Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Zdej prihaja rjava tabletka. Zdravilo za kovid. Teste so predčasno prekinili, zaradi dobrih rezultatov. Vsaj tako sem prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Ne razumem te .. ta povzetek tudi ne... očitno tudi ti mene ne razumeš ...

Včasih so tudi čarovnice zažigali, ker je ugotovila po kosteh, da bo drugi dan deževalo .. sedaj se z vremenom ukvarja znanost ... bo šlo ;) 

Se pač ne razumeva, ne bova se pa kregala zaradi tega ok?

Probam razložit. Se spomniš margarine, boljše kot maslo? Danes se pa omejuje trans maščobe... traja par let. Pa smo vsi verjeli temu kajne? Ne gre se za urgentna stanja, tam pač narediš kar lahko. Verjetno bi tudi ti nataknil Mitas če bi obstal nekje in bi se ti mudilo domov :)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, BlackDoc pravi:

Se pač ne razumeva, ne bova se pa kregala zaradi tega ok?

Probam razložit. Se spomniš margarine, boljše kot maslo? Danes se pa omejuje trans maščobe... traja par let. Pa smo vsi verjeli temu kajne? Ne gre se za urgentna stanja, tam pač narediš kar lahko. Verjetno bi tudi ti nataknil Mitas če bi obstal nekje in bi se ti mudilo domov :)

Itak, da se ne kregam, čeprav nekateri tukaj precej zapenjajo...

Mislim, da je v svetu urgentno stanje zaradi covida 19 ... to je moje mnenje ... 

Vsak ima izbiro ali se bo cepil ali ne, tako kot ima delodajalec pravico, da izbira med kandidati in pogojuje z varstvom pri delu ... ;) 

Mitas pa nikol... raj avtovleko .... kar zmrazi me ob teli misli .. sem antimitaskar ... zaprisežen  :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kaj je ugotovila znanost glede španske gripe? Se je takrat virus gripe res spremenil zaradi postavitve radijskih oddajnikov. Če ne, kaj je bil temu vzrok?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Me zanima, kaj je ugotovila znanost glede španske gripe? Se je takrat virus gripe res spremenil zaradi postavitve radijskih oddajnikov. Če ne, kaj je bil temu vzrok?

Španci..zato je španska gripa :P

zadeva je pase..torej nepomembna

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno je poleg mene, še kup "debilov", ki nič ne zastopijo :P pa še diplome majo (le kam gre ta svet)

https://www.primorske.si/slovenija/skupina-zaposlenih-na-ljubljanski-univerzi-za-svob?fbclid=IwAR1OsVdXIhlXMI2qRHObuKQYk4Q7K-kZBYCK1vJRrvnL0_RBHqpAtmPBYno

 

Skupina zaposlenih na ljubljanski univerzi ob vprašanju obveznega cepljenja proti covidu-19 poziva javnost, stroko in odločevalce, da se ohrani pravica do posameznikove svobodne izbire. Demokratična družba deluje s pomočjo dialoga, nikoli pa ne sme poseči po prisili ali kakršni koli obliki diskriminacije, so zapisali v odprtem pismu.

LJUBLJANA > Zgodovina zlorab znanosti in potrjeni primeri korupcije tudi v sedanjosti so po njihovih navedbah morda najmočnejši razlog za nujnost posameznikove svobodne izbire. Znanost ni nezmotljiva, v spregi s kapitalom pa tudi ne nepodkupljiva. To zavedanje upravičuje določeno mero skeptičnosti in nezaupanja, menijo.

Skepso in nezaupanje je po njihovem mnenju mogoče omiliti s pravico do svobodne izbire in z odprto razpravo. Dvomov in zadržanosti ni mogoče odpraviti z navideznim konsenzom, ki je ustvarjen s pomočjo cenzure, diskreditacij, posmeha, groženj in prisile, so zapisali.

Spomnili so, da svobodno izbiro zagotavljajo številni dokumenti, tako med njimi ustava in splošna deklaracija človekovih pravic. Odrekanje svobodne izbire ni le omejevanje osebne svobode in poseganje v nedotakljivost telesa, ampak nespoštovanje mednarodne, evropske in slovenske vladavine prava, so prepričani.

Podpirajo koncept cepljenja, po katerem je obveza države, da zagotovi zadostno količino cepiv proti vsem boleznim, ki jih je mogoče omejevati ali preprečevati s cepljenjem. Nadalje mora zagotoviti brezplačen dostop vsem do cepljenja, skozi odprto javno razpravo pa zagotoviti čim bolj izčrpno informiranost vseh o cepljenju. “Nikakor pa odločitev za cepljenje ne sme vključevati prisile v cepljenje kot edino možnost, da se posameznik izogne izključitvi iz družbe,” so poudarili.

Med podpisniki odprtega pisma je 57 zaposlenih na Univerzi v Ljubljani. Med njimi sta denimo Andrej Kurnik s fakultete za družbene vede in Jernej Jogan z biotehniške fakultete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, DAMI34 said:

očitno je poleg mene, še kup "debilov", ki nič ne zastopijo :P pa še diplome majo (le kam gre ta svet)

https://www.primorske.si/slovenija/skupina-zaposlenih-na-ljubljanski-univerzi-za-svob?fbclid=IwAR1OsVdXIhlXMI2qRHObuKQYk4Q7K-kZBYCK1vJRrvnL0_RBHqpAtmPBYno

 

Skupina zaposlenih na ljubljanski univerzi ob vprašanju obveznega cepljenja proti covidu-19 poziva javnost, stroko in odločevalce, da se ohrani pravica do posameznikove svobodne izbire. Demokratična družba deluje s pomočjo dialoga, nikoli pa ne sme poseči po prisili ali kakršni koli obliki diskriminacije, so zapisali v odprtem pismu.

LJUBLJANA > Zgodovina zlorab znanosti in potrjeni primeri korupcije tudi v sedanjosti so po njihovih navedbah morda najmočnejši razlog za nujnost posameznikove svobodne izbire. Znanost ni nezmotljiva, v spregi s kapitalom pa tudi ne nepodkupljiva. To zavedanje upravičuje določeno mero skeptičnosti in nezaupanja, menijo.

Skepso in nezaupanje je po njihovem mnenju mogoče omiliti s pravico do svobodne izbire in z odprto razpravo. Dvomov in zadržanosti ni mogoče odpraviti z navideznim konsenzom, ki je ustvarjen s pomočjo cenzure, diskreditacij, posmeha, groženj in prisile, so zapisali.

Spomnili so, da svobodno izbiro zagotavljajo številni dokumenti, tako med njimi ustava in splošna deklaracija človekovih pravic. Odrekanje svobodne izbire ni le omejevanje osebne svobode in poseganje v nedotakljivost telesa, ampak nespoštovanje mednarodne, evropske in slovenske vladavine prava, so prepričani.

Podpirajo koncept cepljenja, po katerem je obveza države, da zagotovi zadostno količino cepiv proti vsem boleznim, ki jih je mogoče omejevati ali preprečevati s cepljenjem. Nadalje mora zagotoviti brezplačen dostop vsem do cepljenja, skozi odprto javno razpravo pa zagotoviti čim bolj izčrpno informiranost vseh o cepljenju. “Nikakor pa odločitev za cepljenje ne sme vključevati prisile v cepljenje kot edino možnost, da se posameznik izogne izključitvi iz družbe,” so poudarili.

Med podpisniki odprtega pisma je 57 zaposlenih na Univerzi v Ljubljani. Med njimi sta denimo Andrej Kurnik s fakultete za družbene vede in Jernej Jogan z biotehniške fakultete.

Povsod se najdejo čudaki. Pri naših južnih sosedih, recimo, je praktično nemogoča prekinitev nosečnosti - splav.

Ga ni ginekologa, ki bi to opravil. Pa ni v neskladju z nobeno doktrino...

... vse je samo vera, samo vera v kaj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

Ne razumem te .. ta povzetek tudi ne... očitno tudi ti mene ne razumeš ...

Včasih so tudi čarovnice zažigali, ker je ugotovila po kosteh, da bo drugi dan deževalo .. sedaj se z vremenom ukvarja znanost ... bo šlo ;) 

Trofijo pa glih ene tolk kot tista čarovnica, ki so jo sežgali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Povsod se najdejo čudaki. Pri naših južnih sosedih, recimo, je praktično nemogoča prekinitev nosečnosti - splav.

Ga ni ginekologa, ki bi to opravil. Pa ni v neskladju z nobeno doktrino...

... vse je samo vera, samo vera v kaj ???

v kovid ne...

Veš, tale odgovor je podoben kot izjava tete z očali, ki je kontra po AC vozila.

Glej debile, vsi kontra vozijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ti nori Švedi :P in Danci (brez panike, za Slovenijo je statistika na naši strani)

 

 
 

Na Švedskem so za mlajše od 30 let prekinili cepljenje proti covidu-19 s cepivom Moderne. Švedska agencija za javno zdravje je namreč sprejela odločitev, da do 1. decembra s cepivom ameriškega podjetja Moderna ne bodo cepili rojene leta 1991 in mlajše. Razlog za odločitev omenjene agencije je povečano tveganje za stranske učinke.

https://www.zurnal24.si/svet/ustavili-cepljenje-mlajsih-od-30-z-moderno-to-je-razlog-374352?fbclid=IwAR1stlU8MObyt_fn1NKyW0tQsm6gcp10XJVzU3HikDXARQp_lZoW2-f_QVo

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/svedska-in-danska-prekinjata-cepljenje-s-cepivom-moderne/596505?fbclid=IwAR2XXNGpUVtt0wCJ62qstC-mhXKSxpf2HS-_jA13Ime3Ufdo-1cWWyMjhAo

 podobno odločitev pa je sprejela tudi Danska, kjer s cepivom Moderne ne bodo cepili mlajših od 18 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, DAMI34 said:

spet ti nori Švedi :P in Danci (brez panike, za Slovenijo je statistika na naši strani)

 

 
 

Na Švedskem so za mlajše od 30 let prekinili cepljenje proti covidu-19 s cepivom Moderne. Švedska agencija za javno zdravje je namreč sprejela odločitev, da do 1. decembra s cepivom ameriškega podjetja Moderna ne bodo cepili rojene leta 1991 in mlajše. Razlog za odločitev omenjene agencije je povečano tveganje za stranske učinke.

https://www.zurnal24.si/svet/ustavili-cepljenje-mlajsih-od-30-z-moderno-to-je-razlog-374352?fbclid=IwAR1stlU8MObyt_fn1NKyW0tQsm6gcp10XJVzU3HikDXARQp_lZoW2-f_QVo

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/svedska-in-danska-prekinjata-cepljenje-s-cepivom-moderne/596505?fbclid=IwAR2XXNGpUVtt0wCJ62qstC-mhXKSxpf2HS-_jA13Ime3Ufdo-1cWWyMjhAo

 podobno odločitev pa je sprejela tudi Danska, kjer s cepivom Moderne ne bodo cepili mlajših od 18 let.

Kot po navadi, histericno slavis popolnoma napacne zmage. 
BDDF2059-EDD7-48F4-9F91-EF94654D5B0F.thumb.jpeg.6a73c32f2275cab286b98e02545e5e85.jpeg

Procent cepljenih mladih je pr nas nikakav, po tragediji bo se slabse. Moderna je sama po sebi pri nas dokaj zapostavljena, torej je moznost zapletov res obrobna. 
 

6703021A-BE0F-47E0-9535-DD6D52225683.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Kot po navadi, histericno slavis popolnoma napacne zmage. 
BDDF2059-EDD7-48F4-9F91-EF94654D5B0F.thumb.jpeg.6a73c32f2275cab286b98e02545e5e85.jpeg

Procent cepljenih mladih je pr nas nikakav, po tragediji bo se slabse. Moderna je sama po sebi pri nas dokaj zapostavljena, torej je moznost zapletov res obrobna. 
 

6703021A-BE0F-47E0-9535-DD6D52225683.jpeg

Na kakšen % precepljenosti pridemo, če procent 78% precepljenih švedov nad 16 let preračunamo na celotno populacijo švedov?

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, John2005 pravi:

Na kakšen % precepljenosti pridemo, če procent 78% precepljenih švedov nad 16 let preračunamo na celotno populacijo švedov?

..... evo sem se malo poigral.

Švedov je mal čez 10mio., prebivalci do 16 leta predstavlajo cca 20% vsega prebivalstva. Torej je polno precepljenih cca. 78% od 8mio = to je cca 6.2mio folka. Če torej preračunamo % na celotno populacijo pridemo do cca 62%. Sej to pa ni tok več od nas. Kaj je torej problem pri nas. Sej so naše številke računane na celotno populacijo al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, John2005 said:

Na kakšen % precepljenosti pridemo, če procent 78% precepljenih švedov nad 16 let preračunamo na celotno populacijo švedov?

Dancev s 75% raj ne omenjas, a? Polno cepljenih svedov je 64.5% In ne, to NI sam 15% vec kot pri nas. To je 35% vec.

 

https://ycharts.com/indicators/sweden_coronavirus_full_vaccination_rate

Bolani se u 3 popoldan. Res. Pr fu knje ni. Vsake tolk mal preberem kaj se grete vsi skup, pomilovanja vredno. Res hudo cerebralno siromastvo. za kaksne slamce se nekateri lovite….

 

se enkat napisem mojo lastno statistiko.  Od konc oktobra do konc decembra 2020 sem zgraviral 200 napisov za pogrebe. V trenutku ko so zacel cepit DSOje je povprasevanje, hvala bogu, strmoglavilo. Od januarja do avgusta sem jih naredil 90. 2 meseca 200, 8 mesecev 90. Ceprav to povcnem ze lep cajt, mi je vsak napis se vedno clovek. Za vsakim napisom so zalujoce familije.

 

Ne se cept. Isci neke izgovore. Bodi jezn na vse. Ko bodo volitve pa objavi vtis iz dnevnih vozenj, ker je blo sonce, se gres valda pelat,  na predcasne…..jah ni zneslo no, ampak naslednjic pa ziher….
Hvala in lahko noc. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

Dancev s 75% raj ne omenjas, a? Polno cepljenih svedov je 64.5% In ne, to NI sam 15% vec kot pri nas. To je 35% vec.

 

https://ycharts.com/indicators/sweden_coronavirus_full_vaccination_rate

Bolani se u 3 popoldan. Res. Pr fu knje ni. Vsake tolk mal preberem kaj se grete vsi skup, pomilovanja vredno. Res hudo cerebralno siromastvo. za kaksne slamce se nekateri lovite….

 

se enkat napisem mojo lastno statistiko.  Od konc oktobra do konc decembra 2020 sem zgraviral 200 napisov za pogrebe. V trenutku ko so zacel cepit DSOje je povprasevanje, hvala bogu, strmoglavilo. Od januarja do avgusta sem jih naredil 90. 2 meseca 200, 8 mesecev 90. Ceprav to povcnem ze lep cajt, mi je vsak napis se vedno clovek. Za vsakim napisom so zalujoce familije.

 

Ne se cept. Isci neke izgovore. Bodi jezn na vse. Ko bodo volitve pa objavi vtis iz dnevnih vozenj, ker je blo sonce, se gres valda pelat,  na predcasne…..jah ni zneslo no, ampak naslednjic pa ziher….
Hvala in lahko noc. 

Ne verjamem. 
Backlog..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

Zdej prihaja rjava tabletka. Zdravilo za kovid. Teste so predčasno prekinili, zaradi dobrih rezultatov. Vsaj tako sem prebral.

Narobe beres. Spet :) 

MSD, zanimivo. Ze malo pozabil na njih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/5/2021 at 8:53 AM, Alla said:

Pazi kaj želiš drugim, da se ne zgodi tebi.... :sleep2:
 

Ne filozofiraj meni o morali rajši se vpraši kakšno moralo ima ta Lendero  do drugih ker takim bedakom ne pomaga nič drugega dokler ne okusjo sami na sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Endlich pravi:

Slovenci imamo lep pregovor, TO KAR SEJEŠ, TO ŽANJEŠ.

V bistvu je sedaj : to kar seRješ, to streseš s tovornjaka v gozd

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Kot po navadi, histericno slavis popolnoma napacne zmage. 
BDDF2059-EDD7-48F4-9F91-EF94654D5B0F.thumb.jpeg.6a73c32f2275cab286b98e02545e5e85.jpeg

Procent cepljenih mladih je pr nas nikakav, po tragediji bo se slabse. Moderna je sama po sebi pri nas dokaj zapostavljena, torej je moznost zapletov res obrobna. 
 

6703021A-BE0F-47E0-9535-DD6D52225683.jpeg

ne vem, kdo histerično kaj slavi.

So pa bistveno bolj brihtni kot naši ki se zanašajo na statistiko. Le ta jih je peljala scat, saj je prehitro umrl mlad cepljeni. Zaplet pri Jannsenu naj bi bil 1/miljon, pri nas se je zgodil prezgodaj.

In ker navijam za cepljenje (na svobodni odločitvi, ne pa prisili) je taka malomarnost pač slaba za cepilno voljo.

 

Veš cifre, če bi mal mojo histerijo bral so takšnele:

cca 93% smrti navržejo starejši od 50 let.

ostalih 7% pa mlajši od 50.

Katere bi bilo potrebno precepiti in pri katerih malce bolj paziti? Pa ni to moj umotvor. Je kar nekaj videoposnetkov in kolumen ter intervjujev s svetovalcem Hrvaškemu predsedniku, pa še nekaterimi znanstveniki. Uveljavljenimi, da ne bo pomote.

Verjetno Danci in Švedi niso kar tako zablokirali cepljenje z določenimi cepivi za določene starostne grupe, ampak na podlagi nekih posledic, ki jih opažajo.

 

Lahko pa se še vedno gremo hojseka in jja, pa udri po raji in obvezno cepljenje. Sam da bodo nekateri srečni.

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

Dancev s 75% raj ne omenjas, a? Polno cepljenih svedov je 64.5% In ne, to NI sam 15% vec kot pri nas. To je 35% vec.

 

https://ycharts.com/indicators/sweden_coronavirus_full_vaccination_rate

Bolani se u 3 popoldan. Res. Pr fu knje ni. Vsake tolk mal preberem kaj se grete vsi skup, pomilovanja vredno. Res hudo cerebralno siromastvo. za kaksne slamce se nekateri lovite….

 

se enkat napisem mojo lastno statistiko.  Od konc oktobra do konc decembra 2020 sem zgraviral 200 napisov za pogrebe. V trenutku ko so zacel cepit DSOje je povprasevanje, hvala bogu, strmoglavilo. Od januarja do avgusta sem jih naredil 90. 2 meseca 200, 8 mesecev 90. Ceprav to povcnem ze lep cajt, mi je vsak napis se vedno clovek. Za vsakim napisom so zalujoce familije.

 

Ne se cept. Isci neke izgovore. Bodi jezn na vse. Ko bodo volitve pa objavi vtis iz dnevnih vozenj, ker je blo sonce, se gres valda pelat,  na predcasne…..jah ni zneslo no, ampak naslednjic pa ziher….
Hvala in lahko noc. 

torej so vsi bolani, ker se nočejo al ne želijo cepit? Vsi, ki malce drugače mislijo?

Super.

Tvoja statistika bi ti lahko povedala smrtnost po starostnih grupah. Mlajšim od 30 let al celo 40 let nisi čisto nič zgraviral.

In popolnoma napačno je razumevanje, da bo cepljenje osnovnošolske mladine "pod mus" proti koroni reševalo starčke v DSOjih.

Pa še nekaj bom dodal. Vsi ki so lani z visoko starostjo umrli s korono, so umrli verjetno leto, dve 5 al 10 prezgodaj. Na koncu se bo povprečje poglihalo. Če se že radi igramo s ciframi. Vsi ki so lani prehitro umrli, letos ne bodo več.

 

Zganjanje histerije tipa:

zapret vse v občine

zapret vse v bajte

in podobne bedarije, so se lepo pokazale za blesave.

In prav tako se dela panika in histerija s posiljevanjem cepljenja. Namesto dobrega pojasnjevanja, osveščanja in nadzora tudi cepiv. Zakaj po nepotrebnem tvegat?

50% imamo pocepljenih. Tvegano populacijo imamo še bolje zaščiteno. In kje je sedaj problem? Proizvajalcev cepiv je dovolj, četudi blokiramo 2 ali 3 še vedno ostane kako cepivo. Zadeva deluje psihološko dobro na take, ki razmišljajo o cepljenju pa ne vedo a bi al ne.

Sam ne mi začet jokat kako nas zaščitene ogrožajo nezaščiteni in koliko se nam mudi s cepljenjem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, ukica pravi:

Narobe beres. Spet :) 

MSD, zanimivo. Ze malo pozabil na njih..

da, slabo berem :P

mogoče samo premalo pojasnim za take, ki radi berete. Klinične študije so prekinili zaradi dobrih rezultatov in gredo naprej

 

 

https://www.zurnal24.si/zdravje/drzave-ze-kupujejo-tablete-proti-covid-19-374092

Merck, nemško multinacionalno podjetje za znanost in tehnologijo, napoveduje tablete za boj proti covid-19.

 

Tablete Merck in Ridgeback Therapeutics naj bi za polovico zmanjšale tveganje hospitalizacije ali smrti zaradi covid-19, so danes oznanili iz podjetja Merck. Molnupiravir bi bilo prvo peroralno protivirusno zdravilo za covid-19, če bi ga ameriška Uprava za hrano in zdravila (FDA) odobrila za izredno uporabo. Neodvisni odbor strokovnjakov, ki spremlja preizkušanje zdravila, je priporočil, da se študija predčasno ustavi zaradi zabeleženih pozitivnih rezultatov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

da, slabo berem :P

mogoče samo premalo pojasnim za take, ki radi berete. Klinične študije so prekinili zaradi dobrih rezultatov in gredo naprej

 

 

https://www.zurnal24.si/zdravje/drzave-ze-kupujejo-tablete-proti-covid-19-374092

Merck, nemško multinacionalno podjetje za znanost in tehnologijo, napoveduje tablete za boj proti covid-19.

 

Tablete Merck in Ridgeback Therapeutics naj bi za polovico zmanjšale tveganje hospitalizacije ali smrti zaradi covid-19, so danes oznanili iz podjetja Merck. Molnupiravir bi bilo prvo peroralno protivirusno zdravilo za covid-19, če bi ga ameriška Uprava za hrano in zdravila (FDA) odobrila za izredno uporabo. Neodvisni odbor strokovnjakov, ki spremlja preizkušanje zdravila, je priporočil, da se študija predčasno ustavi zaradi zabeleženih pozitivnih rezultatov.

 

Priporocil… Maus tudi zmeraj priporoca nakup ninje, pa jo kdo potem res kupi? 
 

Se enkrat, povrsno beres :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

Priporocil… Maus tudi zmeraj priporoca nakup ninje, pa jo kdo potem res kupi? 
 

Se enkrat, povrsno beres :)

zdej se pa ustavi. Ker drugače boš ti težko bral. :P

 

Preberi članek, ni edini na to temo. So prekinili študijo in že zaprosili za dovoljenje pri FDA.

https://www.24ur.com/novice/korona/merck-po-dobrih-rezultatih-v-prosnjo-za-odobritev-zdravila-za-covid-19.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

zdej se pa ustavi. Ker drugače boš ti težko bral. :P

 

Preberi članek, ni edini na to temo. So prekinili študijo in že zaprosili za dovoljenje pri FDA.

https://www.24ur.com/novice/korona/merck-po-dobrih-rezultatih-v-prosnjo-za-odobritev-zdravila-za-covid-19.html

 

https://www.cancerresearchuk.org/about-cancer/find-a-clinical-trial/what-clinical-trials-are/phases-of-clinical-trials#phase3
 

Nato nastopi faza 4…. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!