Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

dr dr Milanović (šef ndh)

zdaj je še psiholog...

OKUŠAO SE KAO PSIHOLOG

Milanović o ubojstvu u Zagrebu: Ljudska narav je nepredvidiva, nasilna, posebno muškaraca, posebno kad polude, popiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki še vedno zagovarjate nesmiselne ukrepe, ste navadni cepci. Sem šel preverit kako je južneje od nas. Uživajo in se ne zajebavajo med seboj. Lahko sem jedel in pil ter spal brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal o sajveste čem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, tomash pravi:

Vsi, ki še vedno zagovarjate nesmiselne ukrepe, ste navadni cepci. Sem šel preverit kako je južneje od nas. Uživajo in se ne zajebavajo med seboj. Lahko sem jedel in pil ter spal brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal o sajveste čem.

tu pri nas je isto, samo na antiwaxerje ne smeš naletet...

vse normalno, športni vikend, 2x bil v Avstriji, na slo meji nikogar od naših...

vse odprto, vse dostopno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, tomash said:

Vsi, ki še vedno zagovarjate nesmiselne ukrepe, ste navadni cepci. Sem šel preverit kako je južneje od nas. Uživajo in se ne zajebavajo med seboj. Lahko sem jedel in pil ter spal brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal o sajveste čem.

Hja, mi Slovenci bi radi imeli avstrijske/nemske place.. zgledujemo se pa po juznoh sosedih. Se je treba odlocit v kero smer bi radi sli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

tu pri nas je isto, samo na antiwaxerje ne smeš naletet...

vse normalno, športni vikend, 2x bil v Avstriji, na slo meji nikogar od naših...

vse odprto, vse dostopno

Ali soantiwaxerji tisti, ki zajebavajo necepljene, neprebolele in netestirane.

Se pravi člani vlade so alfa antiwaxerji.

Al sem narobe razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, tomash pravi:

Ali soantiwaxerji tisti, ki zajebavajo necepljene, neprebolele in netestirane.

Se pravi člani vlade so alfa antiwaxerji.

Al sem narobe razumel.

lej, greš v Avstrijo, napisi in znaki enaki kot pri nas, ni treba opozarjat, tudi če kdo nima... vidi, da so vsi pridni in začne posnemat.... špila zadeva

pri nas pa norenje antiwaxerjev, ker pač že slika za nošenje maske zmoti....

da o drugem ne govorimo

če si normalen, ne zaznaš nobenih omejitev, vse je kot prej....

kljub jurja packov na dan

pred 8 minutami, ukica pravi:

Hja, mi Slovenci bi radi imeli avstrijske/nemske place.. zgledujemo se pa po juznoh sosedih. Se je treba odlocit v kero smer bi radi sli..

nekako tako ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, tomash pravi:

Vsi, ki še vedno zagovarjate nesmiselne ukrepe, ste navadni cepci. Sem šel preverit kako je južneje od nas. Uživajo in se ne zajebavajo med seboj. Lahko sem jedel in pil ter spal brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal o sajveste čem.

Ti si navaden kreten. Južneje od tebe je mogoče tudi Metlika. 
Sem bil pred 14 dnevi v Srbiji (4dni) in Hrvaški (3 dni). Ni ravno tako kot lažeš. V nastanitvah (privat) kar lepo vprašajo za test ali cepljenje...v restavracijah strežno osebje v maskah. V mestih v Srbiji (Novi Sad npr.) mnogi (večina ne)nosijo maske tudi zunaj...v trgovinah vsi itd. V Srbiji je na vsaki mizi razkužilo v vseh restavracijah....glede higiene so veliko bolj strogi kot pri nas.... Kolikor sem primerjal je v Sloveniji veliko več packov kot doli.

Poglejte si film Mitje Okorna Covid19....pa nehajte končno kvasit neumnosti...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Ti si navaden kreten. Južneje od tebe je mogoče tudi Metlika. 
Sem bil pred 14 dnevi v Srbiji (4dni) in Hrvaški (3 dni). Ni ravno tako kot lažeš. V nastanitvah (privat) kar lepo vprašajo za test ali cepljenje...v restavracijah strežno osebje v maskah. V mestih v Srbiji (Novi Sad npr.) mnogi (večina ne)nosijo maske tudi zunaj...v trgovinah vsi itd.

Poglejte si film Mitje Okorna Covid19....pa nehajte končno kvasit neumnosti...

Bil pred mesecem v Albaniji. Nihče nič vprašal.  Pred 14 dnevi v Srbiji. Nihče nič vprašal. Včeraj in danes na Hrvaškem. Nihče nič vprašal. Govorim o prenočiščih in gostilnah. Masko ima pa malo ljudi. 

Očitno cepivo vpliva na tvoj odnos do ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB_IMG_1632597243859.jpg.4e3951c92fe2aac4b709bbf58d0f9e9e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sm ga najdu, soseda .... mal mešani ...ampak iz istega govora. JEst res ne vem kako bojo hrvatje preživel.

 

 

 

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Bil pred mesecem v Albaniji. Nihče nič vprašal.  Pred 14 dnevi v Srbiji. Nihče nič vprašal. Včeraj in danes na Hrvaškem. Nihče nič vprašal. Govorim o prenočiščih in gostilnah. Masko ima pa malo ljudi. 

Očitno cepivo vpliva na tvoj odnos do ostalih.

Mogoče tebe nihče ni nič vprašal...verjetno ni bilo za pričakovat pametnega odgovora. Vsekakor pa se velikoo bolj držijo nekih pravil kot pri nas. Sicer pa smo temno rdeči mi in še neke afriške države s slabo higieno....to pove veliko o slovenski miselnosti, obnašanju in odnosu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, tomash said:

Bil pred mesecem v Albaniji. Nihče nič vprašal.  Pred 14 dnevi v Srbiji. Nihče nič vprašal. Včeraj in danes na Hrvaškem. Nihče nič vprašal. Govorim o prenočiščih in gostilnah. Masko ima pa malo ljudi. 

Očitno cepivo vpliva na tvoj odnos do ostalih.

Bil pred 10 dni v CH isti pogoji kot pri nas PCT ni velik vprašanj ampak vsi spoštujejo predpise nikamor brez mask znotraj.Je pa odras tega stanja barva držav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejše iz Gorenja.

Vstop na delovno mesto je možen s pomočjo rumene (necepljeni) ali modre (cepljeni) knjižice. Ker vodijo statistiko manjkajočih in nekdo vodi, koliko je zbolelo cepljenih in necepljenih za kovidom je do sedaj zbolelo že več cepljenih. Zadeve curljajo, a priznanje pride???

Sam povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Najnovejše iz Gorenja.

Vstop na delovno mesto je možen s pomočjo rumene (necepljeni) ali modre (cepljeni) knjižice. Ker vodijo statistiko manjkajočih in nekdo vodi, koliko je zbolelo cepljenih in necepljenih za kovidom je do sedaj zbolelo že več cepljenih. Zadeve curljajo, a priznanje pride???

Sam povem.

Samo povprašaj tega "nekdo", koliko je vseh rumenih in koliko modrih knjižic v firmi, morda pa je rezultat popolnoma obrnjen.

Pa povprašaj za čim so zboleli, ker pri nas precej kroži viroza. (pri obojih)

Jih je kar nekaj "anti" pri nas ki "nakladajo" koliko je cepljenih zbolelo in to hudo, prav zato ker so cepljenji. Med temi "hudo zbolelimi" tudi naši znanci. Seveda smo jih poklicali, pa je resnica popolnoma drugačna.

Sam povem.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Najnovejše iz Gorenja.

Vstop na delovno mesto je možen s pomočjo rumene (necepljeni) ali modre (cepljeni) knjižice. Ker vodijo statistiko manjkajočih in nekdo vodi, koliko je zbolelo cepljenih in necepljenih za kovidom je do sedaj zbolelo že več cepljenih. Zadeve curljajo, a priznanje pride???

Sam povem.

Bla, bla. Ti delodajalcu samo sporocis da si na bolniski, in zdravnica odpre bolnisko.

V zgodbice da on vodi evidenco kdo ima korono, razlagaj komur zelis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Najnovejše iz Gorenja.

Vstop na delovno mesto je možen s pomočjo rumene (necepljeni) ali modre (cepljeni) knjižice. Ker vodijo statistiko manjkajočih in nekdo vodi, koliko je zbolelo cepljenih in necepljenih za kovidom je do sedaj zbolelo že več cepljenih. Zadeve curljajo, a priznanje pride???

Sam povem.

Privat firma, izpad packov povzroča škodo.

Zato takšni ukrepi.

 

pred eno uro, tomash pravi:

Vsakdo ima svoj prav. Se bomo posipali s pepelom, eni ali drugi, če se to kdaj zaključi. 

To bi bila anarhija. Saj zadeva je zaključena, zapirali se več ne bomo.

Antiwaxerji, ki pa so pomagaki k širitvi in ne k zajezitvi pa si jih bomo lepo zapomnili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

Slovenija: Virus ne obstaja, cepiva vsebujejo čipe in prejemniki bodo umrli, farmacevtski nateg...... Slovenija temno rdeča!

D791C19E-4DAA-459C-A473-9E5D6B213935.jpeg

Verjetno ko se je o švedski pa njihovih ukrepih poročalo 1 leto nazaj nisi bil tak pristaš. Zdej ko so se pošpikal ti ustrezajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, John2005 pravi:

Verjetno ko se je o švedski pa njihovih ukrepih poročalo 1 leto nazaj nisi bil tak pristaš. Zdej ko so se pošpikal ti ustrezajo

Že takrat so povedali, da na Švedskem deluje njihov način, ker ljudem ni treba posebej razlagat...

Pri nas bi lahko bilo povsem enako, tudi mask ne bi videli.

Ampak pri nas je bolj važno smučanje, smučarski narod pač, ne tak kot Švedo, ki nimajo snega in smučišč...

Al pa? da ni kje kaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Že takrat so povedali, da na Švedskem deluje njihov način, ker ljudem ni treba posebej razlagat...

Pri nas bi lahko bilo povsem enako, tudi mask ne bi videli.

Ampak pri nas je bolj važno smučanje, smučarski narod pač, ne tak kot Švedo, ki nimajo snega in smučišč...

Al pa? da ni kje kaj drugega...

Nikol nisem gledal potrča, zadnjič ga je pa nekdo omenil na tem forumu pa sem pogledal vse njegove videe. Neverjetno kako so vsi takrat kritiziral, da se je švedska v nogo ustrelila z milimi ukrepi, še na 24h, delu je bil članek, da so švedski ukrepi zgrešeni. No danes pa .....ravno tam so kot vsi ....oz že vmes so bili na boljšem. Bi blo zanimivo na tem forumu nazaj pogledat kaj je kaj kdo komentiral

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Že takrat so povedali, da na Švedskem deluje njihov način, ker ljudem ni treba posebej razlagat...

Pri nas bi lahko bilo povsem enako, tudi mask ne bi videli.

Ampak pri nas je bolj važno smučanje, smučarski narod pač, ne tak kot Švedo, ki nimajo snega in smučišč...

Al pa? da ni kje kaj drugega...

Aha. Smučišča so kriva. Spet. Kako to veš? Ker ti je to "stroka" povedala. Tista stroka, ki je govorila, da moraš imet masko na obrazu, ko greš sam po cesti. Oziroma, da zadostuje tudi šal. Naslednji dan šal ni več zadostoval, je bila obvezna maska. Čez 2 dni je ista stroka rekla, da zunaj ne rabiš imet nič čez gobec. Premalo je prostora, da bi človek napisal kaj vse je "stroka" v zadnjem letu in pol povedala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!