). Na izvidu ni nikjer niti omenjen sum na cepljenje, iz bolnišnice pa sem bil odpuščen brez jasne razlage zakaj je do tega prišlo. 

Neuradno pa od zdravnika, ki je podpisan na moji odpustnici... obstaja velika verjetnost, da je bil zaplet povezan s cepljenjem, odsvetovan mi je bil "tretji" poživitveni odmerek, ki bo prej ali slej obvezen. Vse to neuradno, na izvidu ni nikjer omenjeno. Večina zdravnikov je to možnost kar nekako preslišala... :(

Tudi dejstvo, da je določen del osebja na kardiološkem oddelku še necepljen pove veliko. Nihče noče govoriti o tem, ko pa sam postaviš neko trditev, jo pa na nek način potrdijo, ampak spet neuradno. Razni nepojasnjeni zdravstveni zapleti iz prakse so očitno dovolj velik razlog, da se celo zaposleni v zdravstvu ne cepijo.. :hmm:Ni to čudno? Ko ti pa še zdravnik pove, da je cepljenje mladih nesmiselno, takrat je pa zmeda popolna... Ampak ne, mi bomo verjeli politikom in tebi podobnim, ki tulite v eno - pikeci so varni. :slap:

 

Teh zapletov je precej. Veliko več od tvojih "nekaj na milijon".  Vem za nekaj resnih, nepojasnjenih primerov, vsem pa je skupna le vrsta cepiva. Dovolj, da upravičeno dvomim v uradne številke. Poglej kdo prijavlja neželene učinke. Zdravstveno osebje...  ni dokazov, ni prijave, neuradno pa kaos. 

 

ne poznam nobenga primera s težavami po pikecu v mojih krogih ...

bolnice bi bile zafilane sicer pa temu ni bilo tako ... Hrvaška je imela sezono za polizat ...

v čem je fora, da nihče v naši širši familiji ni imel nobenih težav? ...

zapletov je minimalno, verjamem uradnim podatkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo vmešam v vašo debato z svojim zdravstvenim stanjem. Sredi januarja sem bil pozitiven. Razen, da sem se slabo počutil in izgubil vonj ni bilo nobenih drugih težav. Sredi julija sem se cepil (ne vem zakaj) z cepivom Jonsson in po 20 dneh dobil strašno alergijsko reakcijo (pa, bog ne daj od cepiva) Noge in prsi, kot, da bi cel dan špilal fuzbal v koprivah. Sin enako le, da je imel koprivico na bedrih, jaz pa spodnji del nog. On doma in jaz na dopustu (hvala, za tak urlaub). Od cepljenja naprej imam vsak večer oblečene debele cunje, saj me mrazi in zebe ne glede na zunanjo temperaturo. 25 stopinj in jaz zavit v flis pa me pajtla, kot, da sem na štrom priklopljen. Opravil sem dodatno testiranje na protitelesa ter še enkrat ta pisiar test. pregled krvi in dermatološke preiskave pa mi možje v belem trdijo, da je moje stanje top. Drugič grem po vseh štirih raje k veterinarju. Bom prej na vrsti in bolj jim zaupam. 

Od cepljena naprej me vsak večer mrazi-zebe, kronično sem utrujen, rahlo koprivico imam še vedno po spodnjem delu nog ter prsih (srbi, kot pr....a).  Dohtari pa pravijo da sem OK.

Evo-dalje pa lahko sami debatirate, če mi pa ne verjamete pa me lahko pridete tudi kaj pogledat in pozdravit.

 

(Darila tudi še sprejemam?.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Snečer said:

ne poznam nobenga primera s težavami po pikecu v mojih krogih ...

bolnice bi bile zafilane sicer pa temu ni bilo tako ... Hrvaška je imela sezono za polizat ...

v čem je fora, da nihče v naši širši familiji ni imel nobenih težav? ...

zapletov je minimalno, verjamem uradnim podatkom

Razširi krog znancev pa bo hitro drugačna slika. Asocialnost zna biti kriva za nezaznavanje problematike. V mojih krogih so nepojasnjeni primeri, z imeni in priimki, ne baba čula, baba rekla... Omeni komu, da si prebolel infarkt, boš takoj dobil servirane primere zapletov po cepljenju. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, XTR pravi:

Razširi krog znancev pa bo hitro drugačna slika. Asocialnost zna biti kriva za nezaznavanje problematike. V mojih krogih so nepojasnjeni primeri, z imeni in priimki, ne baba čula, baba rekla... Omeni komu, da si prebolel infarkt, boš takoj dobil servirane primere zapletov po cepljenju. 

zakaj bi lagal, če ni bilo nič, lahko samo priporočam

menjak kroge in okolje pa bo vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

psiha

Nimam težav z tem.  Preveč aktivno živim, da bi se imel čas z psiho ubadat?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali je še zmeraj potrebno pri cepljenju podpisati, da se cepiš na lastno odgovornost?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Mene pa zanima ali je še zmeraj potrebno pri cepljenju podpisati, da se cepiš na lastno odgovornost?

kdaj pa je bilo potrebno karkoli podpisat?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Meni so julija potisnili izjavo pod nos, da se piknem na lastvo odgovornost.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

pojdi h kakšni bioenergetičarki pa boš kot not

A to že spada pod priznano medicino, sam sprašujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Ja. Meni so julija potisnili izjavo pod nos, da se piknem na lastvo odgovornost.

v UŠC? 

samo na seznamu so prečrtali, te poslali na prosto mesto in dok si sedel, je bilo konec

prvič slišim za podpisovanje izjav?

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A to že spada pod priznano medicino, sam sprašujem?

drugo ne deluje, to bo

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

v UŠC? 

samo na seznamu so prečrtali, te poslali na prosto mesto in dok si sedel, je bilo konec

prvič slišim za podpisovanje izjav?

drugo ne deluje, to bo

Tudi kaj drugega deluje, preverjeno in to zelo dobro. Ni vse v uradni medicini, tudi jaz sem bil včasih velik skeptik, še zdaj ne verjamem dokler ne poskusim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Da se malo vmešam v vašo debato z svojim zdravstvenim stanjem. Sredi januarja sem bil pozitiven. Razen, da sem se slabo počutil in izgubil vonj ni bilo nobenih drugih težav. Sredi julija sem se cepil (ne vem zakaj) z cepivom Jonsson in po 20 dneh dobil strašno alergijsko reakcijo (pa, bog ne daj od cepiva) Noge in prsi, kot, da bi cel dan špilal fuzbal v koprivah. Sin enako le, da je imel koprivico na bedrih, jaz pa spodnji del nog. On doma in jaz na dopustu (hvala, za tak urlaub). Od cepljenja naprej imam vsak večer oblečene debele cunje, saj me mrazi in zebe ne glede na zunanjo temperaturo. 25 stopinj in jaz zavit v flis pa me pajtla, kot, da sem na štrom priklopljen. Opravil sem dodatno testiranje na protitelesa ter še enkrat ta pisiar test. pregled krvi in dermatološke preiskave pa mi možje v belem trdijo, da je moje stanje top. Drugič grem po vseh štirih raje k veterinarju. Bom prej na vrsti in bolj jim zaupam. 

Od cepljena naprej me vsak večer mrazi-zebe, kronično sem utrujen, rahlo koprivico imam še vedno po spodnjem delu nog ter prsih (srbi, kot pr....a).  Dohtari pa pravijo da sem OK.

Evo-dalje pa lahko sami debatirate, če mi pa ne verjamete pa me lahko pridete tudi kaj pogledat in pozdravit.

 

(Darila tudi še sprejemam?.)

Imaš tudi rahlo povišano temperaturo, ko te tako mrazi?

Koliko protiteles pa ti je pokazal test?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature nimam. Protiteles mi je dejala, da imam 48% nekih čudnih enot po njenem izrazoslovju. Bojda je to v zlatem povprečju za prebolele in nato cepljene z Jonnsonom. Je pa “teta” bila, vsaj po moji oceni nekako skrivnostna. Nič kaj prav ni bila zgovorna in mi je delovalo, kot, da ne sme, ve, ne zna…??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj "teto", če misliš, da ni dovolj dober zdravnik zate in dvomiš v njeno strokovnost.

Skrivnostne so lahko vedeževalke, ne zdravnice ???.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, KARMEN1 pravi:

Menjaj "teto", če misliš, da ni dovolj dober zdravnik zate in dvomiš v njeno strokovnost.

Skrivnostne so lahko vedeževalke, ne zdravnice ???.

Od kdaj pa lahko dvomimo v stroko, saj eni že vseskozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Menjaj "teto", če misliš, da ni dovolj dober zdravnik zate in dvomiš v njeno strokovnost.

Skrivnostne so lahko vedeževalke, ne zdravnice ???.

Ti bom tako povedal!

V zadnjih nekaj letih sem imel kar nekaj opravka z “belimi bogovi”  Hernija, razlitje slepiča,poškodba gležnja,  kovid, cepljenje… in ne mi govorit o strokovnosti. Najmanj se zanimajo za pacijentovo dejansko stanje. Njihovo delo je, da prihajajo v valovih do bolniške postelje z kartoteko v roki ter vpisujejo podatke, katere jim sam daješ. Kri, voda, blato, pride naslednji kri, voda, blato…. In tak celo jutro. Pol pa več nobenega razen študentov ni blizu. Koga kurca te zanima moja kri pa voda pa blato, če imam izpahnjen gleženj?
 

Ne niso skrivnostni. So nesposobni, nezainteresirani in se ukvarjajo le še z administracijo. 
Mojega zaupanja pa več nimajo!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Od cepljena naprej me vsak večer mrazi-zebe, kronično sem utrujen

Kot da bi prebral horoskop in potem vse kar se ti zgodi povezuješ z zapisanim v horoskopu...

Si pomislil, da so mogoče tvoji simptomi povezani z prebolelostjo COVID in ne od cepiva?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Od kdaj pa lahko dvomimo v stroko, saj eni že vseskozi.

Dvomiš lahko, samo ne na podlagi pravljičnih fake internet dohtarjev.

Verjameš v magnet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!