Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

zame je vseeno :naughty:

saj zame tut... pač sprašujem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, skalar36 pravi:

Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back

pred 40 minutami, vandrovec pravi:

Imam te tablete doma. Naročil na spletu, poslano iz Indije. Ena pošiljka je bila zavrnjena, drugo sem pa dobil, neoznačeno pismo, poslano kao iz Nemčije. Zato sem vprašal, če ja kakšen lažji postopek nabave...

hitro pojest :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

hitro pojest :P

Brezveze jih ne bom jedel. Bolj me skrbi, da preteče rok uporabe prej, kot pride corona... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

Brezveze jih ne bom jedel. Bolj me skrbi, da preteče rok uporabe prej, kot pride corona... :)

korona pride, pa gre, pa spet pride, vmes je mal gripe, pa mal drame, pa korona odide, pa mal osvežitvenih odmerkom, mal drame v kc pa spet odide, v glavnem gledaš kar počne Kaco.

Kaco spuca bazen, korona izgine, Kaco sprazni bazen korona pride. Jebeš Ivermerktin :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj me briga... Itak piše da vsi 2x cepljeni imamo AIDS... Tako da bomo krepali kot ta poceni kurve. 

Jaz sem dobil drugi odmerek že julija tako da imam samo še 40% imunskega sistema... glih do božiča ga mam še. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, smasher pravi:

Kaj me briga... Itak piše da vsi 2x cepljeni imamo AIDS... Tako da bomo krepali kot ta poceni kurve. 

Jaz sem dobil drugi odmerek že julija tako da imam samo še 40% imunskega sistema... glih do božiča ga mam še. 

sj bomo dobili "osvežitvenega" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem že enkrat omenil.... Ampak očitno nikogar ne zanima.... Mene to bolj skrbi kot cepiva ker je 20+ let raziskav. (jaz, sem sicer svoje opravil, ampak bi želel to "srečo" tudi bodočim generacijam) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, vandrovec said:

Imam te tablete doma. Naročil na spletu, poslano iz Indije. Ena pošiljka je bila zavrnjena, drugo sem pa dobil, neoznačeno pismo, poslano kao iz Nemčije. Zato sem vprašal, če ja kakšen lažji postopek nabave...

Sej verjetno ves zakaj je bilo zavrnjeno ane? 
Daj prosim sliko skatle, me res zanima od kje je to prislo/bilo narejeno. Me zanima ce imajo dovoljenje za trgovanje z zdravili v EU.. cisti firbec :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet. Kolega je bolan .. z vsemi simptomi korone, 2x so ga testiral in ugotovil, da nima korone ampak nek prehlad. Torej še obstajajo druge bolezni. ... al je treba že zmanjševat številke? K recimo pred dobre pol leta so mojmu sodelavcu kar preko telefona povedal da ma garant korono in je dobil bolniško. Prehlada niti omenil niso.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.rxlist.com/stromectol-drug.htm

nizje, malo nizje...

It is not known if Stromectol is safe and effective in children weighing less than 15 kgs (33 lbs).

OK ni znano, ampak nic ne de...

Quote

What are the possible side effects of Stromectol?
eye pain or redness,
puffy eyes,
problems with your vision,
severe skin rash,
itching,
rash with pus,
confusion,
change in your mental status,
balance problems,
trouble walking,
fever,
swollen glands,
stomach pain,
joint pain,
swelling in your hands or feet,
fast heart rate,
trouble breathing,
loss of bladder or bowel control,
neck or back pain,
seizures, and
lightheadedness
Get medical help right away, if you have any of the symptoms listed above.

The most common side effects of Stromectol include:

headache,
muscle aches,
dizziness,
nausea,
diarrhea, and
mild skin rash
Tell the doctor if you have any side effect that bothers you or that does not go away.

These are not all the possible side effects of Stromectol. For more information, ask your doctor or pharmacist.

Nic takega, a ne.. ...bomo preziveli, BTK. To je THE medicine.

 

Istocasno:

https://www.cepimose.si/aktualno/nezeleni-ucinki-po-cepljenju/

Quote

2.047.297 cepljenj, 8.579 primerov nezelenih ucinkov (0,42%), od tega "bolecina na mestu vboda" 3x pogosteje kot karkoli drugega (picke:P).

LAZEJO NAM!! VSI BOMO POMRLI!! HITRO KUPIT SODO BIKARBONOO IN KOLOIDNO SREBRO!!

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka je zdej situacija? Vsak dan prebiram mastne naslove, da smo najslabši na svetu, da je okuženih cveč kot ma Slo prebivalcev.

Sprašujemzaprjatla, k ma kamjon, pa bi mrtve odvažal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je meni "fino" ? Da pri testih navajajo procent pozitivnih. Po moji logiki bi bilo bolje, da bi navajali procent nezanesljivosti hitrih testov (70-80% kiksov? večina testiranih je bila pred testiranjem pozitivna pri testiranju s hitrim testom) , po moji logiki velja nezanesljivost v obe strani in je tole očitno samo hud biznis (bežno poznam nekoga(pri sosedu, ki se ukvarja s tiskom, naroča reklame in transparente) , ki se je vrgel v ta "biznis" in išče zanesljive delavce in plača 10-15€ na uro, jaz nisem kontakt in nimam podatkov, če pa koga zanima naj povpraša na teh točkah, ker so potrebe baje velike) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tolaži, da vsi, ki majo sedaj korono, bodo v roku 14 dni izpolnjevali že PCT pogoj :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, ukica pravi:

Sej verjetno ves zakaj je bilo zavrnjeno ane? 
Daj prosim sliko skatle, me res zanima od kje je to prislo/bilo narejeno. Me zanima ce imajo dovoljenje za trgovanje z zdravili v EU.. cisti firbec :) 

20211020_145109.thumb.jpg.32bb78aa48b0311e55732ad038b1c89b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zok pravi:

2.047.297 cepljenj, 8.579 primerov nezelenih ucinkov (0,42%), od tega "bolecina na mestu vboda" 3x pogosteje kot karkoli drugega (picke:P).

Napačen izračun. Stranke učinke je potrebno delit s številom cepljenih oseb, kar jih pa definitivno ni 2.047.297 ampak je to število doz. Skratka številke podajajo zavajujoče. Torej če je nekdo dobil 1,2 in booster pa mu je na koncu zrasla tretja roka al pa vidi zemljo ravno ali pa je ratal antiwaxer ali lovi bigffota to ne pomeni da je stranskih učinkov 33% ampak 100% kr je samo ena oseba cepljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzi. Le da to so primeri nezelenih ucinkov. Ce bos ob treh susih 3x jamral da te boli mesto vboda, bodo to trije prijavljeni primeri nezelenih ucinkov.

Potem nadaljnja analiza gre pa se malo bolj "narazen": kar si prej opisal je en prijavljen primer, naprej (v grafih) pa se belezijo stiri zadeve (tretja roka, ravna zemlja, antivaxer in bigfoot).

Zaradi tega je recimo pri Spikevax od 188.546 susov javljenih 489 primerov nezelenih ucinkov, le teh (ucinkov) je pa 1041 (ker ima recimo clovek, ki je prijavil primer poleg ene zaznane nezelene zadeve se drugo in tretjo). ;) 

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, franc said:

Veš kaj je meni "fino" ? Da pri testih navajajo procent pozitivnih. Po moji logiki bi bilo bolje, da bi navajali procent nezanesljivosti hitrih testov (70-80% kiksov? večina testiranih je bila pred testiranjem pozitivna pri testiranju s hitrim testom) , po moji logiki velja nezanesljivost v obe strani...

Dej nehi, no. Ce bos izpostavu zanesljivost testov bo odpadla teorija, da samo testirani edini zares ne prenasajo virusa, cepljeni pa bezljajo naokrog nepreverjeni in raznasajo virus... :P 

 

pi es: zena ima naslednji teden dopust. Pa mislim, da je malo prehitela sodelavko (ki zaradi tega ta teden pac nima dopusta), ki ji je danes hitela razlagat, da bo od nedelje naprej lockdown, omejitev na obcine, in da itak ne bomo mogl it nikamor na bone... :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je glupost gledat številke okuženih za korono, je glupost gledat vse cifre stranskih učinkov pri cepljenju.

:P

Bolečina na mestu vboda ni noben stranski učinek, kot ne šmrkav nos, in huda vročina, če korono fašeš.

Keri pussiji smo ratali, majkemi.

pred 6 minutami, Zok pravi:

Dej nehi, no. Ce bos izpostavu zanesljivost testov bo odpadla teorija, da samo testirani edini zares ne prenasajo virusa, cepljeni pa bezljajo naokrog nepreverjeni in raznasajo virus... :P 

 

 

v teoriji je to res. Đabe neke kalkulacije, kako imajo cepljeni manjši delež in manj kužijo. Dejstvo je:

cepljeni se lahko okužimo,

cepljeni lahko trosimo virus okrog

cepljeni se ne rabimo testirati, ker smo pridni :P

 

 

še eno dejstvo: z virusom se pretirava že v iber...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

da mi je biti zraven, bi se v garazi svetila RS660...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

mene tolaži, da vsi, ki majo sedaj korono, bodo v roku 14 dni izpolnjevali že PCT pogoj :P

 

a te ne žalosti? ...ti s cepivom pa v nevarnosti. Naravna okužba in prebolelost, to je to. :)

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

...pozna še kdo, kje se lahko kupi potrdlio?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

a te ne žalosti? ...ti s cepivom pa v nevarnosti. Naravna okužba in prebolelost, to je to. :)

...pozna še kdo, kje se lahko kupi potrdlio?:)

ne, ker kmal bomo vsi prešteti :D

 

1.100.000 cca cepljenih (baje kmal umremo :P )

300.000 ali več prebolelih (to je to)

cca 300-400.000 mladih (netvegana populacija)

ostane še 200-300.000 ludi...le koga bodo jebali na ablasti :P 

Korona bo sama od sebe izginila, oblastniki si samo delajo  utvare, kako nekaj nadzirajo. Pol bo pa gripa udarila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, vandrovec said:

20211020_145109.thumb.jpg.32bb78aa48b0311e55732ad038b1c89b.jpg

Ja, klasika. Indijc, brez dovoljenja za trgovanje z zdravili v EU in US in 80% sveta.Healing Pharma je pa samo nek veledrogerist.

In potem se sprasujemo kako je cepivo narejeno(ne leti direktno nate :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!