Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, Snečer pravi:

Na koncu se članek konča s tem

Podatki kažejo, da je bilo cepljenih (vsaj z enim odmerkom) 1.118.239 ljudi, možno pa je cepit 1.882.800 (280.000 otrok do 15 odštetih).

Necepljenih je tako še 709.761 ljudi, od tega uradno prebolelih 290.000.

Ostaja še 420.000 ljudi za pikec, verjetno nekaj v tej številki tudi neuradno prebolelih.

Zadeva bo počasi sanirana tako ali drugače.

 

 

Mogoče samo dodam. IJS  je reku da je okuženih 3-4x več kot pa teh uradno potrjenih 290.000. Pol pa tvoj izračun poveča število prebivalcev v SLO??? Al je ta ocena na uč narejena? A potem tud ostale na uč delajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

V vsem času so poročal o kok dveh , treh? Če ma kdo kake znance k delajo v bolnicah lahko malo vpraša o realnem stanju.

Dejstvo je da ima vaše super duper cepivo največjo smrtnost in stranske učinke v zadnjih letih med vsemi cepivi, poleg pa še verjetno najslabšo učinkovitost. Prodaja pa se kot da je 100% zanesljivo, 100% prepreči virus, 100% prepreči prenos ..... no zadnje čase ne več ker ne pije več vode.  

Ampak kot sem že 1000X povedal... super če se kdo cepi in mu to ustreza. Sigurno več ljudi, ki nimajo posledic in imajo verjetno neko korist od tega ...ampak da pa se tako lahkomiselno vse ostale podatke skriva oz. druge objavla in promovira (strdek-teorija zarote, ups pa je res strdek, aja ni panike en na x komadov, pač če fašeš fašeš, najbrž pa ne boš), preprečuje objave itd....to je pa enostavno lahkomiselnost. 

Še ena slikca kako italjanom dobro vpliva velika precepljenost....večja kot naša.

 

 

Screenshot 2021-09-28 at 20.51.44.jpg

 

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Mogoče samo dodam. IJS  je reku da je okuženih 3-4x več kot pa teh uradno potrjenih 290.000. Pol pa tvoj izračun poveča število prebivalcev v SLO??? Al je ta ocena na uč narejena? A potem tud ostale na uč delajo?

to je bila ocena

ni znano koliko neuradnih prebolevnikov se je cepilo

eno so ocene, drugo so potrjene številke

saj ločimo razliko

predlog: obrni se na nijz za uraden odgovor, tam so za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, John2005 said:

Prodaja pa se kot da je 100% zanesljivo, 100% prepreči virus, 100% prepreči prenos

To trdite samo med "anti" seansami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, John2005 pravi:

V vsem času so poročal o kok dveh , treh? Če ma kdo kake znance k delajo v bolnicah lahko malo vpraša o realnem stanju.

Dejstvo je da ima vaše super duper cepivo največjo smrtnost in stranske učinke v zadnjih letih med vsemi cepivi, poleg pa še verjetno najslabšo učinkovitost. Prodaja pa se kot da je 100% zanesljivo, 100% prepreči virus, 100% prepreči prenos ..... no zadnje čase ne več ker ne pije več vode.  

Ampak kot sem že 1000X povedal... super če se kdo cepi in mu to ustreza. Sigurno več ljudi, ki nimajo posledic in imajo verjetno neko korist od tega ...ampak da pa se tako lahkomiselno vse ostale podatke skriva oz. druge objavla in promovira (strdek-teorija zarote, ups pa je res strdek, aja ni panike en na x komadov, pač če fašeš fašeš, najbrž pa ne boš), preprečuje objave itd....to je pa enostavno lahkomiselnost. 

Še ena slikca kako italjanom dobro vpliva velika precepljenost....večja kot naša.

 

 

Screenshot 2021-09-28 at 20.51.44.jpg

realno so bili kolone vojaških vozil ...

pozno ponoči, a so jih ljudje videli ...

samo je Vlada te ljudi odpeljala nekam ...

poznam infektologe, dva sorodnika, drugo med. osebje, vprašam, a mi vsi skrivajo ... 

tudi prijatelji , znanci mi skrivajo ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, John2005 said:

Še ena slikca kako italjanom dobro vpliva velika precepljenost....večja kot naša.

Če bi se samo malo spoznal na problematiko bi vedel, da iz te primerjave ne moreš ničesar zaključit, ker je preveč nepoznanih in nevključenih dejavnikov.

Samo informacija o bolnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

To trdite samo med "anti" seansami

Arhiv 24h poglej..... al pa delo.si za mesece nazaj

pred 8 minutami, Snečer pravi:

realno so bili kolone vojaških vozil ...

pozno ponoči, a so jih ljudje videli ...

samo je Vlada te ljudi odpeljala nekam ...

poznam infektologe, dva sorodnika, drugo med. osebje, vprašam, a mi vsi skrivajo ... 

tudi prijatelji , znanci mi skrivajo ...

 

Veš kaj je zanimivo....da očitno si ti edini v sloveniji, ki nobenga ne pozna ki je blo kaj narobe. Celo na RTVju jih več poznajo očitno

pred 6 minutami, ftp pravi:

Če bi se samo malo spoznal na problematiko bi vedel, da iz te primerjave ne moreš ničesar zaključit, ker je preveč nepoznanih in nevključenih dejavnikov.

Samo informacija o bolnih.

....in prišli so do neznanih dejavnikov, ko ti omenim potencialno problamtiko cepiva , ti neznani dejavniki izginejo in je vse kristalno jasno, varno .... ane

pred 16 minutami, Snečer pravi:

 

to je bila ocena

ni znano koliko neuradnih prebolevnikov se je cepilo

eno so ocene, drugo so potrjene številke

saj ločimo razliko

predlog: obrni se na nijz za uraden odgovor, tam so za to

Saj ti na podlagi teh podatkov pametuješ in sam sebi pišeš doktorat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, John2005 pravi:

Arhiv 24h poglej..... al pa delo.si za mesece nazaj

Veš kaj je zanimivo....da očitno si ti edini v sloveniji, ki nobenga ne pozna ki je blo kaj narobe. Celo na RTVju jih več poznajo očitno

....in prišli so do neznanih dejavnikov, ko ti omenim potencialno problamtiko cepiva , ti neznani dejavniki izginejo in je vse kristalno jasno, varno .... ane

Saj ti na podlagi teh podatkov pametuješ in sam sebi pišeš doktorat.

na podlagi uradnih podatkov nijz

tam ni ocen in napovedi

uradno ugotovljene številke

ne podtikaj mi nečesa, česar ne delam in ne obtožuj brez podlage na pamet

poznam posredno samo eno starejšo osebo, ki je dobila vrocina in bila en dan na opazovanju v ukc (od znanca mati)

po drugi strani pa sem bil (glede na gostilniske antiwax propagande) prav presenečen, da moji mami po pikecu ni bilo prav nič... (glede na stanje)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

na podlagi uradnih podatkov nijz

tam ni ocen in napovedi

uradno ugotovljene številke

ne podtikaj mi nečesa, česar ne delam in ne obtožuj brez podlage na pamet

poznam posredno samo eno starejšo osebo, ki je dobila vrocina in bila en dan na opazovanju v ukc (od znanca mati)

po drugi strani pa sem bil (glede na gostilniske antiwax propagande) prav presenečen, da moji mami po pikecu ni bilo prav nič... (glede na stanje)

 

Kaj ti pa podtikam ..... a nisi skoz govoru da nobenga ne poznaš k bi mu kaj blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Torej ne podtikam, ampak ti meni podtikaš , da jest teb podtikam.

podtikaš glede številk, ki sem jih uporabil, o tem sem pisal

če ne boš sam nehal, bom jaz zaključil, zdaj pa je dovolj utrujanja

korektno sem podal uradne stevilke in izracun, ti pa mi podtikas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, John2005 said:

V vsem času so poročal o kok dveh , treh? Če ma kdo kake znance k delajo v bolnicah lahko malo vpraša o realnem stanju.

Dejstvo je da ima vaše super duper cepivo največjo smrtnost in stranske učinke v zadnjih letih med vsemi cepivi, poleg pa še verjetno najslabšo učinkovitost. Prodaja pa se kot da je 100% zanesljivo, 100% prepreči virus, 100% prepreči prenos ..... no zadnje čase ne več ker ne pije več vode.  

Ampak kot sem že 1000X povedal... super če se kdo cepi in mu to ustreza. Sigurno več ljudi, ki nimajo posledic in imajo verjetno neko korist od tega ...ampak da pa se tako lahkomiselno vse ostale podatke skriva oz. druge objavla in promovira (strdek-teorija zarote, ups pa je res strdek, aja ni panike en na x komadov, pač če fašeš fašeš, najbrž pa ne boš), preprečuje objave itd....to je pa enostavno lahkomiselnost. 

Še ena slikca kako italjanom dobro vpliva velika precepljenost....večja kot naša.

 

 

Screenshot 2021-09-28 at 20.51.44.jpg

Proklet ….. 

 

Ce bi se mi dal uzgat moj excel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, SF said:

Ni edini. Tudi jaz ne poznam nikogar s težavami, in tudi nihče od tistih cepljenih, s katerimi sem se o tem pogovarjal, ne pozna nikogar. To potrjuje, da je število ljudi s težavami po cepljenju tako majhno, da je v praksi sicer mogoče, da bi kdo poznal enega, ki je bil za posledicami cepljenja hospitaliziran, da bi poznal dva, pa bi bilo že skoraj tako malo verjetno, da bi se prej lahko nadejal visokemu dobitku pri igrah na srečo... Torej ravnozemljaši ob navajanju hord "živih mrtvecev", katere naj bi zaradi posledic cepljenja vozili na aparate enostavno lažete.

 

Jaz poznam en primer, ki je sel v bolnico za en dan dokler se stanje ni stabiliziralo(ce ne se manj). Pa ta isti clovek se zmeraj promovira cepljenje. 
Ampak glej.. to je verjetno najobseznejse cepljenje do sedaj. Seveda bodo komplikacije. 
 

Ali je pravilno da imamo te ukrepe? Ja, ce je korist vecja od skode.

Ali nasa vlada pravilno komunicira ukrepe? Ne.

Zaupam znanosti? Ja

Zaupam vladnim organizacijam, ki skrbijo za skladnost zdravil/cepiv? Ja

Ali mislim da je to virus/cepivo ki naj bi izbrisal xx% populacije? Ne, ker nekdo more odplacevat kredite da najbogatejsi se bolj bogatijo.

Obstaja teorija zarote? Ne, obstajajo pa ljudje ki na racun le te bogatijo. 

Sedaj pa hitro po cepivo :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, ukica pravi:

Jaz poznam en primer, ki je sel v bolnico za en dan dokler se stanje ni stabiliziralo(ce ne se manj). Pa ta isti clovek se zmeraj promovira cepljenje. 
Ampak glej.. to je verjetno najobseznejse cepljenje do sedaj. Seveda bodo komplikacije. 
 

Ali je pravilno da imamo te ukrepe? Ja, ce je korist vecja od skode.

Ali nasa vlada pravilno komunicira ukrepe? Ne.

Zaupam znanosti? Ja

Zaupam vladnim organizacijam, ki skrbijo za skladnost zdravil/cepiv? Ja

Ali mislim da je to virus/cepivo ki naj bi izbrisal xx% populacije? Ne, ker nekdo more odplacevat kredite da najbogatejsi se bolj bogatijo.

Obstaja teorija zarote? Ne, obstajajo pa ljudje ki na racun le te bogatijo. 

Sedaj pa hitro po cepivo :) 

 

Ja seveda, saj to govorim... Poznaš človeka, ampak dveh pa ne... Po spletnih forumih pa piše en kup ljudi, ki navajajo, da jih poznajo 3, 4, 5, 20... Pa vidimo, da je to v praksi nemogoče...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, John2005 said:

Arhiv 24h poglej..... al pa delo.si za mesece nazaj

Ne arhiv 24, ne Delo mi ne težita. Jih ne gledam zato me ne motijo.

Me pa motijo tisti ki objavljajo na MOJEM fb portalu, tisti ki mi pridejo v MOJO pisarno težit, tisti ki me na ulici ustavijo...

Itak če iščeš najdeš, problem nastane, ko se izogibaš in te "najdejo"

 

A razumeš razliko???? Dvomim, ampak sem vseeno poskusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da za vsem skupaj stojijo nezemljani in kuščarji iz podzemlja. In to kar se dogaja ni še nič. Najhujše še pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ukica pravi:

Jaz poznam en primer, ki je sel v bolnico za en dan dokler se stanje ni stabiliziralo(ce ne se manj). Pa ta isti clovek se zmeraj promovira cepljenje. 
Ampak glej.. to je verjetno najobseznejse cepljenje do sedaj. Seveda bodo komplikacije. 
 

Ali je pravilno da imamo te ukrepe? Ja, ce je korist vecja od skode.

Ali nasa vlada pravilno komunicira ukrepe? Ne.

Zaupam znanosti? Ja

Zaupam vladnim organizacijam, ki skrbijo za skladnost zdravil/cepiv? Ja

Ali mislim da je to virus/cepivo ki naj bi izbrisal xx% populacije? Ne, ker nekdo more odplacevat kredite da najbogatejsi se bolj bogatijo.

Obstaja teorija zarote? Ne, obstajajo pa ljudje ki na racun le te bogatijo. 

Sedaj pa hitro po cepivo :) 

 

ČE odgovarjam generalno

- Ali je korist večja ko pogledaš celotno sliko (zdravstvo, gospodarstvo, psihologijo, šolstvo,...) in primerjaš z državami z milejšimi ukrepi? ... zelo relativno

- Se strinjam

- Tudi jaz. Vendar ne 100% v vse. Naj tudi čas pokaže kaj bo. Predvsem ker nismo nezmotljivi. Zgodovina je pokazala že veliko zmot, izplačila odškodnin, samo zadnjo zadevo poglej https://www.nytimes.com/2020/06/23/health/baby-powder-cancer.html sem prepričan da je izdelek ustrezal vsem standardom. Hudič je če raziskavo plača tisti, ki jonaroči.

- Ta je že mal iz terije zarote. Če pa gledava finančno stran pa tale s krediti ne pije vode. Dediči po dednem redu namreč dedujejo tudi dolgove ne samo premoženje, tako da nekdo jih bo sigurno moral poplačat. Če dedičev ni, premoženje dobi država.

- Glede terij zarot pa mislim tako. Definitivno so nekatere res adijo pamet, npr. čip pod kožo, ravna zemlja... Žal pa je tudi res, da se je kar nekaj teh teorij v zgodovini kasneje izkazalo za resnične. Tako, da je včasih meja zelo tanka, hkrati pa izraz zelo uporaben za diskreditacijo vsake teže, ideje, usmeritve, ki ne ustreza trenutno uveljavljeni. Bogatijo pa predvsem ljudje na strani, ki zagovarja trenutno usmeritev, tukaj ni dvoma...samo splošne številek se pogleda in to je to. Kaj bi dal da bi jest dobavljal maske, teste, poleg jih še izvajal, se pogajal za ceno cepiv, vedel da bom še 10x lahko booster prodal, da vsak politik ve da mora v 4 letih čim več nabrat..... huh .... takoj še en motor kupim

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, John2005 said:

Tudi jaz. Vendar ne 100% v vse. Naj tudi čas pokaže kaj bo.

V takih primerih časa NI .

Ko hiša gori, jo gasiš in ne iščeš dokazov o zaroti, namernem požigu, bla bla bla... Najprej pogasiš, potem ugotavljaš in popravljaš škodo!

Še en primer.

Če človek doživi infarkt.

- itak bo umrl

- oživljaš, kljub temu da mu boš najverjetneje polomil rebra, lahko tudi prebil pljuča, lahko te na koncu tudi toži zaradi poškodb pri oživljanju.

 

Kaj je v tem primeru prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ftp pravi:

V takih primerih časa NI .

Ko hiša gori, jo gasiš in ne iščeš dokazov o zaroti, namernem požigu, bla bla bla... Najprej pogasiš, potem ugotavljaš in popravljaš škodo!

Še en primer.

Če človek doživi infarkt.

- itak bo umrl

- oživljaš, kljub temu da mu boš najverjetneje polomil rebra, lahko tudi prebil pljuča, lahko te na koncu tudi toži zaradi poškodb pri oživljanju.

 

Kaj je v tem primeru prav?

Ja situacija je definitivno jebena.....ampak resno se sprašujem kako bomo na to gledal čez 5,10 let. A se bo izkazalo za upravičeno al totalno pretiravanje glede na vso škodo k smo jo naredili zaradi ukrepov. Ko v vso zgodbo dodam politiko in finance .... ne morem mimo misli, da je vse skupaj juhica s preveč sestavinami, ki jo vsi moramo jest in se strinjat da je dobra. Če bomo kasneje mel drisko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, John2005 said:

Ja situacija je definitivno jebena.....ampak resno se sprašujem kako bomo na to gledal čez 5,10 let. A se bo izkazalo za upravičeno al totalno pretiravanje glede na vso škodo k smo jo naredili zaradi ukrepov. Ko v vso zgodbo dodam politiko in finance .... ne morem mimo misli, da je vse skupaj juhica s preveč sestavinami, ki jo vsi moramo jest in se strinjat da je dobra. Če bomo kasneje mel drisko......

Najlažje je biti general po bitki!

3 minutes ago, John2005 said:

Ja situacija je definitivno jebena.....ampak resno se sprašujem kako bomo na to gledal čez 5,10 let. A se bo izkazalo za upravičeno al totalno pretiravanje glede na vso škodo k smo jo naredili zaradi ukrepov. Ko v vso zgodbo dodam politiko in finance .... ne morem mimo misli, da je vse skupaj juhica s preveč sestavinami, ki jo vsi moramo jest in se strinjat da je dobra. Če bomo kasneje mel drisko......

Tudi jaz ti lahko naslednji teden povem izžrebane številka lota v tem tednu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa pisati glupe ukrepe in jih vsake 24 ur spreminjati...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ftp pravi:

Najlažje je biti general po bitki!

Tudi jaz ti lahko naslednji teden povem izžrebane številka lota v tem tednu :kva2:

Ne vem če si dojel poanto. No predstavli si da mi poveš številke, jaz jih ne napiše, bi bile pa pravilne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!