Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

https://maribor24.si/slovenija/avbersek-omikron-gre-mimo-cepiva-za-3-val-pa-bodo-okrivili-dvakrat-cepljene?fbclid=IwAR0ApPhw0VKiUwh-7XPG7GqnneW00VTnWq5SoXak9Z6MxM6AJudv2AyYV8Y

Avberšek: Omikron gre mimo cepiva, za 6. val pa bodo okrivili dvakrat cepljene

sam res, 1x in 2x cepljeni me ogrožajo, prekleti anticepilci :P (zapisano v duhu časa)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, KARMEN1 said:

Pretežko besedilo za ta forum ?????.

Marx je imel dobre zamisli o komunizmu, kar pa nikakor ni bilo in nikoli ne bo izvedljivo, ker ljudje imajo vedno manj zavesti, družbene odgovornosti, ker postajajo vedno bolj pohlepni in grabežljivi.

Utopija je, da od nekoga pričakuješ, da bo zadovoljen s tem, da bo imel in dobil le tisto, kar potrebuje, ostalo pa bo prepustil drugemu. 

Morda ko bo svet nastal na novo, če bo še kdaj obstajal. V tem svetu prav gotovo ne!

Z takimi - nikoli!

FETAS3lXsAIkcci.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://hrvatska-danas.com/2022/01/10/znanstvenik-lauc-o-dokovicu-i-australiji-ovaj-koronafasisticki-kaos-treba-sto-prije-demontirati-jer-vec-sutra-moze-biti-prekasno/?fbclid=IwAR0bgR5H5srlDcdMblMqoZaYw6e6IqLS1Rh_7ZffjOHn3GOTgfYRBcKSG2s

“Ne mogu razumjeti kako postoje ljudi koji još uvijek mogu javno izgovoriti nešto poput „trebaju nam strože mjere“, ili „već smo zakasnili s uvođenjem mjera“.

Irska, Francuska, Italija, Portugal, ili Australija su sve uvele daleko strože mjere. Cijepili su skoro svakoga, uključujući i djecu, a imaju dvostruko, trostruko ili čak skoro četverostruko više zaraženih od nas.

„Mjere“ naprosto ne mogu zaustaviti širenje ovog virusa. Nisu to mogle niti s prethodnim varijantama, a sigurno ne mogu s Omicronom koji je još zarazniji i ima još blaže simptome pa ljudi još češće niti ne znaju da su zaraženi i da šire virus. Oni koji tvrde da trebamo „strože mjere“ ili imaju ozbiljnih problema sa prihvaćanjem stvarnosti, ili se možda trebamo zapitati je li njihova motivacija za odbijanje prihvaćanja istine skrivena u nekoj poreznoj oazi”, napisao je Lauc.

Morda je slika naslednjega: besedilo, ki pravi »LINEAR LOG Daily new confirmed COVID-19 cases per million people 7-day rolling average. Due to limited testing, the number confirmed cases is lower than the true number ofinfections. 4,000 3,500 Our World Data 3,000 2,500 Ireland 2,000 France 1,500 Australia 1,000 Italy Portugal 500 0 Sep 26, 2021 Croatia Oct 22, 2021 Nov 2021 Dec 2021 Dec21,2021 Jan Jan8,2022 2022«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, KARMEN1 pravi:

Pri nas doma padel peti pozitivni test.

Ostala samo še jaz, darilni paket lahko pričakujem v naslednjih dneh ?.

Ne padi, drži se! :winkiss:

Sam sem se že par dni pobiram.:blush: Ni korona, hitri in pcr -negativna. Zgleda kot neki običajnega kadar me zagrabi, čeprav nekateri trdijo, da so običajne bolezni izginile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, vandrovec pravi:

Zastonj ste se cepili...?

a je kdo morau plačat ? .. plačali so necepci, da so se zastojn cepili :P

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Pri nas doma padel peti pozitivni test.

Ostala samo še jaz, darilni paket lahko pričakujem v naslednjih dneh ?.

tis ornk kawa baba .. ne može korona tebi ništa :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Pri nas doma padel peti pozitivni test.

Ostala samo še jaz, darilni paket lahko pričakujem v naslednjih dneh ?.

v par dneh se bodo tut pobrali.

Z ozirom na cifre okužb v dobro precepljenih državah, ni to nič posebnega. Vsak od nas lahko pričakuje, da bo cepnil.

pred 40 minutami, bosa pravi:

Res je, nič nisem plačal, pa zaenkrat vseeno deluje.:worship: Zrihtam tudi tebi brezplačno.:lol1:

kako veš da deluje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

v par dneh se bodo tut pobrali.

Z ozirom na cifre okužb v dobro precepljenih državah, ni to nič posebnega. Vsak od nas lahko pričakuje, da bo cepnil.

kako veš da deluje?

 

Potem, ko zaverglam zarenči in lahko odpeljem. Če bi samo verglalo, bi rekel, da ne deluje...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bosa pravi:

Potem, ko zaverglam zarenči in lahko odpeljem. Če bi samo verglalo, bi rekel, da ne deluje...?

v bistvu deluje sam ne vžge..podobno je s cepivi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

v bistvu deluje sam ne vžge..podobno je s cepivi :P

 

.....tisto je pa drugo- e-bicikel.... ga bom tudi ven počasi zvleku, še malo nej se otopli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KARMEN1

...če že misliš, da ga boš fasala...je bolje, da ga fašeš od mene, kot od koga drugega.

...imam protitelesa od alfa do omega...naravna in nadnaravna...tko da ... hitro se odloči...   :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Zivnorc pravi:

@KARMEN1

...če že misliš, da ga boš fasala...je bolje, da ga fašeš od mene, kot od koga drugega.

...imam protitelesa od alfa do omega...naravna in nadnaravna...tko da ... hitro se odloči...   :D

 

 

alfo maš ? .. jaz jo mam tut :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Zivnorc pravi:

@KARMEN1

...če že misliš, da ga boš fasala...je bolje, da ga fašeš od mene, kot od koga drugega.

...imam protitelesa od alfa do omega...naravna in nadnaravna...tko da ... hitro se odloči...   :D

 

 

Imaš mogoče tudi Decathlon ????

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Bmflar pravi:

Kako kaj vaše nepremičnine drgač ?

stoji nepremično :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"COVID-19 SE SPREMINJA V BOLEZEN, S KATERO LAHKO ŽIVIMO": Ema opozarja, da poživitveni odmerki niso dobra strategija.

S širjenjem koronavirusne različice omikron se covid-19 spreminja v endemično bolezen, s katero lahko človeštvo živi, čeprav za zdaj ostaja pandemična, je včeraj sporočila Evropska agencija za zdravila (Ema). Prav tako je izrazila dvome o četrtem cepljenju za širšo populacijo, češ da ponavljajoči se poživitveni odmerki niso "vzdržna" strategija.

https://www.regionalobala.si/novica/covid-19-se-spreminja-v-bolezen-s-katero-lahko-zivimo-ema-opozarja-da-pozivitveni-odmerki-niso-dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam Noleta!

Nole je eden izmed nas, Nole je faca, dobro zmaga nad slabim, ..........ahahaahaaaaaaaaa.

Denar poskuša zmagat nad vsem, samo to, nič drugega!

https://www.regionalobala.si/novica/prvi-in-edini-odziv-dokovica-podatke-je-napacno-izpolnil-njegov-agent-o-druzenju-med-okuzbo-pa-je-de

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Evo vam Noleta!

Nole je eden izmed nas, Nole je faca, dobro zmaga nad slabim, ..........ahahaahaaaaaaaaa.

Denar poskuša zmagat nad vsem, samo to, nič drugega!

https://www.regionalobala.si/novica/prvi-in-edini-odziv-dokovica-podatke-je-napacno-izpolnil-njegov-agent-o-druzenju-med-okuzbo-pa-je-de

Lih dons so ga cepl.......

 

269705315_1000901440521923_4174123919804521419_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Evo vam Noleta!

Nole je eden izmed nas, Nole je faca, dobro zmaga nad slabim, ..........ahahaahaaaaaaaaa.

Denar poskuša zmagat nad vsem, samo to, nič drugega!

https://www.regionalobala.si/novica/prvi-in-edini-odziv-dokovica-podatke-je-napacno-izpolnil-njegov-agent-o-druzenju-med-okuzbo-pa-je-de

ja kaj si pa mislila, zakaj misliš da je dobil potrjeno vizo ?

Tenis=denar. Od sponzorjev, pokroviteljev, oglaševalcev. Tu se pretakajo miljoni. Če manjka Đoko, bo manj denarja. Tako je to.

 

Do sedaj je itak okužil (necepljeni so vsega krivi itak) pol Avstralije, za drugo polovico pa še iščejo odgovore :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja hčerka :inlove:  je imela včeraj "tretji okrogli" rojstni dan, in njena hčerka ji je iz vrtca priesla lepo dorilo, in sicer hišno karanteno, ker je bil eden od otrok v njeni skupini v vrtcu okužen ...   :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!