Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Koliko berem to temo, so tisti, kateri so se cepili, bolj sovražno nastrojeni proti tistim, kateri se niso in ne obratno. 

Tukaj človek lepo razloži, kako je zgodovina potekala in kako je zdaj.

Ps. Čeprav ni epidemiolog ali imunolog, človek lepo vse pove po pravici, kar Ihan in co ne zmorejo.

Popravljeno . Popravil Pajk
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Pajk said:

Koliko berem to temo, so tisti, kateri so se cepili, bolj sovražno nastrojeni proti tistim, kateri se niso in ne obratno. 

Selektivno branje. Tu je eden res bolj ekstremen, mene pa ne briga ali se boš ali ne, samo ne klobasat neumnosti in podajat neresnice za imet izgovor proti!

Sicer si pa še malo naokoli poglej, kdo dela težave v trgovinah, gostilnah, javnih prostorih,...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težave delajo ukrepi, majkemi..še vedno do sedaj so jih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, DAMI34 said:

težave delajo ukrepi, majkemi..še vedno do sedaj so jih.

Vsi ukrepi delajo težave, vedno, sploh če jih ne razumeš.

Tudi omejitev hitrosti, položnice za smeti,... in vse obveznosti delajo težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Pajk pravi:

Koliko berem to temo, so tisti, kateri so se cepili, bolj sovražno nastrojeni proti tistim, kateri se niso in ne obratno. 

Tukaj človek lepo razloži, kako je zgodovina potekala in kako je zdaj.

Ps. Čeprav ni epidemiolog ali imunolog, človek lepo vse pove po pravici, kar Ihan in co ne zmorejo.

Dejansko se špikani nismo oglašali, dokler se niso začele tu spamersko trosit nebuloze zanikovalcev in antiwaxerjev na agresiven način.

Gornji zobozdravnik ima koncesijo? ... da

Bere z nekega papirja, povsem brez življenja.

Kaj je hotel povedat?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

Vsi ukrepi delajo težave, vedno, sploh če jih ne razumeš.

Tudi omejitev hitrosti, položnice za smeti,... in vse obveznosti delajo težave.

jp, tut črnci niso razumel zakaj morajo zadaj na avtobusu sedet :P

tisti trenutek, ko mi kdo pojasni nebulozo, da je gostilna lahko bila odprta, če se gre za poslovno kosilo, drugače pa ne, si dam 2 maske na gobec in jih bom nosil še v avtu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

jp, tut črnci niso razumel zakaj morajo zadaj na avtobusu sedet :P

tisti trenutek, ko mi kdo pojasni nebulozo, da je gostilna lahko bila odprta, če se gre za poslovno kosilo, drugače pa ne, si dam 2 maske na gobec in jih bom nosil še v avtu :P

 

ugibam, da poslovno kosilo je "nujno", da se sklene posel ali zalije posel

kosilo s familijo pa ni nujno in lahko žena skuha doma

torej, "nenujna" kosila so odpadla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

jp, tut črnci niso razumel zakaj morajo zadaj na avtobusu sedet :P

tisti trenutek, ko mi kdo pojasni nebulozo, da je gostilna lahko bila odprta, če se gre za poslovno kosilo, drugače pa ne, si dam 2 maske na gobec in jih bom nosil še v avtu :P

 

Ja, marsikateri ukrep je nesmiseln oz. neumen. Ampak to ne bomo reševali tu, ne z varnostnikom ki te ne pusti v nakupovalni center, ne z uslužbenko pošte, ki ne dovoli vstopa, ampak na volitvah.

Ponovno.

Stric je že leta na vrhu in vse javnomnenjske raziskave mu kažejo prednost pred ostalimi. "Torej dela prav". A misliš bodo protesti kaj pomagali? Pozabi.

Je potrebno začet na začetku in spet so tu volitve in ne kreganje in razdvojevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

ugibam, da poslovno kosilo je "nujno", da se sklene posel ali zalije posel

kosilo s familijo pa ni nujno in lahko žena skuha doma

torej, "nenujna" kosila so odpadla

jaz lahko ženo "poslovno" peljem na kosilo, zvečer se mi bo pa oddolžila. Gre za bilateralen odnos in krepitev vezi znotraj družine/partnerstva. Če pa to ni posloven razlog :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Ja, marsikateri ukrep je nesmiseln oz. neumen. Ampak to ne bomo reševali tu, ne z varnostnikom ki te ne pusti v nakupovalni center, ne z uslužbenko pošte, ki ne dovoli vstopa, ampak na volitvah.

Ponovno.

Stric je že leta na vrhu in vse javnomnenjske raziskave mu kažejo prednost pred ostalimi. "Torej dela prav". A misliš bodo protesti kaj pomagali? Pozabi.

Je potrebno začet na začetku in spet so tu volitve in ne kreganje in razdvojevanje.

sori, zakone je treba ubogat. Zakaj misliš da so samo tisti ukrepi nesmiselni kateri se tebi ne zdijo prav?

Sem kje mogoče zapisal, da je potrebno z uslužbenko reševat problem? 

nebuloze..pct na sodiščih. Mar ni potrebno zakone ubogat?

https://www.primorske.si/slovenija/sodni-svet-z-vladnim-odlokom-o-pct-ni-mogoce-omeje?fbclid=IwAR0HCyebjJQrQtZDjhzvLxqImDTElvBITDFXzaz6l_d31H817Me3xbDyxag

 

Stric dela prav za lastno rit, to je pa vse (prejšnji strici so delal enako, da ne bo pomote). Nima konkurnce, le ta je nesposobna. Žal pa se stric rad obda z nesposobnimi (predvsem strokovnjaki), taki so bolj dojemljivi za pravo resnico, ki jo stric ukaže. In stric je sedaj na vrhu, tako da me čisto nič ne briga, kja bi bilo, če bi bilo. Če bi bila namesto strica teta, bi prav tako pljuval po napakah, ki se jih počne.

Zaradi slabih ukrepov in razdvajanja naroda smo točno tam kjer smo. Mar res misliš, da so glavni problem tisti, ki se nočejo cepit? 

 

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/ustavno-sodisce-bo-presojalo-o-pogoju-pc/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1WLlELSGV2AYQsAHwf4gUhp01OUv3_KIGCKJL_B8ONEfP_yoNpGDcQ3dw#Echobox=1632145554

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

Zaradi slabih ukrepov in razdvajanja naroda smo točno tam kjer smo. Mar res misliš, da so glavni problem tisti, ki se nočejo cepit? 

Spet si obrnil nekam v tri krasne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Spet si obrnil nekam v tri krasne :slap:

al pa ti.

Repliciraš, kako se je potrebno držati ukrepov, navedem nekaj butastih, v osnovi se strinjaš, da je res a ne reševat problema s prodajalko, dam linke na birokratsko reševanje PCTja - valda sodišča spet, pa ustavno sodišče, torej nekaj kar je po zakonu a ni, ker bo padlo...in potem mi rečeš da sem obrnil v 3 krasne? Ja, kam si pa ti?

Probleme ustvarjajo ukrepi. še 1x, da bo jasno. (slabi, površni, neustavni, skregani z logiko itd..)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Probleme ustvarjajo ukrepi. še 1x, da bo jasno. (slabi, površni, neustavni, skregani z logiko itd..)

Kdo je izdal ukrepe? Kdo ga je pooblastil beri volil da izda ukrepe? Preskakuješ na veliko in obračaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Kdo je izdal ukrepe? Kdo ga je pooblastil beri volil da izda ukrepe? Preskakuješ na veliko in obračaš.

seveda, saj si rekel, da jih ne razumem. Torej jih ti..pol pa razumi še preskoke.

A je pomembno, kdo ga je volil?

Pomembno je samo, kaj se sedaj počne. Neglede kdo izdaja zakone/ukrepe.

In odloči se, al so pravi, nepravi, delno pravi ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tko je. Greš se cepit pa maš mir. Kakorkoli obrneš, proti zakonodajalcem ne moreš nič. Tud meni ne paše, da mormo met davke, pa da mormo vozit 50 v naseljih, sam tko je. Preveč nas je, da bi vsak delal kar mu paše. Treba je imet neka pravila. 

Ni se mi še zgodilo, da bi me kakšen cepljeni nadlegoval, da naj se nujno grem cepit. Se mi pa dogaja, da me ožji člani družine, prijatelji, stalno nadlegujejo s to korono in anti cepljenjem. Itak dam na ignore. Je fajn da imam to možnost.

Kdor se noče cepit je popolnoma njegova odločitev, in jo spoštujem. Vsak se naj sam odloči. Ima necepljeni možnost, da pride povsod(zenkrat) pač ga bo država prisilila, da se testira in plačuje, In zato sem se šel jaz cepit, da mam mir.

Težko je pa zaupat medijem in selektivno izbranim strokovnjakom, ki iz dneva v dan menjajo zgodbe in dajejo ven info, ki ga malo pregledaš vidiš da ni čist tko, kot pravijio. Od tukaj pa vem od kje dvom "anti". Tudi jaz dvomim, ob takih nebulozah.

Še vedno pa mislim, da je vsa ta korona gonja bolj srb za dobičke,kot pa skrb za ljudi, ker je precej večjih problemov za rešit kot pa tale korona.

Kakorkoli, prihaja finančna recesija. Ta bo povozila korono in migrante. Nhče ne bo vedu¸, da je sploh kdaj obstajala.

2015 migranti, 2019 korona 2023...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

In odloči se, al so pravi, nepravi, delno pravi ...

A če mi ni všeč lahko delam kar po svoje??? Temu se reče začetek anarhije. Smo očitno še ne zreli za demokracijo. Zgleda da bi spet rabili nekoga tretjega da nas "upravlja"

ŽAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne taljanov, plis :P

js bi Švede za upravljalce :D

ps. po svoje lahko delaš, dokler drugemu ne škodiš, al pa dokler te ne dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DAMI34 said:

js bi Švede za upravljalce

A se zavedaš da so švedi kot fijakarski konji ki slepo ubogajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

Otrokom ne tišijo palčk pri takem obisku.... :) 

Pa bi jim morali..ker so navadni packi vključno z njihovimi starši..

500 razredov v slovenskih osnovnih in srednjih šolah je v karanteni.

Palica za packe.. vsaj v nos..

pred 4 urami, mladench pravi:

Zaradi drugih obveznih cepljenj, proti gripi ali pa klopnemu meningoencefalitisu, 

Ne zavajaj.. ti dve cepljenji nista obvezni !!!

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Se ve, če je bil možakar cepljen ali ne? Menda mu je zavrelo

zaradi maske?

Verjetno parafinčkar (nov izraz za waxerja : wax pomeni vosek) .. vedno več cepljenih zavrača osnovne ukrepe kot so maska in distanca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da po nekaterih državnih podjetjih že hodijo po pisarnah inšpektorji in pooblaščenci poslovodstva ter izvajajo nadzor nad izpolnjevanjem PCT pogoja ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravno pršu iz CH. Zanimivo, da za njih SLO ni na rdečem seznamu. Imam pa še nekaj zanimivih zgodb oz. prigod. Npr. Jaz in moj cepljeni sodelavec sva se oba morala testirat predno sva šla delat. Jih ni zanimal, če je cepljen, samo da imava pri njih ponovno negativen test. So pa v teh dneh malo zaostrili zadeve.

Drugače pa ... ftp pa Snečer sta me pogrešala? Sej vem, da ja. :) Zato vama dajem tale novi video, da mi povesta ali je pri nas v bolnicah tudi tako oz. ali smo pri nas bolj papeški in si tega ne privoščimo? Tako s skrito kamero bi morali tudi pri nas it okoli. Zanimivo kaj posname kamera na terenu.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, John2005 pravi:

Evo ravno pršu iz CH. Zanimivo, da za njih SLO ni na rdečem seznamu. Imam pa še nekaj zanimivih zgodb oz. prigod. Npr. Jaz in moj cepljeni sodelavec sva se oba morala testirat predno sva šla delat. Jih ni zanimal, če je cepljen, samo da imava pri njih ponovno negativen test. So pa v teh dneh malo zaostrili zadeve.

Pa se nisi spuntou, kaj majo oni teb po nosu vrtat in ugotavljat tvojo pravico do bolezni :P 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!