Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

2 minutes ago, DAMI34 said:

ne mi pravit pravljic, res ne. Sem bil preveč po svetu. Jdo ne kupi vinjet za našo AC? Gladko vprašanje..sam ne mi omenjat nekih kao vzgojenih tujcev, ker te demantiram v enem stavku!!!

1en stavek...večina dobro stoječih in pridnih državic ma poln kurac gasterbajterjev z balkana...

NE no, ne se igrat z mojo inteligenco. Sem preveč po svetu, da bi mi vsak lolek zizke majal

Ah, spet si izven konteksta. Mišljeni so zahodni oz. severni domačini! Seveda se s prihodom na balkan nekoliko "prilagodijo" saj tudi mi se različno obnašamo če gremo na jug ali sever. Me zanima če se po Bosni enako obnašaš (voziš) kot po Švici?

Pusti sedaj gasterbajterje, ni bil smisel mojega pisanja.

Glede igranja s tvojo..., no comment!

5 minutes ago, DAMI34 said:

SLOVENCI SMO PREKLETO PONIŽEN,PRIDEN, UBOGLJIV IN HLAPČEVSKI NAROD, SAJ NAS JE ZGODOVINA PRISILIA DA SMO TAKI.

Ja, predvsem pa zelo pametni, bolj kot vsi ostali. Gledamo sever, zgledujemo pa se z Balkanom. :headbang:

Sicer pa, koliko so šele Švedi hlapčevski neumni, ker vse verjamejo. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ftp pravi:

 

Ja, predvsem pa zelo pametni, bolj kot vsi ostali. Gledamo sever, zgledujemo pa se z Balkanom. :headbang:

Sicer pa, koliko so šele Švedi hlapčevski neumni, ker vse verjamejo. :nono:

Je pravu prjatu...de je domov pršu mal prekmal...pa je najdu ženo golo v pojstli s sosedom mirkotom...pol sta pa oba umrla zarad corone??... nova24tv

Švedi? Razvajeni švedi, ki so v največji krizi kavo pili, ko smo mi bili zaprti? Si pozabil?

Vse je v pristopu in odnosu do ljudstva. Veliko več si upajo Italijani kot Slovenci, pa so butasti kot noč.

Samo taljana boš videl na AC rikvercat, samo taljan, bo zavil čez oba pasova in šel kontra, samo italijan bo uporabil vse 4 žmigavce in nabiral rožice, samo taljan bo v gostilni šel mimo vseh, kot da je prvi na vrsti itd...

 

Nč nisem pozabil niti spregledal. Iščeš opravičila za napačno ravnanje vodstva in napačno posredovanje informacij ljudstvu., zato pa je tako.

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, DAMI34 said:

Je pravu prjatu...de je domov pršu mal prekmal...pa je najdu ženo golo v pojstli s sosedom mirkotom...pol sta pa oba umrla zarad corone??... nova24tv

Švedi? Razvajeni švedi, ki so v največji krizi kavo pili, ko smo mi bili zaprti? Si pozabil?

Vse je v pristopu in odnosu do ljudstva. Veliko več si upajo Italijani kot Slovenci, pa so butasti kot noč.

Samo taljana boš videl na AC rikvercat, samo taljan, bo zavil čez oba pasova in šel kontra, samo italijan bo uporabil vse 4 žmigavce in nabiral rožice, samo taljan bo v gostilni šel mimo vseh, kot da je prvi na vrsti itd...

 

Nč nisem pozabil niti spregledal. Iščeš opravičila za napačno ravnanje vodstva in napačno posredovanje informacij ljudstvu., zato pa je tako.

Je lepo brisat?

 

Sicer pa , od kje si pa Italijane potegnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, John2005 pravi:

Takole približno dela politika in verjetno tudi stroka. Skratka, generalno gre za zanesljive ljudi, ki jim je treba vse verjet.

 

Kako pa yt neverjetno cenzurira videe z vsebino ki ne ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Codeine pravi:

Za vse, ki so prepričani, da je vse skupaj samo teorija zarote.

https://www.sorryantivaxxer.com

danes bo spet domač prispevek

https://www.24ur.com/novice/preverjeno/prezivel-ker-je-borec.html

Citiraj

Zlatko Mahić, ki je javnosti znan predvsem iz športnega sveta, je za oddajo Preverjeno podrobno opisal, kako je nedavno preživel težko obliko covida-19.

44-letni športnik in ustanovitelj lige mešanih borilnih veščin WFC se ni odločil za cepljenje, ker je verjel, da ga zdrav način življenja lahko obvaruje pred virusom. "… če je moj oče dal to skozi pri 75 letih in je pil le kozje mleko  meni je rekel: Sine, ti samo kozje mleko pij  sem si mislil, da bom tudi jaz preživel." Pripoveduje, da se je začelo kot nedolžen prehlad z izcedkom iz nosu in rahlo bolečino v grlu. Po nekaj dneh mu je raven kisika v krvi močno upadla.

kozje mleko mu ni pomagalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmago že pizdi :P

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/614e044756626/ogorcenje-v-drzavni-zbor-vpadli-inspektorji-in-preverjali-pogoj-pct?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2AKtS0XgZsCLqpg6IgvIdvB6xRmZFzT0c0iuNH5bNZwmc2gCJBq1Uktjg#Echobox=1632507959

 

Tweet

 
See new Tweets

Conversation

 
Ne ve se kdo koga zajebava; v je prišla inšpekcija, ki preverja PCT po dolgem in počez, med "protestniki" niso ne kontrolirali in še manj, kaznovali nikogar. Temu se reče #subverzija.
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj enakost..Janša je edini, ki lahko pleza na trboveljski dimnik :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za une k pravte, da tega pa ni. Pikec je zakon: 

Takoj ob sprejemu je osebje ugotovilo, da je stanje pacientke življenje ogrožajoče. Začelo se je urgentno zdravljenje, vendar pa se njeno stanje ni izboljšalo.

Trenutno je hospitalizirana v enoti intenzivne terapije in je v izjemno slabem zdravstvenem stanju. 

Ker je bila pred tem cepljena z vektorskim cepivom, ki se aplicira z enim odmerkom, so primer prijavili pristojnim kot možen stranski učinek po cepljenju. 

"Čeprav je dokazovanje neposredne povezave stvar nadaljnjih postopkov NIJZ, kar še ni bilo opravljeno, obstaja utemeljen sum, da gre za vzročno povezavo med cepljenjem in zapletom," pravijo v UKC. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, John2005 said:

Evo za une k pravte, da tega pa ni. Pikec je zakon: 

Ne seri.

Tega ni nihče rekel. Žal se tudi to dogaja.

Sicer pa je v istem času umrlo tudi 9 covid bolnikov. Skupaj 4544. Tega pa ne vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Ne seri.

Tega ni nihče rekel. Žal se tudi to dogaja.

Sicer pa je v istem času umrlo tudi 9 covid bolnikov. Skupaj 4544. Tega pa ne vidiš.

O vidim vidim. Vidim tudi da jih je od teh 4544 neposredno od kovida umrlo 5% (tako je povedal g. Hojs na oddaji Tarča). SKoraj prepričan sem, da je bila še kakšna smrt, ki se je zamlčala od cepljenja. Poanta je da ni tako nedolžno kot se to javno prikazuje. Tako kot lahko naje... od kovida lahko tud od tega.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, John2005 said:

O vidim vidim. Vidim tudi da jih je od teh 4544 neposredno od kovida umrlo 5% (tako je povedal g. Hojs na oddaji Tarča). SKoraj prepričan sem, da je bila še kakšna smrt, ki se je zamlčala od cepljenja. Poanta je da ni tako nedolžno kot se to javno prikazuje. Tako kot lahko naje... od kovida lahko tud od tega.

Ok. Če bi znal osnovnošolsko matematiko bi izračunal da je 5% od 4544 = 227,2

Torej 1 proti 227,2

Ti je kaj bolj jasno, ali še vedno ne vidiš razlike.

Da ne bo pomote, zelo obžalujem za vsakim nepotrebno umrlim na eni, drugi in tretji strani.

Zanimivo da 2 mrtva motorista v soboto oz.4 v prejšnjem tednu, ne sprožita tako hude reakcije kot ena v težkem stanju. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38-diareja2.jpg.a6d0bebd052cd1aef76d11fc691f33b5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, John2005 pravi:

Evo za une k pravte, da tega pa ni. Pikec je zakon: 

Takoj ob sprejemu je osebje ugotovilo, da je stanje pacientke življenje ogrožajoče. Začelo se je urgentno zdravljenje, vendar pa se njeno stanje ni izboljšalo.

Trenutno je hospitalizirana v enoti intenzivne terapije in je v izjemno slabem zdravstvenem stanju. 

Ker je bila pred tem cepljena z vektorskim cepivom, ki se aplicira z enim odmerkom, so primer prijavili pristojnim kot možen stranski učinek po cepljenju. 

"Čeprav je dokazovanje neposredne povezave stvar nadaljnjih postopkov NIJZ, kar še ni bilo opravljeno, obstaja utemeljen sum, da gre za vzročno povezavo med cepljenjem in zapletom," pravijo v UKC. 

Na koncu se članek konča s tem

Citiraj

Pristojni sicer opozarjajo, da so resni stranski učinki po cepljenju redki in da koristi cepljenja daleč pretehtajo potencialno možnost stranskih učinkov. 

Podatki kažejo, da je bilo cepljenih (vsaj z enim odmerkom) 1.118.239 ljudi, možno pa je cepit 1.882.800 (280.000 otrok do 15 odštetih).

Necepljenih je tako še 709.761 ljudi, od tega uradno prebolelih 290.000.

Ostaja še 420.000 ljudi za pikec, verjetno nekaj v tej številki tudi neuradno prebolelih.

Zadeva bo počasi sanirana tako ali drugače.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Ok. Če bi znal osnovnošolsko matematiko bi izračunal da je 5% od 4544 = 227,2

Torej 1 proti 227,2

Ti je kaj bolj jasno, ali še vedno ne vidiš razlike.

Da ne bo pomote, zelo obžalujem za vsakim nepotrebno umrlim na eni, drugi in tretji strani.

Zanimivo da 2 mrtva motorista v soboto oz.4 v prejšnjem tednu, ne sprožita tako hude reakcije kot ena v težkem stanju. :headbang:

Nehi mi s to matematko, ker sami nisi zmogel izračuna ki sem ti ga postavil teden nazaj. Gre se zato da tale 1 ni samo 1.

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Na koncu se članek konča s tem

Podatki kažejo, da je bilo cepljenih (vsaj z enim odmerkom) 1.118.239 ljudi, možno pa je cepit 1.882.800 (280.000 otrok do 15 odštetih).

Necepljenih je tako še 709.761 ljudi, od tega uradno prebolelih 290.000.

Ostaja še 420.000 ljudi za pikec, verjetno nekaj v tej številki tudi neuradno prebolelih.

Zadeva bo počasi sanirana tako ali drugače.

 

 

Bla bla bla 100x si že povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, John2005 pravi:

Nehi mi s to matematko, ker sami nisi zmogel izračuna ki sem ti ga postavil teden nazaj. Gre se zato da tale 1 ni samo 1.

Bla bla bla 100x si že povedu.

to je izračun z rešitvijo, ne mat. uganka

še enkrat sem dal sveže podatke nijz in statsi

če imaš drugačne številke, na plano.in navedi še vir

ps.

vrhunski argument bla, bla, nehaj itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, John2005 said:

Nehi mi s to matematko, ker sami nisi zmogel izračuna ki sem ti ga postavil teden nazaj. Gre se zato da tale 1 ni samo

Če bi se kaj razumel, ti nisi dal račun ampak hipotezo.

Zakaj nehat z matematiko, ker je ne razumeš? Saj si ti barantal s procenti?

Najprej začneš, ko ti zmanjka argumentov pa nehat. Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej glede na zadnje dogodke:

- mediji očitno opravljajo svoje delo in poročajo o žrtvah cepljenja

- medicinska stroka, prvič, tudi (očitno so staršem takoj in brez pomisleka povedali vzrok smrti)

- medicinska stroka, drugič, tudi: razmišlajo o opustitvi tega cepiva.

A zdaj antivaxerji še vedno vidite svetovno zaroto, al lahko to opustimo pa se začnemo pogovarjati o statistiki, javnemu zdravju, učinkovitosti etc?

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsem času so poročal o kok dveh , treh? Če ma kdo kake znance k delajo v bolnicah lahko malo vpraša o realnem stanju.

Dejstvo je da ima vaše super duper cepivo največjo smrtnost in stranske učinke v zadnjih letih med vsemi cepivi, poleg pa še verjetno najslabšo učinkovitost. Prodaja pa se kot da je 100% zanesljivo, 100% prepreči virus, 100% prepreči prenos ..... no zadnje čase ne več ker ne pije več vode.  

Ampak kot sem že 1000X povedal... super če se kdo cepi in mu to ustreza. Sigurno več ljudi, ki nimajo posledic in imajo verjetno neko korist od tega ...ampak da pa se tako lahkomiselno vse ostale podatke skriva oz. druge objavla in promovira (strdek-teorija zarote, ups pa je res strdek, aja ni panike en na x komadov, pač če fašeš fašeš, najbrž pa ne boš), preprečuje objave itd....to je pa enostavno lahkomiselnost. 

Še ena slikca kako italjanom dobro vpliva velika precepljenost....večja kot naša.

 

 

Screenshot 2021-09-28 at 20.51.44.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!