Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 uro, Marcel-F pravi:

verjamem,da bi to rad,ker ko mački stopiš na rep zacvili... ker ni vse po vaše je zdaj problem,ane.... 

veš, v mojem primeru ni vaše/naše. Sem cepljen in zlahka sobivam z necepljenimi. Ne opažam nekih razlik, niti v obnašanju niti v antivaxerskem pristopu. V osnovi sem jaz cepljen večji antivaxer kot vsi nevaxirani okrog mene.

Tako da, res ne vem, od kje vlečeš cviljenje. Jaz nč ne cvilim, mene nihče namreč ne ogroža, le sam se.

Če pa pogledam občila in pisune na tej strani, cvilijo vaxirani od smrtnega strahu, da jih nevaxirani ne spravijo v prerani grob. Še več, tako cvilijo, da jim(tistim, ki se ne strinjajo z njimi, med njimi je vsaj 50% cepljenih, ki tule pišejo) predlagajo izgon v Libijo in podobne države, jaz sem vam koneckoncev predlagal bližnjo Avstrijo ali pa Italijo :P

Na ostale gluposti, pa ti ne bom odgovarjal. Vlado so pa lahko pelješ domov in postaviš oltar v dnevni al pa spalnici. Pa vsak dan jim lahko poješ mantre.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako deluje korona marketing. Primer VB in informacij iz JA...(aja, kaj pa majo spodaj pojma)

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/britanski-znanstvenici-prije-bozica-zbog-omikrona-najavili-kataklizmu-koja-nije-dosla-ti-ljudi-ne-rade-s-pacijentima-15143364?fbclid=IwAR2AEEk6c-C_xGaNsQGGdW-YKS8BI7XKhuLk4l1TmAk2YXHeW3gYo6pj-LM

Britanski znanstvenici prije Božića zbog omikrona najavili kataklizmu koja nije došla: ‘Ti ljudi ne rade s pacijentima‘

U britanskim medijima počinje se problematizirati pitanje zbog čega vlada nije slušala južnoafričke stručnjake u vezi omikrona
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Marcel-F said:

Poglej malo više,kaj je napisal Blade...,..Povej, ti pridem spakirat,pa pot pod noge in gremo iz Slo...,kjer ni JJ-a.. Zgoraj imaš naštete države,kjer te čakajo odprtih rok... Pa ne pozab s sabo vzet še razne stevanoviće,ćordiće....

 

Ej, Stevanović je vaš! Ne verjames? Janes Aleseve kuverte ne odpre, Stevanovicu pa piše lepe, vljudne, dolge maile. Precednik ga brez mask in zadrzkov povabi na pogovor…grezni.ca je vaš spinof. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je to, ko paranoja udari, pa zaupaš strokovnjakom. :P

Jaz samo upam, da je ves čas nosila masko :D

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/61d99dc194b42/mama-je-svojega-sina-peljala-v-prtljazniku?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3dtzAWJe__3DLKceUBTOSsII92ZDywQu1vG5ZMpc7R60jqv15NDrH67MA#Echobox=1641664307

Sina je dala v prtljažnik avtomobila, ker je bil okužen s koronavirusom, in ga peljala na test, da bi potrdila okužbo.

 

 

 

Prihaja Deltakron različica....še mal ...še mal, pa pride Moron različica :P

https://www.zurnal24.si/zdravje/se-en-udarec-nova-razlicica-spoj-delte-in-omikrona-379498?fbclid=IwAR3dtzAWJe__3DLKceUBTOSsII92ZDywQu1vG5ZMpc7R60jqv15NDrH67MA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert Wallace Malone is an American virologist and immunologist. His work has focused on mRNA technology, pharmaceuticals, and drug repurposing research. During the COVID-19 pandemic, he has been criticized for promoting misinformation about the safety and efficacy of COVID-19 vaccines.[1][2][3][4]

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 1. 2022 ob 15:05, KARMEN1 pravi:

Jaz se ukvarjam s tremi člani moje družine, ki so zboleli. Med njimi tudi moja 80.letna mama.

Jaz, edina cepljena v družini, zaenkrat negativna, testirana 2x. Glede na to, da smo bili med prazniki skupaj, lahko pričakujem darilni paket, v upanju po lažji obliki. 

Če te je to zanimalo ?.

Update: danes cepnil četrti član ?.

Ostala sva še dva: en cepljen (jaz), in en necepljen.

Potem bomo naredili žurko prebolevnikov ?.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 1. 2022 ob 0:02, bladerunner pravi:

Priporočam, Afganistan, Sirijo, Cubo, Venezuelo, S.Koreo, Kitajsko ipd. Imaš kar nekaj izbire, samo pot pod noge v eno izmed naštetih destinacij in verjemi, vse težave, ki jih doživljaš v EU, bodo kar naenkrat čudežno izginile. Ustava RS ti pa omogoča, da lahko kadarkoli brez težav zapustiš RS in odideš kakorkoli si želiš. Bo šlo? 

Kar se korone tiče greš lahko tudi na Florido....tam ne težijo pa jim ne gre nič slabše, v CH ti prebolelost velja 1 leto, v bosni je burek pocen. Drugače pa je na svetu več kot 190 držav .... 

Popravljeno . Popravil Markisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Markisan said:

....v CH ti prebolelost velja 1 leto,...

120 dni

Švica ima načeloma bolj prijazen odnos do lastnih državljanov, ampak od decembra naprej so tudi tu kar zaostrili pravila. Predvsem pa furajo posameznikovo odgovornost: ko prečkaš mejo in prideš v države te načeloma ne kontrolirajo ali si opravil potrebne teste, niti cez par dni ko ga moraš ponovit, samo velika večina pač prostovoljno sodeluje pri tem.

Saj ZDA so podobne, imaš precej več osebne svobode, samo ce te dobijo ko kaj zajebes, in uspejo obsodit, zna bit da je konec tvojega kvalitetnega življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, nejc74 pravi:

120 dni

Švica ima načeloma bolj prijazen odnos do lastnih državljanov, ampak od decembra naprej so tudi tu kar zaostrili pravila. Predvsem pa furajo posameznikovo odgovornost: ko prečkaš mejo in prideš v države te načeloma ne kontrolirajo ali si opravil potrebne teste, niti cez par dni ko ga moraš ponovit, samo velika večina pač prostovoljno sodeluje pri tem.

Saj ZDA so podobne, imaš precej več osebne svobode, samo ce te dobijo ko kaj zajebes, in uspejo obsodit, zna bit da je konec tvojega kvalitetnega življenja.

TI si v CH ane? A majo kantoni razlike med sabo? Sorodnik živi tam (St. Gallen) in je ravno prebolel in je reku da ima za eno leto status?? Tadruga ga je pa dobila na podlagi protiteles ...ampak ne vem za kok čsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Markisan said:

Kar se korone tiče greš lahko tudi na Florido....tam ne težijo pa jim ne gre nič slabše, v CH ti prebolelost velja 1 leto, v bosni je burek pocen. Drugače pa je na svetu več kot 190 držav .... 

aha, in v floridi ti izstavijo lep racun, ko prestopis prag bolnice ane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Markisan said:

TI si v CH ane? A majo kantoni razlike med sabo? Sorodnik živi tam (St. Gallen) in je ravno prebolel in je reku da ima za eno leto status?? Tadruga ga je pa dobila na podlagi protiteles ...ampak ne vem za kok čsa.

ja, ampak to pravilo je po mojem zvezno, ker tisti link ki sem ga dal je od konfederacije, tam pise 120 dni, ne vem pa od kdaj je to, v zadnjem mesecu so spreminjali skoraj vsak teden. Saj to je bila samo opazka, razlike med državami so, ker korona je očitno precejšen političen problem, v smislu, da neverjetno razdvaja in zaposluje družbo, meni se zdi kar skoda, ker je ogromno drugih precej bolj pomembnih tem, pa zdaj kar grejo mimo nas.

kot zanimivost, baje zmanjkuje kapacitet za teste tudi tu, tako da je testiranje očitno doseglo svojo mejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ukica pravi:

aha, in v floridi ti izstavijo lep racun, ko prestopis prag bolnice ane..

In kaj ma to veze ... kaj zdej iščeš vsako dlako. Neumno se mi zdi da nekdo vse primerja samo s severno korejo. A samo to obstaja kot alternativa?

pred 3 minutami, nejc74 pravi:

ja, ampak to pravilo je po mojem zvezno, ker tisti link ki sem ga dal je od konfederacije, tam pise 120 dni, ne vem pa od kdaj je to, v zadnjem mesecu so spreminjali skoraj vsak teden. Saj to je bila samo opazka, razlike med državami so, ker korona je očitno precejšen političen problem, v smislu, da neverjetno razdvaja in zaposluje družbo, meni se zdi kar skoda, ker je ogromno drugih precej bolj pomembnih tem, pa zdaj kar grejo mimo nas.

kot zanimivost, baje zmanjkuje kapacitet za teste tudi tu, tako da je testiranje očitno doseglo svojo mejo

Kapacitet za testiranje je kokr hočeš, kontejnerji rastejo kot gobe po dežju. Tole za CH bom pa vprašu, če mi lahko slika potrdilo .... 

Popravljeno . Popravil Markisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, DAMI34 said:

Tako je to, ko paranoja udari, pa zaupaš strokovnjakom. :P

Jaz samo upam, da je ves čas nosila masko :D

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/61d99dc194b42/mama-je-svojega-sina-peljala-v-prtljazniku?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3dtzAWJe__3DLKceUBTOSsII92ZDywQu1vG5ZMpc7R60jqv15NDrH67MA#Echobox=1641664307

Sina je dala v prtljažnik avtomobila, ker je bil okužen s koronavirusom, in ga peljala na test, da bi potrdila okužbo.

 

 

 

Prihaja Deltakron različica....še mal ...še mal, pa pride Moron različica :P

https://www.zurnal24.si/zdravje/se-en-udarec-nova-razlicica-spoj-delte-in-omikrona-379498?fbclid=IwAR3dtzAWJe__3DLKceUBTOSsII92ZDywQu1vG5ZMpc7R60jqv15NDrH67MA

To je bilo včasih za foro koga še v petljažniku peljat. 

Samo glede na to da je to v ameriki čudno da nima pick-upa in ga je vozla zadaj v kasonu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Markisan said:

Kapacitet za testiranje je kokr hočeš, kontejnerji rastejo kot gobe po dežju. Tole za CH bom pa vprašu, če mi lahko slika potrdilo .... 

Imaš prav*, tisto kar sem jaz prilepil je izjema za 2G+, torej "ce si bil v zadnjih 120 dneh bolan in imaš potrdilo ne rabiš delati testa za + pri 2G+". Se opravičujem, priznam da poskušam živet kar se da normalno in se niti ne spuscam v podrobnosti, dokler ni zares nujno.

*Sem sel pogledat se svoj "Covid cerifiacate app" in tudi za cepljenje je enoletna veljavnost, tako da je verjetno tudi za prebolelost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/9/2022 at 12:58 PM, Tedybear said:

Na strani 505 v temi Kaj me je danes spravilo v slabo voljo, sem napisal, da se mi je pojavila AF- atrijska fibrilacija. Sem jo imel ze prej, 1 ali 2x letno, trajala je par ur. Tokrat je trajala 2x po teden, in so me v SBJ 2x " resetirali". 

Od takrat sem naredil nekaj preiskav, vključno z UZ srca in obiska pri Kardiologu. Vse privat.

Ker pregledi niso pokazali na nikakrsno anomalijo, je kardiolog na moje vprasanje, ali je AF mogoce posledica cepljenja mesec pred pojavom AF, sicer, s stisnjenimi zobmi, rekel: KHM, JA  NO, BI ZNALO BITI.

Jaz cepiti se več, verjetno, ne.

Sorry model. Za tvoje stanje in izkušnjo, mislim... ? Odločil se boš itak sam, a ne daj se, deli svoje probleme z drugimi. Samo tako, bo 1x "prišlo na dan", da cepiva, razvita v 8-ih mesecih in sicer za "prvotni" sev virusa, niso rešitev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, KARMEN1 said:

Update: danes cepnil četrti član ?.

Ostala sva še dva: en cepljen (jaz), in en necepljen.

Potem bomo naredili žurko prebolevnikov ?.

Moje sožalje - resno povem (pišem...), a res bi rad vedel naslednje:

- Koliko je bil star "četrti član", ki je "cepnil" in

- kakšne bolezni, oz. "pridružena stanja",  je "preboleval".

Lp, Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot pišem že celo korono. Korona obstaja, in je nevarna za določen del populacije. Sploh starejše. A žal vlada enoumnje. Druge strani se ne posluša. Tudi če se ugledni strokovnjaki iz pravega področja odločijo drugače razmišljati, se jih izsmehava, ali onemogoča, blokira. Velja samo ena struja, ki pa ne razmišlja s svojo glavo, le sledi temu, kar je naročeno. Mainstream medije se pa uporablja, da se vsakodnevno vsiljuje in seje strah. Strah pa povzroča to, da so ljudje nezmožni racionalnega razmišljanja. To smo skozi zgodovino že videli. Fašizem, nacizem. Le da smo  bolj napredovali in se ne more pobijati ljudui vsepovprek, ki niso "naši". Osnova je ista, pakiranje pa drugačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, skalar36 said:

Tko kot pišem že celo korono. Korona obstaja, in je nevarna za določen del populacije. Sploh starejše. A žal vlada enoumnje. Druge strani se ne posluša. Tudi če se ugledni strokovnjaki iz pravega področja odločijo drugače razmišljati, se jih izsmehava, ali onemogoča, blokira. Velja samo ena struja, ki pa ne razmišlja s svojo glavo, le sledi temu, kar je naročeno. Mainstream medije se pa uporablja, da se vsakodnevno vsiljuje in seje strah. Strah pa povzroča to, da so ljudje nezmožni racionalnega razmišljanja. To smo skozi zgodovino že videli. Fašizem, nacizem. Le da smo  bolj napredovali in se ne more pobijati ljudui vsepovprek, ki niso "naši". Osnova je ista, pakiranje pa drugačno.

"Fašizem, nacizem. Le da smo  bolj napredovali in se ne more pobijati ljudui vsepovprek, ki niso "naši"" - ne biti tako prepričan - korona je dokaj "frišna reč" (še vedno omogoča strašenje in discipliniranje "vernikov v ukrepe"...), apetiti po absolutni oblasti, so pa zmeraj večji in nenadzorljivi. In že tukaj gor imaš dokaj velik vzorec tistih, ki bi te, kot neverujočega v nezmotljivost "plešasto - pukljastega božanstva", (za začetek...) najmanj poslali nekam ven iz domovine, še raje pa pospravili nekam, kjer te ne bi bilo slišati, kajti tvoja resnica je diametralno nasprotna z resnico "boga" - in to ni zgolj moteče - je skrajnje nezaželjeno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ampak v preteklosti si po hitem postopku fasal metek, al pa taborišče. Vsaj tega ni. Sedaj je zasmehovanje, ter poniževanje. To me ne gane. Damjan Murko se lahko dela norca iz mene cel dan, pa se ne bom sekiral.

 

Ter še ena stvar. Nikoli ne bom verjel ljudem, ki se s trenutno situacijo lepo finančno okoristijo. Velikokrat se je izkazalo, da so mediji podpirali psihopate v njihovih mahinacijah.  Bushi so najboljši primer zaslužkarjev z vojno. Tudi v Slo smo poslušali medije, kako grozni teroristi so ljudje z turbani in bradami , ki ogrožajo Ameriko. In vse sranje pride iz fereedom landa. Tam kjer je dom federal reserve.

Krek, Beovič, Logar in ostali priskledniki, so v 1 letu dobili enormne količine denarja iz naslova "korona dodatek". In sedaj pričakjemo, da bodo ti ljudje prekinili stanje zaradi katerega bogatijo. 

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, KARMEN1 pravi:

Update: danes cepnil četrti član ?.

Ostala sva še dva: en cepljen (jaz), in en necepljen.

Potem bomo naredili žurko prebolevnikov ?.

50:50 statistika :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

No ampak v preteklosti si po hitem postopku fasal metek, al pa taborišče. Vsaj tega ni. Sedaj je zasmehovanje, ter poniževanje. To me ne gane. Damjan Murko se lahko dela norca iz mene cel dan, pa se ne bom sekiral.

Počakaj še malo, da zadeva eskalira, sedaj je še vse na začetku...letos bi se po moje moralo pokazati, ali bodo popustili ali pokazali zobe (ta glavni) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!