Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

če bi jedli kostanj namesto žurali, tega ne bi bilo :P

 

 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/61af301a8966f/precepljeni-zdravniki-in-medicinske-sestre-so-se-okuzili-na-sluzbeni-zabavi?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0d3_PAhRTFHO7tlgvLaUtD9aejA_-LGbpRoVbW4zi_GdWx16is9JaV7k4#Echobox=1638883083

Na službeni zabavi bolnišnice v Malagi se je pred dnevi z ne več tako novim koronavirusom okužilo kar 68 zdravnikov in medicinskih sester. 

 

Božičnega službenega rajanja se je po podatkih andaluzijske deželne vlade udeležilo 173 zaposlenih, vir okužb pa pristojni še preverjajo. Okuženi so zaposleni na oddelku intenzivne nege v bolnišnici v Malagi, imeli pa naj bi blage simptome.

Vsi uslužbenci, ki so bili pozitivni, so sicer že prejeli tretji poživitveni odmerek ali pa so pred zabavo opravili hitri antigenski test.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Spet swpr? Propagandni stroj, ki je quanon pripisal fbi-ju?
 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Swiss_Policy_Research

 

pa se covid povzetek.

 

6E35E1FF-1EF8-476A-AAAC-36352A493268.thumb.jpeg.a9fe4c6d28ee92b9648fde37ba211860.jpeg

 

ne ne. Ne bo slo. Jaz tega ne (z)morem. 

Na strani piše do 0,5 in ne kot tale navaja do 0,3. 

Ravno berem več razlage o teh številkah: https://www.cebm.net/covid-19/global-covid-19-case-fatality-rates/

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

če bi jedli kostanj namesto žurali, tega ne bi bilo :P

 

 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/61af301a8966f/precepljeni-zdravniki-in-medicinske-sestre-so-se-okuzili-na-sluzbeni-zabavi?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0d3_PAhRTFHO7tlgvLaUtD9aejA_-LGbpRoVbW4zi_GdWx16is9JaV7k4#Echobox=1638883083

Na službeni zabavi bolnišnice v Malagi se je pred dnevi z ne več tako novim koronavirusom okužilo kar 68 zdravnikov in medicinskih sester. 

 

Božičnega službenega rajanja se je po podatkih andaluzijske deželne vlade udeležilo 173 zaposlenih, vir okužb pa pristojni še preverjajo. Okuženi so zaposleni na oddelku intenzivne nege v bolnišnici v Malagi, imeli pa naj bi blage simptome.

Vsi uslužbenci, ki so bili pozitivni, so sicer že prejeli tretji poživitveni odmerek ali pa so pred zabavo opravili hitri antigenski test.

Ne to pa ni res. Zvarek je učinkovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Markisan pravi:

 

Ne to pa ni res. Zvarek je učinkovit.

sej je, baje majo blage simtome :P pa še vsi delajo na intenzivni, torej ne bodo šli daleč, če se bo stanje poslabšalo. Predvidevam, da je pisanje o omikronu, ne delti, kjer tak al tak ugotavljajo blag potek.

Sramota, da se z zvarkom lahko okužiš, sicer mi je za omikron nekje jasno da je možnost, a če je pisanje o delti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Na isti osnovi kot ti o nasprotnem.

"Statistično" ni niti blizu tistim pri katerih poteka bolezen v težji obliki.

Skratka praviš, da bi lahko "Statistično" spadala v skupino mlajših pri katerih bi lahko bil potek bolezni težji če ne bi bila cepljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mladench pravi:

Občutek lažne varnosti, pa si bil bolj pogumen

Tako se verjetno počutijo cepljeni...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, vandrovec pravi:

Če je znano, da 99% okuženih preboli corono ni veliko za palamudit.

V Tanzaniji nimajo corone, ker jo ni v reklamah ?

saj tudi cepivo preživi 99,99% :P

hudič je v podrobnostih

pred 4 minutami, C eagle pravi:

Tako se verjetno počutijo cepljeni...

tako je trdila stroka, zdej pa imamo šmoren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, vandrovec pravi:

Če je znano, da 99% okuženih preboli corono ni veliko za palamudit.

V Tanzaniji nimajo corone, ker jo ni v reklamah ?

Ne rabijo corone, oni imajo aids!

To je veliko bolj fensi, ker je od njega umrl Freddie Mercury, pa še nekaj znanih ljudi..........

Jaz sem se najprej cepila z J&J. Dobila sem zelo mehke, modre lase in sem bila kar navdušena ???.

Potem pa mi je čip začel nekaj nagajat, wi-fi mi je zelo slabo lovil, internet doma je začel delat od 2-5 mb, pa so mi rekli, da ker imam A1, ta pa nima 5G ?.

No, tako sem menjala operaterja, prešla na Telekom, vmes še updejtala čip z dozo Pfizerja, dobila roza lase (sicer malo manj mehke, ampak no, vsega ne moreš imeti), tako da bom sedaj končno lahko v miru gledala Sam doma, brez da bi mi tv delala kockice ?.

Konec dober, vse dobro!

V Novem letu vam želim čimboljši signal, da boste lahko še naprej spremljali ta forum, pa sevede youtube, fb, tiktok, instagram, ................ ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh... Človeka kar malce zabava, ko vidi, kako nekateri takoj, poznavalsko prepoznajo vse nekredibilne linke s FB-ja, swprs-ja, ipd., a ko nekdo objavi link do članka na strani The Lancet, ki ni v skladu z njihovim "mišljenjsko-vrednostnim sistemom", ga preprosto dajo na "ignore". Več si v svojih komentarjih ne upam napisati, ker me bo doletel Snečerjev moderatorsko-božanski srd in bom brisan in "benan". Pa zgolj lastne izkušnje in resnico sem takrat opisal Sneći - ne se jezat. ???

 

 

 

opinions-are-like-assholes-everybodys-got-one-and-everyone-thinks-everyone-elses-stinks-quote-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok... Fenomenalna ideja. Volitve bojo kmalu. Ti pa jst na listi. Se zavzameva, da tale 22 junij razvlečeva na celo leto. Glede na to kako bedna je konkurenca ziher dobiva 30 posto. Ma kaj 30... Vsaj 50. Ko prideva na oblast napiševa odlok (to je baje zdej moderno) in tako osvobodiva spodnjega perila še vse najine politične nasprotnike. 

june-22-no-panty-day-23475382.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, kaizer pravi:

Le odprite oči pa si poglejte vse do dna strani : https://www.odpriteoci.si/

...tukaj ni potrebe ogleda do dna, ker je dno dna že sama povezava.

Bi pa v tem primeru cveta kozlarij podprl razmišljanje cenjenega kolega razpravljalca @vandrovec....ki običajno napiše, da bo čas pokazal svoje. Upam tudi, da bodo razpečevalce takšnih neumnosti nekoč ustrezno procesirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ciciban said:

Zok... Fenomenalna ideja. Volitve bojo kmalu. Ti pa jst na listi. Se zavzameva, da tale 22 junij razvlečeva na celo leto.

So me hotle slect, ja. Pa se nisem dal. :D

 

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Zivnorc said:

baj'd wej:

...a lahko ta 22. junij prestavite že kar na zdaj.... jest ne bom tolko časa čakal  :kva2:.... al pa da uvedete vsaj kako  preskusno obdobje brez hlačk, ....pa tut če ostane pol ta datum...   :D 

Jemanje brisa iz avspuha bo tako lazje.

tebe ziher Janesz placuje. :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, mladench said:

bolj ko ljudi postavljaš v brezupen položaj bolj vrjamejo vsemu temu. Zakaj so v revnejših državah bolj popularne stavnice in igre na srečo? zakaj v revnejših državah veliko ljudi hodi vedeževalkam in vrjamejo v babe vange? 

Zakaj so revnejse drzave revnejse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zok pravi:

Zakaj so revnejse drzave revnejse?

Zaradi FB linkov :) 

 

P.S.: Pogrešam staro Kufe temo, ko se je lepilo prave slike kufetov. Medicinske sestre + kufe bi bila prava osvežitev tega foruma :) 

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, mladench said:

Zaradi FB linkov :) 

 

P.S.: Pogrešam staro Kufe temo, ko se je lepilo prave slike kufetov. Medicinske sestre + kufe bi bila prava osvežitev tega foruma :) 

V precejsnji meri zaradi miselnosti ljudi. Samo poglej koliko naravnih bogastev ima Afrika. Prides tja, pa - giv mi maj mani. Da bi kdo mislil na jutri, pa ne. Otrok kolikor pac boh da, kdo jih bo hranil je ze sekundarno vprasanje (oz. sploh ni vprasanje). Ta nacin (ne)razmisljanja gre iz generacije v generacijo, naravne selekcije pri ljudeh zal ni, oz. je ravno nasprotna - kdor je najvecje breme za globalno druzbo, ima na koncu najvec otrok, in problem eskalira. Dejavnikov je seveda vec - to je samo tisti, ki me najbolj pizdi ko kdo omeni "otroke v afriki".

Tista tema je (bla) fina, ja. V bolnici so sicer nekatere sestre zelo fejst, vtis pa pokvari tista voda od bele kave, ki kave se ni vidla - pa ok, vsaj temperatura je pravsnja. :P 

Sam da najdem tisto temo - jebemti, kam se je skrila... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Zok pravi:

V precejsnji meri zaradi miselnosti ljudi. Samo poglej koliko naravnih bogastev ima Afrika. Prides tja, pa - giv mi maj mani. Da bi kdo mislil na jutri, pa ne. Otrok kolikor pac boh da, kdo jih bo hranil je ze sekundarno vprasanje (oz. sploh ni vprasanje). Ta nacin (ne)razmisljanja gre iz generacije v generacijo, naravne selekcije pri ljudeh zal ni, oz. je ravno nasprotna - kdor je najvecje breme za globalno druzbo, ima na koncu najvec otrok, in problem eskalira. Dejavnikov je seveda vec - to je samo tisti, ki me najbolj pizdi ko kdo omeni "otroke v afriki".

Tista tema je (bla) fina, ja. V bolnici so sicer nekatere sestre zelo fejst, vtis pa pokvari tista voda od bele kave, ki kave se ni vidla - pa ok, vsaj temperatura je pravsnja. :P 

Sam da najdem tisto temo - jebemti, kam se je skrila... :P 

Seveda, miselnost ljudi. Kdo pa je kriv za to (druga politična tema)? Kdo jih pa izkorišča? Kdo ima največ profita? Spet nekateri ljudje, ki jim je mar za sočloveka. Tu nas fopajo z električnimi avtomobili in čistim zrakom, za vogalom zemlje pa največja svinjarija. Težka debata. Samo misice si želijo mir na svetu in da bi vsi ljudje bili zdravi :) Odstotek bogatih pa naredi enako svinjarije kot večina revnih.

 

Se pa strinjamo, hlače dol za mir na svetu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil No panty day vse leto, sploh ne bi bilo vojn!

Ker bi moški vse leto mislili samo na to, dokazano pa ne morejo misliti dveh stvari hkrati ?.

Problem bi nastal, če bi potem vojne izzvale ženske, to pa bi bil pravi hudič ???.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!