Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 31 minutami, ftp pravi:

tolaži se

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se 4 minut do zacetka strajka tukaj so najnovejse novice:

Zdaj je vse jasno, zadeva je resna, gospa Anita ima pismen dokaz: » …. helikopter nad centrom LJ pravkar snema, oddaja 5G in škropi cepivo ….. orgonski topovi so v pripravljenosti

 »…. helikopter nad centrom LJ pravkar snema, oddaja 5G in škropi cepivo …… to so zanesljive informacije, sem si jih napisala in sprintala. imam PISNO informacijo! ….. zaloge aluminijaste folije so v bližnjih trgovinah že pošle

kis se že kuha, orgonski topovi so v pripravljenosti ….. upam, da bo negdo čim prej Voduška skupaj s kamero zavil v alu folijo, da vojska nebo motila signala ….

…. na trg republike je pravkar prispel CEPILNI top. konec je. ….

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Spasku pravi:

Se 4 minut do zacetka strajka tukaj so najnovejse novice:

Zdaj je vse jasno, zadeva je resna, gospa Anita ima pismen dokaz: » …. helikopter nad centrom LJ pravkar snema, oddaja 5G in škropi cepivo ….. orgonski topovi so v pripravljenosti

 »…. helikopter nad centrom LJ pravkar snema, oddaja 5G in škropi cepivo …… to so zanesljive informacije, sem si jih napisala in sprintala. imam PISNO informacijo! ….. zaloge aluminijaste folije so v bližnjih trgovinah že pošle

kis se že kuha, orgonski topovi so v pripravljenosti ….. upam, da bo negdo čim prej Voduška skupaj s kamero zavil v alu folijo, da vojska nebo motila signala ….

…. na trg republike je pravkar prispel CEPILNI top. konec je. ….

sem mislil, da so kartoteke pacientov bolje varovane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FTP ti, ko veliko veš in očitno znaš tudi veliko zračunat ali pa vsaj popravit izračune drugih. Mi lahko prosim pomagaš?

1. Pri nas je umrlo cca 4500 ljudi s korono. Uradno je da jih cca. 5% umre samo od korone, 95% pa ima pridružene bolezni. Prosim za izračun koliko od teh 95% bi umrlo tudi brez korone. Upoštevaj prosim dejstvo, da si pod smrt od korone beležen, če imaš pozitiven rezultat 28dni pred smrtjo. Prosim bi tudi za morebiten podatek kakšne so bile pridružene bolezni.

 

2. Polno cepljenih imamo cca. 1mio. Prebolelih cca. 250.000. IJS je pri cca. 250.000 prebolelih naredil projekcijo ,da je realno okuženih bilo vsaj še 3-4x več a so verjetno preboleli z blagimi simptomi. Glede na to, da v bolnišnicah takorekoč ni tistih , ki so preboleli (očitno naravna imunost deluje), so torej v bolnišnicah predvsem cepljeni, polcepljeni in nepreboleli. Procentualno je v bolnišnicah cca 30% cepljenih od tistih ki so v bolnici. Glede na to da imamo cca. 2.1mio prebivalcev. Koliko je torej tistih, ki predstavljajo velik potencial za obisk bolnišnice in v katero skupino od zgoraj štirih naštetih spadajo?

 

3. Če upoštevaš podatke iz 2. točke. Kakšna je smrtnost kovida?

- 4800/ 280.000......

- ali prištejemo tudi tiste kateri so se okužili po projekciji IJS torej: 4800/1000000

- ali štejemo samo umrle neposredno od covida 240/280000

- ali štejemo samo umrle od kovida in upoštevamo študijo IJS: 240/1000000

 

4. Na intenzivni terapiji je bilo na višku lanske prehladne sezone, mislim, da okoli 200 oseb. Danes septembra je oseb na intenzivni 100, primerljivo lansko leto, 10. Glede na učinkovitost cepiv in ukrepov ter prebolelost bi prosil matematični izračun (upoštevaj delež virusne različice) kako je možno, da je danes situacija slabša?

 

5. Lansko leto je KRek napovedal 90.000 mrtvih, Trampuž minimalno 15.000. Njune številke minimalno odstopajo od realnosti. Glede na to, da gre za strokovnjaka me zanima ali mogoče veš na podlagi katerih izračunov sta prišla do teh številk na podlagi je tudi naša vlada, mediji itd postopala kot je?

Hvala v naprej za tvojo razlago in tolmačenje vsake moje alineje in podatka, da se v prihodnje ne bom motil oz. da bom vedel več. Če ne znaš narediti teh izračunov mi samo napiši in bom razumel situacijo ter vprašal koga, ki ima kapaciteto. Tudi nekih praznih odgovorov mi ne rabiš dajat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, John2005 pravi:

FTP ti, ko veliko veš in očitno znaš tudi veliko zračunat ali pa vsaj popravit izračune drugih. Mi lahko prosim pomagaš?

1. Pri nas je umrlo cca 4500 ljudi s korono. Uradno je da jih cca. 5% umre samo od korone, 95% pa ima pridružene bolezni. Prosim za izračun koliko od teh 95% bi umrlo tudi brez korone. Upoštevaj prosim dejstvo, da si pod smrt od korone beležen, če imaš pozitiven rezultat 28dni pred smrtjo. Prosim bi tudi za morebiten podatek kakšne so bile pridružene bolezni.

 

2. Polno cepljenih imamo cca. 1mio. Prebolelih cca. 250.000. IJS je pri cca. 250.000 prebolelih naredil projekcijo ,da je realno okuženih bilo vsaj še 3-4x več a so verjetno preboleli z blagimi simptomi. Glede na to, da v bolnišnicah takorekoč ni tistih , ki so preboleli (očitno naravna imunost deluje), so torej v bolnišnicah predvsem cepljeni, polcepljeni in nepreboleli. Procentualno je v bolnišnicah cca 30% cepljenih od tistih ki so v bolnici. Glede na to da imamo cca. 2.1mio prebivalcev. Koliko je torej tistih, ki predstavljajo velik potencial za obisk bolnišnice in v katero skupino od zgoraj štirih naštetih spadajo?

 

3. Če upoštevaš podatke iz 2. točke. Kakšna je smrtnost kovida?

- 4800/ 280.000......

- ali prištejemo tudi tiste kateri so se okužili po projekciji IJS torej: 4800/1000000

- ali štejemo samo umrle neposredno od covida 240/280000

- ali štejemo samo umrle od kovida in upoštevamo študijo IJS: 240/1000000

 

4. Na intenzivni terapiji je bilo na višku lanske prehladne sezone, mislim, da okoli 200 oseb. Danes septembra je oseb na intenzivni 100, primerljivo lansko leto, 10. Glede na učinkovitost cepiv in ukrepov ter prebolelost bi prosil matematični izračun (upoštevaj delež virusne različice) kako je možno, da je danes situacija slabša?

 

5. Lansko leto je KRek napovedal 90.000 mrtvih, Trampuž minimalno 15.000. Njune številke minimalno odstopajo od realnosti. Glede na to, da gre za strokovnjaka me zanima ali mogoče veš na podlagi katerih izračunov sta prišla do teh številk na podlagi je tudi naša vlada, mediji itd postopala kot je?

Hvala v naprej za tvojo razlago in tolmačenje vsake moje alineje in podatka, da se v prihodnje ne bom motil oz. da bom vedel več. Če ne znaš narediti teh izračunov mi samo napiši in bom razumel situacijo ter vprašal koga, ki ima kapaciteto. Tudi nekih praznih odgovorov mi ne rabiš dajat.

tu imaš vse odgovore

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, John2005 said:

FTP ti, ko veliko veš in očitno znaš tudi veliko zračunat ali pa vsaj popravit izračune drugih. Mi lahko prosim pomagaš?

1. Pri nas je umrlo cca 4500 ljudi s korono. Uradno je da jih cca. 5% umre samo od korone, 95% pa ima pridružene bolezni. Prosim za izračun koliko od teh 95% bi umrlo tudi brez korone. Upoštevaj prosim dejstvo, da si pod smrt od korone beležen, če imaš pozitiven rezultat 28dni pred smrtjo. Prosim bi tudi za morebiten podatek kakšne so bile pridružene bolezni.

 

2. Polno cepljenih imamo cca. 1mio. Prebolelih cca. 250.000. IJS je pri cca. 250.000 prebolelih naredil projekcijo ,da je realno okuženih bilo vsaj še 3-4x več a so verjetno preboleli z blagimi simptomi. Glede na to, da v bolnišnicah takorekoč ni tistih , ki so preboleli (očitno naravna imunost deluje), so torej v bolnišnicah predvsem cepljeni, polcepljeni in nepreboleli. Procentualno je v bolnišnicah cca 30% cepljenih od tistih ki so v bolnici. Glede na to da imamo cca. 2.1mio prebivalcev. Koliko je torej tistih, ki predstavljajo velik potencial za obisk bolnišnice in v katero skupino od zgoraj štirih naštetih spadajo?

 

3. Če upoštevaš podatke iz 2. točke. Kakšna je smrtnost kovida?

- 4800/ 280.000......

- ali prištejemo tudi tiste kateri so se okužili po projekciji IJS torej: 4800/1000000

- ali štejemo samo umrle neposredno od covida 240/280000

- ali štejemo samo umrle od kovida in upoštevamo študijo IJS: 240/1000000

 

4. Na intenzivni terapiji je bilo na višku lanske prehladne sezone, mislim, da okoli 200 oseb. Danes septembra je oseb na intenzivni 100, primerljivo lansko leto, 10. Glede na učinkovitost cepiv in ukrepov ter prebolelost bi prosil matematični izračun (upoštevaj delež virusne različice) kako je možno, da je danes situacija slabša?

 

5. Lansko leto je KRek napovedal 90.000 mrtvih, Trampuž minimalno 15.000. Njune številke minimalno odstopajo od realnosti. Glede na to, da gre za strokovnjaka me zanima ali mogoče veš na podlagi katerih izračunov sta prišla do teh številk na podlagi je tudi naša vlada, mediji itd postopala kot je?

Hvala v naprej za tvojo razlago in tolmačenje vsake moje alineje in podatka, da se v prihodnje ne bom motil oz. da bom vedel več. Če ne znaš narediti teh izračunov mi samo napiši in bom razumel situacijo ter vprašal koga, ki ima kapaciteto. Tudi nekih praznih odgovorov mi ne rabiš dajat.

Ko ti bo jasno, da cifer nemors primerjat direktno(zaradi razlicnih neznanih spremeljivk), se ti bo odprl nov svet. 

Ti malo pomagam - procent kuznosti, ukrepi, sta samo dve izmed dveh vsaj petih. Koliko je neuradno prebolelih nebomo nikoli vedeli, kot tudi nebomo vedeli koliko je “cepljenih” v bolnicah ki so dejansko placali nekomu da se je sel cepit namesto njih, ali pa imajo samo podpisan kartoncek.

 

Pa preden se kdo zapici.. ne, ne trdim da so v bolnicah samo taki. Samo to je ena izmed spremeljivk ki e neznamo ocenit in lahko drasticno spremeni krivuljo.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en, ki želi na račun korone in antiwaxerjev do korita.

Ovce spet nategnjene :)

bruh.png.5a1f7bfedb1d5a8b16d9c468c39ec18f.png

exJelinčičev človek

Citiraj

V uredništvo smo prejeli podatek, da naj bi si Stevanović “izposodil” sredstva za plačilo odvetniških storitev, nismo pa dobili podatka, ali je ta denar tudi že vrnil, saj je bil namenjen delovanju svetniške skupine v proračun. Za plačilo odvetniških storitev naj bi porabil 2.500 evrov in to ne za potrebe svetniške skupine, ampak zase. Podžupan Kranja Janez Černe ga je namreč tožil za lažnive obsodbe, Stevanović pa je sodbo izgubil. Da bi izvedeli, če to drži, smo se seveda obrnili na Stevanovića. Ta nam je odgovoril, da je informacija laž. “Denarja iz proračuna si ne moreš izposoditi,” je zapisal, ker so za delovanje svetniških skupin  namenjena svetniška sredstva. “Ker sem zaradi javnega svetniškega govora potreboval pravno zaščito, mi je le ta pripadala iz naslova svetniških sredstev svetniške skupine Resni.ca. Naročilnico je podpisal župan Rakovec,” je pojasnil in dodal, da je v pravnem postopku zmagal in da mu morajo zato povrniti sredstva, ki se bodo spet prerazporedila na konto svetniških sredstev. Določeni viri so nam povedali, da v resnici Stevanović na sodišču ni zmagal, vendar teh informacij v tem trenutku še ne moremo potrditi. Poleg tega pa je dvomljiva tudi resničnost ostalih njegovih navedb.

Citiraj

Stevanovića naj bi tožila tudi Mestna občina Kranj
Pri Stevanovićevi zgodbi je zanimivo tudi to, da na spletu lahko najdemo informacijo, da Stevanovića toži Mestna občina Kranj. Menda ravno zato, ker si je prisvojil več kot dva tisočaka za svoje odvetniške stroške iz javnega denarja. “Mestna občina Kranj je vložila tožbo zoper mestnega svetnika stranke Resnica Zorana Stevanovića, ker ni vrnil denarja, ki ga je iz proračuna “vzel” za osebne stroške pravdanja,” je zapisano, zraven pa je še pojasnilo, da se je z županom in podžupanom zapletel zaradi obtožb, ki jih je izrekel ter da je eno pravdo že izgubil in mora plačati 2.500 evrov. Občina je sicer najprej pozvala svetnika naj vrne denar, ker v pravilniku o porabi sredstev za mestne svetnike ni predvidena možnost porabe za ta namen. Stevanović je namreč sredstva porabil iz postavke proračuna za svetniške skupine. Z vprašanji smo se obrnili tako na podžupana Kranja, kot tudi na župana Matjaža Rakovca in samo občino, odgovore bomo objavili takoj ko jih prejmemo.

Citiraj

Stevanović naj bi si prilaščal tudi pohištvo in prostore, ki jih plačuje MO Kranj
Spletna stranTrma.si je lansko leto tudi poročala, da so svetniški prostori Zoran Za Kranj v stavbi v središču Kranja, zanje pa plačuje svetniška skupina približno 500 evrov mesečno najemnine lastniku stavbe. Po zapisu sodeč so svetniški skupini plačali novo pohištvo v znesku nekaj čez 2 tisoč evrov, nakar se je sled za tem pohištvom izgubila. Do 1. aprila 2020 v teh prostorih ni bilo pohištva, ki je bilo plačano 2019 podjetju Mizeraj iz Kranja. Stevanović pa na vprašanja o tem ni želel odgovarjati. No, malo kasneje se je izkazalo, da je vsaj del tega pohištva doma pri Stevanoviću v Stražišču. To je potrdila tudi Mestna občina Kranj. A tu zgodba še ni bila končana. V vmesnem času je Stevanović namreč registriral politično stranko, prostore pa je v ta namen obdržal kar iste. “Stranka Resnica ni isto kot je (bila) svetniška skupina Zoran za Kranj, ki ji MO Kranj plačuje najemnino v isti stavbi. Še več: stranki MO Kranj ne more in ne sme plačevati nobene najemnine, ker na volitvah 2018 sploh ni sodelovala,” so še opozorili na spletni strani. Ob tem so opozorili tudi na to, da bi bil poskus, da bi davkoplačevalci Kranja plačevali stranko, ki z MO Kranj (politično) nima nobene povezave, lahko pomenil tudi  kaznivo dejanje, povezano s proračunom.

Bogate izkušnje je nabral in prakso, bo povsem domač, če pride bliže korita

Citiraj

Danes bodo v Ljubljani ponovno potekali anticepilski protesti pod organizacijsko taktirko kranjskega mestnega svetnika Zorana Stevanovića. Ta si na tak način predvsem nabira volilne glasove – s svojo stranko Resni.ca ima namreč visokoleteče politične ambicije, do položaja pa se je pripravljen prebiti za vsako ceno, tudi za ceno zdravja ljudi in tega, da se protest morda tudi danes spreobrne v nasilnega. Smo pa ponovno prejeli informacije o njegovih grehih, ki so še iz policijskih časov. Stevanović naj bi popival in streljal na železniški postaji v Ljubljani, očitno pa drži tudi podatek o zavarovalniški goljufiji. 

Streljanje in popivanje policistov enote Železniške policijske postaje v Ljubljani s konca novembra dobiva epilog. Posebna preiskovalna skupina je sprožila trinajst disciplinskih postopkov, osem predlogov sodniku za prekrške in dve kazenski ovadbi – tako je portal 24ur pisal leta 2001, torej pred dvajsetimi leti. Zoper štiri policiste so odgovorni takoj uvedli disciplinski postopek in suspenz, šest policistov, ki so v lokalu na železniški postaji kršili javni red in mir, pa so predali v obravnavo sodniku za prekrške. Dva policista sta bila zaradi streljanja osumljena storitve kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti, zato so zoper njiju podali kazensko ovadbo.

https://nova24tv.si/slovenija/politika/organizator-protestov-stevanovic-izgubil-sluzbo-zaradi-popivanja-in-streljanja/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ukica pravi:

Ko ti bo jasno, da cifer nemors primerjat direktno(zaradi razlicnih neznanih spremeljivk), se ti bo odprl nov svet. 

Ti malo pomagam - procent kuznosti, ukrepi, sta samo dve izmed dveh vsaj petih. Koliko je neuradno prebolelih nebomo nikoli vedeli, kot tudi nebomo vedeli koliko je “cepljenih” v bolnicah ki so dejansko placali nekomu da se je sel cepit namesto njih, ali pa imajo samo podpisan kartoncek.

 

Pa preden se kdo zapici.. ne, ne trdim da so v bolnicah samo taki. Samo to je ena izmed spremeljivk ki e neznamo ocenit in lahko drasticno spremeni krivuljo.

Na podlagi teh številk, ki sem jih napisal se odloča naša vlada in stroka in ki jih beremo vsak dan na 24h, Delu,..... Torej so relavantne.

pred 2 minutami, Snečer pravi:

zdaj govori dr. hujšanja, ki si ga limal

o številkah in kugi

poslušaj

Pričakovano...... pozabil si napisat kak stavek o ravni zemlji, čipih,antiwaxerjih,  to ti ponavadi gre ko ti zmanjka argumentov...

 

Aja pa še nekaj dodam. Moj post sploh ni bil trditev, temveč sama vprašanja na podlagi javnih podatkov in se počutite napadene. Ogovorite z matematiko on dejstvi pa bo. Mogoče spremenim mnenje.

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

Na podlagi teh številk, ki sem jih napisal se odloča naša vlada in stroka in ki jih beremo vsak dan na 24h, Delu,..... Torej so relavantne.

Pričakovano...... pozabil si napisat kak stavek o ravni zemlji, čipih,antiwaxerjih,  to ti ponavadi gre ko ti zmanjka argumentov...

vse bodo danes povedali, ne pozabi donirat

vse to kar si limal, sedaj govori

čudno, da te ni na shodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

vse bodo danes povedali, ne pozabi donirat

vse to kar si limal, sedaj govori

čudno, da te ni na shodu

Ne hodim na shode, take zadeve mene zanimajo. Zanimajo me samo dejstva. Ti jih očitno nimaš za povedat zato me tvoje mnenje ne zanima, niti razne tvoje opazke o čipih, ravni zemlji, bigfootu, antiwaxerjih in multiwaxerjih, ki jih imaš zelo rad.

Aja baje tudi tale častilec ravne zemlje govori tam: https://klinika-mccz.si/stanko-pusenjak/

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

@kronikkolega bo lahko marsikaj povedal ..

Nema pravila! 
nitko od bolnickog osoblja nam nije mogao dati neki Opis toka bolesti. Cak je i skoro Pa svejedno cijepljen ili ne, predbolesti ili zdrav……. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, John2005 pravi:

Ne hodim na shode, take zadeve mene zanimajo. Zanimajo me samo dejstva. Ti jih očitno nimaš za povedat zato me tvoje mnenje ne zanima, niti razne tvoje opazke o čipih, ravni zemlji, bigfootu, antiwaxerjih in multiwaxerjih, ki jih imaš zelo rad.

Aja baje tudi tale častilec ravne zemlje govori tam: https://klinika-mccz.si/stanko-pusenjak/

Dejstvo je, da sem jaz cepljen in vsi moji okoli mene in prav noben ni imel težav.

Ti pa nisi in mi pametuješ, kako bomo "umrli" in še kaj.

Ginekolog in porodničar modruje o covidu? :) 

Pravi Stanko

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega iz sobe koji je profesionalni ronioc zadnjih 23 godine Bez bolesti je bio na „3“ Minute od respiratora. Mladu curu iz sobe do nase cijepljenja a zavrsila na intenzivnoj!  Nema pravila! Nema logike! 
Pustite price. Svatko od nas ( cijepljen ili ne) reagira na svoj nacin 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, kronik pravi:

Kolega iz sobe koji je profesionalni ronioc zadnjih 23 godine Bez bolesti je bio na „3“ Minute od respiratora. Mladu curu iz sobe do nase cijepljenja a zavrsila na intenzivnoj!  Nema pravila! Nema logike! 
Pustite price. Svatko od nas ( cijepljen ili ne) reagira na svoj nacin 

Hvala za posredovane izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res nihce ne more tega norca Trohu ustavit za ne verjet kaj bluzi na trgu:rolleyes:Ravnokar je povedal da prihaja 1miljon beguncev k nam. Jutri se srecajo nazaj ob 17h ker do srede ne morejo pocakat naj bi blo prepozno.ni casa ker izvajajo holokavst na clovestvu itd... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Kaj res nihce ne more tega norca Trohu ustavit za ne verjet kaj bluzi na trgu:rolleyes:Ravnokar je povedal da prihaja 1miljon beguncev k nam. Jutri se srecajo nazaj ob 17h ker do srede ne morejo pocakat naj bi blo prepozno.ni casa ker izvajajo holokavst na clovestvu itd... :rolleyes:

A ni on par metrov stran neki let nazaj spal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, John2005 said:

FTP ti, ko veliko veš in očitno znaš tudi veliko zračunat ali pa vsaj popravit izračune drugih. Mi lahko prosim pomagaš?

1. Pri nas je umrlo cca 4500 ljudi s korono. Uradno je da jih cca. 5% umre samo od korone, 95% pa ima pridružene bolezni. Prosim za izračun koliko od teh 95% bi umrlo tudi brez korone. Upoštevaj prosim dejstvo, da si pod smrt od korone beležen, če imaš pozitiven rezultat 28dni pred smrtjo. Prosim bi tudi za morebiten podatek kakšne so bile pridružene bolezni.

Dragi Janez ( @John2005 )

Če bi se vsaj malo razumel na matematiko, bi vedel da prikazuje dejstva in ne predvidevanja, zato ne moreš prikazat kaj bi dejansko bilo če..., lahko narediš samo neke projekcije, ki  pa lahko delujejo samo kot kazalniki in ne dejstva.

Trenuitno najhujša pridružena bolezen pa je Facebukitis kronicus.

 

 

1 hour ago, John2005 said:

Pričakovan odgovor ..... ko zmanjka.....

če neumnosti sprašuješ, neumnost dobiš  - enostavna matematika

aja, matematika ti ne gre :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Snečer pravi:

Dejstvo je, da sem jaz cepljen in vsi moji okoli mene in prav noben ni imel težav.

Ti pa nisi in mi pametuješ, kako bomo "umrli" in še kaj.

Ginekolog in porodničar modruje o covidu? :) 

Pravi Stanko

 

Posluš. Nikol nisem reku, da boste cepljeni vsi pomrli. Če pa sem mi pa prosim to najdi. Dejstvo pa je, da eni so , večina ne, enkako po koroni, neki jih je umrlo, večina pa ne. Torej, če si moraš v glavi sestavit neko bedarijo (da sem zagovornik ravne zemlje, čipov, zanikovalec virusa, bigfoota, da se mi marija prkazuje itd) zato, da meni odgovoriš iz jeze, ker mi matematično ne znaš zračunat ali odgovorit na moja vprašanja pa jaz nisem kriv. Glede omenjenih oseb je pa tako, da tebi tudi, če bi Beovička obrnila kaseto bi verjetno rekel , da sedaj se ji je pa zmešalo. Žal je dejstvo, da si ravno tako skrajen v tej tematiki kot so tvoji kontra "kolegi", ki so zadnjič vkorakali na RTV. Sam imam odprto glavo in gledam in berem vse strani. Ti pa raje zamižiš, če ti ne ustreza in nato daješ nesmiselne odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

Dragi Janez ( @John2005 )

Če bi se vsaj malo razumel na matematiko, bi vedel da prikazuje dejstva in ne predvidevanja, zato ne moreš prikazat kaj bi dejansko bilo če..., lahko narediš samo neke projekcije, ki  pa lahko delujejo samo kot kazalniki in ne dejstva.

Trenuitno najhujša pridružena bolezen pa je Facebukitis kronicus.

 

 

če neumnosti sprašuješ, neumnost dobiš  - enostavna matematika

aja, matematika ti ne gre :headbang:

Vse odgovore, ki sem jih dal Snečerju lahko tudi tebi. By the way. Od kje pa ti predvidevaš moje ime??. Sej nista mogoče s Snečerjem gledala moj profil zadaj glede na to, da je on moderator? Moram malo prebrati pravila vašega foruma.......

pred 11 minutami, Spasku pravi:

A ni on gladovno stavkal pred parlamentom? Aja , res je, na Gregorčičevi je to blo ...my bad

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, John2005 said:

By the way. Od kje pa ti predvidevaš moje ime??. Sej nista mogoče s Snečerjem gledala moj profil zadaj glede na to, da je on moderator? Moram malo prebrati pravila vašega foruma.......

Nisem gledal tvojega profila - preveri, nisem moderator (večkrat brisan in onemogočen), nisem komuniciral z nikomer.

Kar beri.

 

Nisi pa pomislil da je John v slovenščini Janez ???? :slap:

Razen matematike, ti tudi logika malo šepa. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!