Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 32 minutami, ukica pravi:

Ne, ne zdi se mi. Procentualna smrtnost ne pomeni nicesar se ne das v enacbo kako hitro se okuzba siri.

 

Ja in prav je da se po dolocenem obdobju cepljenega steje kot necepljenega. Je dokazano da zascita s casom pada. Ne povezanosti ne vidim, vidim samo da ob hujsi nesreci nimamo kapacitet vseh oskrbeti. In ce te to ne skrbi, je s tabo nekaj hudo narobe.

Ko primerjas stevilke, s prejsnim letom, se vprasaj v kaksni “kletki” si takrat zivel, in v kaksni sedaj. Ce temu sploh lahko recemo kletka. V lokalu tudi zahtevajo osebno, za prodajo alkohola, tudi z vstop v diskoteko. Se kdo pizdi? Ne, ce zelis it jo pokazes. Ko gres v kazino tudi pokazes dokument, pa to koga moti? Tisti ki zeli iti ga ne. 
 

Zaradi mene ce ta pogoj ostane do konca zivljenja, za mene se nic ne spremeni.

Po desetem šusu boš verjetno drugega mnenja.

pred eno uro, ftp pravi:

NE. A razumeš slovensko ali obrnemo na kak drugi jezik?

Ti pojasnim na bolj enostaven način.

A ti zavaruješ hišo (stanovanje), ker veš da ti bo zgorelo ali samo za primer če bi zagorelo ???

Vsak pameten ima za pričakovane težave pripravljene scenarije za "rešitev"

Po tvoje vsakdo ki ima protipožarni sistem ali zavarovanje ve da bo zagorelo. NE, samo pripravljen je na negativen dogodek!

Tudi EU ima narejene razne (več) scenarije glede na to kako bo potekaja epidemija.

Ok maš prov. Zdej pa hitro na zaprto stojnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, vandrovec pravi:

Ta trditev je tako zlajnana, da jo čivkajo že vrabci po strehah. Nekateri ji oporekaj glede na rezultate iz najbolj precepljenih držav.

Se vam zagovornikom cepljenje ne zdi niti malo možno, da je morda masovno cepljenje priložnost za načrtno depopulacijo..pa da ni to dogajanje sedaj začetek zgodovinske spremembe življenja na svetu? Ko bo virus obvladan se bomo vrnili v normalno življenje...samo kot kaže še dolgo ne bo, pa ne zaradi necepljenih

NITI SLUČAJNO!

Od kje vam take nebuloze?

Svet živi od živih ljudi, ne od mrtvih! Od mrtvih ni profita!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

NITI SLUČAJNO!

Od kje vam take nebuloze?

Svet živi od živih ljudi, ne od mrtvih! Od mrtvih ni profita!

Kaj pa staranje prebivalstva, upokojenci,... niso ti breme za družbo? Pa onesnaževanje planeta ter izrabljanje naravnih surovin? Svet verjetno pojmuješ kot planet in družba in to mora biti v nekem ravnovesju. 

Sicer tudi sam menim da nas ni preveč na svetu, le dobrine niso pravično porazdeljene. Se mi pa zdi, da si želi nek krog ljudi, ki se ima za nekaj več, prevzeti oblast in upravljanje nad celim svetom...tudi WHO je ena taka organizacija ki ima veliko moč in vpliv na celem svetu...samo polastijo se jo kriminalci pa zna biti katastrofa.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, vandrovec said:

Kaj pa staranje prebivalstva, upokojenci,... niso ti breme za družbo?

takon na evtanazijo, da boš vzgled drugim.

7 minutes ago, vandrovec said:

Pa onesnaževanje planeta ter izrabljanje naravnih surovin?

prodaj vsa vozila in hodi peš

8 minutes ago, vandrovec said:

Sicer tudi sam menim da nas ni preveč na svetu, le dobrine niso pravično porazdeljene. Se mi pa zdi, da si želi nek krog ljudi, ki se ima za nekaj več, prevzeti oblast in upravljanje nad celim svetom...tudi WHO je ena taka organizacija ki ima veliko moč in vpliv na celem svetu...samo polastijo se jo kriminalci pa zna biti katastrofa.

vedno in povsod. Na srečo so manjšina in si ne morejo privoščit prav vsega. Če pa bi iztrebili vse, komu bi vladali?

Samo kaj ima to veze s korono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi znal razbrati kar hočem povedat, bi lahko vedel, da ne zagovarjam te nove ekstremne naravnovarstvenike, ne drugih, ki želijo spreminjati naravne ureditve na svetu, zato sem tudi proti nenaravnim ukrepom proti koroni.

Znanost, katero zagovarjate, je tista, ki išče rešitve za bolj kakovostno bivanje nekaterih...na srečo le del znanosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, vandrovec said:

Če bi znal razbrati kar hočem povedat, bi lahko vedel, da ne zagovarjam te nove ekstremne naravnovarstvenike, ne drugih, ki želijo spreminjati naravne ureditve na svetu, zato sem tudi proti nenaravnim ukrepom proti koroni.

Znanost, katero zagovarjate, je tista, ki išče rešitve za bolj kakovostno bivanje nekaterih...na srečo le del znanosti. 

Razbral sem, da še sam ne veš kaj bi, še manj pa kako bi.

Kakorkoli počni kot misliš da je prav, samo ne škoduj drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim, da nas ni preveč na planetu. Vsi bi lahko solidno živeli, le precej stvari bi morali spreniti, ne samo bolje porazdeliti dobrine 

Maksimalno bi morali ponovno uporabiti materiale.

Delati na čisti energiji. Škoda, da Tesla (pa ne Muskovo podjetje, ampak tisti Tesla, ki je bil res eden največjih umov človeštva) ni uspel dokončati svojih idej.

In ne tako hitro menjati stvari. Včasih je pralni stroj zdržal 20 let ali več. Koliko zdrži danes?

P.s. tisti, ki takoj letite kupit nov model telefona, ko pride ven in prejšnii sploh še ni star, dvomim, da rabite in znate izkoristiti vse funkcije, ki jih ima....

Pa še precej več bi bilo za storiti.

Se pa tudi jaz bojim. Da tisti, ki vlečejo glavne niti tam ozadju, res bolj gledajo v smeri, da je na planetu oz. Kmalu bo  preveč ljudi ...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Kaj pa staranje prebivalstva, upokojenci,... niso ti breme za družbo? Pa onesnaževanje planeta ter izrabljanje naravnih surovin? Svet verjetno pojmuješ kot planet in družba in to mora biti v nekem ravnovesju. 

Sicer tudi sam menim da nas ni preveč na svetu, le dobrine niso pravično porazdeljene. Se mi pa zdi, da si želi nek krog ljudi, ki se ima za nekaj več, prevzeti oblast in upravljanje nad celim svetom...tudi WHO je ena taka organizacija ki ima veliko moč in vpliv na celem svetu...samo polastijo se jo kriminalci pa zna biti katastrofa.

 

Na starih in bolnih živi farmacevtska industrija.

Ti niso nikomur v breme, saj so si pokojnino več, kot zaslužili, s trdim garanjem, vse življenje. Njihovo preživljanje si plačujejo sami, njihovi svojci, če pa tega ni, jim občina zaseže vso premoženje in jih potem preživlja do konca. 

V breme so lenuhi, ki visijo na socialnem sistemu in črpajo denar, od kjer lahko. 

Ves svet se vrti samo zaradi živih ljudi, pa naj to bodo mladi, stari, zdravi ali bolni.

Znanost pa stremi k temu, da se bodo v bodočnosti zemljani naseljevali na satelitih, ki bodo krožili okoli zemlje, tako da ni dolgoročnih načrtov, da bi morali sterminirati del svetovnega prebivalstva zato, da bi prostor naredili drugim. 

Predvsem zato, ker bo Zemlja tako uničena od onesnaženja in izčrpavanja, da bo na njej prebivanje neugodno in nezdravo.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

V breme so lenuhi, ki visijo na socialnem sistemu in črpajo denar, od kjer lahko. 

:worship:

Sam dodam še: In razni javni uslužbenci sateliti.

 

Da bi z cepivom ubijal ljudi je nelogično. Samo bolnice naj zaprejo, al pa trgovine, pa bo takoj manj ljudi. Tko, da ni logike.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, mato295 pravi:

Drugače smo pa na tem forumu že brali, da se pravica posameznika neha, ko le ta posega v pravice drugih.

Se pravi: Ne sili me v nekaj kar nočem. Ker me s cepljenjem siliš v nekaj in posegaš v mojo pravico odločanja?!  Mogoče velja v obe smeri? Si kdaj pomislu? 

Če si cepljen, Zakaj se bojiš mene necepljenega? Saj si se zaščitil? 

Zakaj ne greste skočit s klifa v morje? Saj jih veliko skače? Zakaj ne bi kar vsi? 

Zakaj ne silite vseh ljudi, da grejo na Mount Everst? Zakaj nismo kar vsi policaji, vojaki, doktorji, klovni.....

S kakšno pravico se nekdo odloča o mojem zdravju?

Govoriste o cepivih, ki smo jih prejeli kot otroci.... Vsa so preverjena že desetletja. Tudi zdravila, kij jih dobimo v lekarnah niso izumljena včeraj. 

Glej ga zlomka. Virus je izbruhnil pred dvema letoma, cepivo so ponudili čez 5 mesecev?!?!? 

Popolnoma nepreverjena, pač predelana iz cepiva za druge podobne viruse( virus sars poznajo že od leta 1931) Saj tudi avto ali motor lahko predelaš v kar koli. Pa to še zdaleč ne pomeni, da je varen za uporabo.

Ko se bodo čez leto, dve, mogoče tudi več pokazale posledice, me prav zanima, kdo bo odgovarjal?

Vse je povedano v tem videu....

Nihče od prisotnih ni imel komentarja? Čudno a?

 

Pa lep pozdrav vsem cepljenim... tako ali drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KARMEN1 pravi:

Od mrtvih ni profita!

Se motiš!

Vprašaj na komunali, pa kamnoseke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Ti niso nikomur v breme, saj so si pokojnino več, kot zaslužili, s trdim garanjem, vse življenje. Njihovo preživljanje si plačujejo sami, njihovi svojci, če pa tega ni, jim občina zaseže vso premoženje in jih potem preživlja do konca. 

V breme so lenuhi, ki visijo na socialnem sistemu in črpajo denar, od kjer lahko. 

Normalno, misliš, da sem jaz nasprotnega mnenja...ker sem že ravno začel delat plane za penzijo...še nekaj let manjka, sedaj pa slabo kaže. Pohlep, denar si izmišlja svoje računice...privarčevan denar delavcev je že porabljen, novih zaposlitev bo vedno manj, tudi na račun umetne inteligence, upokojencev bo vedno več...kdo jih bo plačeval?

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Če bi s cepivom ubijali ljudi, kmalu cepiva ne bi več prodajali ???

Meni je sumljivo to posiljevanje s cepivom...naravni občutek pravi, da ima "vrag nekaj za bregom" Prebere se lahko marsikaj, od tega, da je cepljenje predpriprava za vzpostavitev brezžične komunikacije med ljudmi in računalniki do depopulacije, kar naj bi bilo trenutno le nenačrtovano. Kaj če je cepivo le posredni cilj do večjega biznisa...saj ni rečeno, da se jim gre le za zaslužek od prodaje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Razbral sem, da še sam ne veš kaj bi, še manj pa kako bi.

Kakorkoli počni kot misliš da je prav, samo ne škoduj drugim.

In obratno...naj mi drugi ne škodujejo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, C eagle said:

Govoriste o cepivih, ki smo jih prejeli kot otroci.... Vsa so preverjena že desetletja. Tudi zdravila, kij jih dobimo v lekarnah niso izumljena včeraj. 

Glej ga zlomka. Virus je izbruhnil pred dvema letoma, cepivo so ponudili čez 5 mesecev?!?!?

  In kaj je tu cudnega? Tehnologije gredo naprej, se posebej zadnja leta z razmahom racunalnistva in sorodnih tehnologij. Dam za primer letalsko industrijo: poklica testnega pilota, kot je prej bil desetletja, torej super nevarnega preizkusanja letal ce sploh letijo, ni vec. Simulatorji, CAD/CAM itd popolnoma tocno povedo kako bo letalo letelo, kako so bo obnasal materijal itd. Testi so seveda se kar potrebni, ampak so bolj potrditvene narave. Torej je danes precej drugacno od mnozice risalnih desk, poskusov lomov materijala, testnih naprav itd. Za samo letalo in pripadajoce industrije, vlivanje itd... In cas nastajanja letal je drasticno krajsi. In varnejsi, ker vse teste opravijo v simulatorjih...  Obstaja program (x-plane) za navadne racunalnike (za sto evrov) ki preracunava dejanske oblike latala (profili itd) in zelo tocno pokaze, ali bo nas izum sploh letel in kako bo letel. Glavni algoritem deluje v veliko komercialnih simulatorjih za par sto tisoc dolarjv, in se uporablja tudi za solanje pilotov. In to laufa na mlinckih, ki jih imamo doma. Mokre sanje za inzenirje iz 50, 60, 70, 80h let..

 In glej ga zlomka, ti pa pravis da se zadeve tudi v farmaciji in medicini  ne premikajo naprej, in da se se kar mesa reci v epruvetah in potem preizkusa kaj sploh zadeva naredi? Zdaj se da viruse videti z elektronskimi, atomskimi in kaj se vem kakimi mikroskopi, superracunalniki lahko preracunavati milijarde in milijarde reci v sekundi, in tako naprej in tebe cudi kako se lahko naredi cepivo prej, kot pa pred par deset leti...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jvalant pravi:

  In kaj je tu cudnega? Tehnologije gredo naprej, se posebej zadnja leta z razmahom racunalnistva in sorodnih tehnologij. Dam za primer letalsko industrijo: poklica testnega pilota, kot je prej bil desetletja, torej super nevarnega preizkusanja letal ce sploh letijo, ni vec. Simulatorji, CAD/CAM itd popolnoma tocno povedo kako bo letalo letelo, kako so bo obnasal materijal itd. Testi so seveda se kar potrebni, ampak so bolj potrditvene narave. Torej je danes precej drugacno od mnozice risalnih desk, poskusov lomov materijala, testnih naprav itd. Za samo letalo in pripadajoce industrije, vlivanje itd... In cas nastajanja letal je drasticno krajsi. In varnejsi, ker vse teste opravijo v simulatorjih...   In glej ga zlomka, ti pa pravis da se zadeve tudi v farmaciji in medicini  ne premikajo naprej, in da se se kar mesa reci v epruvetah in potem preizkusa kaj sploh zadeva naredi? Zdaj se da viruse videti z elektronskimi, atomskimi in kaj se vem kakimi mikroskopi, superracunalniki lahko preracunavati milijarde in milijarde reci v sekundi, in tako naprej in tebe cudi kako se lahko naredi cepivo prej, kot pa pred par deset leti...

 

Ti se kar slepi.... Z današnjo tehnologijo niso sposobni it na luno pa so bili 1963?

Kar verjemi... Vso svobodo maš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, C eagle said:

Ti se kar slepi.... Z današnjo tehnologijo niso sposobni it na luno pa so bili 1963?

Kar verjemi... Vso svobodo maš...

  Seveda ja imam. In tudi stvari to potrjujejo, tehnologija gre pac naprej.  O Luni: res NEUMEN argument.  Danasnja tehnologija je vec kot sposobna spraviti cloveka na Luno, samo interesa ni, ker je drago in zaenkrat nimamo kaj poceti na Luni. Najdi nafto (da karikiram) in bodo takoj gor.  Ti se ne slepi, da so vcasih mogli, danes pa ne. Takrat je bila hladna vojna in pac stvar nacionalnerga ponosa in prestiza spraviti cloveka gor. Danes ni tako enostavno dobiti in zapraviti veliko milijard za prazen nic. 

 

  Kolt imam jaz svobodo, jo imas tudi ti, da verjames v vile itd, ce ze ne v tehnologijo. Nisi pa v nicemer ovrgel moje razlage o testih letal in uporabi simulatorjev, cad cam tehnologij itd... Ampak ze cisto navadna dirkalna igra za igralne konzole pokaze, kako dalec je napredovala simulacija v 30ih letih. In ce mislis, da se razvija SAMO za igre, se zelo motis. 

 

PS: clovek je pristal na Luni leta 1969, ne 1963... Samo povem...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, jvalant pravi:

 Zdaj se da viruse videti z elektronskimi, atomskimi in kaj se vem kakimi mikroskopi, superracunalniki lahko preracunavati milijarde in milijarde reci v sekundi, in tako naprej in tebe cudi kako se lahko naredi cepivo prej, kot pa pred par deset leti...

Narediti cepivo ni problem...tudi sam ga naredim. Za prepoznavo stranskih učinkov je pa potrebno več časa...ok, pri mojem bi se verjetno že kmalu pokazalo, pri malo boljših pa šele čez leta. Po nekaj letih bo vse jasno...do takrat pa pač še ni ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, vandrovec said:

Narediti cepivo ni problem...tudi sam ga naredim. Za prepoznavo stranskih učinkov je pa potrebno več časa...ok, pri mojem bi se verjetno že kmalu pokazalo, pri malo boljših pa šele čez leta. Po nekaj letih bo vse jasno...do takrat pa pač še ni ?

Tisti idiot ki misli da so cepivo naredili v 7 mesecih, ali 10 iz popolne nule, je res en idiot.

Cepivo so izumljali vec let/desetletij, sedaj so “samo” prilagodili proteine in molekulr da deluje tudi proti koroni. Ampak podpovprecen clovek tega pac ne razume in raje bere clanke na FB in teorije zarote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, jvalant pravi:

clovek je pristal na Luni leta 1969, ne 1963... Samo povem...

Sory brez očal se dobro pišem na GSM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jvalant pravi:

Danasnja tehnologija je vec kot sposobna spraviti cloveka na Luno, samo interesa ni, ker je drago in zaenkrat nimamo kaj poceti na Luni.

Aja? A pol se bezos pa musk sam igrata v prskovniku ... Nismo vedi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, C eagle said:

Govoriste o cepivih, ki smo jih prejeli kot otroci.... Vsa so preverjena že desetletja. Tudi zdravila, kij jih dobimo v lekarnah niso izumljena včeraj. 

Glej ga zlomka. Virus je izbruhnil pred dvema letoma, cepivo so ponudili čez 5 mesecev?!?!? 

A ti misliš da se cepiva v vseh teh desetletjih niso sprmenila? So so, se posodabljajo kot vse ostalo, samo tega ne zaznaš oz. veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Na starih in bolnih živi farmacevtska industrija.

Ti niso nikomur v breme, saj so si pokojnino več, kot zaslužili, s trdim garanjem, vse življenje. Njihovo preživljanje si plačujejo sami, njihovi svojci, če pa tega ni, jim občina zaseže vso premoženje in jih potem preživlja do konca. 

V breme so lenuhi, ki visijo na socialnem sistemu in črpajo denar, od kjer lahko. 

Ves svet se vrti samo zaradi živih ljudi, pa naj to bodo mladi, stari, zdravi ali bolni.

Znanost pa stremi k temu, da se bodo v bodočnosti zemljani naseljevali na satelitih, ki bodo krožili okoli zemlje, tako da ni dolgoročnih načrtov, da bi morali sterminirati del svetovnega prebivalstva zato, da bi prostor naredili drugim. 

Predvsem zato, ker bo Zemlja tako uničena od onesnaženja in izčrpavanja, da bo na njej prebivanje neugodno in nezdravo.

Oprosti ampak z vidika finančnega sistema od upokojencev noben nima nič. Denar, ki so ga z leti dajali v blagajno je zdavnaj porabila inflacija. Ne mi rečt da je država (govorim za vse) dober investitor, znajo pa dobro tiskat. Tist moment ko nekdo ne dela več, torej ne ustvarja dodane vrednosti in se mu more denar vračat nazaj iz iste vreče v katero je prej dajal je on breme sistema. Lenuhi tudi ... samo da oni so že prej ne samo v tretjem življenskem obdobju. So pa ravno osebe ,ki celo življenje jemljejo s te malhe ravno naši odločevalci. Torej kaj je ideja. Da se malha polni ven pa jemljejo bolj ko ne izbrani.

Skratka lepo al pa grdo, ko pridemo v penzijo je interes finančnega sistema, da nas zavrže. Tudi ko umremo, kar imamo dobijo naši svojci torej se premoženje ne zmanjša ampak samo prestavi. Strošek človeka pa odpade. Če ima država srečo je mogoče človek še brez otrok in tako po dednem redu tisti nižje plačajo še davek od dedovanja.

Glede depopilacije s cepljenjem pa je to lepo računalničar Bill na TED talku, pred leti povedu. Če bomo uspešni s cepljenji bomo zmanjšali populacijo za cca 10-15%. Evo sm najdu njegov live speech. Mogoče je iz konteksta ...ampak kokr razumem angleško nebi reku.

https://www.bitchute.com/video/XuxOwPFhe5m6/

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, C eagle said:

Ti se kar slepi.... Z današnjo tehnologijo niso sposobni it na luno pa so bili 1963?

Kar verjemi... Vso svobodo maš...

To ni res. To je stvar interesov, ki jih trenutno ni toliko, kolikor je stroškov. V tistih letih ni bilo prevelike cene, ne v denarju ne v življenjih oz. zdravju, samo da bi prišli prej kot drugi (zda vs. sssr).

Sploh ne veš, koliko ljudi in živali je poginilo v tej tekmi, še preden so se sploh odlepili od zemlje. Danes  s hitrim širjenjem novic to ne bi bilo sprejemljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, C eagle said:

Aja? A pol se bezos pa musk sam igrata v prskovniku ... Nismo vedi...

Oba se igrata predvsem s tujim denarjem (beri delničarjev) in predvsem v komercialne namene. Seveda greš za kakšen 1.000.000 $ samo nekajkrat okoli zemlje in ne na luno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!