Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 30 minutami, John2005 pravi:

Ste gledali tednik 11.10 ko so govoril tisti s posledicami cepljenja?

link

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174812869?s=tv&t=0

pa ko tole poslušam vidim da so vsi ob cepljenju mogl podpisvat papir. A niste eni kle govoril da ni treba podpisat?

Nobenega ne poznam, ki bi kaj podpisoval ob cepljenju, govorim za veliko mesto, Maribor.

V UŠC Maribor, veliki športni dvorani se je cepila masa ljudi, še enkrat, na vratih so te obkrožili na seznamu, da si prišel, oddal si izkaznico, dok si prav sedel, je bilo konec zgodbe.

-------------------

Zanimiv prispevek na rtv4d, zamegljeni osebki, ki se ne razkrijejo kot v Nova24 dokumentarcu...

No, potem ena razkrita pričevalka, ki je itak že alergik pa baje sin tudi alergik itd... 

Kdo je to, da vidimo... aha

Citiraj

Je predsednica Centra za avtizem goljufala s sredstvi EU?

Vesna Melanšek, predsednica nekdanjega društva Center za avtizem, je zanikala krivdo po obtožnici, ki ji očita dve goljufiji v škodo Evropske unije, poleg tega pa še “navadno” goljufijo in poneverbo. Sojenje se bo začelo v začetku februarja.

Naslednji spet anonimen... on prepričan da pikec kriv, 90%

In naslednji spet anonimen... 

Potem priča hčerka umrlega za rakom v zadnjem stadiju... kriv itak pikec

Seveda vsak lahko sam pogleda in se prepriča ter si ustvari mnenje.

Jaz še vedno ne poznam nikogar, ki bi imel neke posebne težave, razen sem slišal za kolegovo mamo, da je imela vročino (stara 75+), a je po dnevu že lahko kadila dalje.

Ne hodim pa veliko po gostilnah, če že sedem zunaj, tam je hrupno in se manj sliši.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz nisem nič podpisala, ker mi nič niso dali v podpis.

pol si sama kriva, da si čudna (jz tudi :P )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozman že sedaj ve...

Sčasoma bo tudi covid-19 samo eden od respiratornih virusov, verjame Rozman.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično upam!

Pri nas v službi, so šele sedaj začeli padati dol......

Eden za drugim, tudi cepljeni, njihovi otroci,.........

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Rozman že sedaj ve...

Sčasoma bo tudi covid-19 samo eden od respiratornih virusov, verjame Rozman.

huh, da, pa saj to je jasno od začetka, a ne? Ukrepi, skupaj s cepljenjem so samo pot do tja. S kar nekaj zgubljanja ob poti ? pa mal so nas okradli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Rozman že sedaj ve...

Sčasoma bo tudi covid-19 samo eden od respiratornih virusov, verjame Rozman.

Še zadnje poglavje mora it mimo 

Citiraj

 Rozman svari: Zadnjega poglavja covida-19 še nismo videli

https://www.zurnal24.si/zdravje/rozman-zadnjega-poglavja-covida-19-se-nismo-videli-374559

...ampak cepljeni pa kar padajo zaradi strdkov...vedno več in več poznanih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

V kolikem času po cepljenju pa se jim pojavijo krvni strdki?

Različno...če je pred 14 dnevi po cepljenju potem še ni bil človek zaščiten s cepivom, če je več kot 14 dni po cepljenju pa ni več posledica cepljenja. Cepivo v nobenem primeru ni krivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, nejc74 pravi:

Ukrepi, skupaj s cepljenjem so samo pot do tja.

Ukrepi s cepljenjem vred ne spremenijo dejstva, da je to eden respiratornih virusov. Zgleda, da si bo na ukrepih in cepivu polomil zobe in postal manj nevaren. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, vandrovec pravi:

Še zadnje poglavje mora it mimo 

https://www.zurnal24.si/zdravje/rozman-zadnjega-poglavja-covida-19-se-nismo-videli-374559

...ampak cepljeni pa kar padajo zaradi strdkov...vedno več in več poznanih

Tale rozman se bere kot vsi akterji zadnje case. Cepi se skoraj noben več, prišli smo do mejne populacije, kaseto je treba obrnit, ohranit lepe obraze, upat da folk vse pozabi in izpasti heroj

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejše.

Vsem v tolažbo, letos bo tudi gripa - cepite se. :)

Brezplačno cepljenje proti gripi

Nacionalni inštitut za javno zdravje bo v kratkem državljane začel obveščati o cepljenju proti gripi, ki bo tudi letos brezplačno za vse prebivalce. Minister se je na državljane obrnil s prošnjo, da se vsi cepimo proti gripi,

Nič novega, vsakič je kaj novega. :) Eni ne bodo več wasserdiht. :P

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/nova-priporocila-glede-cepljenja-v-sloveniji-omejitve-glede-vektorskih-cepiv-in-moderne-374596 - www.zurnal24.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Najnovejše.

Vsem v tolažbo, letos bo tudi gripa - cepite se. :)

Brezplačno cepljenje proti gripi

Nacionalni inštitut za javno zdravje bo v kratkem državljane začel obveščati o cepljenju proti gripi, ki bo tudi letos brezplačno za vse prebivalce. Minister se je na državljane obrnil s prošnjo, da se vsi cepimo proti gripi,

Nič novega, vsakič je kaj novega. :) Eni ne bodo več wasserdiht. :P

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/nova-priporocila-glede-cepljenja-v-sloveniji-omejitve-glede-vektorskih-cepiv-in-moderne-374596 - www.zurnal24.si

A niso še neki časa nazaj govoril da jo zarad vseh ukrepov ni več?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, John2005 pravi:

A niso še neki časa nazaj govoril da jo zarad vseh ukrepov ni več?

Gripa je šla za nekaj časa v pozabo, tako pa bo tudi kovid šel tja, kjer mu je mesto - med ostale običajne respiratorne viruse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

Resnično upam!

Pri nas v službi, so šele sedaj začeli padati dol......

Eden za drugim, tudi cepljeni, njihovi otroci,.........

 

nemogoče :P

 

pred 10 urami, John2005 pravi:

A niso še neki časa nazaj govoril da jo zarad vseh ukrepov ni več?

jaja, ma sedaj so ukrepe omilili, gripa pa ne ve kaj je to PCT :P

 

pred 39 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Gripa je šla za nekaj časa v pozabo, tako pa bo tudi kovid šel tja, kjer mu je mesto - med ostale običajne respiratorne viruse.

če ne bo mutiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

če ne bo mutiral

Mutiral bo tako, da bo politiki ustrezalo. Zadeve se bodo izpele in živi dalje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne me pokliče prijatu po dolgem času in me povabi na kufe.

Povedal je, da je prebolel covid 19, pa njegova žena, sin in oče. Vsi razen njega, so imeli težjo obliko in so bili ornk reveži.

Sem ga vprašal, če bi se šli cepit, če bi vedeli, da bo tak sranje in mi je brez pomisleka odgovoril, da ja.

Marsikaj je prebolu, take čudne bolezni, ki mu je pobrala vse moči, okus in vonj pa še ne ... prdneš pa ne smrdi, je res brez veze, mi je reku :lol1: 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, maus pravi:

Včeraj popoldne me pokliče prijatu po dolgem času in me povabi na kufe.

Povedal je, da je prebolel covid 19, pa njegova žena, sin in oče. Vsi razen njega, so imeli težjo obliko in so bili ornk reveži.

Sem ga vprašal, če bi se šli cepit, če bi vedeli, da bo tak sranje in mi je brez pomisleka odgovoril, da ja.

Marsikaj je prebolu, take čudne bolezni, ki mu je pobrala vse moči, okus in vonj pa še ne ... prdneš pa ne smrdi, je res brez veze, mi je reku :lol1: 

 

Šolski primer gostilniške ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, maus pravi:

Včeraj popoldne me pokliče prijatu po dolgem času in me povabi na kufe.

Povedal je, da je prebolel covid 19, pa njegova žena, sin in oče. Vsi razen njega, so imeli težjo obliko in so bili ornk reveži.

Sem ga vprašal, če bi se šli cepit, če bi vedeli, da bo tak sranje in mi je brez pomisleka odgovoril, da ja.

Marsikaj je prebolu, take čudne bolezni, ki mu je pobrala vse moči, okus in vonj pa še ne ... prdneš pa ne smrdi, je res brez veze, mi je reku :lol1: 

 

Da ni tko k moj prjatu. Je reku da je mel korono in da ga je čist zdelal, da to je pa no-go. Dobr da je še kle. No nakar smo letos polet enkrat na kavi, pa pride debata na to temo in začne opisovat kako ga je zdelal. 2dni 38 vročine, kosti so ga bolele, 3 dni je sral pa glavobol. Pa se mal spogledujemo. Nakar kolegica reče? A še nikol nisi kaj tazga mel ..... on pa veselo "uh eno leto nazaj sem mel virozo me je 3x bolj zdelala". ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Da ni tko k moj prjatu. Je reku da je mel korono in da ga je čist zdelal, da to je pa no-go. Dobr da je še kle. No nakar smo letos polet enkrat na kavi, pa pride debata na to temo in začne opisovat kako ga je zdelal. 2dni 38 vročine, kosti so ga bolele, 3 dni je sral pa glavobol. Pa se mal spogledujemo. Nakar kolegica reče? A še nikol nisi kaj tazga mel ..... on pa veselo "uh eno leto nazaj sem mel virozo me je 3x bolj zdelala". ??????

Poznam nekaj podobnih primerov. :) Ni mogel kositi zelenice, ker ni bil navajen - ker je to običajno delala žena. On ubožec pa cajhnge in pir. Vsi na vasi ga poznamo in vsi smo vedeli, kako težek potek bolezni je imel. Še dolgo ni kosil, ker so ga pljuča izdala. :)

Te informacije pridejo običajno s strani moških - so večji jamrači kot ženske. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Šolski primer gostilniške ...

ampak vsaj resnična... po resničnih dogodkih.. :P ... ker imava oba PVC potrdilo, sva lahko notri pila in še ostali so se pridružili .. je kar trajalo ;) 

pred 8 minutami, John2005 pravi:

Da ni tko k moj prjatu. Je reku da je mel korono in da ga je čist zdelal, da to je pa no-go. Dobr da je še kle. No nakar smo letos polet enkrat na kavi, pa pride debata na to temo in začne opisovat kako ga je zdelal. 2dni 38 vročine, kosti so ga bolele, 3 dni je sral pa glavobol. Pa se mal spogledujemo. Nakar kolegica reče? A še nikol nisi kaj tazga mel ..... on pa veselo "uh eno leto nazaj sem mel virozo me je 3x bolj zdelala". ??????

ima dokazano in potrdilo ;) 

p.s.

poanta tega je, ker je prej govoru, da njemu prehlad ne bo urejal življenja in mi je priznal, da ga je malo polomil ;) 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 

Te informacije pridejo običajno s strani moških - so večji jamrači kot ženske. :)

Kustečka 2x cepljena, pa je jamrala o "hudem poteku" bolezni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Kustečka 2x cepljena, pa je jamrala o "hudem poteku" bolezni :P

 

Ni ona jamrala - to so poročali. :) Sporočilo je bilo jasno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!