Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

36 minutes ago, Markisan said:

Ubogaš jih pa vseeno, kjub mnenju.

Izvoljeno vlado je potrebno "ubogat", sicer postaneš Afganistan, Sirija, Libija,.., kjer lahko delaš kar hočeš, seveda tudi ostali lahko delajo kar hočejo, zato so taki kot so. Vse te države, kjer se lahko počne kar se hoče niso primer varnosti in želje po prebivanju.

Za vse ostale so volitve!

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, ftp pravi:

Izvoljeno vlado je potrebno "ubogat", sicer postaneš Afganistan, Sirija, Libija,.., kjer lahko delaš kar hočeš, seveda tudi ostali lahko delajo kar hočejo, zato so taki kot so. Vse te države, kjer se lahko počne kar se hoče niso primer varnosti in želje po prebivanju.

Za vse ostale so volitve!

Kot sem že rekel, ko bodo ugotovili, da je edino pravo testiranje analni bris se boš tudi postavil v vrsto? Kot it bodo dali 15šus tudi? Eni dolg rabte.

Pravila in red morajo bit, to je res. Vendar pa ima tudi to neke pametne meje, ko začenja počasi dušit. Ne pozabi, motoristi smo divjaki, mislim da je treba motorizem na cestah ukinit ker sem ne paše, samo na pisto (jebat ga če piste ni). Športni strelci ... ni varjante, ukinit (no levica je že hotla). Kolesarjenje po gozdu, ni varjante, ukinit. Žar na vrtu, možnost požara, ni varjante. Vidiš smernice ? Ne? Ok pol razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Markisan said:

Kot sem že rekel, ko bodo ugotovili, da je edino pravo testiranje analni bris se boš tudi postavil v vrsto? Kot it bodo dali 15šus tudi? Eni dolg rabte.

Pravila in red morajo bit, to je res. Vendar pa ima tudi to neke pametne meje, ko začenja počasi dušit. Ne pozabi, motoristi smo divjaki, mislim da je treba motorizem na cestah ukinit ker sem ne paše, samo na pisto (jebat ga če piste ni). Športni strelci ... ni varjante, ukinit (no levica je že hotla). Kolesarjenje po gozdu, ni varjante, ukinit. Žar na vrtu, možnost požara, ni varjante. Vidiš smernice ? Ne? Ok pol razumem.

A ti to o koroni ali vladi?

 

Dajmo ločit zadeve, tako kot so teme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Markisan said:

Kot sem že rekel, ko bodo ugotovili, da je edino pravo testiranje analni bris se boš tudi postavil v vrsto? Kot it bodo dali 15šus tudi? Eni dolg rabte.

Za druge pa... ko stokovna skupina (vlada) prepove cepljenje zaradi stranskih učinkov, pa se boste na skrivaj cepili, ker vlada ima itak nekaj za hrbtom? 

Eni dolgo rabimo, drugim pa nikoli ne pride, ane. ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Markisan pravi:

Kot sem že rekel, ko bodo ugotovili, da je edino pravo testiranje analni bris se boš tudi postavil v vrsto? Kot it bodo dali 15šus tudi? Eni dolg rabte.

 

Ma nehaj kvasit neumnosti...kar nekaj v tri dni nabijaš brez argumentov. 
Promoviraš svojo nevednost?....ne trudi se več...že davno si jo pokazal.

Ne delaj si utvar....glih tako plešeš kot ti vlada naroči...in tudi ritnice boš razprl, če bo treba. Tipkovnica te ne bo ubranila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Markisan pravi:

Kot sem že rekel, ko bodo ugotovili, da je edino pravo testiranje analni bris se boš tudi postavil v vrsto? Kot it bodo dali 15šus tudi? Eni dolg rabite. 

... Pa sej analni bris si itak vsako jutro delaš... Sam papirček v kuverto spakiraš in pošlješ na testiranje tistemu, ki ga boš volil na naslednjih volitvah.... Pa se ti ne bo treba postaviti v vrsto za šus... 

... Baj D wej.... Za koga moram glasovat na volitvah, da mu že kr zdej pošljem svoj bris...     :D

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Ma nehaj kvasit neumnosti...kar nekaj v tri dni nabijaš brez argumentov. 
Promoviraš svojo nevednost?....ne trudi se več...že davno si jo pokazal.

Ne delaj si utvar....glih tako plešeš kot ti vlada naroči...in tudi ritnice boš razprl, če bo treba. Tipkovnica te ne bo ubranila....

Enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Še zadnja moja objava v tej temi, potem pa čaw...

fotr 80 let 3x cepljen...danes smo ga odpremili v bolnico, okužen od 2x cepljene osebe po prejemu tretjega odmerka....dragi moji vsa cepiva, ves nijz in vlado si lahko vtaknete u ret. FUCK OFF

Točno tistim, ki bi cepivo moralo pomagat pomagat, pomaga moj kurac.

Ajd čaw...

 

Dami vse dobro in upam da se dobro izide...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bladerunner pravi:

Tvojemu očetu iskreno želim čimprejšnje okrevanje, tebi pa veliko moči in vero vanj in v dobro. Pomaga. 

žal je umrl :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, pa ne rabite več pisat, verjamem, da je normalnemu hudo, pa kdorkoli je.

Še pojasnilo, ni imel sladkorne, žilnih obolenj in drugih tipičnih problemov, kjer je korona usodna. Imel pa je (zadnji mesec se mu je poslabšalo) nevrološko popuščanje mišic, bil je na kortikosteroidih posledično uničen imunski sistem in sem nekje pričakoval, da se ne bo zmazal, kljub trem dozam cepiva.

Mama se ni niti okužila.

to je to, zdej se oddahnem od te teme.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!